Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z kawusia.

 U mnie nie ma żadnego KAUFLANDU!!!! Gdzie jeszcze mozna kupić???

Słodzik i w proszku i w plynie widzialam tez w Carefurze i Realu, a na bank jest w delikatesach Bomi- bo tam jest wszystko i slodziki i maki jakie chcesz i otrebów pełen wybór.

Kochane moje, ja po dniu proteinowym. I znów okazuje sie, ze jestem jakims ewenementem - od poniedziałku do dzis schudlam 1 kg, czyli waga 64 kg. Może to dlatego, ze wczoraj mialam czyste proteinki i teraz ten kg został mi do nadrobienia na kolejny tydzień???Zobacze od dzis do środy. W czwartek rano powinnam mieć 65 kg??? Sama nie wiem, ale jesli bede chudnąc w III fazie to cały plan szlag trafi :) hehehe...martwie sie, ze chudnę??? Do czego to doszło. Niestety górna cześc mnie wyglada jak reklama " kuroniówki" :roll: , piersi nie mam w ogole, kości wystają ze skóry a z moją nową fryzura wygladam jakby ktoś na słupie( szyja) zainstalowal arbuza ( glowa) ;) . Coż- jutro KRÓLEWSKI POSIŁEK i sama nie wiem, co mam sobie zazyczyc u mamy.Pomysle dzisiaj...Aha i wiem tez ze wsune rogaliki francuskie z dzemem...oh...tak na to czekalam ;)

A wczoraj Ukochany wyciagnał mnie do najlepszej lodziarni w Szczecinie...skonczyło sie u mnie tylko na kawie latte, bo czwartek przeciez był, ale napatrzylam sie jak Ukochany pochłaniał lody o smaku tiramisu, ciasteczkowym, figowym, karmelowym itd...i nawet za mocno nie oslinilam stolika :) Masochistka jestem co??? Ale proteinowy czwartek to rzecz świeta :)

Milego dnia- weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyneczki!

Ja tak jak Ty, Juggin, po proteinowym czwartku i też lekko w dół, waga pokazała mi 61,5. A wczoraj byłam bez przerwy głodna i wrzucałam co mi w ręce wpadło, oczywiście wszystko protalowe. Syn mnie zapytał, czy teraz mam za punkt honoru przytyć w tempie ekspresowym. Spojrzałam na niego i przyznam, że dziś z drżeniem serca weszłam na wagę, a tam mniej niż było. Tak oscyluję pomiędzy 62 - 61,5. Jem chlebek, owoce często ponad normę, ale to widocznie nie przeszkadza. Oczywiście nie są to jakieś kosmiczne ilości :).

Bożenka podsunęła mi super pomysł z tą maszyną do lodów. Już ją zakupiłam i pewnie dziś zostanie wysłana. Będę robić te protalowe i cała rodzina będzie zadowolona. Nawet ten nie odchudzajacy się synuś się ucieszył. (Oj, ten internet to mnie kiedyś puści z torbami!!! :roll:)

Dziewczyny ja pomyslalam o zrobieniu rolady drobiowej jest bardzo dobra i taniej wychodzi niz kupowanie,kupuje kurczaka wyluzowuje wszystkie kosci ,oczyszczam. Tluke go calego tak jak schabowe tylko delikatniej bo mieso rozleci sie,posypuje vegetta albo kucharkiem troche pieprzu naturanego i posypuje duza iloscia zelatyny w srodku i na zewnatrz,zwijam w rolade pakuje w worek do pieczenia sciskam jak wedline do wedzenia.Do garnka z woda,vegetta , duza iloscia zelatyny i warzywami wrzucam roladke gotuje jakos tak do 1,5 godz.po wyjeciu klade do jakiejs miski i przyciskam czyms ciezkim np,deska do krojenia a na nia duzy kamien czy cos w ten desen i tak zostawiam na caly dzien potem roladka wedruje do lodowki.Jest naprawde bardzo dobra przewaznie robie ja na swieta,ale tak sobie pomyslalam ze mam dosc wedliny drobiowej ze sklepu bo swoja jest o niebo lepsza i kosztuje tyle co koszt kurczka.serdecznie polecam :) :) :) Dobranoc i Dzien dobry porannym ptaszkom ktore pierwsze wstana :)

Martuśka, to świetny pomysł i przepis. Mam nadzieję, że kurczak bez skóry. Ja czasami robię galantynę z kurczaka. Proces jest podobny, tylko przed zwinięciem układam na rozbitym mięsku omlet z 2 jajek z łyzką wody, czasem szpinak albo natkę pietruszki, czasem pieczarki.

No to wstawiaj przepis do wątku z przepisami!!!! ;)

Witam z kawusia.

(...) Niestety górna cześc mnie wyglada jak reklama " kuroniówki" :) , piersi nie mam w ogole, kości wystają ze skóry a z moją nową fryzura wygladam jakby ktoś na słupie( szyja) zainstalowal arbuza ( glowa) :-D .

Juggin, ja mam to samo, schudłam przede wszystkim w górnych partiach, tzn najbardziej. Wreszcie wiem gdzie i jakie kości mam ;). Niestety został mi wystający brzuszek (po 4 ciążach - nic dziwnego), ale jak już wrócę do pracy i wejdę w rytm, to na wszystko będę miała czas, na ćwiczenia też. Nie zamierzam wariować, ale ponieważ mam problemy z kręgosłupem, będę sobie robiła ćwiczonka na mięśnie pleców i brzuch. Nawet jesli brzuch mi zostanie to przynajmniej kręgosłup nie bedzie bolał :). Niestety, biust mam okropny :). Z 80DD lub E zrobiło mi się 75C. A jak ciężko toto ułożyć, żeby jakoś wyglądało!!!

Czuję się jednak świetnie, mogę spokojnie chodzić w butkach na obcasach i nie niszczyć ich tak bardzo jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyneczki!

Juggin, ja mam to samo, schudłam przede wszystkim w górnych partiach, tzn najbardziej. Wreszcie wiem gdzie i jakie kości mam ;). Niestety został mi wystający brzuszek (po 4 ciążach - nic dziwnego), ale jak już wrócę do pracy i wejdę w rytm, to na wszystko będę miała czas, na ćwiczenia też. Nie zamierzam wariować, ale ponieważ mam problemy z kręgosłupem, będę sobie robiła ćwiczonka na mięśnie pleców i brzuch. Nawet jesli brzuch mi zostanie to przynajmniej kręgosłup nie bedzie bolał ;). Niestety, biust mam okropny :). Z 80DD lub E zrobiło mi się 75C. A jak ciężko toto ułożyć, żeby jakoś wyglądało!!!

Czuję się jednak świetnie, mogę spokojnie chodzić w butkach na obcasach i nie niszczyć ich tak bardzo jak do tej pory.

U mnie z biustu 80 C ( naprawde ładne C)- na plazy czesto opalalam sie toples bo byłam dumna i zarozumiala jesli chodzi o ten temat- zmniejszylo sie do 75 A i w tym A to zostalo to sie utopilo i mam sporo miejsca :) Koszmar jakiś :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam goraco chociaz za oknem nie goraco.Ludzie chodza w jakis kurtkach,bluzach ja jeszcze nie bylam na podworku.Pieknie mowicie kobietki o biustach,a u mnie nic z tego.Zawsze mialam 80c i przy moim wzroscie wygladalo na duzy i tak zostalo nic a nic sie nie zmniejszyl.Aha ktoras z dziewczat mowila o wypadajacych wlosach,mnie to dotyczy tez zawsze mialam geste grube wlosy a teraz jest duzo mniej,musialam isc wlasnie dlatego do fryzjera obciac i wzmocnic tabletkami,a jak u Was z wlosami wychodza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki-Proteinki!!!

Moja waga sobie stanęła,bo przecież nie można chudnąć zbyt szybko nie  :)

Popijam kawkę z mleczkiem własnoręcznie wydobytym z krowy  :roll: Pyyyszna!!!

Moje Drogie Kolezanki, prosze powiedzcie mi czy możemy jeśc grzybki w occie?? Dzisiaj troche zjadłam na kolacje:( i jest mi z tym źle, a nigdzie w książce nie mogę się doczytać

W fazie z warzywami owszem można.Ja często wyciągam z piwnicy zeszłoroczne grzybowe zapasy i zjadam z kurczaczkiem albo chudą wędlinką  :)

nie ma Balbinki i Do-Do mam nadzieje ze wszystko ok, moglyby dac jakis znak zycia..................................

Ja też się martwię o dziewczyny,szczególnie Balbinka długo się nie odzywa.Mam nadzieję że u nich wszystko wporządku.

Dziewczyny ja pomyslalam o zrobieniu rolady drobiowej jest bardzo dobra i taniej wychodzi niz kupowanie,kupuje kurczaka wyluzowuje wszystkie kosci ,oczyszczam. Tluke go calego tak jak schabowe tylko delikatniej bo mieso rozleci sie,posypuje vegetta albo kucharkiem troche pieprzu naturanego i posypuje duza iloscia zelatyny w srodku i na zewnatrz,zwijam w rolade pakuje w worek do pieczenia sciskam jak wedline do wedzenia.Do garnka z woda,vegetta , duza iloscia zelatyny i warzywami wrzucam roladke gotuje jakos tak do 1,5 godz.po wyjeciu klade do jakiejs miski i przyciskam czyms ciezkim np,deska do krojenia a na nia duzy kamien czy cos w ten desen i tak zostawiam na caly dzien potem roladka wedruje do lodowki.Jest naprawde bardzo dobra przewaznie robie ja na swieta,ale tak sobie pomyslalam ze mam dosc wedliny drobiowej ze sklepu bo swoja jest o niebo lepsza i kosztuje tyle co koszt kurczka.serdecznie polecam ;) ;) :) Dobranoc i Dzien dobry porannym ptaszkom ktore pierwsze wstana :)

Brzmi bardzo apetycznie.Zastanawiam się tylko nad tym jak ja wyluzuję kości z kurczaka  :) Musisz Martuniu wstawić film instruktażowy...bo ja potnę tego kuraka z każdej strony  :) Ale napewno wypróbuję.Wstaw przepis w wątku z przepisami,łatwiej nam będzie go znaleźć.

Pozdrawiam i miłego początku weekendu życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytstkie Panie

U mnie słonecznie, ale chłodno. Jak wypuszczałam kota, powiało niezłym chłodem :)

Polu, jaka Ty jesteś błyskawica. :roll: Ja na razie wybrałam taką maszynę z 2 pojemnikami, żeby za jednym wyciągnięciem zrobić lody dla siebie, a drugie dla Rodzinki. Pewnie bym już ją kupiła, ale facet ma jeszcze taki mały miksrek z blenderem i się zastanawiam. Jak miałam malutkie dzieci robiłam im przecierane zupki, taki blender był w ciągłym użyciu i bardzi go lubiłam, ale mi się spalił. Czasami mi brakuje, żeby bez wyciągania wszystkich klamotów mikserowych, tak na chybcika coś przetrzeć.

Ja się też martwię o Balbinkę, bardzo bym chciała, żeby się odezwała. O Do-Do się tak nie martwię, bo pisała, że jej nie będzie kilka dni na forum, bo pojechała na drugi koniec Irlandii w sprawie pracy.

Podrawiam wszystkie Proteinki i życzę Wam miłego dnia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziweczyny, wpadlam doslownie na chwilke przywitac sie po powrocie. Widze, ze mam duze zaleglosci w czytaniu. Wroce do was wieczorem, to opowiem wiecej. Na razie powiem tylko, ze kwestia mojej pracy rozstrzygnie sie w przeciagu kilku dni. No i jeszcze sie pochwale, ze nie szalalam na wyjezdzie i ze waga znowu w poszla dol.

Milego dnia! Do wieczora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam goraco chociaz za oknem nie goraco.Ludzie chodza w jakis kurtkach,bluzach ja jeszcze nie bylam na podworku.Pieknie mowicie kobietki o biustach,a u mnie nic z tego.Zawsze mialam 80c i przy moim wzroscie wygladalo na duzy i tak zostalo nic a nic sie nie zmniejszyl.Aha ktoras z dziewczat mowila o wypadajacych wlosach,mnie to dotyczy tez zawsze mialam geste grube wlosy a teraz jest duzo mniej,musialam isc wlasnie dlatego do fryzjera obciac i wzmocnic tabletkami,a jak u Was z wlosami wychodza?

Włosy zawsze mi wypadały ( coz , kilkanascie lat brania tabletek anty robi swoje) , ale że włosów zawsze mialam duzo to widocznego problemu na glowie nie było. Na protalu wlosy leciały mi po prostu garsciami, jednak nie od czubka głowy, tylko kruszyły sie w polowie długosci. Miałam pełno włosow w łazience, a po myciu głowy z p[ozostalosci w wannie mozna by bylo niezłe gniazdo uwić :) Czesto po kapieli i suszeniu wlosów wychodziłam z łazienki i wygladałam jak Frodo z Władcy Pierscieni, bo mialam pełno włosow na stopach :roll: Odkurzanie obowiazkowo co najmniej raz dziennie, włosy na przescieradle frotte po nocy, w łazience, w kuchni w pokojach, na ubraniach. Szok!! Dlatego obciełam i teraz jest znacznie lepiej. Zaznaczam jednak, ze na protalu włosy stały sie bardziej sztywne i grube, tyle tylko, ze ta sztywnosc doprowadziła do rżnięcia ich gumką i łamania. Teraz mam fryzurkę fajna i stopy nieowłosione nareszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Witam was w sloneczno-deszczowy piatek, lacznie z tecza na niebie :roll:

Wstalam, zjadlam protalowe musli, pije kawke, a nie, najpierw to ja sie zwazylam. I od wczoraj rowniutki kg mniej. Ale to szczescie poczatkujacych. Jak w kasynie, nie?

I zmienilam moj suwaczek, bo wczoraj ogladalam stare zdjecia i przy wadzie 62-64 wygladalam lepiej niz przy 60. A w swoim zyciu wazylam juz roznie, od 56 do 85, wiec mam porownanie :)

A co do biustu: przy 85kg mialam 85E, przy 60kg 75D, wiec nie bylo zle. Teraz mam 80D ale najgorsze jest moje kolo ratunkowe, probowalam juz wszystkiego (diety, cwiczenia, itp), ale tluszczyk z brzucha i boczkow nie chce zejsc. Moze tym razem mi sie uda?

Juggin, musli jest naprawde pyszne: zapodalam sobie to tego dwie tabletki slodzika i troche cynamonu.

Milego dnia, biore sie za sprzatanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Juggin, musli jest naprawde pyszne: zapodalam sobie to tego dwie tabletki slodzika i troche cynamonu.

Milego dnia, biore sie za sprzatanie!

Jakie musli??? Koktajl proteinowy??? Ale tam tylko otreby, zadnych owoców czy płatków wpychac nie można!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ktoras z dziewczat mowila o wypadajacych wlosach,mnie to dotyczy tez zawsze mialam geste grube wlosy a teraz jest duzo mniej,musialam isc wlasnie dlatego do fryzjera obciac i wzmocnic tabletkami,a jak u Was z wlosami wychodza?

Ja nie mam problemu z włosami,nie łamią się (może dlatego że są krótkie) i nie wypadają .Co prawda przy myciu zawsze jakieś włosy wypadają,ale tak było u mnie zawsze i nie zauważyłam różnicy.Włosy stały się grubsze i lepiej się układają (włosy kręcone,zawsze układały się same)  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dotarłam do domu. Dzięki za miłe przyjęcie na forum.

Piję kawę i robię leczo.

Straciłam 6 kg na urlopie :) :roll: . Jeszcze tylko 39 kg, ale z tą dietą to chyba łatwe ;) . Sorrki nie przeczytałam jeszcze postów musiałam się najpierw pochwalić. Pozdrawiam wszystkich i już nadrabiam braki w lekturze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.