Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Troszkę się uspokoiłam.

Co do tej fury warzyw, to masz absolutną racje, ale nie było żadnej rybki lub mieska bez panierki nie mówiąz już o beztłuszczowym smazeniu czy pieczeniu :-D.

Dzisiaj zatem mielone z fileta indyczego z warzywkami na obiad, a póki co jajko z łososiem, serek z jogurtem i koperkiem.

Co poradzić na brak wypróznienia ?

Próbuję szukać w aptekach oleju parafionowego, ale mają tylko ciekłą parafinę, która nie nadaje się do spozycia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Troszkę się uspokoiłam.

Co do tej fury warzyw, to masz absolutną racje, ale nie było żadnej rybki lub mieska bez panierki nie mówiąz już o beztłuszczowym smazeniu czy pieczeniu :-D .

Dzisiaj zatem mielone z fileta indyczego z warzywkami na obiad, a póki co jajko z łososiem, serek z jogurtem i koperkiem.

Co poradzić na brak wypróznienia ?

Próbuję szukać w aptekach oleju parafionowego, ale mają tylko ciekłą parafinę, która nie nadaje się do spozycia...

Parafina ciekła to olej parafinowy.A kto Ci powiedział że nie nadaje się do spożycia?Przecież to lek na zaparcia i przyjmuje się go doustnie!!!  :-D Ale w aptece są inne skuteczne środki na zaparcia np.ziołowe.Jesz Mysiu otręby?Ja rano na śniadanie zjadam otrębiankę na mleku i nie mam problemu z wc.Dziewczyny pisały też o activii która reguluje pracę jelit.A brak wypróżnienia też działa na wagę,bo jak ma waga spadać skoro z Ciebie nic nie ucieka? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam obecne i czekam aż będzie widać efekty bo tak to czym się tu chwalić

Ej dziewczyny,dziewczyny...Ja ważyłam 140 kg i wstawiałam zdjęcia...A jak fajnie wstawić zdjęcia potem żeby wszyscy zobaczyli jak schudłam  :-D !!! Wstawiajcie foty bez krępacji  :-D i dołączajcie do klasy proteinek!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...masz laniepost-7037-1250324551_thumb.gif Uważaj ,bo możesz zaprzepaścić to co już osiągnęłaś...Na weselu uważaj...bo potem będziesz płakać że waga rośnie.

Dzięki Śliweczko! Fakt nie chciałabym zaprzepaścić spadku i cofnąć tego co już poszło precz chociaż pewnie jak nie będzie w czym wybierać bede zmuszona grzeszyć i mam nadzieję, że uda się dobrać grzechy jak najlżejszej rangi hehe na jakiś czas przed wyjściem zaserwuję sobie koktajl od Juggin więc dawka otrębów będzie :-D

No nic czas powoli robić się na bóstwo :-D

A mysia21 niech się nie załamuje i poczeka trochę a efekty na pewno się pojawią, wiem ja też jestem niecierpliwa i szybko się demotywuję ale nie tym razem kochana! :-D będzie dobrze!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafina ciekła to olej parafinowy.A kto Ci powiedział że nie nadaje się do spożycia?Przecież to lek na zaparcia i przyjmuje się go doustnie!!! :D Ale w aptece są inne skuteczne środki na zaparcia np.ziołowe.Jesz Mysiu otręby?Ja rano na śniadanie zjadam otrębiankę na mleku i nie mam problemu z wc.Dziewczyny pisały też o activii która reguluje pracę jelit.A brak wypróżnienia też działa na wagę,bo jak ma waga spadać skoro z Ciebie nic nie ucieka? :D

Śliweczko, dziękuję za odpowiedź.

O tym, ze parafina ciekła nie nadaje sie do spożycia powiedziała mi farmaceutka w aptece; rzekomo parafina ciekła jest nieoczyszczona, co dyskwalifikuje ją do spożycia. Ale popytam jeszcze gdzie indziej i może powiedzą zupełnie coś innego w aptece :-D

Otręby jem codziennie - albo placuszki, albo kopiasta łyżka stołowa do jogurtu albo serka (czy ilość otrębów jest limitowana ?, czy lepiej jeść owsiane, czy pszenne, czy to bez róznicy ?).

O Activii myślałam, ale nie wiedziałam czy jest dozwolona, ale skoro piszesz, ze dziewczyny piły to i ja chetnie wypiję :-D, choć Activię spozywałam codziennie przed dietą i oprócz tego, ze była smaczna, nic wiecej sie nie działo (ani lepiej ani gorzej - wiesz o co chodzi). Niestety zaparcia o mój problem od zawsze ... :-D

Martwi mnie brak uciekania ze mnie "odpadków", stąd prawdopodobnie mizerne efekty diety i dodatkowo jeszcze skłonność organizmu do magazynowania wody ....

Ale to nic, chyba muszę tchnąć w siebie więcej optymizmu i nie użalać się :grin:

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mysia21 niech się nie załamuje i poczeka trochę a efekty na pewno się pojawią, wiem ja też jestem niecierpliwa i szybko się demotywuję ale nie tym razem kochana! :-D będzie dobrze!!

Dzięki serdeczne za wsparcie, tego było mi trzeba :-D

Pozdrawiam i dziękuję :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, dziękuję za odpowiedź.

O tym, ze parafina ciekła nie nadaje sie do spożycia powiedziała mi farmaceutka w aptece; rzekomo parafina ciekła jest nieoczyszczona, co dyskwalifikuje ją do spożycia. Ale popytam jeszcze gdzie indziej i może powiedzą zupełnie coś innego w aptece :-D

Otręby jem codziennie - albo placuszki, albo kopiasta łyżka stołowa do jogurtu albo serka (czy ilość otrębów jest limitowana ?, czy lepiej jeść owsiane, czy pszenne, czy to bez róznicy ?).

O Activii myślałam, ale nie wiedziałam czy jest dozwolona, ale skoro piszesz, ze dziewczyny piły to i ja chetnie wypiję :-D , choć Activię spozywałam codziennie przed dietą i oprócz tego, ze była smaczna, nic wiecej sie nie działo (ani lepiej ani gorzej - wiesz o co chodzi). Niestety zaparcia o mój problem od zawsze ... :-D

Martwi mnie brak uciekania ze mnie "odpadków", stąd prawdopodobnie mizerne efekty diety i dodatkowo jeszcze skłonność organizmu do magazynowania wody ....

Ale to nic, chyba muszę tchnąć w siebie więcej optymizmu i nie użalać się :grin:

Pozdrawiam :D

Dzienna dawka otrębów które powinnyśmy jeść to 2 łyżki otrębów owsianych i 1 łyżka pszennych.Activię piły dziewczyny tylko nie wiem jaką,może jest jakaś naturalna?Nie mam pojęcia  :D Dziewczyny pisały też o lewatywie jako środek na długotrwałe zaparcia...Ale nie można tego stosować zbyt często.Masz rację,więcej optymizmu i wiary w swoje możliwości.Użalanie się nad sobą nic nie pomoże.Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!!!!!

U mnie dzis piękny dzień zwłaszcza że może być jeszcze piękniejszy. Po południu szykuje sie wyjazd w celach rekreacyjnych. Wspaniale!

Mam pytanie kochane, kupiłam przez pomyłke płatki owsiane zamiast otęby owsiane. Czy moge je zjeść czy musze niestety je wyrzucić?! Są identyczne jak otręby, niczym się nie różnią dlatego się pomyliłam. Czekam na odpowiedz dziewuszki!!!!Miłej niedzieli i do wieczora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich slonecznie :-D Do-do bardzo sie ciesze ze dostalas prace,bedziesz miala mozliwosc nawiazania nowych znajomosci a i zmiana otoczenia podejrzewam ,ze wplynie pozytywnie na twoje nastawienie :-D A jak z mieszkaniem czy masz jakies lokum ? gdzie cie teraz wywieje? Zycze powodzenia i gratuluje :-D Mysia nic sie nie boj wszystko bedzie dobrze tylko prosze nie zaniechaj diety to bylby ogromny blad,czytaj czesciej ksiazke wracaj do niej w chwilach zwatpienia :grin: zycze powodzenia i wytrwalosci w dazeniu do celu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek!!!!!

U mnie dzis piękny dzień zwłaszcza że może być jeszcze piękniejszy. Po południu szykuje sie wyjazd w celach rekreacyjnych. Wspaniale!

Mam pytanie kochane, kupiłam przez pomyłke płatki owsiane zamiast otęby owsiane. Czy moge je zjeść czy musze niestety je wyrzucić?! Są identyczne jak otręby, niczym się nie różnią dlatego się pomyliłam. Czekam na odpowiedz dziewuszki!!!!Miłej niedzieli i do wieczora!

Ja przyznam sie,ze jadam tylko platki owsiane o czyms innym nie ma mowy nawet przennych nie moge dostac.Sadze ze mozesz zjesc,ale niech glos zabiora ekspercji :-D pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, dziękuję za odpowiedź.

O tym, ze parafina ciekła nie nadaje sie do spożycia powiedziała mi farmaceutka w aptece; rzekomo parafina ciekła jest nieoczyszczona, co dyskwalifikuje ją do spożycia. Ale popytam jeszcze gdzie indziej i może powiedzą zupełnie coś innego w aptece :-D

Otręby jem codziennie - albo placuszki, albo kopiasta łyżka stołowa do jogurtu albo serka (czy ilość otrębów jest limitowana ?, czy lepiej jeść owsiane, czy pszenne, czy to bez róznicy ?).

O Activii myślałam, ale nie wiedziałam czy jest dozwolona, ale skoro piszesz, ze dziewczyny piły to i ja chetnie wypiję :-D , choć Activię spozywałam codziennie przed dietą i oprócz tego, ze była smaczna, nic wiecej sie nie działo (ani lepiej ani gorzej - wiesz o co chodzi). Niestety zaparcia o mój problem od zawsze ... :-D

Martwi mnie brak uciekania ze mnie "odpadków", stąd prawdopodobnie mizerne efekty diety i dodatkowo jeszcze skłonność organizmu do magazynowania wody ....

Ale to nic, chyba muszę tchnąć w siebie więcej optymizmu i nie użalać się :grin:

Pozdrawiam :D

Kochana, nie zapominaj też o tym, by solenie potraw ograniczyc do niezbednego minimum bo około łyżeczka soli potrafi trzymać nadmiar wody nawet około 2 dni. Dukan pisał o tym w swojej książce. Sól zawsze można zastąpić przyprawami-ziołami i też jest smacznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Mysia, cieszę się, ze do nas dołączyłaś. Życze Ci sukcesów i wytrwalości :-D

Koniecznie spróbuj zapobiec zaparciom, bo to trocchę błędne koło. z tego co napisałaś jesz za mało otrębów, a one pomagaja w reulacji. Pamiętaj, żeby przed, podczas i po jedzeniu otrębów dużo pić, bo tylko wtedy dobrze działają, inaczej możesz sobie zaszkodzic. Powodzenia i walcz dalej :grin:

Zaraz będę robićm muffinki jogurtowe, bo mi wszystkie zjedli :-D . Mój młoszy Synek zjadł 5 :-D . Nie dziwię się, bo naprawdę dobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.