Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jusiu postaram się dodać zdjęcia jak najszybciej. Ale muszę najpierw przejrzeć stertę starych zdjęć i tych nowych....ale wpadłam na pomysł, że zaangażuję do tego męża - może mi poszuka jakieś dla porównania (z tym, że ja nie jestem fotogeniczna bo zawsze strzelę jakąś minę bleeee). Małżowinka poproszę to może zrobi to dla mnie chociaż teraz leci lekkoatletyka a on jest wiernym kibicem. Ale przyznam wczoraj po południu to i ja patrzyłam na Monikę Pyrek i Anię Rogowską. To było coś.......

Pozdrawiam dziewczynki. Do jutra Buziole. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam dio wszystkiego tylko slodzika z Lidla. Dla mnie wypieki nie sa gorzkie, mi smakuje ( ale mi zawsze i wszystko smakuje :-D ). Spróbuj np. piekąc ciasteczka. ja wiem, ze jest slodzik w proszku, ale przy moich częstotliwosciach pieczenia starczyłby mi na tydzień, a drogi jest na maxa.

To ile ty pieczesz, albo słodzisz, Juggin? Ja na początku diety kupiłam jeden w płynie i jeden w proszu, i tego w płynie wcale nie używam, bo jest gorzki, a tego w proszku mam jeszcze połowę :-D. Mówicie o tym za 8 zł?

Jusiu, jest nas coraz więcej, a zauważ ile osób nam się przygląda nie ujawniając się? Czytają, czytają, a dopiero po jakimś czasie dołączają. A ilu gości tego nawet nie wiemy.

Madziu, skan już poszedł, jeszcze tylko mój antywirus go 'przefiltruje' i za moment go dostaniesz :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, powiedzcie prosze w jakiej sieci mozna dostac jogurt grecki light? lub0%? bo ja zwiedzilam okoliczne markety i niestety nic interesujacego nie znalazlam....dzieki z gory :-D

ja sobie dzisiaj kupie slodzik aromat waniliowy i szrobie ciasteczka z otrebow bo juz mnie nosi za slodkim...dzis porwalam klezance malego suchareczka z biurka... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile ty pieczesz, albo słodzisz, Juggin? Ja na początku diety kupiłam jeden w płynie i jeden w proszu, i tego w płynie wcale nie używam, bo jest gorzki, a tego w proszku mam jeszcze połowę :-D. Mówicie o tym za 8 zł?

Jusiu, jest nas coraz więcej, a zauważ ile osób nam się przygląda nie ujawniając się? Czytają, czytają, a dopiero po jakimś czasie dołączają. A ilu gości tego nawet nie wiemy.

Madziu, skan już poszedł, jeszcze tylko mój antywirus go 'przefiltruje' i za moment go dostaniesz :-D.

Kochana ja uwielbiam slodkie :-D Slodzik Susi..cos tam Gold kupiłam na poczatku w Bomi i zaplacilam ok.12 zł za 200 g i wszystko poszlo mi na dosłownie kilka diast i do zeberki. Zazwyczaj uzywalam go tak 3-4 łyzki do wypieku, a ze ja pieke kilka razy w tygodniu to śladu po nim nie bylo. A pieke tak dlatego ze Ukochany czasem zje a i do pracy nosze czestować wiecznie moich kolegow i koleżanke, ktora wiecznie z kości na ości sie odchudza. Ten w proszku jest dla mnie mniej intensywny niż tabletki.

Malwi- widzialam ten jogurt w carefurze i w Lidlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, powiedzcie prosze w jakiej sieci mozna dostac jogurt grecki light? lub0%? bo ja zwiedzilam okoliczne markety i niestety nic interesujacego nie znalazlam....dzieki z gory :-D

ja sobie dzisiaj kupie slodzik aromat waniliowy i szrobie ciasteczka z otrebow bo juz mnie nosi za slodkim...dzis porwalam klezance malego suchareczka z biurka... :-D

ja kupilam taki jogurt w tesco, u nas jest najlepiej zaopatrzony w nabial jako market

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Wraca córa marnotrawna :-D po miesiącu przerwy. Urlop, później odrabianie zaległosci w pracy, nie było czasu na forum :D

Nie ma mowy, abym dała radę przeczytać to co przez ten czas wyprodukowałyście, na szybko zauważyłam, że Juggin i Pola osiągnęły to co chciały, chylę czoła :grin: Co nowego, co nowego? o jakieś streszczenie proszę :D

Ja od wczoraj znowu sztywno trzymam się dukanowych zasad. Na wakacjach różnie to bywało, a po wakacjach ciężko było się przestawić tak od razu, więc grzeszków zaliczyłam po drodze sporo :-D

Ale nie jest tak źle. Dziś rano waga pokazała 70,4, więc blisko do osiągnięcia wagi linijkowej. Będę się znowu meldować codziennie i dzięki Waszemu wsparciu gubić, mam nadzieję, kolejne kilogramy. Za miesiąc wesele, fajnie byłoby się wbić w jakąś extra kieckę i oszołomić swoim wyglądem rodzinkę, która dawno mnie nie widziała :grin: Motywacja murowana :-D

Jeszcze raz serdecznie Was wszystkie pozdrawiam!

Witaj Mari, dawno nie zaglądałaś :D

Wiem, wiem jak to ciężko wrócić do Dukana pourlopie, ale ja jestem już grzeczna więc i Ty musisz :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobietki, nic nie rozumiem , piszecie ze można jeść otręby, ze można je do czegoś dosypywać i z różnymi pokarmami mieszać, a ja właśnie wróciłam ze sklepu i przeczytałam na opakowce ze tam jest wiecej węglowowdanów niz białka, moze mi któras z Was wytłumaczyc o co chodzi bo się boje je jeść , dzieki bardzo z góry :-D

Magducha, ja też Ciebie zachęcam do przezytania książki :-D . Jeśli chodzi o otręby , azwłaszcza owsiane, to wygoogluj sobie o nich pare informacji. Ja byłam pod dużym wrażeniem na ile dolegliwości mogą pomóc.

Dziewczyny, powiedzcie prosze w jakiej sieci mozna dostac jogurt grecki light? lub0%? bo ja zwiedzilam okoliczne markety i niestety nic interesujacego nie znalazlam....dzieki z gory :-D

Ja kupuję te jogurty w Auchan. są 2 rodzaje: Bakomy i firmy Canda. Ten drugi ma lepsze parametry, chociaz dla nas niezbyt dobre:B-4.4,W-6.2,T-3,5, ale ja go traktuję jako śmietanę i dodaję do sosów, zup itp. i nie trzeba nic zagęszczać. Nazywa się GREEK STYLE, jogurt naturalny light w greckim stylu. Jeśli chodzi o jogurty naturane to z tych, które znam najlepsze parametry ma Jogo Vita firmy Zott-1% tłuszczu.

Dzisiaj cały dzień pichcę i sprzątam. A, jeszcze byłam z Dziećmi na rowerach. Upiekłam serniczek z serka Jano w pudełku. Miałby ten serek bardzo dobre parametry, gdyby nie tłuszcz, trochę za dużo, ale do serniczka...Poza tym nie dodałam nic zakazanego, więc mam nadzieję, że moja waga się nie zemści :grin: Mam nadzieję, że i tak zdecydowaną większość ciasta zjedzą Dzieci, bo już drepczą od jakiegos czsu wokół. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny!

Ale duuuzo napisalyscie jak mnie nie bylo, postaram sie nadrobic zaleglosci, ale niestety nie dzis, bo urlop mi sie skonczyl i czasu brakuje, oj brakuje!

Przyznam sie tylko bez bicia, ze w sobote przegielam: wypilam 1,5 lampki szampana :-D

Za to w niedziele, jako pokute zrobilam 50km na rowerze i poplywalam troszke.

Oprocz tego jednego "wypadku" z alkoholem trzymam sie dzielnie i obiecuje zagladac do Was tak czesto jak tylko bede mogla.

Jutro warzywa, hurrra!

Gotuje papryke nadziewana miesem mielonym wolowym i warzywami w sosie pomidorowym. Uwielbiam!

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak Pola- waga jasno pokazuje gdzie tkwił błąd. Ja jednak uważam, ze chyba potrzebowalam się przekonac, ze nie jestem bezkarna i chyba nigdy w życiu juz nie będę... ot taki niedowiarek ze mne :-D

Teraz mam czarno na białym, ze III faza będzie dla mnie wielkim wyzwaniem, bo na II sprawa byla jasna- NIE WOLNO i już... a teraz ciaglę stapam po cienkiej linii, bo niby nie wolno a jednak coś tam wolno...tyle tylko ze nie w kosmicznych ilosciach :P .

Chyba z moim charakterkiem powinnam być cały czas na II fazie :D A tak sie niestety nie da. Musze poradzić sobie z tą równowagą, ktora jest niezbedna do osiagnięcia końcowego sukcesu :-D

WNIOSEK JUGGIN: III faza jest najtrudniejszą faza tej diety.

Jugin, popieram Cie w całej rozciągłości :-D O ile w 1 i 2 fazie człowiek wiedział na czym stoi, tak teraz głupieję i niestety - w ten weekend przegięłam - na obiad w niedzielę poszliśmy z rodzinką na pizzę. Zjadłam CAŁĄ średnią - do tej pory zastanawiam się gdzie ją upchnęłam. Zaowocowało to tym, że nie dość że ledwo się ruszałam, to pojawiły się problemy z wypróżnianiem (zawsze tak mam po cywilnej pizzy) i wzrost na wadze :/ 

Witam serdecznie nowe protalki :D W naszym towarzystwie napewno wam się uda :D

Słodzik polecam ten z Lidla o którym wspomniała Juggin, używam go od początku diety do wszystkiego i zawsze jest słodki :D

Co do Balbinki, to też zaczęłam się o nią martwić... Mam nadzieję że wszystko dobrze u niej ze zdrowiem...

A tymczasem, tak ostatnio kuszą mnie cywilne słodkości, że upiekłam dziś i serniczek i drożdżówkę - żałuję że dopiero dziś bo faktycznie jest bardzo puszysta, i smaczna do tego stopnia, że nie mogłam od niej oderwać mego 3-latka :grin:

Dziewczyny kochane, mam nadzieję że się nie pogniewacie, ale teraz będę trochę mniej zaglądać na łono forum :-D Doszły mi nowe obowiązki, a od 1 września wracam już na stałe do pracy u mego mężusia :-D do tego myślę o dodatkowym dorobieniu sobie "na waciki" no i czasu będę miała znacznie mniej :-D

Buziaki i miłego wieczornego odpoczynku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Panie Te Nowe stazem i te starsze oczywiscie stazem na diecie.U mnie waga dzisiaj pokazala znowu troche wiecej tzn.63,6kg,musze zrobic ze dwa dni proteinowe ale takie prawdziwe bez zadnych grzeszkow,bo cos nie moge zobaczyc ostatnio 62kg.W III fazie w koncu sie przekonalam nie jest tak latwo ,czlowiek czasami sie oszukuje ze nic sie nie stanie i je niekoniecznie dobre potrawy a pozniej sa efekty i zal.

-Polu robilam pare dni temu chlebek z Twojego przepisu i tak jak pisalam wczesniej byl bardzo dobry tylko rozpadal mi sie .Niewiem moze to przyczyna maki bo mialam tylko razowa zytnia a pszennej nie moglam kupic.(dzisiaj juz kupilam i jutro zrobie nowy chlebek),a jak Twoj ,czy tez sie kruszyl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Panie Te Nowe stazem i te starsze oczywiscie stazem na diecie.U mnie waga dzisiaj pokazala znowu troche wiecej tzn.63,6kg,musze zrobic ze dwa dni proteinowe ale takie prawdziwe bez zadnych grzeszkow,bo cos nie moge zobaczyc ostatnio 62kg.W III fazie w koncu sie przekonalam nie jest tak latwo ,czlowiek czasami sie oszukuje ze nic sie nie stanie i je niekoniecznie dobre potrawy a pozniej sa efekty i zal.

-Polu robilam pare dni temu chlebek z Twojego przepisu i tak jak pisalam wczesniej byl bardzo dobry tylko rozpadal mi sie .Niewiem moze to przyczyna maki bo mialam tylko razowa zytnia a pszennej nie moglam kupic.(dzisiaj juz kupilam i jutro zrobie nowy chlebek),a jak Twoj ,czy tez sie kruszyl?

Witaj Grazzia, mój chlebek też się kruszył, ale tylko skórka. Środek był OK, dość wilgotny i pachnący :-D. Dziś się trochę zmartwiłam, bo zważyłam jedną kromkę i wyszło, że ma prawie 70 g. Czyli, że mogę tylko 1 kromkę zjeść. Jaka szkoda :-D , mogłabym zjeść cały bochenek. Dziś znowu piekłam razowy i cały dom nim pachnie :-D. Już pokrojony na porcje i zamrożony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marudko, bo tylko Ty jesteś :-D

Moja waga trzyma się dzielnie w okolicach 62. Jutro same proteinki, więc pewnie znowu wrócę do 61,5. Baaardzo mi się to podoba!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Polu, witajcie pozostałe protalki w ten piękny, słoneczny dzień :-D Przed pół godzina mąż miał telefon od brata z pracy i plany na dzisiaj uległy zmianie, dzięki czemu mam chwilkę by się przywitać :-D

Polu kochana, zazdroszczę Ci samokontroli, mi w tej fazie średnio idzie z pilnowaniem siebie. Wczoraj wieczorem dla przykładu skubnęłam mężowi kilka frytek :-D Najgorsze jest to, że zrobiłam to z pełną premedytacją... Wczoraj starałam się dzielnie walczyć by odrobić straty z weekendu, a tu na wieczór się złamałam... Za to za karę robię sobie dziś, jutro i pojutrze białeczka. Bez żadnych odstępstw, bo inaczej wrócę do 2 fazy - była dla mnie znacznie łatwiejsza.

Dobra, synuś dopomina się mojego towarzystwa do zabawy więc życzę wam miłego, obfitujacego w spadki wagowe dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.