Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Na mnie od początku niezawodnie działa Activia naturalna. Jem jedną codziennie (zwykle rano) i codziennie odwiedzam WC. Może spróbuj.

Dziewczyny, już w którymś z kolei poście czytam o zdjęciach przed i po. O so chozi? zamieszczałyście gdzieś swoje foty?

A jak Kochana- fotki zamieszczone :-D Strona 608 - Marudka, strona 612- ja :-D Śliweczka tez zamieścila swoje foteczki , ale niestety nie moge ich znaleźć. Śliweczko podaj nr stronki z Twoimi fotkami :grin:

Znalazlam- Śliweczka- strona 594 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jak mogę sobie pomóc żeby chodzic do łazienki codziennie a nie co 2 ,3 dni. Na początku diety było fajnie chodziłam co dziennie a teraz klops! No i pewnie jestem cięższa o te zastoje nie wydalone,he he... Mozecie cos doradzić?

Jusia! chyba nie ma skutecznego sposobu. Doraźnie można sobie jakoś pomóc, ale aby się załatwiać codziennie to chyba nie masz szans. Nasze posiłki (ja jem dużo i załatwiam się raz, czasami dwa w tygodniu) nie produkują tylu odpadów, żeby codziennie się załatwiać. Przed dieta załatwiałam się codziennie i na początku diety też cierpiałam tak jak wiekszość z nas, ale dzisiaj mi to nie przeszkadza a nawet cieszy. To, że nie wyprózniamy się codziennie ma oczywiście wpływ na to że waga rośnie, ja dzisiaj miałam 66,1 a dwa dni temu 65,3 ale nie martwię się tym, bo po długich obserwacjach mojego organizmu już znam jego podstępne i próbujace mnie zniechecić do diety sposoby. Kiedyś się poddałam i dlatego jeszcze jestem w II fazie, teraz tak nie będzie! U mnie wahania wagowe sięgają nawet do trzech kilo, ale się tym już nie martwię, bo wiem ze któregoś dnia zobaczę mniejszą cyfrę na wadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Dziewczyny wróciłam do tych zdjęć i szczerze powiem , że naszą kochaną Marudkę przegapiałam i nie widziałam -ale to przez te moje zaległości urlopowe, których oczywiście nie nadrobiłam. Jestem pod wrażeniem. Juggin widziałam i jestem w szoku wielkim. Jak zrobię takie zestawienie swoje to też wstawię na forum. Ale jak zrobić żeby dwa zdjęcia były umieszczona na jednym? Czym robicie dziewczyny takie zdjęcia - macie jakiś program, żeby było kilka mniejszych zdjęć ale umieszczonych w jednym zdjęciu? Jestem ciekawa bo nie porównywałam siebie na zdjęciach - na pewno różnica będzie widoczna. Pozdrawiam ciepło (a ja mam lodowate dłonie i stopy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecę oglądać :grin:

Pozbierałam szczenę z podłogi :-D Wyglądacie nieziemsko. Juggin ile Ty masz wzrostu?

Marudko, uważam że wyglądasz extra i nie musisz tracić ani grama więcej.

Śliweczko, ubyło Cię nie tylko na wadze, ale i w latach o kilkanaście mniej :-D

Takie foty są naprawdę motywujące :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Dziewczyny wróciłam do tych zdjęć i szczerze powiem , że naszą kochaną Marudkę przegapiałam i nie widziałam -ale to przez te moje zaległości urlopowe, których oczywiście nie nadrobiłam. Jestem pod wrażeniem. Juggin widziałam i jestem w szoku wielkim. Jak zrobię takie zestawienie swoje to też wstawię na forum. Ale jak zrobić żeby dwa zdjęcia były umieszczona na jednym? Czym robicie dziewczyny takie zdjęcia - macie jakiś program, żeby było kilka mniejszych zdjęć ale umieszczonych w jednym zdjęciu? Jestem ciekawa bo nie porównywałam siebie na zdjęciach - na pewno różnica będzie widoczna. Pozdrawiam ciepło (a ja mam lodowate dłonie i stopy)

Anulko ja nie mialam żadnego programu, ale chyba Śliweczka robiła cos programikiem, bo jej zdjęcia sa ładnie poukładane. Ja po prostu wstawialam zdjecia tzn. linki obok siebie i zanim zatwierdziłam posta to patrzyłam "podgląd posta" i ewentualnie przesuwałam zdjęcia.

Anulka wstawiaj zdjecia jak najszybciej, bo mi smaka narobiłas kilkakrotnie pisząc, ze już przegladasz je itd, a zdjęc nadal nie ma :grin: Zbierz sie i pokazuj nam swoje"szczupłości". :D

Pozbierałam szczenę z podłogi :-D Wyglądacie nieziemsko. Juggin ile Ty masz wzrostu?

Marudko, uważam że wyglądasz extra i nie musisz tracić ani grama więcej.

Śliweczko, ubyło Cię nie tylko na wadze, ale i w latach o kilkanaście mniej :-D

Takie foty są naprawdę motywujące :-D

Jestem wysoka-176 cm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mari, Aniu - dziękuję!!!

Jeśli chodzi o te zdjęcia - to ja je robię bardzo okrężną drogą.

Najpierw wrzycam do worda, w okienka tekstowe, żeby móc je

ustawić koło siebie - tak jak mi pasuje. Potem ustawiam ekran tak,

żeby było widać całość zdjęć i naciskam przycisk PRINT SCREEN SysRq.

Na klawiaturze, nad strzałkami, deletem itd. Robi to tak jakby

zdjęcie ekranu. Potem otwieram Paint - na każdnym kompie jest!!!

Menu START, wszystkie probramy - Akcesoria i już :-D

Po otwarciu tego programu wrzucam to podwójne zdjęcie wciskając

CTRL + V. Następnie zmniejszam je trochę - wycinam interesujący mnie

kawałek, przesuwam w górny lewy róg i przycinam od dołu i od prawej

strony.. Potem zapisują jako jpg. Jak bedziesz chciała to prześlij mi dwie

foty na meila - to ci ustawię te zdjęcia. To niby trudne nie jest, ale

trochę skomplikowane. Ale nie trzeba jakiegoś specjalnego programu.

Bo też tak myślałam na początku. Powodzenia :-D Jaka frajda potem

jak już się to opanuje :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Nie mam ostatnio czasu na forum,czytam ale czasu nie starcza na pisanie  :grin:

Strasznie martwi mnie nieobecność Balbinki...Kurcze ja wieczorkiem zasnąć nie mogłam,cały czas o niej myślałam...

Hello

Dziewczyny wróciłam do tych zdjęć i szczerze powiem , że naszą kochaną Marudkę przegapiałam i nie widziałam -ale to przez te moje zaległości urlopowe, których oczywiście nie nadrobiłam. Jestem pod wrażeniem. Juggin widziałam i jestem w szoku wielkim. Jak zrobię takie zestawienie swoje to też wstawię na forum. Ale jak zrobić żeby dwa zdjęcia były umieszczona na jednym? Czym robicie dziewczyny takie zdjęcia - macie jakiś program, żeby było kilka mniejszych zdjęć ale umieszczonych w jednym zdjęciu? Jestem ciekawa bo nie porównywałam siebie na zdjęciach - na pewno różnica będzie widoczna. Pozdrawiam ciepło (a ja mam lodowate dłonie i stopy)

Anulko ja mam program PhotoScape,tam można robić fajne kompozycje ze zdjęć.

Pozbierałam szczenę z podłogi :-D Wyglądacie nieziemsko. Juggin ile Ty masz wzrostu?

Marudko, uważam że wyglądasz extra i nie musisz tracić ani grama więcej.

Śliweczko, ubyło Cię nie tylko na wadze, ale i w latach o kilkanaście mniej :-D

Takie foty są naprawdę motywujące :-D

Dziękuję Mari.Nie tylko wyglądam ale też czuję się młodsza o jakieś 10 lat  :D  

Pozdrawiam i miłego dnia wszystkim życzę.Odezwę się jak znajdę chwilkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

Dziewczyny wróciłam do tych zdjęć i szczerze powiem , że naszą kochaną Marudkę przegapiałam i nie widziałam -ale to przez te moje zaległości urlopowe, których oczywiście nie nadrobiłam. Jestem pod wrażeniem. Juggin widziałam i jestem w szoku wielkim. Jak zrobię takie zestawienie swoje to też wstawię na forum. Ale jak zrobić żeby dwa zdjęcia były umieszczona na jednym? Czym robicie dziewczyny takie zdjęcia - macie jakiś program, żeby było kilka mniejszych zdjęć ale umieszczonych w jednym zdjęciu? Jestem ciekawa bo nie porównywałam siebie na zdjęciach - na pewno różnica będzie widoczna. Pozdrawiam ciepło (a ja mam lodowate dłonie i stopy)

ja mam program picasa i tam to bardzo latwo zrobic, tworzy sie kolaz z dowolnej ilosci zdjec i zapisuje i gotowe :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :-D

Niby słoneczko świeci ale wiatr wieje i jest brrr.

Musze powiedziec że trochę mnie wkurza to że nowe protalki ciągle pytają o to samo :a dlaczego tak,bo to przeciez węglowodany,a dlaczego nie inaczej!!Jejku,skoro Dukan napisał że trzeba jeśc otręby to znaczy że trzeba i nie ma się co pytac dlaczego czy pisac ich składu,wkońcu to on napisał tą dietę,jest lekarzem i wie najlepiej,trzeba się stosowac i już!!

Mam nadzieję że mi wybaczycie,ale mjusiałam.

Co do zaparc to na mnie activia przestała działac ale po wypiciu jakieś 2 tyg.temu 3 łyżek stołowych parafiny wsio wróciło do normy i mam nadzieję że tak pozostanie :-D

Życzę miłego dzionka! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :grin:

Niby słoneczko świeci ale wiatr wieje i jest brrr.

Co do zaparc to na mnie activia przestała działac ale po wypiciu jakieś 2 tyg.temu 3 łyżek stołowych parafiny wsio wróciło do normy i mam nadzieję że tak pozostanie :-D

Życzę miłego dzionka! :-D

3 ŁYŻKI!!! post-13995-1250673711_thumb.gif Dobra jesteś - ja jedną z ledwością utrzymałam w ustach..

I chyba mój organizm się wystraszył - więc od dwóch dni 'idzie mi lepiej'.

Żeby już nie musieć ratować się parafinką. I nie gniewaj się tak za te pytania.

Ja też wolę jak mi ktoś z krwi i kości powie co i jak niż jak wyczytam z książki.

A większość pewno zaczyna dietę od forum a nie do książki. Mało kto ma żywe

przykłady w rodzinie jak my (bo u mnie też siotra, ale i mama zaczęły pierwsze).

:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie stosuje wogole oleju o ktorym piszecie,dodaje musztardy do roznych potraw podobno pobudza ruch robaczkowy jelit,a co do wyproznien nie mam zadnych problemow moze tez dlatego ,ze nigdy w zyciu ich nie mialam ? :-D Juggin prosze Cie nie chudnij juz wiecej wygladasz SUPER i za chwile staniesz sie przezroczysta :-D Marudka Wspaniale wygladasz,Sliweczke ogladam po raz pierwszy kochana bardzo duza zmiana naprawde podziwiam 6 +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.