Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

No Beniu, JA TEŻ NIE MOGĘ SOBIE MIEJCA ZNALEŹĆ Z POWODU BALBINKI.

Jeśli chodzi o obrzydzanie ciasta to służę opowieścią z własnego, niestety, doświadczenia. Kiedyś bardzo lubiłam sernik-szachownicę, taki z ciastem kakaowym. Któregoś dnia, jedząc ze smakiem ten serniczek, natrafiłam na wyżutą gumę do żucia. Myślę, że nic mi w żołądku nie zostało po tym znalezisku. Od tej pory nie kupuję gotowych ciast.

post-12859-1250678963_thumb.gifhahahahahaha......Pola! przy pełnym pęcherzu nie powinno się czytać śmiesznych postów, prawie w majtole zrobiłam! Mnie akurat takie opowieści nie ruszają, znam lepsze z autopsji. Kiedyś w chlebie znalazłam 10 cm sznurka i (ale nie w tym samym) .....ugryzłam kęsa i coś mi chrupie miedzy zębami, wyplułam a tam był przegryziony już przeze mnie karaluszek. Nie zwymiotowałam, ale naplułam się..... Niestety, ale chleb muszę kupować, ale go nie jem......bo jestem na diecie....heheheh. Planuję kupić tą maszynę do chleba, ale mąż nie chce się zgodzić i nie wiem jak go przekonać. Czy ona rzeczywiście dużo prądu zużywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :-D

Musze powiedziec że trochę mnie wkurza to że nowe protalki ciągle pytają o to samo :a dlaczego tak,bo to przeciez węglowodany,a dlaczego nie inaczej!!Jejku,skoro Dukan napisał że trzeba jeśc otręby to znaczy że trzeba i nie ma się co pytac dlaczego czy pisac ich składu,wkońcu to on napisał tą dietę,jest lekarzem i wie najlepiej,trzeba się stosowac i już!!

Mam nadzieję że mi wybaczycie,ale mjusiałam

Życzę miłego dzionka! :-D

łoł.....Czeremcho chyba @ się zbliża! Ja wtedy powstrzymuję się od pisania, chociaż dwa razy mi się nie udało powstrzymać. Wybaczamy Ci kochaniutka, wybaczamy toć nikt lepiej Cię nie zrozumie jak Protalinki. Niestety, ale to forum jest tak zachwalane przez innych właśnie między innymi dlatego, że się każdemu z osobna ciągle wszystko tłumaczy i nie odsyła się petenta do innego "biura". Pytania zawsze były i będą, gorzej gdy odpowiedzi są nie takie jak powinny. Jesteśmy jedną wielką rodzinką Protalinką i pokażmy wszystkim innym, że u nas nie tylko miód płynie, bo on mdli po pewnym czasie a gdzie emocje tam i życie! amen! bo znowu zaczynam a po @ jestem.

Miłego i Tobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto się zapisał do N/K a nie wysłał do mnie zaproszenia? bo mam pytanie. Czy mój numer GG jest widoczny jak się wchodzi na mój profil? może to sprawdzić tylko ta osoba która nie jest w ,moich znajomych,. Pytam, bo jakiś zboczek cały czas do mnie pisze i zastanawiam się skąd ma mój numer, czy to przypadek czy jest on widoczny na N/K dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto się zapisał do N/K a nie wysłał do mnie zaproszenia? bo mam pytanie. Czy mój numer GG jest widoczny jak się wchodzi na mój profil? może to sprawdzić tylko ta osoba która nie jest w ,moich znajomych,. Pytam, bo jakiś zboczek cały czas do mnie pisze i zastanawiam się skąd ma mój numer, czy to przypadek czy jest on widoczny na N/K dla wszystkich.

BENEK - widoczny!!! Może więc stąd :-D

Ale ja jestem w Twoich znajomych

Zaś wyszłam przed szereg.. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj przeszłam znów na białeczka, po 7 dniach "miesznych BW" spodało mi tylko 1 kg - nie jest to dla mnie zachwycający spadek. Mam nadzieję,że teraz się coś ruszy. Wczoraj zrobiam placuszki i stwierdzam że są niezłe.

Pozdrawiam wszystkich :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj przeszłam znów na białeczka, po 7 dniach "miesznych BW" spodało mi tylko 1 kg - nie jest to dla mnie zachwycający spadek. Mam nadzieję,że teraz się coś ruszy. Wczoraj zrobiam placuszki i stwierdzam że są niezłe.

Pozdrawiam wszystkich :D

Kobieto nie marudz :-D :-D A ile lat pracowałaś na swoje 106 kg???? Pomysl teraz , ze i tak bedziesz chudła 10 razy szybciej niż tyłaś :grin: I to jest powód do radosci :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale wygłodniałam!!! Faktem jest, że zjadłam rano otrębiankę i w pracy 2 wiejskie serki i mały jogurt naturalny i wypiłam 2 litry wody+herbatę+kawę. Nie wiem co na obiadek ale chyba dziś będzie gościć u mnie rybka. Głowa to boli mnie prawie cały dzień...albo jakaś zmiana pogody będzie albo nie wiem co.....przecież na migreny nigdy nie cierpiałam.

Co robicie sobie na obiadki?

Narobiłam sobie ochoty a parówki w cieście drożdżowym (ale tym nie protalowym) :-D

Zaraz sie zwijam także do jutra - -odezwę się na porannej kawce.

Trzymajcie się dzielnie. Pa....... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.