Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Anulko!

Gratuluję pięknego wyniku!

M.

Witaj Milenko-wspaniała zalożycielko wątku z przepisami :-D

Mam nadzieję, że nie gniewasz się, że nie-Anulka Ci odpowiada. Dawno Ciebie nie było, napisz jak Twoja dieta. Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Milenko.

Ślicznie dziękuję....też się bardzo cieszę. Co u Ciebie powiedz? Jak Twoja Turbo dietka?

i dlaczego tak rzadko do nas tu zaglądasz? Szczerze mówiąc to brakuje tu Twojej osoby.

No to opowiadaj.......

Pozdrawiam gorąco. Buźka.

...heh miło mi że tęsknisz za mną!!!

A u mnie po diecie Turbo którą stosowałam jakieś 2-3 razy waga spadła do 72kg no i potem zrobiłam sobie przerwę i pojadłam troszkę białek no i waga to 70kg...

Obecnie nie jestem na żadnej diecie po prostu jem rozsądnie heh nio i waga ładnie stoi w miejscu...ale szczerze to jak popatrzyłam na zdjęcia Śliweczki to mam znów ochotę na Dukana hehe

A nie zaglądałam bo jakoś dziwnie się czuję po takim czasie nie pisania tyle new osób czuję się jak nowa hmmm, poza tym nie chciałam pisać o mojej Turbo bo przecież to nie forum z nią związane. Ale myślę że za jakąś chwilkę będę mogła powiedzieć tak to ja córka marnotrawna! hihi

A co tam u Ciebie kochana?! Hę?!

Bużka, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Milenko-wspaniała zalożycielko wątku z przepisami :-D

Mam nadzieję, że nie gniewasz się, że nie-Anulka Ci odpowiada. Dawno Ciebie nie było, napisz jak Twoja dieta. Pozdrawiam :-D

...oj moje kochane jak mi miło, że mnie pamiętacie! :-D

Bożenko a co u Ciebie, widzę ładny wynik?

A wiesz że wcześniej używałam takiego samego avarcika jak Ty hehe

Pa, M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś, kto się zapisał do N/K a nie wysłał do mnie zaproszenia? bo mam pytanie. Czy mój numer GG jest widoczny jak się wchodzi na mój profil? może to sprawdzić tylko ta osoba która nie jest w ,moich znajomych,. Pytam, bo jakiś zboczek cały czas do mnie pisze i zastanawiam się skąd ma mój numer, czy to przypadek czy jest on widoczny na N/K dla wszystkich.

Ja się dopisałam do NK ale jestem teraz w pracy i sprawdzę to dopiero w domu bo teraz muszę kończyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto nie marudz :-D :-D A ile lat pracowałaś na swoje 106 kg???? Pomysl teraz , ze i tak bedziesz chudła 10 razy szybciej niż tyłaś :grin: I to jest powód do radosci :-D

Zgadzam się z Tobą. Cyba jestem niecierpliwa. Na moją wagę pracowałam 2 lata mam nadzieję że stracę ją szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oj moje kochane jak mi miło, że mnie pamiętacie! :-D

A jak mogłybyśmy zapomnieć o Tobie kochana...Takich fajnych osóbek się nie zapomina.Troszkę brakuje mi kilku dziewczyn które sobie poszły  :-D Zawsze miło Ciebie wspominam i żałuję że tak rzadko się pojawiasz na forum.Dziękuję za miłe słowa.Wracaj do nas,bo gdzie będzie Ci tak dobrze jak z nami Protalkami  :grin: i Dukanem!!!

A co do avatarka Bożenki,to pamiętam tego ludzika jak jeszcze widniał nad nim nick "Milenka"  :-D

Pozdrawiam serdecznie.Buziaczki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak mogłybyśmy zapomnieć o Tobie kochana...Takich fajnych osóbek się nie zapomina.Troszkę brakuje mi kilku dziewczyn które sobie poszły :-D Zawsze miło Ciebie wspominam i żałuję że tak rzadko się pojawiasz na forum.Dziękuję za miłe słowa.Wracaj do nas,bo gdzie będzie Ci tak dobrze jak z nami Protalkami :-D i Dukanem!!!

A co do avatarka Bożenki,to pamiętam tego ludzika jak jeszcze widniał nad nim nick "Milenka" :-D

Pozdrawiam serdecznie.Buziaczki :*

Postaram się aby tutaj częściej zaglądać, moje kochane;)

A co u Ciebie moja Śliweczko - laseczko, jak rodzinka, dzieciaczki itp

Też tęskniłam za Wami!

Buziaczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Grazzia, mój chlebek też się kruszył, ale tylko skórka. Środek był OK, dość wilgotny i pachnący :-D . Dziś się trochę zmartwiłam, bo zważyłam jedną kromkę i wyszło, że ma prawie 70 g. Czyli, że mogę tylko 1 kromkę zjeść. Jaka szkoda :-D , mogłabym zjeść cały bochenek. Dziś znowu piekłam razowy i cały dom nim pachnie :-D . Już pokrojony na porcje i zamrożony.

Polu moj caly sie rozpadal, mialam dzisiaj piec ale zrobilam sobie dzien samych bialek:dzisiaj ,chce rowniez jutro zrobic bialka;ale masz racje chlebek byl mokry ,pachnacy ,moge jesc go bez niczego taki dobry hehe.

Polu! ale Ty potrafisz odzwyczaic ludzi swoimi opowiesciami, super ja zadko jadlam fast foody nie przepadam za nimi ,jest wiele lepszych potraw ktorymi grzeszymy.

-a tak wogole witam wszystkie Panie.U mnie tez piekna sloneczna pogoda ale jest dosc zimno.Waga pokazala troszeczke mniej niz wczoraj ale zastanawiam sie czy moglabym w III fazie jeszcze schudnac skoro test pokazal mi jak dobrze pamietam 57kg hmmm ,to moze powinnam jeszcze troche schudnac

Witaj Milenko!!! wracaj do nas :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Milenko,jak możemy Ciebie zapomnieć,bardzo Cię prosimy zaglądaj i pisz co u Ciebie?

My się jakos wspieramy i trzymamy prawie w kupie,Balbinki naszej ostatnio coś nie widac,jeśli to nawet problemy zdrowotne,to mamy nadzieję,że wkrótce do nas zajrzy.

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę powodzenia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi kochane co tam u Dorotki naszej...mam spore zaległości i obawiam się że nie ogarnę tych waszych pisadeł heh

Witaj Milenko! Cieszę się z Twojego niewątpliwie sukcesu dietowego. Nie rozumiem tylko dlaczego chcesz sie dalej odchudzać, na zdjęciu jesteś taka chudziutka. Dorota niestety nie odzywa się a szkoda sama jestem ciekawa co tam u niej. Nawet nie próbuj nadrabiać zaległości bo pewnie z miesiąc będziesz czytać. Musisz poprostu zaglądać tu częściej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się aby tutaj częściej zaglądać, moje kochane;)

A co u Ciebie moja Śliweczko - laseczko, jak rodzinka, dzieciaczki itp

Też tęskniłam za Wami!

Buziaczki!

Hehe...laseczko...do laseczki to mi jeszcze daleko  :-D Rodzinka i dzieciaczki ok...cali i zdrowi.Nie mogą się doczekać szkoły  :-D ,ja też  :-D bo trochę luzu będzie,odetchnę troszeczkę  :grin:

Dietka też jakoś nie najgorzej  :D chociaż zdarzają się wpadki mniejsze lub większe.Ale ciągnę to dalej z nadzieją że kiedyś będę laseczką  :D Pozdrawiam Cię serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.