Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ze słonecznego Podlasia.

Niestety zaspałam i mufinki z kawką przeszły mi koło nosa...Styczniowa...sory...nie dojechałam na czas  :-D :-D :-D

Tak,ta dziewczyna udziela się na innym polskim forum.I tu muszę sprostować...Karolina nie jest na Dukanie...Odchudza się w inny sposób.Wstawiłam jej zdjęcia ponieważ nie ważne w jaki sposób i jaką dietą się człowiek odchudza,ważne są efekty i to że można aż tak dużo schudnąć! Zawsze będzie moim wzorem,a jej zdjęcia wielką motywacją.Zawsze kiedy mam chwile słabości patrzę na jej zdjęcia i dostaję kopa,bo widzę że można zmienić się z hipopotama w motylka.A tego że Dukan jest skuteczny nie trzeba szukać na innych forach,mamy tu,na naszym forum dowody na skuteczność tej diety.Zatem do pracy kochane Proteinki,nam też się uda i będziemy kiedyś wyglądać jak Karolina na tych zdjęciach!!!  :grin:

 Masz racje Sliweczko!  Ważne są dowody jakie możemy widzieć. A tak wogóle to u Ciebie na suwaczku tez są postępy! Czekam jeszcze na zdjecia Anulki. Pewnie tez interesujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie sie marzy pozostawienie w tyle cyfry 9 :-D a tak wogole to tylek jakis maly sie u mnie zrobil,albo byl tak wielki ze nie miescil sie w lusterku :-D :-D no ale jak juz stane bokiem to nawet nawet,nie widze juz tego ogromnego balona :grin: Jeszcze 3 kg,i moze mi sie uda pomachac 9 :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie Panie, pogada na ślasku słoneczna , Śliweczko zdjęcia Karoliny sa rewelacyjne, ale ja ogladałam tez Twoje fotki to dopiero laska z Ciebie, widac efekty GRATULUJE, jestes bardzo dzielna i wytrwala. Tez kiedys wstawisz takie swoje zdjecie:) tego Ci zycze, a własciwie wszystkim nam zycze takiej wagi jakiej chcemy!!!!!. Moja waga wróciła po skokach róznych do 74 kg, ale czekaja mnie dwie imprezy dzisiaj i jutro i chyba zjem jakies ciacho bo nie bedzie mozna inaczej,

wg Dukana powinnam upragniowa wage /66 kg/ uzyskac juz 16 sierpnia, ale przez rozne grzszki i urlopy, imprezy mam nadal jeszcze 74, ale ciesze sie z tego ze pozbylam sie 12 kg, i bede nadal zrzucac ten zbedny balast.... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was Protalinki w ten piekny sloneczny dzien na slasku, moja waga pomalutku spada bo nie jestem tak rygorystyczna jak inne bo jem serki homo waniliowe namietnie, w niedziele na obiadku  u mamy zjadlam rolade wieprzowa , to moim zdaniem takie male grzeszki :-D tylko ze jak tak dalej pojdzie to za miesiac bede musiala kupic peruke, tak mi wlosy garsciami wylaza.... przeraza mnie ta wizja bo juz to strasznie widac ze jest ich tak malo.... :-D:(:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalki po jednodniowej przerwie.

Jestem przeszczęśliwa ! Kolejny kg mniej - dziś waga pokazała 72 kg (takiej wagi nie było chyba od roku !!!).

Już nawet nie przeraża trzeci dzień be dłuższej wizyty w toalecie, choć stosuję wszystkie Wasze zalecenia: otręby + duuuużo wody, Activia naturalna (duży kubek). No, tak po prawdzie prawie wszystkie zalecenia, bo w odwodzie został jeszcze olej parafinowy, ale tu jeszcze się nie moge przełamać (tyle pisałyście o jego ohydnym smaku). Ale jak się dziś nic nie wydarzy, to wieczorem sobie zapodam łyżkę stołową - czy to nie będzie za dużo, za mało ?

Pojawiał się temat kakao i szczerze mówiąc uświadomiłam sobie przez to, że chyba bym miała na nie ochotę :-D. Pytanie: czy zaspokojenie tej chęci nie spowoduje, że następnego dnia (lub dni) będę mieć wyrzuty sumienia...

Dziewczyny - fantastycznie wyglądacie !!!! Wszystkie napawacie mnie optymizmem i silną motywacją. Czytam jakie wyniki przynoszą Wasze wyrzeczenia i myślę, że każda z Was nie ma wątpliwości, że warto było i warto będzie ! :-D.

Aktualnie trwa u mnie @, ale czuję się całkiem ok. Obawiam się nieco niedzielnego przejścia na PW - ale pomagacie mi uporać się z przyrostami wagi w tym czasie, więc nie będę zamartwiać się na zapas.

Czy stosujecie jakieś preparaty ujędrniające skórę przy takich spadkach wagi ?

Witam wszystkie przemiłe koleżanki - właśnie to ciekawe pytanie czy stosujecie jakieś kremy czy balsamy ujędrniające. Wciąż czuję się za ciężka na aerobic a coś by się chyba przydało ?

Zachwalacie te mufinki, mam w domu foremki silikonowe ale jakoś się boję słodkiego, narazie mnie nie ciągnie ale zawsze uwielbiałam słodycze więc jak zacznę to może trudno mi będzie przerwać i dlatego się boję. Chociaż na takiego fajnego mufinka (szczególnie że widziałam zdjęcia) to nabieram leciuchno ochoty. Mogę sobie pozwolić w II fazie na taki luksus.

Miłego dzionka - pozdrowienia ze słonecznego ale chłodnego trójmiasta. :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was Protalinki w ten piekny sloneczny dzien na slasku, moja waga pomalutku spada bo nie jestem tak rygorystyczna jak inne bo jem serki homo waniliowe namietnie, w niedziele na obiadku u mamy zjadlam rolade wieprzowa , to moim zdaniem takie male grzeszki :-D tylko ze jak tak dalej pojdzie to za miesiac bede musiala kupic peruke, tak mi wlosy garsciami wylaza.... przeraza mnie ta wizja bo juz to strasznie widac ze jest ich tak malo.... :-D :grin: :D

Ja mam długie i dość grube włosy - póki co.. Ale wyłażą mi strasznie..

W sumie zawsze mi wychodziły, więc nie wiem czy to wina diety. Moze

i trochę więcej ich tracę.. Nie wiem, bo paznokcie na przykład mam SUPER

- ale dopiero niedawno to zauważyłam. Jak już się dziubię w oko przy

wyjmowaniu szkieł.. :-D Nigdy nie byłam w stanie zapuścić długich, a tym bardziej

wszystkich - tak jak teraz (zawsze kilka się mi złamało).

Ostatnio się zastanawiałam nawet nad jakimiś preparatami wzmacniającymi

włosy, skórę i paznokcie.. Bo też mnie mimo wszystko niepokoi to wypadanie

włosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Śliweczko Bożenie spadło 13kg :-D a mnie 11, ale i tak jestem z siebie dumna i mam nadziejeże wytrwam tak dłuuuugo jak ty, i jeszcze dłużej :-D Czasem bywa ciężko ale jakos ciągne, a najwazniejsze jest to że widać efekty, wbijam sie w coraz mniejsze ubranka, no i inni widzą różnicę :-D Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem dlaczego zdjęcia się nie wyświetlają.......

Anulka, Laseczko jakie się nie wyświetlają? Wyglądasz swietnie. Moje gratulacje! :-D :-D :-D

Dziewczyno, Ty przechodź szybko do III Fazy, bo teraz to tylko odchudzasz kosci na osci. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka, Laseczko jakie się nie wyświetlają? Wyglądasz swietnie. Moje gratulacje! :-D :-D :-D

Dziewczyno, Ty przechodź szybko do III Fazy, bo teraz to tylko odchudzasz kosci na osci. :grin:

Bżenko ja nie odchudzam kości na ości. Na brzuchu mam jeszcze sporoo sadełka - ale szukałam takich zdjęć, żeby nie było widać. Ale jeszcze 2-3 kg i będzie ok albo pozostanie mi przejść do III a ćwiczyć brzuszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bżenko ja nie odchudzam kości na ości. Na brzuchu mam jeszcze sporoo sadełka - ale szukałam takich zdjęć, żeby nie było widać. Ale jeszcze 2-3 kg i będzie ok albo pozostanie mi przejść do III a ćwiczyć brzuszki.

Przepraszam Anulko, każdy wie najlepiej kiedy skończyć, jestem po prostu pod dużym wrazeniem :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.