Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za tak miłe powitanie, od razu lepiej na duszy/tuszy :-D

Możliwe ze mam wytłumaczenie, bo własnie dostalam okres, może teraz sie ruszy :-D

Ksiazke mam, przeczytalam,ba , pogryzmoliłam nawet markerem. I jeszcze jedno ja z reguły pierwszy posiłek zjadam ok. godz. 15-16, może te przerwy w jedzeniu nie służą, ale nie jestem w stanie nie omijać tego posiłku, na siłe nie będę wpychać.

Nie chcę wyjsc na czepialską, ale omijanie śniadania nie jest dobrym posunięciem. Przecież sama pisałas, ze musisz jeść ze względu na nogę. przypominam Ci też o tym, że trzeba jeść przynajmniej 1000 kcal/dziennie, żeby nie mieć potem problemu przy utrwalaniu i powrocie do normalnego jedzenia. Spróbuj się przemóc ze śniadaniem, bo 15-16 jako pierwszy posiłek to naprawdę za późno.

Oczywiście możliwe, że Ci woda się zatrzymała przed @ i teraz pójdzie łatwiej, czego Ci oczywiście życzę. Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was Protalinki w ten piekny sloneczny dzien na slasku, moja waga pomalutku spada bo nie jestem tak rygorystyczna jak inne bo jem serki homo waniliowe namietnie, w niedziele na obiadku u mamy zjadlam rolade wieprzowa , to moim zdaniem takie male grzeszki :-D tylko ze jak tak dalej pojdzie to za miesiac bede musiala kupic peruke, tak mi wlosy garsciami wylaza.... przeraza mnie ta wizja bo juz to strasznie widac ze jest ich tak malo.... :-D :-D :grin:

Witaj Kasiu!waga kiedys spadnie do Twojej upragnionej powoli i do celu :grin: Jesli chodzi o wlosy to nie dawno pisalam ze ja tez mialam ten problem wypadaly bardzo ,poszlam do fryzjera, troszeczke podcielam(zawsze mialam dlugie) no i biore skrzypowite od 10 dni jest o niebo lepiej juz tak nie wypadaja

Witam wszystkie protalki! u mnie dzisiaj super po wczorajszym dniu samych bialek ujrzalam dzisiaj znowu 62,5kg. dzisiaj drugi dzien zrobilam bialek zeby to bardziej zaakcentowac.hihi a ja pieke na jutro chlebek Poli mysle ze tym razem nie bedzie sie tak rozpadal zrobie zdjecie i moze uda mi sie wstawic

Dzięki za tak miłe powitanie, od razu lepiej na duszy/tuszy :D

Możliwe ze mam wytłumaczenie, bo własnie dostalam okres, może teraz sie ruszy :D

Ksiazke mam, przeczytalam,ba , pogryzmoliłam nawet markerem. I jeszcze jedno ja z reguły pierwszy posiłek zjadam ok. godz. 15-16, może te przerwy w jedzeniu nie służą, ale nie jestem w stanie nie omijać tego posiłku, na siłe nie będę wpychać.

Witaj EwilDidi w naszym gronie :D zycze powodzenia w gronie razniej ,jesli chodzi o wage to chyba zadna do tej pory tak nie miala zeby w fazie uderzeniowej nic nie ubylo ale mysle ze to u Ciebie @ to spowodowal wiec glowa do gory bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dziewczynki zamieszczam zdjęcia dla porównania siebie sprzed diety i teraźniejsze......

Przed:

Sdc10981..bmpSdc11245..bmp

Sdc11427..bmp

Po:

Sdc13126..bmpSdc13182..bmp

Sdc13544..bmpSdc13907..bmp

Nie wiem czy udało mi się załączyć......

O rany taka zmiana że aż dech zapiera. GRATULACJE.

Wyglądasz super, :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko nic się nie stało. Po prostu miło jest słyszeć, że wygląda się ładnie. Już mi mówią wszyscy wkoło żebym utrwalała ale zobaczę jeszcze troszkę.....i najwyżej wyluzuję i przejdę do III.

Dla mnie przed tez wygladalas ladnie to czasem kwestia doboru ubran,teraz wygladasz poprostu super jak panienka na wydaniu hehe :-D ale mysle,ze najwazniejsze jest to zebysmy sie dobrze czuly ze swoja waga,a dla kazdej z nas bedzie ona inna :-D pozdrawiam i gratuluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeeeepost-12859-1250795171_thumb.gifeeeeee, ja też takie zdjęcia chcę mieć, łeeee ja chcę tak wyglądać, ja chcę tak wyglądać, ja chcę....post-12859-1250795268_thumb.gif

Już nie tylko szczękapost-12859-1250795750_thumb.gif mi opada, niedługo mi oczy wypadną i mózg wycieknie z zazdrości (pozytywnej). schudłam prawie 10 kilo ale u mnie nie widać takich efektówpost-12859-1250795590_thumb.gif

Moje gratulacje Anulko i Karolinko chociaż Ty akurat nie masz zielonego pojęcia, że tyle kobiet wzdycha do Twojego zdjęcia. Anulka! to na tle murów.....rewelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, właśnie wróciłam z imprezki / spotkanie z przyjaciółkami,które mnie nie widziały dwa miesiace/ one były pod wrażeniem że udalo mi sie tyle schudnąc i podobno wygladam super :-D szkoda tylko że biust tez spadł :-D, ale co zrobic.

Niewiem czy wypadanie włosów to efekt diety ale ja niemam problemu z włosami, mam ich duzo, nawet powiem ze bardzo duzo, sa geste i sztywne i zawsze takie były, i co najwazniejsze nie wypadaja.

ANULKA zdjecia sa rewelacyjne no i wygladasz super, młodziutko gratulacje

pozdrawiam i zycze spadkow wagi w nocy, moja chyba nie spadnie po imprezce, oby nie skoczyła w góre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ruszyło!!! To działa!! chyba oszaleje zaraz ;] Wiem że siedzicie w temacie juz jakiś czas, ale dla mnie to nowośc i sie cieszę jak dzieciak :-D) Dzieki za dobre słowa :-D Jeszcze się pochwalę że zrobiłam ten deserek ZEBRA, mniam, nawet gościom można podać na imprezce czy innym spotkaniu rodzinnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko tylko dobry stanik załóż do biegania, bo strasznie piersi dostają w ,kość, od takich podskoków. Stara ,biegarka, Ci to mówi, biegam od zawsze.

Mysia ja brałam trzy łyżki oleju i dla mnie nie był aż taki ohydny. Jego brzydota polega na tym, że jest bez smaku, jest zwyczajnie bezpłciowy.

Jak nie zapomnę to się tam czymś tam posmaruję, przeważnie balsamem do opalania, bo ciągle w stroju chodzę.

Martuska uda się, zabraniam Ci myśleć inaczej!

Bogi nagrzesz ile dasz rade i wracaj na protalowe łono. Razem z Śliweczką posiedzimy tu do skończenia świata i jeszcze tydzień dłużej.

Kasias! z brakiem włosów na głowie borykam sie od 14 lat. Zaraz po wycięciu tarczycy wyłysiałam (typ męski) i borykam sie z tym do dzisiaj, chociaż lekarz mi powiedział że, po ustabilizowaniu się TSH (hormonów tarczycy) włosy mi odrosną, no niestety nie doczekałam się. Jestem od lutego na diecie i nie zauważyłam żeby mi wypadało ich więcej niż zwykle, paznokcie też mi się nie zrobiły mocniejsze. Kup sobie jakieś witaminy to powinno Ci troszkę pomóc, włosy najbardziej wypadają przy anemii, więc zafunduj sobie żelazo najlepiej z kwasem foliowym. Cynk tez dobrze wpływa na włosy, ale zjadając otręby dostarczamy go sobie chyba w dobrej dawce. Osobiście zażywam dodatkowo potas, żelazo, kwas foliowy, selen, cynk, kwasy omega3 to na moją sklerozę.

Saga! jeśli jeszcze nie zaczęłaś pichcić słodyczy to nie zaczynaj, bo jak zaczniesz to końca nie będzie. Pola nie słodziła ani nie piekła żadnych ciast i bardzo szybko schudła, jeśli chcesz wejść w nałóg (ja je robiłam nałogowo) robienia niby protalowych ciast, to musisz mieć świadomość tego, że będziesz chudła o wiele wolniej. Ja nawet zaczęlam przybierać, ale nie miałam ogranicznika. Nie czułam się na siłach aby zjadać tylko jeden kawałek ciasta czy jedną mufinkę dziennie, ale może Tobie się uda.

Witaj EvilDidi!!! Ta dieta polega na jedzeniu, jak chcesz mieć efekty musisz zacząć jeść. Mogą to być mikroskopijne porcje ale wtedy częściej jedz. Dukan pisze o tym w książce. Zjadając białko zmuszamy organizm do spalania tłuszczu, więc jeśli nie bedziesz jadła proces spalania tluszczu będzie, ale znikomy i to jeszcze dzięki białku z mięśni, czego należy unikać. Życzę powodzenia!

Witam Ewę ! Powodzenia w dalszej walce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.