Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!! :D

Anuleczko post-13995-1250828571_thumb.gif Jesteś piękna!!! Miło oglądać sukcesy koleżanek :D :D :grin:

Benek ja mam taką bluzkę do biegania od razu ze staniczkiem - więc mam nadzieje,

że za dużo szkody sobie nie narobiłam :-D

Ale udało się - pobiegaliśmy wczoraj, nie za dużo - ale to dopiero początek.

Waga pięknie stoi - bo ostatnio to raczę się jakimiś musli batonikami dietetycznym.

Ale to w ramach zamiany warzyw na nie. Chce jeszcze schudnąć trochę, ale przez to,

że waga drgnąć nie chce.. to dla spokoju mojej duszy i tuszy - lepiej będzie nazwać

tą fazę III (ze stojącą wagą - czyli sukces) niż drugą bez rezulatatów :-D . Taka

psychologiczna gierka motywacyjna :grin:

Więc od dzisiaj będę tak sobie oscylować.. Punktem przewodnim jest utrzymać to co

już osiągnęłam, a jak się jeszcze coś schudnie - to będzie miła niespodzianka :-D

Miłego dzionka - cudnie, że za 8h 20min. WEEKEND!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce,czyżbym dzisiaj była pierwsza?Waga przy@ jeszcze nie spada,ale co jest pocieszające też nie rośnie.

Anulko super laska z Ciebie.Nie mam aż tak spektakularnego spadku wagi(8kg),ale jak będzie w domu aparat męża(teraz z córkami nad morzem),to postaram się o zdjęcie.

Asieńko witamy po urlopie,fajnie ,że już jesteś z nami.

Witam nowe koleżanki i życzę owocnego odchudzania.Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny :-D

A u mnie znowu 300 g mniej na suwaczku po dniu białkowym :-D. Jakie to miłe!!!

Pięknego dnia życzę :-D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień jest piękny jak zwykle, bo jak tu się nie cieszyć  :-D

Po 7 miesiącach 

Waga – 22kg mniej

Pod biustem – 14cm mniej

Pas–pępek – 19cm mniej 

Biodra – 14cm mniej

Udo – 7cm mniej 

Łydka – 3,5cm mniej

Ramię – 5cm mniej (to najgorsze dla mnie miejsce, bo zawsze mam kłopot z kupieniem bluzek – nie wchodzą na bicepsa :-D ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! :-D.

Rewelacyjnych spadków a potem utrzymania upragnionej wagi :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki dziewczynki zamieszczam zdjęcia dla porównania siebie sprzed diety i teraźniejsze......

Przed:

Sdc10981..bmpSdc11245..bmp

Sdc11427..bmp

Po:

Sdc13126..bmpSdc13182..bmp

Sdc13544..bmpSdc13907..bmp

Nie wiem czy udało mi się załączyć......

Hej Anulko, no piknie piknie kochana!

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce dziewczynki Protalinki!

Bardzo dziękuję za opinie i komentarze - od razu "urosłam". Bardzo miło i przyjemnie jest słyszeć takie słowa......naprawdę różnica jest aż tak widoczna???

Faktem jest, że piersi mi aż tak mocno nie zmalały tylko troszkę.....(ale ja nigdy nie miałam dużych miseczka B). I jeszcze jedno - wygląd dużo zależy od ubioru...,akurat to zdjęcie w murach sie udało i wyszło ładnie...... he he he. To było na Zamku Książąt w Darłowie. A jeśli chodzi o wygląd to chciałabym mieć mniej w talii bo jak na razie mam 83 cm w pasie....bleeee ale na to to chyba pozostaną mi już ćwiczenia.

Ale szczerze mówiąc takie zdjęcia bardzo mobilizują!!!

Bogi wszystkiego najlepszego z okazji urodzin...zdrówka, szczęścia, osiągnięcia tego o czy śnisz i marzysz, pomyślności a na wieczór dużo gości. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOGI

Dywan na dole, wódka na stole

Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny odchodzimy.

Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy,

byś się śmiała i dobry humor miała.

Dużo miłości a mało złości

i dom zawsze pełen miłych gości.

Tego Ci życzę i STO LAT K R Z Y C Z Ę !!!

post-13995-1250834205_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.