Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam i dziekuje wszystkim za zyczenia oraz zapraszam wszystkie Protalki na ten wspaniały tort który dostałam od Bozeny66 napewno smakuje tak jak wyglada :-D a że jest protalowy to nam nie zaszkodzi :-D , wstawiam wode na kawe / dostałam tez bardzo dobra przywieziona prosto z Włoch/ ZAPRASZAM/ może byc tez w realu kto mieszka blisko :-D / pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane.

Dzień jest piękny jak zwykle, bo jak tu się nie cieszyć  :D

Po 7 miesiącach 

Waga ? 22kg mniej

Pod biustem ? 14cm mniej

Pas?pępek ? 19cm mniej 

Biodra ? 14cm mniej

Udo ? 7cm mniej 

Łydka ? 3,5cm mniej

Ramię ? 5cm mniej (to najgorsze dla mnie miejsce, bo zawsze mam kłopot z kupieniem bluzek ? nie wchodzą na bicepsa :D ) 

No..no..no.. Kochana , a dlaczego nie widziałysmy jeszcze Twoich pieknych zdjęć??? Toz to ogromny sukces, mam nadzieję, ze udokumentowany fotograficznie i jeszcze dziś podzielisz się z nami swymi fotami??? :D Gratuluję.

Bogi!

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!! :-D.

Rewelacyjnych spadków a potem utrzymania upragnionej wagi :grin:

BOGI!!! Sto lat w zdrowiu , moc słodyczy Proteinka Tobie życzy :-D :-D Spelnienia wszystkich marzen i samych sukcesów na koncie :grin:

Poluniu- gratuluję Ty moje Guru III fazy. Twoj jadłospis wisi u mnie na lodowce i przypomina mi, ze 1 krolewski posiłek to 1 i ani grama wiecej. Ja po wczorajszych proteinkach troszke mniej niż na suwaczku :-D A jutro po poludniu czeka mnie nagroda w najlepszej szczecinskiej lodziarni :P Ale powiedziałam sobie i ukochanemu, ze to bedzie nagradzanie sie pod kontrolą i nie dam sie weekendowemu szałowi grzechu.

Miłego dnia- jeszcze 7,5 h i weekend :D :-D , a za oknami zbiera sie na burzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)))

Witam wszystkich bardzo serdecznie:))) Chce Wam pogratulowac zrzuconych kilogramow:) Jestescie wspaniale!! Widzialam zdjecia i przyznaje,ze wygladacie pieknie.

Bede nadal trzymac za Was kciuki. Buziaczki Sloneczka:)

BOGI wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogi Wszystkiego najlepszego w tym wyjatkowym dniu!!! Dużo zdróweczka i szybkiego spadku wagi!!!

Kochane mam pytanko jak myslicie czy mogłabym przedłuzyć białeczka. Np.1,5 tyg białek i 1 tydz białka plus warzywa? Wydaje mi się że moja waga zaczęła się obijać, a zaraz dostane okres i dalej guzik z tego. Nie chce wyjść na taką co by chciała juz wszystko, ale same wiecie że spadek wagi mobilizuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeeeeeepost-12859-1250795171_thumb.gifeeeeee, ja też takie zdjęcia chcę mieć, łeeee ja chcę tak wyglądać, ja chcę tak wyglądać, ja chcę....post-12859-1250795268_thumb.gif

Już nie tylko szczękapost-12859-1250795750_thumb.gif mi opada, niedługo mi oczy wypadną i mózg wycieknie z zazdrości (pozytywnej). schudłam prawie 10 kilo ale u mnie nie widać takich efektówpost-12859-1250795590_thumb.gif

Moje gratulacje Anulko i Karolinko chociaż Ty akurat nie masz zielonego pojęcia, że tyle kobiet wzdycha do Twojego zdjęcia. Anulka! to na tle murów.....rewelka.

Benek, moja droga. Jesli jestes chociaz troche podobna do tej Dziewczynki, która tak ryczy, to jesteś śliczna. Gratuluję :D

Dziewczyny a co wy na to,zeby raz w miesiacu urzadzic pogaduchy i podzielic sie swoimi osiagnieciami przez skype na rozmowach konferecyjnych ??? :grin: Czy podoba sie wam pomysl ?

Martuska, pomysł fajny, ale czy damy rade sie zebrać wszystkie o tej samej porze?

Dziewczyny ruszyło!!! To działa!! chyba oszaleje zaraz ;] Wiem że siedzicie w temacie juz jakiś czas, ale dla mnie to nowośc i sie cieszę jak dzieciak :grin: ) Dzieki za dobre słowa :grin: Jeszcze się pochwalę że zrobiłam ten deserek ZEBRA, mniam, nawet gościom można podać na imprezce czy innym spotkaniu rodzinnym

Gratuluję Ci serdecznie. Czyli wszystko przez podstępną @ :-D

Witajcie dziewczyny :grin:

A u mnie znowu 300 g mniej na suwaczku po dniu białkowym :grin: . Jakie to miłe!!!

Pięknego dnia życzę :) .

Polu, swietnie Ci idzie, jeszcze trochę i rzeczywiście kot będzie większy od Ciebie :lol:

A tak powaznie, Polu jestes dla nas wzorem :P

Dzień jest piękny jak zwykle, bo jak tu się nie cieszyć :grin:

Po 7 miesiącach

Waga – 22kg mniej

Pod biustem – 14cm mniej

Pas–pępek – 19cm mniej

Biodra – 14cm mniej

Udo – 7cm mniej

Łydka – 3,5cm mniej

Ramię – 5cm mniej (to najgorsze dla mnie miejsce, bo zawsze mam kłopot z kupieniem bluzek – nie wchodzą na bicepsa :-D

Gratuluję Ostatnia Szanso, doskonałe wynki. :P Natchnęłas mnie i też się zmierzyłam i jestem naprawde zadowolona :D

Kochane mam pytanko jak myslicie czy mogłabym przedłuzyć białeczka. Np.1,5 tyg białek i 1 tydz białka plus warzywa? Wydaje mi się że moja waga zaczęła się obijać, a zaraz dostane okres i dalej guzik z tego. Nie chce wyjść na taką co by chciała juz wszystko, ale same wiecie że spadek wagi mobilizuje.

Jusia, moim zdaniem to byłoby przegięcie. Juz i tak poprawiamy pana Doktora, robiąc 7/7. Może spróbuj jeść więcej warzy w czasie dni z warzywami a warzywa traktować jedynie jako dodatek.

Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane.

Poluniu- gratuluję Ty moje Guru III fazy. Twoj jadłospis wisi u mnie na lodowce i przypomina mi, ze 1 krolewski posiłek to 1 i ani grama wiecej. Ja po wczorajszych proteinkach troszke mniej niż na suwaczku :) A jutro po poludniu czeka mnie nagroda w najlepszej szczecinskiej lodziarni :grin: Ale powiedziałam sobie i ukochanemu, ze to bedzie nagradzanie sie pod kontrolą i nie dam sie weekendowemu szałowi grzechu.

Juggin, to bardzo dobrze, że dozujesz sobie przyjemności. To się w każdej dziedzinie życia opłaca :grin:.

Fajnie, że po proteinkach masz mniej, jak dobrze pójdzie, to jeszcze nam nieco ubędzie.

U Ciebie już pada? U mnie jeszcze swieci słonko, ale coraz mniej wyraźnie.

Polu, swietnie Ci idzie, jeszcze trochę i rzeczywiście kot będzie większy od Ciebie :-D

A tak powaznie, Polu jestes dla nas wzorem :grin:

Bożenko, nie zawstydzaj mnie! Jaki wzór. ja to po prostu leniuch jestem :grin: i nie chce mi się wymyslać takich cudeniek, jak wy robicie.

Buziaki dla wszystkich :grin::):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą super, jestem pewna.:grin::):grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.