Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nas istotnie coraz więcej i myślę, że wspólnie wspomożemy przemysł drobiarski i mleczarski :grin: .

:grin: :grin:

I jeszcze "otrębiarski" :grin:

dobranoc :)

p.s. jutro się ważę ile ubyło po całej fazie uderzeniowej :grin: mam nadzieję, że po raz pierwszy uda się zmienić coś na suwaku :-D nie mogę się doczekać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski,witam nowe protalki :grin: pisze moze o nie ludzkiej porze ale jakos nie moge zasnac..nie odzywalam sie przez weekend. w piatek bylam w chinskiej restauracji,pyszne jedzonko w formie bufetu,all you can eat :grin: i na wadze niespodzianka...+60dag..no ale czego sie mozna bylo spodziewac..za to znalazlam na to zloty srodek...a mianowicie bylam w sobote z przyjaciolmi w dyskotece :grin: polskiej :) bylo super! i waga wrocila do normy :grin: powaznie stracilam to co przybylo! super! w koncu po 4 godzinach nieustannych baletow trzeba troche kalorii spalic;) teraz jak znow pozwole sobie na takie krolewskie jedzonko to ide koniecznie potanczyc,hehe :grin: dziala :-D

a poza tym....

Wszystkiego naj naj z okazji urodzin Agatko-Sliweczko! :* duzo slonka,radosci i spelnienia marzen!!!:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asieńko, nie mogłaś być pierwszejsza jak po pólnocy :grin:

Śliweczko nasza Kochana, ja również się dołączam

Ile kwiatów na łące, ile gwiazd na niebie,

tak wiele szczęścia życzymy Tobie.

By spełniły się wszystkie życzenia,

zdrowia i miłości bez ograniczenia.

post-13995-1251087907_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, cześć i czołem :grin:!!!!!!!!!!!!!

Wszystkiego najlepszego Śliweczko!!! Sto lat w upragnionej wadze!!!! :grin: Samych słonecznych i radosnych dni i oby Twoja życzliwość dla ludzi i radość życia nioe odeszły razem z kilogramami :grin:.

U mnie slońce ale wieje, chyba pogoda się zmieni.

Waga bez zmian, wszystko pod kontrolą :grin:

Pozdrawiam wszystkie protalinki, starsze i młodsze stażem i te całkiem świeże :) Miłego dnia!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Koleżanki Proteinki :grin:

Śliweczko sto lat życia, usmiechu w każdy dzien i spelnienia wszystkich, nawet malutkich i nierealnych marzen :grin: :grin: I zadowolenia z samej siebie ( ale to pewnie masz codziennie , nie tylko w swoej świeto :grin: )

Balbinko- ciesze sie, ze u Ciebie wszysko w porzadku i czekam na słówko pisane na forum.

Po weekendzie przyszedl poniedzialek, na szczescie słoneczny i ciepły. Szaleństwa weekendowe (choć niewielkie- coraz lepiej mi idzie trzymanie sie w ryzach) poczyniły lekkie spustoszenie na wadze, ale swoich 65 nie przekraczam i to jest najważniejsze. W ramach kary ( łatwiej powiedziec ze mam karę niż ,ze w domu syf na maxa :) ) umyję dziś w mieszkanku okna. A w ramach nagrody pójde na roleczki :grin:

Życzę Wam miłego dnia i pozdrawiam serdecznie nowe zwolenniczki naszej diety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Koleżanki Proteinki :grin:

Śliweczko sto lat życia, usmiechu w każdy dzien i spelnienia wszystkich, nawet malutkich i nierealnych marzen :grin: :grin: I zadowolenia z samej siebie ( ale to pewnie masz codziennie , nie tylko w swoej świeto :) )

Balbinko- ciesze sie, ze u Ciebie wszysko w porzadku i czekam na słówko pisane na forum.

Po weekendzie przyszedl poniedzialek, na szczescie słoneczny i ciepły. Szaleństwa weekendowe (choć niewielkie- coraz lepiej mi idzie trzymanie sie w ryzach) poczyniły lekkie spustoszenie na wadze, ale swoich 65 nie przekraczam i to jest najważniejsze. W ramach kary ( łatwiej powiedziec ze mam karę niż ,ze w domu syf na maxa :grin: ) umyję dziś w mieszkanku okna. A w ramach nagrody pójde na roleczki :grin:

Życzę Wam miłego dnia i pozdrawiam serdecznie nowe zwolenniczki naszej diety.

Witaj,

jak widze na suwaku pieknie Ci poszło - ja z 77 chciałabym zejść do 70 chociaż, będziesz moim motywatorem. Jestem pełna werwy i zapału. Jak Ci będzie łatwiej to możemy umyć okna razem - Ty u siebie ja u siebie :-D. To tez pomoże nam troche kalorii spalić. Pozdrawiam - Życze WSZYSTKIM miłego poniedziałku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od rana mam dobry chumor ....

Waga ruszyła dziesiaj o 1 kg mniej.

Muszę kupić sobie elektorniczną wagę bo ta moja to taka prymitywna i za każdym razem pokoazuje inaczej.

Suwaczek zmienię wieczorkiem bo w pracy nie bardzo mogę,

Pozdrawiam

Chciałabym byc juz na Twoim miejscu - ja zaczynam, mój humor zepsuł automat do kawy - zżarł 2 zł i nie dał kawy :grin: wcinam sałatke z kurczaka i serka light z jajkiem :grin: nawet niezła dieta :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko kochana 100 lat w zdrowiu i na lekkiej wadze piórkowej Ci życzę z calego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Benek jak miło , że podzieliłaś sie wiedzą o Balbince - tak sobie cały czas powtarzałam to komputer jest chory .... i spełniło sie....

Magarete jak ja Ci zazdroszcze- byłam kiedys nad "modrym Dunajem" na wycieczce- w strugach deszczu z przewodnikiem i co pamietam....maraton....czyli nic -ja to lubie tak na spokojnie oglądać a nie żeby jak najwięcej w jak najkrotszym czasie co prerferował nasz przewodnik ....

Witam wszystkie nowe protalki.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Wszystkie Kochane Proteinki!!!

Bardzo dziękuję Wam dziewczynki za życzenia!!! Coraz starsza i coraz szczuplejsza jestem  :grin: Mam nadzieję że w następne urodziny będę już miała swoją wymarzoną wagę...

Najpierw wiadomości prawie na żywo!

BALBINKA czuje się dobrze i wszystko u niej w porządku. Pozdrawia nas i jak będzie miała już dostęp do internetu, odpisze na wszystkie wiadomości.

Kamień z serca!

Ło matko...jaka ulga!!!!!!!!Benek nie wiem jak dotarłaś do Balbinki ,ale Nobel Ci się należy!!!!! Czekam z niecierpliwością  aż się odezwie na forum.Ufff....

Trzymajcie jutro kciuki bo jade w sprawie pracy ktora bylaby dla mnie spelnieniem marzen (dzierganie wszelakie kocham) i oby tylko  podolac wymaganiom...

Trzymam kciuki Kasiu,mocno trzymam!!!! A nawiasem mówiąc piękne te Twoje wydziergane cudeńka!!!!

Jeszcze raz dziękuję za życzonka .Miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

hurrra dzisiaj na suwaczku 20dkg mniej!!!! czyli jest 84.4

Mam zapytanie jak utworzyć suwaczek ja podglądałam to jest w j.angielskim a ja tu ani w ząb.

dzisiaj było rano serek chudzielec z jogurtem jogovita i otręby owsiane no i kawa ricore z mlekiem 0,5%

A najważniejsze ,że ciśnienie mi się unormowało :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie ranne ptaszki gubiące kolejne kilogramy !

Niestety dziś waga poszła w górę: pół kg. To chyba jednak efekt wczorajszych warzywek :grin:. Nic to muszę jakoś przetrwać takie momenty i nastawić się na powolny spadek (o ile w ogóle...). Miałam nadzieję, że ten spadek przy moich 20 kg nadwagi będzie nieco bardziej spektakularny.

Piękna pogoda u mnie i to jest pocieszajace :grin:.

Fajnie, że jesteście !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.