Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam

hurrra dzisiaj na suwaczku 20dkg mniej!!!! czyli jest 84.4

Mam zapytanie jak utworzyć suwaczek ja podglądałam to jest w j.angielskim a ja tu ani w ząb.

dzisiaj było rano serek chudzielec z jogurtem jogovita i otręby owsiane no i kawa ricore z mlekiem 0,5%

A najważniejsze ,że ciśnienie mi się unormowało :grin:

Jak podasz prywatnego maila, to niby instrukcję z print screenami Ci wyślę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry ! Witam juz niestety z pracy....

Jeszcze nie przeczytałam wszystkich zaległości ale to co widziałam to zdjecia..łoł....i tej "obcej"Pani i naszej Anulki zrobiły na mnie duuuuże wrazenie. Ja tez kiedys tam...mysle ze w niedlakiej przyszłosci zamieszcze taki zdjecia..szczerzze w to wierze.

Zycze wszystkim miłego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobitki u mnie sloneczny,ale chlodny dzionek. Po fazie p.waga pokazuje -1kg.

Od wczoraj wskoczylam w warzywniak i to dopiero zaczelo sie dogadzanie sobie :grin: Utusilam sobie sos jak do ryby po grecku i mialam do wszystkiego i do ryby i do kalafiora,ale przepieprzylam i musialam 4 L.wody gasic pragnienie hihi,ale i tak bylo pysznie. :grin: Pozdrawiam wszystkie Was serdecznie i milego dzionka zycze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana Śliweczko

………………………._.;_'.-._

……………………….{`--..-.'_,}

……………………{;..\,__...-'/}

....._.;_'.-._ …{..'-`.._;..-';

...{`--..-.'_,}…`'--.._..-' ....._.;_'.-._

.{;..\,__...-'/}…._.;_'.-._ ...{`--..-.'_,}

.{..'-`.._;..-';.{`--..-.'_,}.{;..\,__...-'/}

....`'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-`.._;..-}

........,--\\..,-"…`'--.._..- .....--.._..-

...... ....._.;_'.-._..... ||......//

..........{`--..-.'_,}.,-"-.....//.,-"-..

........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\

………..{..'-`.._;..-'. ,/. // ;---,

......../....-'.)\\......... /.,-"-....\

........\,---'`...\\.......//. (..'-.....\

....................\\....//

................../_\\Y//_\

.................(_,-}={-,_)

...................\_//((\_/

.....................//))(\

....................(/..))

........................((

.........................\)

Szczęścia, zdrowia pomyślności, niech Twój uśmiech wszędzie gości. Niech raduje wszystkich wkoło, żeby wszystkim było wesoło.No i oczywiscie upragnionej wagi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny

Kontaktowałam się z P. Marcinem w sprawie nowego wątku dotyczącego produktów dozwolonych na diecie Protal, odniósł sie do tego pozytywnie. Możemy sobie przekazywać nazwy, zdjęcia, adresy sklepów, opisy, bo nie jesteśmy sprzedającymi, a klientami sklepów. Jesli natomiast ktoś obcy nam sie wpisze i zacznie zachwalać jakiś sklep, albo produkt to taki post moż być przez Administratora usunięty. Jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam do wpisów. Ja niestety mam nadal problem z kontem i nie mogę zamieszczać obrazków i zdjęć. mam nadzieję, że mój problem zostanie rozwiazany, bo już się zastanawiam nad nowym kontem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko - no to SUPER :grin:

Ale zamieść jeszcze adres tej utworzonej przez Ciebie

strony.. Ja jeszcze nie mam co na nią wkleić, ale chętnie

dorzucę tam swoje dwa grosze.. Jak można :grin: i jak

zrobię jakieś ,ciekawe zdjęcie' :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html

Proszę bardzo adres strony, przepraszam za błąd w tytule, ale niestety nie jestem w stanie tego zmienić. Ale muszę Wam powiedzieć, że zatkało mnie jak popatrzyłam na skład otrębów żytnich, które namiętnie wkładam do chlebka Dukanowego, bo taki własnie lubię. Mam nadzieję, ze to nie jest błąd wytwórcy, bo naprawde parametry doskonałe i zadziwiajace :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.smaczny.pl/forum/Produkty-Dozwo...otal-t7917.html

Proszę bardzo adres strony, przepraszam za błąd w tytule, ale niestety nie jestem w stanie tego zmienić. Ale muszę Wam powiedzieć, że zatkało mnie jak popatrzyłam na skład otrębów żytnich, które namiętnie wkładam do chlebka Dukanowego, bo taki własnie lubię. Mam nadzieję, ze to nie jest błąd wytwórcy, bo naprawde parametry doskonałe i zadziwiajace :grin:

Fajny pomysł . Ja takze polatam z aparatem po lodowce. Moze warto wpisywac tez orientacyjną cenę danego produktu, jesli oczywiscie ją znamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś zaczynam od nowa. Gdyby urlop nie wytrącił mnie z rytmu, już pewnie byłabym na finiszu, a tak zostało jeszcze te 5 kg :grin: I ciężko mi się było na nowo przestawić, w tygodniu spoko, ale w weekend masakra. Szczególnie wczoraj dałam czadu, aż mi niedobrze jak sobie przypomnę, że cały dzień ruszałam paszczą, przeżuwając bynajmniej nie dukanowe przysmaki :grin: Przeczytałam po raz kolejny fragmenty książki, na nowo poukładałam sobie w głowie :grin: i startuję od 5 dni uderzeniówki, tym razem mam zamiar trzymać się radykalnie zasad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.