Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki - cieszy mnie to bo tak smakowicie wygladają, w życiu otrąb nie jadłam ;D a tu taaakie ładne placki. muszę poszperać za przepisem na chlebek z otrąb. Miłego wieczorku

Mmuchu placuszki rzeczywiscie smakuja super jak wiele dan protalowych.Obiecalam ,ze zrobie zdjecie chlebka ,ktory upieklam ale u mnie jak nie urok to sr...ka.chcialam zrobic zdjecie ala bateria wyczerpala sie w aparacie zanim sie naladowala to i chlebka malo zostalo bo rodzinka pomogla hehe.musze kupic inna blaszke bo mam taka z aluminium i chlebek wychodzi bardzo wysoki i stwierdzilam ze byl taki miekki ale to byl w srodku nie upieczony dzisiaj pieklam w blaszce do ciasta jest pyszny,upieczony ale niski bo blaszka za duza na taka porcje (chlebek oczywiscie z przepisu Poli)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko i ja się przyłączam do życzeń Naszych Protalek

- Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, by w każdy dzień budziło Cię słoneczko nadziei a wieczory były pełne radości i spełnienia.

Dołączam się do tych słów - najszczersze życzenia od mojej skromnej osoby. Sto lat Śliweczko

Dziękuję Mokkae.Jaki miły dzień...cały czas ktoś mi czegoś dobrego życzy...Fajnie jest mieć urodziny  :grin: i takie fajne koleżanki  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia, zauważyłam Twój ostatni przepis w wątku z przepisami, ale mnie się wydaje, ze oliwek nie można w I i II Fazie.

Zgadzam się z Bożenką,oliwki są za tłuste i nie możemy ich jeść w I i II fazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze Bożenka mogłaby nam się ujawnić :grin: Bo nawet na NK jej nie ma i nie wiemy jak wygląda post-7037-1251141118_thumb.gif

Śliweczko, dobrze zapisze się na NK i znajdę jakies zdjęcie, ale jedno, bo podobnie jak Pola nie lubię, gdy mnie fotografują i najczęściej trzymam sama aparat w rekach i rzadko puszczam :grin: . Tylko jesli mozesz podeslij mi link, bo z wrodzonego lenistwa nie chce mi sie szukac na poprzednich stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko, dobrze zapisze się na NK i znajdę jakies zdjęcie, ale jedno, bo podobnie jak Pola nie lubię, gdy mnie fotografują i najczęściej trzymam sama aparat w rekach i rzadko puszczam :grin: . Tylko jesli mozesz podeslij mi link, bo z wrodzonego lenistwa nie chce mi sie szukac na poprzednich stronach.

Ja też nie lubię jak mnie fotografują,no ale na potrzeby naszej klasy musiałam kilka fotek sobie dać pstryknąć.A teraz jestem szczuplejsza o 30 kg i już zaczynam lubić obiektyw aparatu  :grin: Proszę,oto link klasy Proteinek  http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię jak mnie fotografują,no ale na potrzeby naszej klasy musiałam kilka fotek sobie dać pstryknąć.A teraz jestem szczuplejsza o 30 kg i już zaczynam lubić obiektyw aparatu :grin: Proszę,oto link klasy Proteinek http://nasza-klasa.pl/school/162938/54

Dziękuję Śliweczko :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie pod warunkiem ze nie sa z mąką.

Ja robie serek otreby dwa rodzaj i jajko, troche soli i pieprzu.

Oczywiście zrobiłam bez mąki - dokładnie jak twój - wyszły mi 3 szt. :/ ciekawe jak wyjdzie chlebek - juztro piekę. już nie mogę się doczekać hihi dobrej nocy wszystkim ŻYCZĘ. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc Kobitki.

Witam wieczorkiem. Wpadlam powiedzieć Wam dobranoc. Dziś mialam bardzo pracowty dzień. Po pracy z językiem na brodzie wpadłam do Biedronki po zakupy , a potem szybciutko do domku. No i zaczełam porzadki. Czlowiek taki jak ja to bardzo dziwne stworzenie- woli zapuscic chate a potem orac przez tydzien i ja odgruzowywac. No i tym sposobem od 17 do teraz zasuwalam. Ale efekty male sa : okna pomyte w całym mieszkaniu, firanki poprane i poprasowane wisza na oknach, kuchnia wylizana na kolanach, szafki umyte, kurze starte...obiad na jutro ugotowany ( spageti), kotlety zdjete z patelni, pranie sie konczy ...i brwi wyskubane, bo rosly juz na powiekach ( ot dama :grin: ). Ale na nic wiecej nie mam juz siły... :grin:

Z tego sprzatania zapomnialam zjeśc i pić tez nie piłam i waga się zemściła ( heheheh...i nic nie maja do tego wekendowe grzeszki?..hihihi to wszystko przez to sprzatanie)...

Witam nowe proteinki, zycze wytrwalosci i sluże pomocą :grin:

Buziaki Kochane i niech niskie cyfry na wadze będa z Wami.

Dobranocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Bożenką,oliwki są za tłuste i nie możemy ich jeść w I i II fazie.

Oj,naprawde :grin: sadzilam,ze wolno jak bez oliwy :grin: szkoda bo pyszne,ale dziekuje bardzo za informacje bo inaczej jadlabym tonami,a tak 2 sloiczki .Oczywiscie wycofam z przepisu a zastopie np.pieczarkami :grin: dziekuje.Sliweczko przyjmiesz mnie do NK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.