Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Cześc Kobitki.

Witam wieczorkiem. Wpadlam powiedzieć Wam dobranoc. Dziś mialam bardzo pracowty dzień. Po pracy z językiem na brodzie wpadłam do Biedronki po zakupy , a potem szybciutko do domku. No i zaczełam porzadki. Czlowiek taki jak ja to bardzo dziwne stworzenie- woli zapuscic chate a potem orac przez tydzien i ja odgruzowywac. No i tym sposobem od 17 do teraz zasuwalam. Ale efekty male sa : okna pomyte w całym mieszkaniu, firanki poprane i poprasowane wisza na oknach, kuchnia wylizana na kolanach, szafki umyte, kurze starte...obiad na jutro ugotowany ( spageti), kotlety zdjete z patelni, pranie sie konczy ...i brwi wyskubane, bo rosly juz na powiekach ( ot dama :grin: ). Ale na nic wiecej nie mam juz siły... :grin:

Z tego sprzatania zapomnialam zjeśc i pić tez nie piłam i waga się zemściła ( heheheh...i nic nie maja do tego wekendowe grzeszki?..hihihi to wszystko przez to sprzatanie)...

Witam nowe proteinki, zycze wytrwalosci i sluże pomocą :grin:

Buziaki Kochane i niech niskie cyfry na wadze będa z Wami.

Dobranocka.

Juggin i ty to zrobilas w pare godzin :grin: przeciez to kawal roboty kobieto :grin: gratuluje i nie martw sie ja tez tak czesto mam potrafie przelazic z konta w kont caly dzien,a w ostatniej chwili dostac przyspieszenia na maxa :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorową porą.Muszę się pochwalić,dzisiaj w pracy mieliśmy naradę przy pysznie wyglądającym cieście i to nie jednego rodzaju.Podczas,gdy inni objadali się z apetytem ja popijałam wodę,którą ze sobą przyniosłam.I nawet specjalnie nie cierpiałam z tego powodu.Zdarzyło mi się to pierwszy raz w życiu,bo uwielbiam słodycze.Jestem z siebie dumna.

I my z Ciebie tez jesteśmy dumne..brawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Protalki:)

Troche mnie tu nie było, już (prawie:p) wsztystkie strony nadrobiłam:P Zajeło mi to troche czasu:P Ale nie powiem ze się nudziłam;)

Śliweczko spóznione o 20 minut ale szczere życzenia dla Ciebie:) Dużo uśmiechu i słoneczka no i spadku wagi:):grin:

Ja osttanio zgrzeszyłam....i waga poszla w góre;( i wróciłam do uderzeniówki..ale już jestem w II fazie:P

Już uciekam bo poźnio się zrobiło ale chciałam się z wami przywitać i obiecać ze na tak długo nigdy was już nie zostawie:P

Kolorowych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki !!!!!

Przepraszam wszystkie martwiace sie o mnie dziewczynki, ze sie nie odzywalam i nie informowalam na bierzaco co sie u mnie dzieje.

Nie wiem od czego zaczac hm......wiec przyszla burza i spalila mi kompa tak grzmotnelo ze az sciana zrobila sie rozowa i polecialy wszystkie plyty glowne z dyskami w trzech kompach i zaczelo sie musialam odtwarzac wszystkie dane z firmy bylam tak zla ze juz nawet chcialam rzucic to wszystko i wracac do kraju :grin:

11.08 zrezygnowalam z wizyty u lekarza (dobrze zrobilam bo i tak nie bylo wynikow) na rzecz PRACY

do lekarza pojde w przyszlym tygodniu musze czekac az skonczy sie @

Kochane moje ciesze sie bardzo z waszych spadkow wagowych !!!!!!!!!

Witam wszystkie nowe kolezanki :grin: :grin: :grin: :) :grin: :grin: :-D

a co do lektury waszych postow sprzed mojego znikniecia to chyba nie dam rady szarpnac tyle tego naprodukowalyscie :-D

Pozdrawiam was wszystkie bardzo goraco i milego dnia dla wszystkich :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Proteinki, a szczególnie naszą kochaną Balbinkę. Cieszymy się, że jesteś z nami, bo martwiłyśmy się bardzo. Czy już ogarnęłas wszystko z pracą, czy jeszcze masz problemy? To naprawdę okropny pech to co Ci sie przydarzyło, współczuję i pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!! Na Podlasiu piękne słoneczko...Dzień zapowiada się ładny.

Czesc Protalki:)

Śliweczko spóznione o 20 minut ale szczere życzenia dla Ciebie:) Dużo uśmiechu i słoneczka no i spadku wagi:) :grin:

Dziękuję Irmin!

Witajcie kochane protalki !!!!!

Jezuuuuuu!!!!!! Nareszcie jesteś!!!!! Ale martwiłyśmy się...Kobieto ja spać nie mogłam bo myślałam o Tobie...Ale nareszcie jesteś...I już proszę,nie znikaj więcej!!!!!

SLIWUNIO kochana moja sto lat

i chudnij nam chudnij !!!!!!!!

Dziękuję Balbinko kochana!!! Narazie z chudnięciem krucho...wczorajsze urodzinowe winko na dobre mi pewnie nie wyszło... :grin:

<B>Sliweczko sto lat Życzę, spełnienia marzeń i osiągnięcia celu do jakiego dążysz.... Kielichy w górę!!!

Dziękuję Anulko!!! Co do kielichów ,to ja dziękuję  :grin: Wczoraj z winkiem przesadziłam  :grin: Ale chyba kary nie będzie co? W urodziny można pogrzeszyć,prawda???

Pozdrawiam wszystkie Proteinki i miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitko,ja może wytłumaczę raz jeszcze :grin: Na stronie z suwaczkiem robisz swój,kopiujesz link bbCode i wklejasz go w panelu sterowania (na górze strony) w edytuj sygnaturę (z lewj strony)w okienko tekstowe.Zatwierdzasz i już.Spróbuj jeszcze raz.

Skorzystałam z tej podpowiedzi co do suwaczka :grin: prosta, zwięzła i na temat - nie moglam sobie poradzic - a tu prosze - nic prostszego. Dziekuję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalki w piękny letni dzień !

Balbinko - no n a r e s z c i e.... cieszę się że już jesteś z nami.... :grin: :grin: :grin:

Śliweczko - oczywiście,że rozgrzeszamy twoje wczorajsze grzeszki, w urodziny mozna troszke popic i pojeśc... :grin: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.