Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie:)

Robiłam kluski leniwe z przepisów, smaczne jak diabli:P ale troche za dużo mąki dałam, no bo taka rzadka masa wyszła... Jest jakaś porcja dzienna mąki kukurudzianej?? :grin: Nie chce przesadzic, bo ta waga ze mna żarty sobie stroi:(

Irmin, mąka, czy skrobia kukurydziana to jest produkt tolerowany, tak jak np. jogurt owocowy light, kakao itp. Można dziennie do dwoch produktów tolerowanych, a najlepiej w ogóle. Miarka mąki, jako jedna dawka to jest 1 łyżka, więc jesli nic więcej nie masz dzisiaj na sumieniu z produktów tolerowanych, mozesz do 2 łyzek mąki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

A ja dopiero wróciłam z miasta a upał jak 150.Nie idzie wytrzymać.

A le moja waga znowu w dół 20 dkg.

A było 5 sierpnia 88 a dzisiaj jest 84.2 :)

Nie mam suwaczka narazie wnuczka nie ma czasu.

A wiecie jakoś mi coś nie tak bo jestem trochę wiekowa i moja skóra to nie tak jak u nstolatki i trochę brzuch "poszedł" w kierunku kolan. :grin:

No nie wiem, jak wiekowa ty jesteś. Ja mam 56 lat i fakt, skóra juz nie taka, ale nic mi nie wisi. Na brzuchu to bym nawet chciała, a tu wszystko schudło tylko nie on. Czemu Ci ten suwaczek nie wychodzi, nie mam pojęcia. Czy wybierasz ten BBcode?

Witam Was dziewczynki,

przyszlam sie kajac, bo funkcjonuje tutaj jak pasozyt. Nie mam nawet czasu poczytac, co u Was, na nic nie mam czasu. Tylko na prace, mus to mus. Mojej firmy na szczescie (czasami mysle podle "niestety") nie dotknal kryzys i po urlopie nie wiem, w co najpierw rece wlozyc. Moze to i dobre, bo o smakolykach nie mysle :grin:

Mam nadzieje, ze jak sie u mnie unormuje przyjmiecie mnie z powrotem tak cieplo jak na poczatku mojego "protalkowania".

Pozdrawiam Was wszystkie bardzo, bardzo serdecznie!

A tam od razu pasożyt!!! Ja na razie jestem z Wami, ale od końca września też nie będę miała zbyt wiele czasu. Jednak będę Was odwiedzać i czasem nawet coś napiszę :grin:. Każdy udziela się tyle ile może :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane Protalki! Czytam Wasze posty caly czas ale malo sie udzielam bo tez pracy sporo.Malinko gratuluje pracy mezowi.U mnie sytuacja byla podobna ja z mezem pracuje ale corka miesiac temu podjela prace w biurze kredytowym,no i niestety trafila na wrednych wyjadaczy, teraz szuka gwaltownie pracy (studiuje zaocznie),ale niechce znowu byc oszukana.Syn byl na stazu ale o szczescie od wczoraj juz pracuje nie tam gdzie szukal ale oby przetrwac ten kryzys ,moze kiedys bedzie lepiej.

-co do lat kobietki to wszystkie jestesmy :piekne szczuple i mlode i tak trzymajmy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.