Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jesteś przed @ to być może że waga nie spada, ponieważ przed @ organizm zatrzymuje wodę.Napewno schudłaś troszkę,najlepiej jak zważysz się kiedy już będzie po... Ja też jestem przed @ i boję się wejść na wagę,dlatego schowałam ją głęboko żeby nie kusiła i żebym nie przeraziła się tego co mogłabym na niej zobaczyć :grin: Zważę się dopiero w 2 lub 3 dniu @,wtedy woda opuszcza nasze ciałka i waga jest wtedy wiarygodniejsza.Dlatego głowa do góry!!! Będzie dobrze.

Dziękuję Śliweczko za słowa otuchy :grin: tak to juz jest, że przed @ same czarne chmury na dobrym humorem się zbieraja i nie widzi się tych dobrych rzeczy tylko... echhh... Dobrze, że mogę sie tu znaleźć pocieszenie :grin: dzięki dobrej nocy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu,na warzywkach waga raczej nie spada (tylko na Juggin warzywka działały inaczej i chudła w tej fazie  :grin: ) Moja waga czasem na warzywach potrafi pokazać ponad kilogram więcej,ale to też w dużej mierze zależy od tego ile warzyw zjemy.Ja kiedyś jadłam sporo warzyw (bigos,sałatki,surówki...) i wtedy waga rosła,teraz warzywa traktuję tylko jako dodatek do białek i waga spada nawet kiedy jem zieleninę.

Śliweczko możesz mi napisać w jakich proporcjach jesz te warzywa? Bo ja jak mam tydz. z warzywkami to chce chapnąć ich duzo i może to jest problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robione w odstępie roku na tym samym parkingu w Chorwacji. W tym roku waga 87kg, w ubiegłym 107kg

Wyglądasz świetnie. Jestem pod wrażeniem. Ja teraz to jestem podobna do Ciebie ale w tej zielonej bluzeczce.

Też chcę tak wyglądać !!!!

GRATULUJĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość madziolina_p

Hej!

Niedawno uslyszalam o tej diecie, a potem was znalazlam.

Bardzo podoba mi sie ta dieta, bo z tego co czytam nie jest taka straszna!!!:grin:

Mam tylko jedna prosbe, jesli ktos bedzie mial chwilke czasu i ksiazke to czy nie przeslalby mi na priv jakis przepisow?

Ogolnie podziwiam te ktore az tyle schudly i te ktore wytrwaly, ja nie chce schudnac duzo bo przy 170zm waze 58kg, ale faldki sa gdzie niegdzie!

podaje mail, gdyby ktoras wygospodarowala chwilke czasu: madziolina_p@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Niedawno uslyszalam o tej diecie, a potem was znalazlam.

Bardzo podoba mi sie ta dieta, bo z tego co czytam nie jest taka straszna!!!:grin:

Mam tylko jedna prosbe, jesli ktos bedzie mial chwilke czasu i ksiazke to czy nie przeslalby mi na priv jakis przepisow?

Ogolnie podziwiam te ktore az tyle schudly i te ktore wytrwaly, ja nie chce schudnac duzo bo przy 170zm waze 58kg, ale faldki sa gdzie niegdzie!

podaje mail, gdyby ktoras wygospodarowala chwilke czasu: madziolina_p@op.pl

wedlug mnie to nie masz po co sie odchudzac, bo wage masz odpowiednia do wzrostu wiec po co? te faldki to gdzie masz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :grin:

Zabieram sie za odchudzanie i jakos nie moge sie przelamac, boje sie ze nie dam rady a do tego jeszcze karmie dziecko i nie wiem czy ta dieta nie zaszkodzi mojej 5-cio miesiecznej corce?

Czy ktos mi doradzi :grin: : :grin: : :grin: :

as1c8nu91m8rtq0f.png

Edytowane przez agulka81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

madziolina_p moim zdaniem to nie ważysz za wiele jak na swój wzrost.

Ale może z dietą uda Ci się stracić te przeszkadzające Ci fałdki.. Ale z własnego

doświadczeniam wiem, że to raczej nie możliwe.. i bez ćwiczeń się nie obejdzie.

Tyle, że na pewno na początku diety coś schudniesz - bo organizm jest zaskoczony

i nie broni się na początku. Potem niestety zdarzają się długotrwałe zastoje wagowe

:grin: Wiem, bo przez to przeszłam do III fazy.. w obawie, że przez brak motywacji

stracę to co już osiągnęłam - więc dla mnie to był jedyny ratunek. Ale od jakiegoś

czasu wróciłam do biegania - i mam nadzieje dzięki temu pięknie ukształtować swoje

ciałko. Choć za żadnymi ćwiczeniami nie przepadam, dlatego wydawało mi się, że

dzięki diecie będę wyglądać jak chcę.. To fakt, bo obwodach straciłam pięknie

centymetry i choć wiele bym jeszcze zmieniła.. To w porównaniu z tym co było

kiedyś, a jest teraz - jestem zadowolona ze swojego ciała. A im dłużej będziesz na

diecie tym DOBRE nawyki żywieniowe wejdą Ci w krew. POWODZENIA!!!

Wysłałam Ci skany...

agulka81 Ja niestety dzieci nie mam (jeszcze!!!) Ale jak karmisz piersią i w ogóle

jak zaczynasz dietę - PRZECZYTAJ KONIECZNIE KSIĄŻKE!!! Tam dokładnie pisze

jaki będzie odpowiedni etap diety dla danej chwili życia. Nie wiem jak jest z karmieniem,

ale już wiem, że w czasie ciąży, żeby przybierać na wadze tylko tyle co potrzeba..

najlepiej być w III fazie.. dorzucając dodatkową porcję owoców i korzystać z nabiału

półtłustego zamiast chudego. Nie wiem czy to samo tyczy się karmienia.

Bez książki nie da rady... Ale powodzenia życzę.. Bo przy karmieniu dzidziusia

tak czy tak się chudnie. Widziałam po koleżance z pracy.. Po 5 miesiacach jak

wróciła z macieżyńskiego - była chudsza niż PRZED CIĄŻĄ!! Diet nie stosowała.

Jak podasz mi meila to wyślę Ci skan książki.. :grin:

Miłego dnia WSZYSTKIM

Ach - no i zapomniałabym - no OSTATNIA SZANSO :grin: 20kg - to jest dopiero

WIDOCZNY wyniki!!! Gratuluję i kolejnych sukcesów życzę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Ale macie tempo w pisaniu, że ho ho. Zaraz muszę cofnąć i nadrobić zaległości w czytaniu - teraz wpadłam do Was, by się przywitać. U mnie 2 dzień @ i znów troszkę mniej na wadze - oby ta tendencja spadkowa utrzymała się na dłużej.....Odezwę się później jak nadrobię zaległości. Buziolki ślę. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnia Szanso- ślicznie wygladasz, faldki znikneły, cuuudo :grin:

Kochane moje wczoraj znów zasuwalam ze sprzataniem. Oj bylo tego. Ale od dziś koniec na jakiś czas, bo..zepsuł mi sie odkurzacz. Właczyłam, coś strzeliło, cos błysnęło, coś zaśmierdzialo i... silnik działa, ale nie ciagnie tak jak powinien. Anemik jeden :grin: No wiec teraz trzeba się zastanowić, czy probowac naprawiać( już tam wczoraj śrubokretem próbowałam działać- ale to jednak zbyt skąplikowane :grin: ) czy pójśc po nowy. A taki byl ładny i wygodny i nawet nie taki stary :) Nie lubię, gdy mam cos popsutego w domu. Zwłaszcza odkurzacz :grin: Coż, trzeba poszukac rozwiazania, bo znów zarosnę brudem :grin:

Waga stoi, co zresztą po wekkendzie nie dziwi w ogole- sama sobie zastoj zafundowalam. A że stoi to nic, szkoda ze ze zwyżka 0,5 kg stoi :-D Ale co tam...dziś środa, jutro proteinki i się wyrowna. :grin:

Miłego dnia Kochane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie przy porannej otrębiance. :grin:

Madziolinka i Agulka, życzę powodzenia i wytrwałości :grin:

Ostatnia Szanso gratuluję wspaniałego wyniku :grin:

Żyze pogodnego i miłego dnia. Dla mnie jestśrednio miły, bo wybieram się dzisiaj pierwszy dzień po urlopie do pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry proteinki :grin:

Kochane ja sie nie waze bo nie chce dostac zawalu :grin: mama wczoraj namowila mnie na lody i ja stara i glupia dalam sie skusic na jakas wode z tluszczem zamrozona brrrr

juz nie bede :grin: obiecuje

zycze wszystkim milego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.