Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry proteinki :grin:

Kochane ja sie nie waze bo nie chce dostac zawalu :grin: mama wczoraj namowila mnie na lody i ja stara i glupia dalam sie skusic na jakas wode z tluszczem zamrozona brrrr

juz nie bede :grin: obiecuje

zycze wszystkim milego dnia :)

Głowa do góry Balbinko!! :grin:

Nastepnym razem sama przygotuj

lodziki i Ty zaproś mamę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nadrobiłam wieczorne zaległości. Ostatnia Szanso - różnica bardzo widoczna - zresztą co się dziwić po straconych 20 kg. Oby do przodu.....i.......osiągniemy to co chcemy.

Malinko cieszę sie razem z Wami. To jest niesamowita radość jak w dzisiejszych czasach uda się znaleźć pracę.....oby dobrą.........Też by chciała pozmieniać na lepiej "kasową" ale nie tak łatwo.....trzeba się cieszyć z tego co mamy (a najlepiej bym wyemigrowała he he he - chyba do Balbinki......albo do styczniowej....albo do asieńki he he he - nie pamiętam, która jeszcze jest "zagramanicą".

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko GRATULACJE masz juz swoje upragnione M waga juz tuz,tuz taka jaka chcialas :grin: tylko sie cieszyc

moja mam przyjechala do mnie w odwiedziny mieszka 1300 km odemnie i trudno czasem jej odmowic :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Niedawno uslyszalam o tej diecie, a potem was znalazlam.

Bardzo podoba mi sie ta dieta, bo z tego co czytam nie jest taka straszna!!!:grin:

Mam tylko jedna prosbe, jesli ktos bedzie mial chwilke czasu i ksiazke to czy nie przeslalby mi na priv jakis przepisow?

Ogolnie podziwiam te ktore az tyle schudly i te ktore wytrwaly, ja nie chce schudnac duzo bo przy 170zm waze 58kg, ale faldki sa gdzie niegdzie!

podaje mail, gdyby ktoras wygospodarowala chwilke czasu: madziolina_p@op.pl

witam, jak na mój gust - to chyba troche przytyc musisz :grin::D - a fałdki to wyćwiczyć trzeba ;D zrób kilka "brzuszków" i nawet nie bedziesz wiedziała kiedy znikną :grin: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Ranne Ptaszynki,

Zaraz wypije druga kawusię w Waszym towarzystwie, dzis zajadam się owocami morza :grin: mniam, wydaję mi się, że puszczam wode :grin: bo może i jakos mnie mniej trochę ?? mam nadzieję, że to nie pobożne zyczenie, muszę zmobilizować siły i iść po baterię do wagi !

Pozdrawiam Was serdecznie i słonecznie, (pomimo pogorszenia warunków atmosferycznych)

Miłego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko GRATULACJE masz juz swoje upragnione M waga juz tuz,tuz taka jaka chcialas :grin: tylko sie cieszyc

moja mam przyjechala do mnie w odwiedziny mieszka 1300 km odemnie i trudno czasem jej odmowic :grin:

No to trochę jesteś usprawiedliwiona :grin: Ja mamę to jeszcze miesiąc

mam za ścianą :grin: TYLKO MIESIĄC!!! Ona też po Dukanie jest.. więc

zawsze mi coś podbierze dobrego a dietetycznego.. Bo samej jej się

nie chce bawić, a ja to najchętniej bym z kuchni nie wychodziła

- tak polubiłam 'stanie przy garach' podczas naszej diety :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek!!! post-7037-1251269410_thumb.jpeg

Piję kawkę i planuję jak rozłożyć sobie pracę żeby na wszystko znaleźć czas  :grin:

Śliweczko możesz mi napisać w jakich proporcjach jesz te warzywa? Bo ja jak mam tydz. z warzywkami to chce chapnąć ich duzo i może to jest problem. 

Jusiu,ja jem niedużo warzyw,jakiś pomidorek czy ogóreczek  malutki,albo cukinia faszerowana,albo wątróbka z papryką lub pieczarkami,galareta z kurczaka z marchewką...poprostu tylko jako dodatki.Nie objadam się sałatkami składającymi się wyłącznie z warzyw.Jak jem sałatkę to staram się żeby było w niej białko więc albo kurczak do sałatki,albo krewetki...Postaraj się ograniczać warzywa i zobaczysz że waga będzie spadać nawet na warzywach.

Hej!

Niedawno uslyszalam o tej diecie, a potem was znalazlam.

Bardzo podoba mi sie ta dieta, bo z tego co czytam nie jest taka straszna!!!:grin:

Mam tylko jedna prosbe, jesli ktos bedzie mial chwilke czasu i ksiazke to czy nie przeslalby mi na priv jakis przepisow?

Ogolnie podziwiam te ktore az tyle schudly i te ktore wytrwaly, ja nie chce schudnac duzo bo przy 170zm waze 58kg, ale faldki sa gdzie niegdzie!

Jezu,dziewczyno!!!! 170 cm wzrostu i 58 kg wagi!!!! Toż to niedowaga!!!! Powinnaś przytyć a nie schudnąć!!!!! Niektóre kobiety to sobie krzywdę robią....Troszkę ćwiczeń i fałdki znikną(jeśli takowe są,w co nie wierzę ,może lustro zmień...) Sory,ale tak mnie zaszokowała Twoja  "otyłość" że nie wytrzymałam...Ze mnie też czasem wychodzi wredna baba ...Pomyśl czy napewno chcesz zrobić sobie krzywdę.

Żyze pogodnego i miłego dnia. Dla mnie jestśrednio miły, bo wybieram się dzisiaj pierwszy dzień po urlopie do pracy.

Miłej pracy Bożenko!!!

Hmm...Zbliżają się te dni...Trzeba połkąć jakiś środek dla spokojności... :grin:

Życzę wszystkim miłego dzionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkie Protalki i serdecznie dziękuję za wszystkie ciepłe słowa i Wasze życzenia :grin: .Myślę,że dzięki temu spełnią się one co do joty.Jutro mam edzamin końcowy kursu,ale teraz już nic nie jest straszne i zdam go na pewno :grin: .Złota myśl ,co nas nie zabije to nas wzmocni.Dobrze,że jutro białeczka.

Ostatnia szanso zdjęcia super,zmiany ogromne :grin: .Miłego dnia kochane :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po śniadaniu i kawie

próbuję poradzić sobie z komputerem.Nie chodzi już o suwaczek.

Używam przeglądarki IE i na onecie wchodzę w nasze forum.I za każdym razem zmiany strony całość ucieka mi w dół i muszę przewijać całą stronę.

Też tak macie?

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

po śniadaniu i kawie

próbuję poradzić sobie z komputerem.Nie chodzi już o suwaczek.

Używam przeglądarki IE i na onecie wchodzę w nasze forum.I za każdym razem zmiany strony całość ucieka mi w dół i muszę przewijać całą stronę.

Też tak macie?

:grin:

Nie mam takich problemów Anitko,ja używam Opery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.