Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnia Szanso- ślicznie wygladasz, faldki znikneły, cuuudo :grin:

Kochane moje wczoraj znów zasuwalam ze sprzataniem. Oj bylo tego. Ale od dziś koniec na jakiś czas, bo..zepsuł mi sie odkurzacz. Właczyłam, coś strzeliło, cos błysnęło, coś zaśmierdzialo i... silnik działa, ale nie ciagnie tak jak powinien. Anemik jeden :) No wiec teraz trzeba się zastanowić, czy probowac naprawiać( już tam wczoraj śrubokretem próbowałam działać- ale to jednak zbyt skąplikowane :grin: ) czy pójśc po nowy. A taki byl ładny i wygodny i nawet nie taki stary :grin: Nie lubię, gdy mam cos popsutego w domu. Zwłaszcza odkurzacz :-D Coż, trzeba poszukac rozwiazania, bo znów zarosnę brudem :-D

Waga stoi, co zresztą po wekkendzie nie dziwi w ogole- sama sobie zastoj zafundowalam. A że stoi to nic, szkoda ze ze zwyżka 0,5 kg stoi :-D Ale co tam...dziś środa, jutro proteinki i się wyrowna. :grin:

Miłego dnia Kochane.

Juggin, poproś ukochanego, może to się da naprawić w domu, jak nie, to chyba szkoda zachodu.

Mówisz, że waga stoi ze zwyżką, ale jutro są białeczka, więc na pewno się trochę tego pozbędziesz. Ja się trzymam tych 61,2 -61,5. Zobaczymy co będzie w piątek.

witam, jak na mój gust - to chyba troche przytyc musisz :P:D - a fałdki to wyćwiczyć trzeba ;D zrób kilka "brzuszków" i nawet nie bedziesz wiedziała kiedy znikną :P pozdrawiam

Popieram, w całej rozciągłości. Toż to już tylko krok do bulimii lub anoreksji!!!!!!!!!!!!!!!!

Moja babcia w takich sytuacjach mawiała, że ktoś się chce odchudzać 'z kości na ości'.

Dziewczyny, czy Wam też tak się poprzestawiało jak mnie?

Zauważyłam u siebie pewną fatalną cechę, której wcześniej nie miałam: dostrzegam wszystkich z nadwagą i myślę, że powinni przejść na Protal, a niektórym (na życzenie, oczywiście) robię nawet wykłady. Jak już mnie ktoś pyta jak to zrobiłam że tak schudłam no to dostaje wykład.:grin:

To miłe kiedy ludzie dookoła dostrzegają moją nową sylwetkę. Ale ja zauważyłam jeszcze coś innego: zmienił mi się sposób chodzenia, chodzę szybciej i 'lżej'. Może wreszcie przestanę niszczyć buty!!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich protalek :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w deszczowy chodz cieply dzionek :grin: Poluniu u mnie to bys miala chetnych na wywiady mysle,ze nawet moglabys otworzyc takie kursy bo u mnie na osiedlu we wtorki podjerzdza taki samochodzik z gotowa rybka i frytkami plywajacymi w oleju fujjjjjjjjjj i zadna z kobitek nie gotuje kolejka po tluszcz,a takiego problemu z otyloscia u nas w polsce naprawde nie widzialam tu co druga osoba jest otyla,ale one nie gotuja kupuja jedzenie przetworzone a ja nigdy nie kupowalam i co :grin: ale zawsze kochalam slodycze :grin: :grin: pozdrawiam wszystkich serdecznie i lece dalej do biblioteki , bo do domatorow sie nie zaliczam o nie.....papa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, czy Wam też tak się poprzestawiało jak mnie?

Zauważyłam u siebie pewną fatalną cechę, której wcześniej nie miałam: dostrzegam wszystkich z nadwagą i myślę, że powinni przejść na Protal, a niektórym (na życzenie, oczywiście) robię nawet wykłady. Jak już mnie ktoś pyta jak to zrobiłam że tak schudłam no to dostaje wykład. :grin:

Oj tak Polu,ja też tak mam  :grin: Wszystkim którzy mają nadwagę próbuję wcisnąć książkę Dukana  :grin: A czasem kiedy oglądam telewizję i widzę kogoś z nadwagą to mówię do męża że tej osobie przydałby się Protal!!! Mąż się śmieje,chociaż coraz mniej go to bawi bo ostatnio próbuję mu wytłumaczyć że ma za duży brzuszek i powinien schudnąć... :grin: ,a protal to taka fajna dieta... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete! 

Różnice widać bo to jednak poleciało trochę centymetrów (zdjęcie robione 2 kilo temu )

Po 7 miesiącach 

Waga – 22kg mniej

Pod biustem – 14cm mniej

Pas –pępek – 19cm mniej 

Biodra – 14cm mniej

Udo – 7cm mniej 

Łydka – 3,5cm mniej

Ramię – 5cm mniej

Teraz już mi się moje nóżki dosyć podobają  :grin: i zdecydowanie łatwiej mi się schylić  :grin:

Pozdrawiam wszystkie Proteinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłe Kobietki.

Mam pytanie : Dleczego powinno się jeść codziennie otręby na tej djecie.I drugie pytanie to czy któraś z Pań używała słodzika Huxol w płunie i czy jest dobry?

Otręby powinniśmy jeść ponieważ owsiane pochłaniają tłuszcz i powodują jego wydalanie ,a pszenne poprawiają przemianę materii.Poczytaj tu:

http://www.zdrowie.senior.pl/75,0,Otreby-p...diety,6352.html

http://www.przyprawy.net/product_info.php?products_id=829

Słodzika takiego nie używałam więc nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałam dodać że otręby są tak wspaniałe że powinni je jeść wszyscy ludzie,nie tylko na tej diecie...Ale my Protalki wiemy na ich temat co nieco,a inni nie protalowcy niestety nie wiedzą że jedząc otręby możemy być zdrowsi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Moje Kochane,

Ja oczywiscie ciagle zabiegana. Wlasnie siedze na walizkach i czekam na kolege , ktory mnie przetransportuje na drugi koniec Irlandii. Znalazlam fajne miejsce zamieszkania, bardzo blisko miejsca, w ktorym bede pracowac. Wszystko dzieje sie tak szybko, ze nie mam czasu spokojnie usiasc i napic sie kawy. Ale juz niedlugo to wariactwo sie skonczy, bede prowadzila bardziej regularny tryb zycia, wiec nareszcie bede tu mogla czesciej zagladac. Bardzo juz za wami tesknie.

Diete trzymam dzielnie, co prawda nie mam czasu sie zwazyc ostatnio, ale wszystko chyba ok, bo kolejne spodnie spadaja mi z moich szanownych 4 liter:-)

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko.

Czy próbowałaś upiec chleb owsian y z tej strony co mi podałaś informację o otrębach. Może zamiast zwykłej mąki dodać można kukurydzianą i wyjdzie dla nas dietetyczy dobry chlebek. Co myślicie?

Moim zdaniem za dużo otrębów,bo aż 2 paczki.Jeśli chcesz chlebek to poszukaj w przepisach.Ja piekę chlebek tak: 1 łyżka otr.pszennych,2 łyżki otr.owsianych,1 łyżka serka homo naturalnego

1 pł.łyżeczka proszku do pieczenia,otręby można zmielić (ja nie mielę) mieszam,wrzucam do foremki (do foremek na mufinki,wtedy mam bułeczki) i piekę w mikrofali ok.6 minut.Zawsze piekę z 2 norm i mam na 2 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalinki!

Śliweczko! wszystkiego naj..., naj..., najlepszego przyszła chudzinko nasza. Wytrwania w postanowieniach, stalowych nerwów, pomysłowości w nawracaniu "grubasków", no i abyś co roku obchodziła magiczną 20-tkę!!!!!!!!!

Dziewczyny

Kontaktowałam się z P. Marcinem w sprawie nowego wątku.......

fajnie Bożenko że to sprawdziłaś, przynajmniej mamy 100% pewności, że wszystko jest i będzie Ok!

Witajcie kochane protalki !!!!!

.........Pozdrawiam was wszystkie bardzo goraco i milego dnia dla wszystkich :grin:

Balbinko! dziękuję że jesteś! Przepraszam za nachalność z mojej strony, ale już co niektóre z nas bliskie zawału były przez przerwę w kontakcie z Tobą.

Zdjęcia robione w odstępie roku na tym samym parkingu w Chorwacji. W tym roku waga 87kg, w ubiegłym 107kg

Ostatnia Szanso! BRAWO!!!! widać różnicę, oj widać. Moje gratulacje i utrzymania wagi w przyszłości życzę.

DoDo witaj! sprawnej przeprowadzki życzę i szczęścia w nowym mieszkanku. Jak juz nie bedziesz taka zabiegana to zważ się i bedziemy cieszyć się wspólnie z Twojego sukcesu. Nie zapomnij o nas!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłe kiedy ludzie dookoła dostrzegają moją nową sylwetkę. Ale ja zauważyłam jeszcze coś innego: zmienił mi się sposób chodzenia, chodzę szybciej i 'lżej'. Może wreszcie przestanę niszczyć buty!!!!!!!!!!!!

Pozdrowienia dla wszystkich protalek :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.