Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin chcialam Ci serdecznie podziekowac za przepis na muffinki: to po prostu rewelacja!!

Niebo w gebie, pycha, ...

A przedwczoraj zrobilam troche inna wersje: dodalam mniej maki i troche mniej jugurtu a w zamian troche serka homo i trzy pastylki wiecej slodzika. Tez sa pyszne, zwlaszcza z aromatem waniliowym.

I dzis znow sie pieka, juz pachnie w calej kuchni!

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin chcialam Ci serdecznie podziekowac za przepis na muffinki: to po prostu rewelacja!!

Niebo w gebie, pycha, ...

A przedwczoraj zrobilam troche inna wersje: dodalam mniej maki i troche mniej jugurtu a w zamian troche serka homo i trzy pastylki wiecej slodzika. Tez sa pyszne, zwlaszcza z aromatem waniliowym.

I dzis znow sie pieka, juz pachnie w calej kuchni!

Pozdrawiam!

Te muffinki za mna od dawna chodza,ale tam chyba jest potrzebna maka kukurydziana o ile sie nie myle? a ja takiego luksusowego towaru nie posiadam podpowiedzcie dziewczyny czym by to mozna zastapic bo az mnie sciska w dolku tak mi brak slodkiego :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko - były "hipopotamku" ( sorry ale sama tak napisałaś....) :grin: :grin: - widzę że twoja obecna waga jest prawie równa mojej wyjściowej i zobacz jak to szybko minęło. Bo kiedy zaczynałam w kwietniu to wcale nie myślałam ze to tak mi sprawnie pójdzie. Ani się obejrzysz a już wydawać będziesz proto-bal z okazji dwucyfrówki, przy twoim samozaparciu to ho, ho... :grin:

Juz sie czuje zaproszona na ten jubel.... :grin:

Łoooooo Maragrete...Będzie jubel!!!!  :grin: Kochana ,bardzo bym chciała zrobić taką imprezkę i żebyście wszystkie mogły wpaść na nią...Protalowa impreza z okazji osiągnięcia przez Śliweczkę dwucyfrówki...Ale byłoby fajnie  :-D

No, jeśli Ty Śliweczko też tak masz, to znaczy że jestem normalna, a już zaczynałam się martwić :) .

Hehe,Polu...a może my dwie jesteśmy nienormalne... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalanki

Benek nowy aviatorek jest świetny.

DO-DO my też bardzo tęsknimy, oporządź wszystyko i udzielaj się na forum.

POLU ja też jak widzę otyłe osoby (choć sama nie jestem szczupła) to mam chęć namawiać na dietę. Myślałam że to ja taka spaczona jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beniu! Jak mogłaś tak długo skrywać swoją sympatyczną buźkę za świnką Piggy? :grin::):grin:

Bardzo fajne zdjęcie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

cały dzień mnie nie było latałam z gośćmi z Wilna i próbowałam im załatwić powrót

No nie wiedziałam ze jest taki problem.Okazuje się ,że pociąg do Wilna odchodzi z Warszawy co 3 dzień.Szok :grin:

A wracając do naszych spraw te muffinki o których dyskutujecie to gdzie znajdę?

I jeszcze jedno jakieś 4 lata temu też mi się zepsuł odkurzacz i za radą kogoś z rodziny kupiłam elektrolux mondeo.Służy mi bez żadnych problemów.Do tego mam taką rurę na zbieranie sierści którą się przytwierdza do niego/mam psa cocer spaniela i kota i dużo sierści.Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoooooo Maragrete...Będzie jubel!!!! :grin: Kochana ,bardzo bym chciała zrobić taką imprezkę i żebyście wszystkie mogły wpaść na nią...Protalowa impreza z okazji osiągnięcia przez Śliweczkę dwucyfrówki...Ale byłoby fajnie :grin:

Ja też się wpraszam jakby co. Bilet mam prawie darmowy więc mogę jeździć tam i z powrotem.

Hehe,Polu...a może my dwie jesteśmy nienormalne... :grin:

hola, hola ja też do Was dołączam, podarowałam książkę już dwóm osobom, próbowałam nawrócić z ....kilka ich będzie. Niestety żadnych pozytywnych przypadków nie zanotowałam. Jak jedli tak i jedzą dzisiaj. :grin:

Witam Protalanki

Benek nowy aviatorek jest świetny.

DO-DO my też bardzo tęsknimy, oporządź wszystyko i udzielaj się na forum.

POLU ja też jak widzę otyłe osoby (choć sama nie jestem szczupła) to mam chęć namawiać na dietę. Myślałam że to ja taka spaczona jestem

Saga patrz post wyżej, jesteśmy w czwórkę.

dziękuję, byłaś dla mnie natchnieniem. Tak sobie patrzyłam na Ciebie i patrzyłam, patrzyłam i pomyślałam tyle dziewczyn już tu jest w oryginale no i też jestem (prawie) w oryginale. post-12859-1251316703_thumb.gif

Benek,piękny avatarek!!! Nareszcie zniknęła świnka Pigi :-D

Śliweczko przecież my do niedawna z świnką wyglądałyśmy jak siostry, tylko ja włosy ścięłam i to nas poróżniło. post-12859-1251316703_thumb.gif

Beniu! Jak mogłaś tak długo skrywać swoją sympatyczną buźkę za świnką Piggy? :grin: :grin: :)

Bardzo fajne zdjęcie!!!

Dziękuję Polu! to zdjęcie nie jest niestety oryginałem. Poszłam w ślad za młodzieżą i zrobiłam je sobie z góry, post-12859-1251316942_thumb.gifwtedy wygląda się tak szczupło na buzi......post-12859-1251316985_thumb.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha to zabawne ale też mam taki odruch - obserwuję ludzi a jak widzę otyłych to aż bym chciała im powiedzieć o moim sukcesie :> ale niektórzy lubią swoje ciałko i może by nie chcieli :grin:

Ja o diecie powiedziałam mojej koleżance i ona się też teraz odchudza - czyli efekt pozytywny :grin:

zdjęcie fajne - jeszcze dodać jakieś napisy po angielsku (najlepiej jakiejś piosenki której wogóle się nie rozumie), buziaczki, serduszka i jak 13-latka normalnie ;D hehe

może ja bym też dała zdjęcie... a nie, przecież ja nie mam żadnych, uciekam zawsze sprzed obiektywu :>

Po za tym lubię tego kotka

-edytowane-

dobra jednak zmieniłam, ale kotek został w sygnaturze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Protalinki przy porannej kawce.

Na Kujawach zrobiło się nieciekawie, niebo pochmurzone i prawie jest znów noc i raczej nie obejdzie się bez deszczu. Nawet i dobrze bo jest strasznie sucho-chociaż na ogródki to raczej za dużo nie pomoże Ale przez tą pogodę wstałam dziś z ogromnym bólem głowy w skroniach i nad czołem - rozrywa mnie....i jak ja mam wysiedzieć 8 godzin?! Dobrze że wczoraj kupiłam tabletki przeciwbólowe to w razie co sobie zapodam....

Dziś u mnie waga ciut mniej.......ale nie mam pomysłu co stworzyć na obiad - od dziś same białeczka....doradźcie co zjeść? Jak będzie mi się chciało to skoczę po wątróbkę a ja nie to najwyżej będą jajeczka.

Benek świetnie wyglądasz!!!

Trzymajcie się....i nie śpijcie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proteinki :grin:

Benek i Maho, wyglądacie pięknie i jakoś takie podobne do siebie :grin:

U mnie w nocy burza, teraz burza, leje i ciemno jak w nocy. Dzisiaj idę na cały dzień do pracy, nie jesem zachwycona. Jeszcze do tego waga mi zwyżkuje, a wczoraj byłam dietowo bz zarzutu. Bez sensu. Ale mimo wszystko życzę wszystkim miłego dnia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! post-7037-1251355495_thumb.jpg

Na Podlasiu mokro,ponuro,brzydko...Wstać mi się nie chciało...Głowa boli...a do tego jeszcze @...Wszystko mnie boli...Oj... :grin:

hola, hola ja też do Was dołączam, podarowałam książkę już dwóm osobom, próbowałam nawrócić z ....kilka ich będzie. Niestety żadnych pozytywnych przypadków nie zanotowałam. Jak jedli tak i jedzą dzisiaj. :grin:

No to jest nas więcej  :) Ja dałam kilku osobom książkę i kilka osób namówiłam.Na początek moja mama ,która schudła już ponad 15 kg,siostra która też już ma niewiele do gubienia ,dwie kuzynki - jedna 11,druga 13 kg.Jest jeszcze siostra cioteczna mojego męża,wzięła książkę ale nie wiem czy jest na diecie  :grin:  

A co do imprezy to zapraszam ,zapraszam  :grin:

-edytowane-

dobra jednak zmieniłam, ale kotek został w sygnaturze :grin:

Maho,świetny avatarek!!! Zaczynacie się ujawniać kobietki  :grin:  

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.