Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkie panie w ostatni wakacyjny piątek, uf mój urlop też sie konczy, w poniedziałek wracam do pracy :sad: , ale trudno, może nie bede tak ciagle myslala co by tu zjeśc :grin: . wczoraj zrobiłam faszerowana cukinie , ale tylko samymi"wnętrzościami", pomidorem i cebulka, wyszły super, nawet mój synus zajadał się:-). Po długim oczekiwaiu moja waga ruszyła, oczywiście w dól, mam o 1 kg mniej :D , bardzo sie ciesze, i życze wszystkim sadku wagi. A wczoraj wieczorkiem mialam 75. pozdrawiam słonecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalinki,najpierw dlugo czytalam zaleglości.Melduję,że egzamin wczorajszy zdany :sad: Poświętowałam i dzień białkowy mam dzisiaj,ale bylo sympatycznie,tylko strasznie gorąco.Waga stoi ,ważne ,że nie rośnie.Miłego dnia,lecę na spacer z pieskiem.

Gratuluje i życze przyjemnych wrażeń za kierownicą :grin: Uważaj na wszystkich spieszacych się i zmeczonych upałem- coraz wiecej takich na naszych drogach i pamietaj - Kobiety za kierownica górą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja Was witam przed weekendem. jak to dobrze - jeszcze tylko kil;ka godzin i wolne...ale w domu też czekają na mnie gruszki do wkładania i chyba sałatki he he he. Jeszcze zaplanowałam sobie przeczytanie książki raz jeszcze. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie.

W radiu podawali, ze od jutra pogorszenie pogody.

Pozdrwiam ciepło. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczynki,

Piątek weekendu początek HUUURRRAAA... :sad:

Tydzień zleciał jak nienormalny - a tu tylko 0,8kg mniej - nooo ale to zawsze mniej nie więcej hihi

Biorę się za szamanko - wymyśliłam sposób na pochłanianie duużej ilości wody - piję colę zero z wodą w proporcjach 1:3 - wchodzi jak woda ha ha ha :grin:

Pozdrawiam - miłego dzionka zycze - trzymajcie się trendów spadkowych ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Marudo bardzo dziekuje za informacje na temat mojej sytuacji a diety. Szkoda ze nie bede mogla ostro wzoasc sie za swoje kilogramy, moze jak prestane karmic to wtedy. Ja pomimo tego ze karmie jakos nie chudne no ale roznie bywa.

Duzo wytrwalosci dla wszystkich odchudzajacych sie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby się udało????

Anitko - ja po wielkich zmaganiach już wiem o co chodzi z tym suwaczkiem - jak już wygenerujesz swój własny kod BBcode - to wklej go sobie gdzies w miejsce gdzie będziesz miała do niego łatwy dostep np w panelu kontrolnym w notatniku - i tam zmieniasz sobie codzinnie środkową wage - ja mam np ...77_76,2_65... i zmieniam tylko środkową liczbę. Nastepnie w sygnaturce wycinam stary kod - a wklejam nowy - i zatwierdzam - i ot cała filozofia - chociaz nie powiewm na początku czarna magia. Na pewno w końcu się uda :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i życze przyjemnych wrażeń za kierownicą :-) Uważaj na wszystkich spieszacych się i zmeczonych upałem- coraz wiecej takich na naszych drogach i pamietaj - Kobiety za kierownica górą :D

Juggin kochana,prawojazdy mam od 30 lat,to byl egzamin zawodowy :sad: ,wielkie dzięki za gratulacje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w upalny dzień!

Ja tez dzis od 5 rano na nogach, bo odwoziłam synusia na dworzec apotem spacer z psem, zakupy i do pracy - dopiero po 10 a ja czuje sie jakbym już cały dzień miała za sobą, tyle się wydarzyło...ale śpiochy tak maja jak im sie uda raz wstać wcześniej... :grin:

Moja waga po wczorajszym żarciu...tak tak inaczej nie mozna powiedziec.. no wiec moja waga bez zmian. To może powinnam sie cieszyc że nie wzrosła... :-) Było protalowo ale bardzo, bardzo duzo

Bogi - gratuluje spadku !

Bożenko - tobie tez gratuluje, usmiałam sie z tego twojego tłumaczenia że dbasz o skóre i dlatego nie pozwalasz sobie na większe i częstsze spadki wagi... :sad:

Marudko, Polu, Juggin- choć macie obawy co do III fazy i rożne z ta faza "problemiki" to i tak wam jej zazdroszczę.....

Ale to jest taka zazdrość mobilizująca mnie do wysiłków.... :-D :)

Życzę wszystkim miłego (upalnego!) dnia i cudownego początku wekendu ! Lećcie z waga w dól z prędkościa światła...........! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam protalinki,najpierw dlugo czytalam zaleglości.Melduję,że egzamin wczorajszy zdany :sad: Poświętowałam i dzień białkowy mam dzisiaj,ale bylo sympatycznie,tylko strasznie gorąco.Waga stoi ,ważne ,że nie rośnie.Miłego dnia,lecę na spacer z pieskiem.

Gratulacje za zdany egzamin zawodowy przyjmij Malinko i ode mnie ! :grin:

Miłego dietkowania !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki.

Gratuluję sukcesów spadkowych.U mnie po staremu waga się uparła i stoi w miejscu,mimo że dzisiaj mam 4-y dzień białkowy.Albo ja jestem jakaś inna,albo ta waga.Jakie wy macie wagi?Są jakieś godne polecenia?Ja mam niby elektroniczną, ale wskazuje tylko co pół kilograma.Ponieważ dzisiaj ostatni piątek wakacji,to upiekłam na pocieszenie "sernik wiedeński" z przepisu bogi,właśnie się studzi.Mam nadzieję,że będzie dobry.

Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin kochana,prawojazdy mam od 30 lat,to byl egzamin zawodowy :sad: ,wielkie dzięki za gratulacje :grin:

Jejku- az tak zakręcona jestem??? nie wiem skąd ubzdurałam sobie, ze prawko robisz:)?? Przepraszam :-) Ale ja bym sobie reke dala uciąć ze pisalaś o samochodach :D

A gratuluje wszystkiego czego mozna gratulować Kochana :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie protalinki.

Gratuluję sukcesów spadkowych.U mnie po staremu waga się uparła i stoi w miejscu,mimo że dzisiaj mam 4-y dzień białkowy.Albo ja jestem jakaś inna,albo ta waga.Jakie wy macie wagi?Są jakieś godne polecenia?Ja mam niby elektroniczną, ale wskazuje tylko co pół kilograma.Ponieważ dzisiaj ostatni piątek wakacji,to upiekłam na pocieszenie "sernik wiedeński" z przepisu bogi,właśnie się studzi.Mam nadzieję,że będzie dobry.

Miłego dnia!

witaj - jesteśmy we dwie... chociaż nieeee - u mnie 0,8 kg mniej - nie duzo ale to już coś, jak chcesz dobra wagę to sprawdx firme Medic Mar - oni to mają wagi :sad: .

Trzymaj się i nie dawaj - duużo jedz i chudnij. hihi . będzie dobrze - zobaczysz za pare tygodni jakie laski wyskoczymy beż zadnych boczkow fałdek itp... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.