Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

A kuku!

Lepiej sie czuje, spie bez tabletek i powoli rozwijam skrzydla do lotu. Znowu mi sie chce stroic i malowac, co chyba jest dobrym objawem.

Mieszkam z paczka bardzo fajnych ludzi, wynajmujemy do spolki ogromny dom. Ciesze sie, bo nie chcialam mieszkac sama, tesknilam do jakiegos towarzystwa.

A dzisiaj bylam na obiedzie z mezczyzna-normalnie sama nie wierze, ze zdobylam sie na odwage i dalam sie zaprosic. I wcale sie nie martwilam jak wygladam i czy mu sie podobam. Nawet zapomnialam o tym , ze mam duza pupe:-):sad: Po prostu cieszylam sie milym towarzystwem. Nie moge uwierzyc, ze mam ostatnio taki luz i chyba juz troche siebie zaczynam lubic.

No widzisz Do-Do jak ci sie to fajnie układa wszystko, super.....ciesze sie razem z Tobą z tych wszystkich pozytywnych zmian w twoim życiu i podejściu do siebie samej i do świata...

Tak trzymaj, jak myslisz pozytywnie to propokujesz pozytywne zdarzenia wokół siebie....Trzymam kciuki za cuebie, oby tak dalej, no i oczywiście spadków wagi ci życze (i sobie też....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dzielne Protaleczki!!!!

Wracam do Was po urlopie (nie bez grzechu) ale tylko 1,5 kg mnie przybyło, więc chyba nie jest źle co???

Nawet nie marzę o tym, żeby przeczytać zaległe strony z ostatnich 2,5 tygodnia, bo jest to nierealne. Dlatego witam wszystkie Nowinki i wszystkie "stareńkie" :sad:

Powiedzcie kto tam dołączył do trzeciej a kto już do czwartej fazy???

Buziole ogromne i dobranoc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki przy porannej kawce z pochmurnego dolnego śląska.

Do-do ogromnie się cieszę,że wszystko Ci się poukładało,myślę,że i dietka Ci teraz nie straszna.Życzę powodzenia,wielu przyjaciół i może tego bliższego sercu niebawem tez spotkasz :sad:

Zuza witaj po urlopie i wracaj na łono Ducana :grin:

Ja po białeczkach i wstawałam siusiu całą noc,waga oczywiście w dół :-) .Życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie koleżanki!!!

Moja waga ani drgnie...mam nadzieję że niedługo ruszy...musi ruszyć bo @ się kończy i nie będzie miała wyjścia  :D  

Hejka. Anitko ja piję też cole z biedronki tylko że zero, nie lepsza? Ma mniej calori i nie ma cukru. Polecam. Chociaż lepiej się zapytaś Śliweczki.

:-D Śliweczko co Ty na to która jest lepsza?

Jusiu,ja piłam i light i zero i nie wiem którą polecić,ponieważ jedna i druga  dla mnie w smaku okropna...za słodka i taka "gumowata".Od czasu do czasu kupuję colę zero,ale jak kupię 2 litry to stoi miesiąc  :) aż w końcu dzieci wypiją :grin:  Nie ma to jak woda i zielona herbata  :sad: Na początku diety piłam dużo coli ale waga po niej nie zabardzo spadała więc ograniczyłam jej ilość.Potem smak mi się chyba zmienił i już mi nie smakuje  :grin:

Na wstępie chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia Jubilatkom: Śliweczce i Malwi :grin:

A jutro - TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI KOCHANE !!! mam wesele w rodzinie i mam nadzieje ze zbyt mocno nie nagrzesze  :lol:  

Dziękuję Edytko za życzenia.Oczywiście  będę trzymać kciuki żebyś jak najmniej nagrzeszyła i dobrze się bawiła na weselu.

Dziewczyny - a co myslicie o glukozie do słodzenia?? widziałam dziś w sklepie glukoze Delecty, ale nic na niej nie piszą - co to jak to i poco :roll:

Oczywiście zabroniona! Przy okazji witam nową - Babcię Magdę.

A kuku!

Witajcie kobietki. O rany, ale mam zaleglosci w czytaniu, nie wiem kiedy nadrobie. Widze, ze nasze grono sie powieksza i to jest bardzo dobrze.

Pozdrawiam i zycze wam milego week-endu.

Witaj Do-do!!! Cieszę się że u Ciebie wszystko się układa.Życzę miłej pracy i  wszystkiego dobrego na nowym miejscu.

Dziewczyny ktora to z was miala nas poinformowac

czy dostala prace,zreszto taka ktora spelnialaby jej zainteresowania...

(jesli przegapilam ten watek to z gory przepraszam) :-) :D :-D

Martusiu, o ile dobrze pamiętam to Kasias prosiła by trzymać za nią kciuki...Ja ciągle trzymam bo nie wiem czy mogę puścić  :-D

Witajcie dzielne Protaleczki!!!!

Wracam do Was po urlopie (nie bez grzechu) ale tylko 1,5 kg mnie przybyło, więc chyba nie jest źle co???

Witaj Zuza!!! Fajnie że urlopik udany ,a te 1,5 kg zleci szybciutko.Teraz już wracaj na drogę Dukana ,a kiloski polecą!!!

Pozdrawiam wszystkie kobietki bardzo serdecznie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie, a zwłaszcza Zuzę-pourlopowiczkę.

Pochmurno, brzydko, waga stoi. Coś mi się dzieje z wodą, bo ostatnio mniej siusiam niż zwykle, a jestem na białkach. Juz się boje co to będzie na warzywkach. Poza tym wybieram się do pracy, więc też nie nastraja mnie to optymistycznie. To sobie ponarzekałam, a Paniom życzę miłego dnia :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ktora to z was miala nas poinformowac

czy dostala prace,zreszto taka ktora spelnialaby jej zainteresowania...

(jesli przegapilam ten watek to z gory przepraszam) :sad: :grin: :-)

Martusiu, o ile dobrze pamiętam to Kasias prosiła by trzymać za nią kciuki...Ja ciągle trzymam bo nie wiem czy mogę puścić  :D

oj to ja to ja hihi sorki ze nic nie mowie co w tej sprawie, ale jeszcze nie wiem do konca bo musze jeszcze raz jechac, kciuki mozecie trzymac dalej to nie zaszkodzi, to bardzo milo z waszej strony ze pamietacie o mnie, dziekuje bardzo i pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalinki!

Witam wszystkie protalinki.

....Jakie wy macie wagi?Są jakieś godne polecenia?Ja mam niby elektroniczną, ale wskazuje tylko co pół kilograma.....

Miłego dnia!

Ja mam najtańszą wagę z TESCO i jest rewelacyjna. Choćbym weszła na nią dziesięć razy pod rząd, zawsze pokazuje tą samą wagę, no chyba że ją przestawię to wtedy ma wahania 100-200g. Bateria trzymała mi parę lat, teraz niedawno wymieniłam. Polecam!

witam ponownie

wczoraj próbowałam kupić słodzik no i były różniste w płynie w proszku i w tabletk i nie wiem jaki kupic.

Już dziewczyny poleciły, ale ostrzegę nie kupuj tego w płynie, fuj....ohyda, on nie słodzi tylko wszystko jest gorzkie. Wczoraj piekłam sernika i nie miałam słodzika w proszku, no i awaryjnie użyłam tego w płynie.....cały sernik praktycznie do wyrzucenia. Jeszcze przed upieczeniem robił się gorzki, także tego słodzika nie polecam.

Dziewczyny ktora to z was miala nas poinformowac

czy dostala prace,zreszto taka ktora spelnialaby jej zainteresowania...

(jesli przegapilam ten watek to z gory przepraszam) :-D :) :grin:

Śliweczka mnie utwierdziła w przekonaniu, że to o Kasias chodziło. Nie doczytałam się odpowiedzi, więc pewnie jej jeszcze nie było. Kasias daj znać bo Śliweczka ma robotę w domu a trzymając kciuki ma marne szanse na jej szybkie dokończenie :sad:

Witajcie dzielne Protaleczki!!!!

Wracam do Was po urlopie (nie bez grzechu) ale tylko 1,5 kg mnie przybyło, więc chyba nie jest źle co???

Nawet nie marzę o tym, żeby przeczytać zaległe strony z ostatnich 2,5 tygodnia, bo jest to nierealne. Dlatego witam wszystkie Nowinki i wszystkie "stareńkie" :D

Powiedzcie kto tam dołączył do trzeciej a kto już do czwartej fazy???

Buziole ogromne i dobranoc :-D

Zuziu witaj! Skoro jest Ciebie 1,5kg wiecej, znaczy wakacje udane :grin: A teraz do pracy nad wagą zapraszamy! szybkiego spadku życzę!

Witam Panie, a zwłaszcza Zuzę-pourlopowiczkę.

Pochmurno, brzydko, waga stoi. Coś mi się dzieje z wodą, bo ostatnio mniej siusiam niż zwykle, a jestem na białkach. Juz się boje co to będzie na warzywkach. Poza tym wybieram się do pracy, więc też nie nastraja mnie to optymistycznie. To sobie ponarzekałam, a Paniom życzę miłego dnia :grin:

Bożenko ja od dwóch tygodni jestem napompowana wodą. Znowu pojawiły się wory pod oczami (znowu jestem stara :-) ) i wróciły inne dolegliwości ściśle powiązane z nadmiarem wody w organizmie. Mam nadzieję, że to chwilowe i organizm da za wygraną i wszystko wróci do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malwi! wszystkiego naj...naj....buziole,post-12859-1251531118_thumb.gif buziole! niech spełnią się Twoje marzenia o zespole!

Witam nową Protalinkę - Babcię Magdę!

Kasias, czyli trzymamy dalej kciuki!

waga z suwaczka aktualna! a jak zajdę na kibelek (nie byłam przez tydzień)to chyba od razu do III fazy przejdę....hihihih :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!!

U mnie znów upał, co bym dała za jeden pochmurny dzień i zero słońca! Śliweczko ja piję cole zero i pewnie popełniam błąd ponieważ piję jej duzo. Byłam przyzwyczajona do słodkich napojów gazowanych a cola mi je teraz zastępuje. No i pewnie gdyby nie ta cola to moja waga by szybciej leciała w dół. Wode też piję , co do zielonej nie nawidze jej pić. Masz pomysł jak przestać pić tę cole? Pewnie jak minie lato to mi przejdzie! :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie, a zwłaszcza Zuzę-pourlopowiczkę.

Pochmurno, brzydko, waga stoi. Coś mi się dzieje z wodą, bo ostatnio mniej siusiam niż zwykle, a jestem na białkach. Juz się boje co to będzie na warzywkach. Poza tym wybieram się do pracy, więc też nie nastraja mnie to optymistycznie. To sobie ponarzekałam, a Paniom życzę miłego dnia :sad:

Apropo tego siusiania to koszmar wszedzie gdzie wejde wpierw szukam w-c, moze do informacji o produktach i gdzie mozna je zakupic dolaczymy w jakich miejscach jest najlepszy dostep(darmowy) do siusiania +wrazenia estetyczne hihihi :grin: a wracajac do tematu nie mam pojecia dlaczego mniej siusiasz moze bardziej sie pocisz??? albo nadjezdza @ ??? :-)

WITAM ZUZIENKO mam nadzieje,ze powrocilas z nowymi silami z wiatrem we wlosach z usmiechem

na twarz :D pozdrawiam

oj to ja to ja hihi sorki ze nic nie mowie co w tej sprawie, ale jeszcze nie wiem do konca bo musze jeszcze raz jechac, kciuki mozecie trzymac dalej to nie zaszkodzi, to bardzo milo z waszej strony ze pamietacie o mnie, dziekuje bardzo i pozdrawiam....

kciuczki trzymam Kasias,ale badz dobrej mysli :-D bo ja jestem :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!!

U mnie znów upał, co bym dała za jeden pochmurny dzień i zero słońca! Śliweczko ja piję cole zero i pewnie popełniam błąd ponieważ piję jej duzo. Byłam przyzwyczajona do słodkich napojów gazowanych a cola mi je teraz zastępuje. No i pewnie gdyby nie ta cola to moja waga by szybciej leciała w dół. Wode też piję , co do zielonej nie nawidze jej pić. Masz pomysł jak przestać pić tę cole? Pewnie jak minie lato to mi przejdzie! :sad:

Jusiu,nie mam pojęcia jak odzwyczaić się od coli.Mi poprostu zbrzydła  :grin: Zielona herbata nie tylko zdrowsza od chemii zawartej w coli ale pomaga też kiedy waga stoi.Ja od kiedy piję 2 litry zielonej dziennie nie mam problemu z dłuższymi zastojami.Zdarza się oczywiście że waga stanie,albo urośnie ,szczególnie przed @ albo kiedy podjem coś niedozwolonego,ale szybciutko wraca na miejsce,albo nie stoi zbyt długo.Kiedyś miałam zastoje trwające nawet 2 tygodnie,a teraz się nie zdarzają tak długie,najwyżej 5-6 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!!

U mnie znów upał, co bym dała za jeden pochmurny dzień i zero słońca! Śliweczko ja piję cole zero i pewnie popełniam błąd ponieważ piję jej duzo. Byłam przyzwyczajona do słodkich napojów gazowanych a cola mi je teraz zastępuje. No i pewnie gdyby nie ta cola to moja waga by szybciej leciała w dół. Wode też piję , co do zielonej nie nawidze jej pić. Masz pomysł jak przestać pić tę cole? Pewnie jak minie lato to mi przejdzie! :sad:

Oj Jusiu nie grzesz i ciesz sie sloneczkiem bo ja bym duzo dala zeby ono swiecilo a nie tak jak

u mnie leniwe jest targane zimnymi wiatrami :grin: A co do coli to nie wiem bo ja jej nigdy

nie pilam,ale wyczytalam gdzies na postach i sprobowalam i tak sie zaczelo :-)

cole pije zero bo najlepiej mi smakuje,a jak zerwac z tym nalogiem ? mysle ze najlepiej nie wchodzic

na stoisko z napojami slodkimi :D a w polsce mysle,ze mnie odstraszy cena a ile kosztuje 1,5 l.coli orginalnej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.