Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczynki!!!!

U mnie znów upał, co bym dała za jeden pochmurny dzień i zero słońca! Śliweczko ja piję cole zero i pewnie popełniam błąd ponieważ piję jej duzo. Byłam przyzwyczajona do słodkich napojów gazowanych a cola mi je teraz zastępuje. No i pewnie gdyby nie ta cola to moja waga by szybciej leciała w dół. Wode też piję , co do zielonej nie nawidze jej pić. Masz pomysł jak przestać pić tę cole? Pewnie jak minie lato to mi przejdzie! :sad:

Jusia! nie odmawiaj sobie wszystkiego, bo zacznie cię ciągnąć na inne słodkości a wtedy waga nie tylko że stanie, ale i może pójdzie do góry. Także lepszy już ten mały spadek wagowy, ale zawsze to spadek. Jak poczujesz się pewniej, że wytrzymasz bez słodkiego, to wtedy zrezygnujesz a może tak jak Śliweczce przestanie Ci smakować juz niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusiu,nie mam pojęcia jak odzwyczaić się od coli.Mi poprostu zbrzydła :grin: Zielona herbata nie tylko zdrowsza od chemii zawartej w coli ale pomaga też kiedy waga stoi.Ja od kiedy piję 2 litry zielonej dziennie nie mam problemu z dłuższymi zastojami.Zdarza się oczywiście że waga stanie,albo urośnie ,szczególnie przed @ albo kiedy podjem coś niedozwolonego,ale szybciutko wraca na miejsce,albo nie stoi zbyt długo.Kiedyś miałam zastoje trwające nawet 2 tygodnie,a teraz się nie zdarzają tak długie,najwyżej 5-6 dni.

Sliweczko no teraz to mnie zaniepokoilas 2 litry dziennie ? zielonej herbaty ? przeciez nie mozna jej az tyle to nie jest zwykla woda no nie wiem moim zdaniem nie mozna tak wyczytalam

a i zaparzyc trzeba ja umiec ja zwolenniczka zielonej herbatki od 6 lat pije ja regularnie

mysle,ze popelniasz blad :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Jusiu nie grzesz i ciesz sie sloneczkiem bo ja bym duzo dala zeby ono swiecilo a nie tak jak

u mnie leniwe jest targane zimnymi wiatrami :sad: A co do coli to nie wiem bo ja jej nigdy

nie pilam,ale wyczytalam gdzies na postach i sprobowalam i tak sie zaczelo :grin:

cole pije zero bo najlepiej mi smakuje,a jak zerwac z tym nalogiem ? mysle ze najlepiej nie wchodzic

na stoisko z napojami slodkimi :-) a w polsce mysle,ze mnie odstraszy cena a ile kosztuje 1,5 l.coli orginalnej ???

Martusiu,orginalna kosztuje około 6 zł,jak dla mnie za droga i tylko raz ją kupiłam.Tańsza jest w tesco albo biedronce bo po około 2 zł,ale w smaku bleeeeee....Pepsi max jest zjadliwa,ale niestety droga...Więc wolę zrezygnować z takich słodkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje ją ograniczyc a zwiększyć picie wody, moze sie uda. Tylko ze zaraz bede miała@ i pewnie nie zauważe róznicy. Ale spróbować warto, dzieki!!!!

Osobiscie mysle tak jak Benek to nie ma wiekszego wplywu i nie mozesz

sie sugerowac innymi bo kazda z nas ma inne cialo i inaczej

chudnie,samo odstawienie chleba powoduje spadek wagi

a my tyle produktow odstawilysmy,ze i tak schudniemy

juz chudniemy wic cola wiele nie zmieni.a jak smakuje

to na zdrowie :sad: :grin: :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko no teraz to mnie zaniepokoilas 2 litry dziennie ? zielonej herbaty ? przeciez nie mozna jej az tyle to nie jest zwykla woda no nie wiem moim zdaniem nie mozna tak wyczytalam

a i zaparzyc trzeba ja umiec ja zwolenniczka zielonej herbatki od 6 lat pije ja regularnie

mysle,ze popelniasz blad :sad:

Martuniu,od kilku miesięcy piję 2 litry zielonej i nic się nie dzieje.Oczywiście wiem jak zaparzać herbatkę,nigdy nie zalewam jej wrzątkiem i parzę określoną ilość minut w zależności od nastroju (w pochmurne dni potrzebuję powera,a w słoneczne troszkę spokoju) Czytałam na temat zielonej bardzo dużo i nie doczytałam się tego że duże ilości szkodzą.Ale dziękuję za troskę  :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalinki!!

Nie zapomniałam o Was ale po prostu z braku czasu nie nadążąm czytać forum :sad:

Dziś wpadłam ogłosić na suwaczku, że pożegnałam 90tke :-D co prawda malutkim kroczkiem ale już liczę na to ze nigdy nie zobacze 9tki na wadze na pierwszym miejscu :grin:

Tez popijam cole zero i tylko się mogę domyślac ze gaz rozpycha brzuch a poza tym chyba nie zawiera nic co by nam szkodziło?

Pisałam też dziewczynom na forum że mam niesamowite ciągoty do białego chlebka od kilku dni i nie wiem o co kaman!!?? przeciez on nie zawiera czegos czego organizmowi by tak mocno brakowało?

martuska71 2 litry to kosztuje coś 5,5 zł chyba :-)

Śliweczko a czy robisz sobie przerwy w piciu zielonej albo pijasz procz niej jakąś inną? bo ostatnio Pani zielarka powiedziala ze powinno się pić 3 miesiące jeśli pije się tylko jeden gatunek a potem zrobic przerwę tez na ok 3 miesiące np na czerwoną i tak na zmianę, żeby nie wypłukać tych składników co dana herbata wypłukuje.... słabo się na tym znam ale wzięłam sobie do siebie to co powiedziała...

ależ się rozpisałam... wracam do obowiązków i jak tylko znajdę chwilkę to się odezwę ponownie :D

buziaki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiu,orginalna kosztuje około 6 zł,jak dla mnie za droga i tylko raz ją kupiłam.Tańsza jest w tesco albo biedronce bo po około 2 zł,ale w smaku bleeeeee....Pepsi max jest zjadliwa,ale niestety droga...Więc wolę zrezygnować z takich słodkości.

6 zl. to za drogo bo wypije ja za dzien,a te podroby z biedronki oj nie tkne

nie cierpie tych wstrednych kolorowych gazowancow

z tesco i podobnych sieci bleeeeeeeeee

czyli zostaje moja ukochana mineralna woda :sad:

Jaka wode warto pic bo cos Dukan wspominaale nie pamietam

ktora nasza woda odpowiada naszej dietce ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuniu,od kilku miesięcy piję 2 litry zielonej i nic się nie dzieje.Oczywiście wiem jak zaparzać herbatkę,nigdy nie zalewam jej wrzątkiem i parzę określoną ilość minut w zależności od nastroju (w pochmurne dni potrzebuję powera,a w słoneczne troszkę spokoju) Czytałam na temat zielonej bardzo dużo i nie doczytałam się tego że duże ilości szkodzą.Ale dziękuję za troskę :D

To dobrze skoro tak mowisz bo ja sie zaniepokoilam

bo nie chcialbym zebys miala jakies skutki uboczne tzw.

pozdrawiam i milego dzionka zycze :sad: :grin: :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane protalinki!!

Nie zapomniałam o Was ale po prostu z braku czasu nie nadążąm czytać forum :sad:

Dziś wpadłam ogłosić na suwaczku, że pożegnałam 90tke :) co prawda malutkim kroczkiem ale już liczę na to ze nigdy nie zobacze 9tki na wadze na pierwszym miejscu :grin:

Ciesze sie bardzo to superek bo wiesz te 9 to jakies takie wredna sa :-) ja tez marze o jej pozbyciu sie a brakuje mi jeszcze 3 kiloski :D ale sie troche obawiam ze mamula ze chce

mi dogodzic i podkarmic hehe nic z tego :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliweczko a czy robisz sobie przerwy w piciu zielonej albo pijasz procz niej jakąś inną? bo ostatnio Pani zielarka powiedziala ze powinno się pić 3 miesiące jeśli pije się tylko jeden gatunek a potem zrobic przerwę tez na ok 3 miesiące np na czerwoną i tak na zmianę, żeby nie wypłukać tych składników co dana herbata wypłukuje.... słabo się na tym znam ale wzięłam sobie do siebie to co powiedziała...

Witaj Kamylko,dawno Cię u nas nie było...

Czasem robię sobie przerwy na czerwoną herbatę,ale zdecydowanie wolę zieloną  :sad: Wyczytałam że w chinach piją 1,2 litra dziennie zielonej herbaty i nic im nie jest więc ja nadal będę piła moją kochaną zieloną herbatkę  :grin: Pożądną przerwę zrobię sobie jak już osiągnę wagę 70 kg  :-)

Jusiu,ja oczywiście nie napisałam że masz przestać pić colę tylko że ja jej nie piję bo jej nie lubię i źle wpływała na moją wagę,ale to nie znaczy że Ty też masz taki problem.Skoro Ci smakuje to na zdrowie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 zl. to za drogo bo wypije ja za dzien,a te podroby z biedronki oj nie tkne

nie cierpie tych wstrednych kolorowych gazowancow

z tesco i podobnych sieci bleeeeeeeeee

czyli zostaje moja ukochana mineralna woda :sad:

Jaka wode warto pic bo cos Dukan wspominaale nie pamietam

ktora nasza woda odpowiada naszej dietce ???

Jusia dla Ciebie też

na str 53-55 Dukan pisze o wodzie i coli

Woda może być nawet z kranu jak ktoś lubi.W fazie uderzeniowej poleca wody nisko zmineralizowane, lekko moczopędne i lekko przeczyszczające. Unikać wody zawierającej sól.

Hydroxydase to woda źródlana, szczególnie zalecana w kuracjach oczyszczających... ale takiej chyba w Polsce nie ma. Dukan podkreśla, że ważna jest ilość wypijanej wody a nie jakość.

Jeszcze strona 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jusia dla Ciebie też

na str 53-55 Dukan pisze o wodzie i coli

Woda może być nawet z kranu jak ktoś lubi.W fazie uderzeniowej poleca wody nisko zmineralizowane, lekko moczopędne i lekko przeczyszczające. Unikać wody zawierającej sól.

Hydroxydase to woda źródlana, szczególnie zalecana w kuracjach oczyszczających... ale takiej chyba w Polsce nie ma. Dukan podkreśla, że ważna jest ilość wypijanej wody a nie jakość.

Jeszcze strona 68

 Dziękuje Ci Benek!!!!! Wiem że moża pić cole bo czytałam Dukana i z pewnością przestane ją pić jak przejdą upału. Zresztą ona chyba zaspokaja moje potrzeby na cukier. Także ją ogranicze ale nie wyklucze z mojego menu. Dzieki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki wróciłam z wiatrem we włosach i z nowymi siłami na walkę z kilosami :D

Widzę po suwaczkach, że idzie Wam nieźle!!! Gratulki!

A co do Coli light, ja kupuję w Lidlu, kosztuje coś koło 2,5 zł, tak się do niej przyzwyczaiłam, że bardzo ją lubię i wypijam jej sporo. Oprócz tego, jak któraś z Was pisała, tak samo u mnie w jakiś sposób cola rekompensuje mi brak słodyczy :sad:

Pozdrawiam wszystkie serdecznie i mykam na działkę na protalowego grilla :grin: :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.