Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie mysle tak jak Benek to nie ma wiekszego wplywu i nie mozesz

sie sugerowac innymi bo kazda z nas ma inne cialo i inaczej

chudnie,samo odstawienie chleba powoduje spadek wagi

a my tyle produktow odstawilysmy,ze i tak schudniemy

juz chudniemy wic cola wiele nie zmieni.a jak smakuje

to na zdrowie :grin: :-) :D

witajcie - jak dla mnie przy II porannej kawie,

co do coli - ja własnie kupiłam 2 l pepsi max - 4,95 zł, więc nie jest tak źle - ale ja mieszam ją 1:3 z wodą,do tego lód i drink jak trzeba :-D

Dziś moja waga rano mnie zaskoczyła - ja wstałam o 6 ważyłam o 0,8 kg więcej niż jak :sad: wstałam o 11 ;/ dziwne.

pozdrawiam Was wszystkie serdecznie - miłego dzionka - ja zabieram się za porządki wrrr - będę spalała tłuszcz przy tym hihihi

Paaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Kochane.

Pogoda ladna, mieszkanko wysprzatane nowym odkurzaczem, chleb upieczony, ale pomału...

Wczoraj odebralam swoje odkurzajace cudo i powiem Wam ze za 300 zł calkiem fajny sprzet. Co prawda 1700 w a wczesniej mialam 2000 w i odczuwam róznice w ssaniu :sad: ale odkurzaczyk cichutki, bardzo zwrotny i spelnia swoje zadania.

Oststnio zamowilam na polskim serwisie aukcyjnym ( nie wymienie nazwy bo nie wiem czy wolno) maszyne do chleba, taka prosciutką. W opisie aukcji było , ze powystawowa, uzywana do pokazów. Z przesyłką wyniosła mnie 77 zł. Pomyslałam sobie, ze marze o chlebku ( Polunia tak pysznie o nim pisała) a bałam sie kupic za 200 zl na wypadek, gdyby okazalo sie, ze bedzie to moj jednorazowy kaprys, bo kupilam tak kilka drogich sprzetów kuchennych ( np. do gotowania na parze0, gdzie pogotowałam 2 razy i wynioslam do piwnicy, bo zalegało w szafce, a na koniec piwnice mi okradli i po sprzecie pozostalo wspomnienie :grin: .

Maszyna przyszla, calkiem całkiem.. lekko zżókle jedno miejsce przy klapce ( mysle ze to od temperatury i zbraku czyszczenia bezposrednio po jej uzyciu, ale za ta cene nie ma co wybrzydzac no nie???Pisało, ze nowa nie jest.

Dzis upieklam pierwszy chlebek- co prawda poszlam na łatwiznę i kupilam gotowa mieszanke na chleb Góralski ciemny pszenno zytni w Tesco (dodaje sie tylko drozdze instant i wode, ktorą ja poł na pól zastapiłam maslanką) . Jejku cudowny wyszedł. Byłam w totalnym szoku. A ten smak...poezja. Zjadlam kromke- pietke z minimalną iloscia maselka i zwariowałam ze szcześcia. I tak jak pisze Polunia- zaraz kroje go i chowam do mrozenia, bo zjem cały :grin: Prwadziwy rarytas. Wyobrazam sobie jaki pyszny musi byc z przepisu Poli :-)

Tak wiec kobietki polecam kupno maszyny na 3 faze. Pewnie, ze nowa to nowa, ale jak ktos tak jak ja cierpi na chroniczny brak kasy :grin: to i uzywana chlebek upiecze :D

Wczoraj byłam w kawiarni i ...nie zgrzeszylam...dzis na obiad mam cukinie nadziewane..wiec jak zjem to tez nie zgrzeszę :-D A jutro na sniadanko kromka prawdziwego , cudnego chlebka mnie czeka :) Cudowny weekend.

A waga spadla do 64 kg :-D Tak wiec nie bójcie sie tak bardzo tej III fazy :-D Jesli trzymamy sie planu to nie ma szans na przytycie :roll: Milej soboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj nie mogłam wcześniej tu wpaść,ale moja waga spadła na 83.7 :sad:

A teraz robię sobie cynaderki w sosie na parafinie z cebulą.A faktycznie byłam w Biedronce i kupiłam 2 l colę po 2.47.też mieszam z wodą pół na pół bo dla mnie jest za słodka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juggin ja mam taką maszynę od 2 lat.Ale teraz schowałam ją głęboko w szafie.Jak dojdę do 3 fazy to ją wyciągnę.Ale to jeszcze daleko-początek listopada.No ale wytrzymam.

W tej maszynie /ja mam alaskę/można piec ciasto można wyrabiać ciasto drożdżowe,jest fantastyczna i dużo róznych rzeczy.Tak że gratuluję dobrego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie!

koleżanka z klasy pisze aby przypinać pinezki do zdjęcia klasowego i za cholerę nie mogę żadnej przypiąć!!!!! JAK PRZYPINA SIĘ PINEZKI????????!!!!!!!!!

To zalezy czy przypinasz na zdjęciu w swojej galerii bo jesli tak to nad zdjęciem są opcje i są pinezki, a jeśli chcesz przypiąć u kogoś to jeśli tej opcji nie ma to znaczy ze ktos zablokowal pinezki i moze je przypinac tylko wlasciciel zdjęcia... mam nadzieje ze nie pokrecilam :-)

Ja wlasnie tez spozywam drugą dziś kawke i jadlam ostatnią porcję serniczka z naszych przepisow :D a ze od poniedziałku P+W to juz w piekarniku picze sie piernik :-D a wpadłam na pomysł ze jak go upiekę to przekroję go na pół i przełoże nutella light :) pewnie będzie pyszniutki :sad: jednak kawka smakuje lepiej z zagryzka :grin:

Ale zazdroszcze tego chlebka mmmmm jak już pisałam niesamowicie za mną chodzi taka kromeczka ale trzymam się twardo! :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki!! Naczytałam sie tu sporo i zastanawiam sie czy nie zaryzykowac. Powiedźcie mi ile i w jakim czasie zgubiłyście?? Stosujecie tę diete bez modyfikacji??

Pozdrawiam i życze dalszego gubienia zbędnych kilogramów

Witaj Tyrolcia!

A na czym miałaby na przykład polegać ta modyfikacja? Na początek kup książkę, najlepiej ją przeczytaj i wtedy podejmij decyzję bo jest to dieta prawie dożywotnia..... tak czy siak zapraszamy i życzymy silnej słabej woli w odchudzaniu :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :sad:

Ja także zaczełam dietę protal. Książkę przeczytałam już jakiś czas,ale przez długi okres wachałam się, czy zacząć dietę. Dziś jest mój 4 dzień.

Cieszę się, że na trafiłam na to forum, bo jak czytam o waszych efektach, to motywuję się do dalszej walki.

Pozdrawiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy gubi inaczej bo to zależy od organizmu oraz tego czy mamy "wpadki" bądź "grzeszki" czy nie :sad:

ja straciłam w miesiąc 4,5 kg co uwazam za sukces bo jeszcze nigdy mi się tak nie udawało :grin:

a szczegolnie dobre jest to że można jeść i jeść i jeść a ja kocham jeść :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :sad:

Ja także zaczełam dietę protal. Książkę przeczytałam już jakiś czas,ale przez długi okres wachałam się, czy zacząć dietę. Dziś jest mój 4 dzień.

Cieszę się, że na trafiłam na to forum, bo jak czytam o waszych efektach, to motywuję się do dalszej walki.

Pozdrawiem

Witaj Delfina! a jak zobaczysz zdjęcia naszych dziewczyn wyczynowców to już zostaniesz z nami do końca życia....hihihihih

Strona 608, 612, 594, 673, 676 milego oglądania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.