Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam popołudniowo :-)

Jestem niezadowolona, bo mojego ulubionego serka waniliowego nie było w sklepie :sad: , a nie widziałam go w zadnym sklepie poza Auchan.

Dziewczyny, proszę opisujcie rzeczy dozwolone na naszej diecie, bo nie dam sama rady, a tym Dziewczynom, które się wpisały bardzo dziękuję :grin: Podaję link: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry85857

Jeszcze chciałam się poradzić. Kupuję od jakiegoś czasu ser na sernik firmy Jana. Sernik z niego wychodzi pyszny i w odróżnieniu od innych serników na naszej diecie jest soczysty. Jest tylko jeden problem, on ma 6,5% tłuszczu. Poza tym jest wszystko w porządku, bo ma 11 białek i 4 węglowodanów. Nie wiem czy go moge umieścić na liscie chociażby produktów tolerowanych.poradźcie proszę. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowo :D

Jestem niezadowolona, bo mojego ulubionego serka waniliowego nie było w sklepie :sad: , a nie widziałam go w zadnym sklepie poza Auchan.

Dziewczyny, proszę opisujcie rzeczy dozwolone na naszej diecie, bo nie dam sama rady, a tym Dziewczynom, które się wpisały bardzo dziękuję :grin: Podaję link: http://www.smaczny.pl/forum/index.php?show...amp;#entry85857

Jeszcze chciałam się poradzić. Kupuję od jakiegoś czasu ser na sernik firmy Jana. Sernik z niego wychodzi pyszny i w odróżnieniu od innych serników na naszej diecie jest soczysty. Jest tylko jeden problem, on ma 6,5% tłuszczu. Poza tym jest wszystko w porządku, bo ma 11 białek i 4 węglowodanów. Nie wiem czy go moge umieścić na liscie chociażby produktów tolerowanych.poradźcie proszę. Pozdrawiam :-D

Bozenko ja juz odwiedzilam ta stronke i powiem ci ze chetnie bym cos zamiescila ale ja niestety zakupow nie robie w polsce wiec nie wiem czy kogos to zainteresuje,

co do serka to chyba mozna zamiescic tylko podac parametry i niech kazda zadecyduje sama acha i z podkresleniem ze w I fazie odpada :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Balbinko za odpowiedź :sad: .

Jeśli byłabyś sklonna cos zamieścic to proszę bardzo Dziewczyny, które mieszkają w Niemczech, zeby się odezwały czy potrzebują wskazówek, dotyczących produktów. Wiem, że gdy Ciebie nie było na forum, bo miałas problemy w pracy ktoś miał jakieś problemy z zakupami, ale nie wiem, czy to jest jeszcze aktualne. Też nie kojarzę czy w ogóle poza Tobą Balbinko protaluje z nami w Niemczech. Pozdrawiam :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzio, cukier nie słodzik. Cukier sprawia, że drożdże zaczynają pracować. Obawiam się, że słodzik nie spełniłby tej roli. Wziąwszy pod uwagę, że z takiego chlebka jest 15 kromek, a zjadam jedną dziennie, to ta ilość cukru jest mniejsza niż w jabłku.

dziekuje Pola ja tez uzywam cukru ale tak na wszelki wypadek zapytalam czy oby nie robie bledu dajac cukier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko66 co do tego sera na sernik firmy Jana to wczesniej

pisalam,ze wlasnie jego uzywalam bo innego nawet nie bylo

to byla jedyna najlepsza obcja,ale mysle ze jest dobry

bo pisze na nim ze jest nowej generacji i zrobiony jest z

czystych bialek.Ja nawet nie majac dostepu do serka homo

jadlam ten ser z kawa rozpuszczalna albo z cynamonem

zamiast slodyczy. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bozenko66 co do tego sera na sernik firmy Jana to wczesniej

pisalam,ze wlasnie jego uzywalam bo innego nawet nie bylo

to byla jedyna najlepsza obcja,ale mysle ze jest dobry

bo pisze na nim ze jest nowej generacji i zrobiony jest z

czystych bialek.Ja nawet nie majac dostepu do serka homo

jadlam ten ser z kawa rozpuszczalna albo z cynamonem

zamiast slodyczy. :sad:

Martusiu, to w takim razie nie jestem jedyną grzesznicą-wielbicielką tego sera. Na pudełku jest przepis na sernik, wg którego piekę, nie dodaję oczywiście masła, a cukier zastępuję słodzikiem. Sernik jest taki smaczny, ze nawet nie mam szansy bardzo nagrzeszyć, bo wielkimi jego zwolennikami są moi Synowie. :grin: . Poza tym ilość białek jest naprawdę znacząca, a ilość węgli niewielka, więc można mu darować ten o 1,5% za wysoki tłuszcz :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczynki wieczorowa porą!!!

Powiedzcie mi , pisałyście kiedyś o aspartamie. Jaki on jest? Bo zawiera go cola która pije!

O tym że zgrzeszyłam dziś przymusowo to nie wspomne. Oczywiście na 18 urodzinach mojego szwagra, ale to wina mojej teściowej,upartej. Nie musicie mnie karać . Waga to zrobi jutro!!!! Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowe i "nie nowe" Protalanki

Moja waga stoi jak zaklęta od tygodnia, pewnie przez @.

Niedawno dowiedziałam się że muszę szukać pracy. W mojej firmie jest reorganizacja kupili zakład pod Krakowem (a ja jestem z Gdańska) i od nowego roku księgowość będzie na południu Polski. Także podejrzewam że w listopadzie dostanę wypowiedzenie, chyba że wcześniej coś znajdę. Tak fajnie jest teraz aż szkoda odchodzić. Martwi mnie to bardzo. Nie cierpię rozmów kwalifikacyjnych to takie stresujące. Cóż, życie. Ale to dla mnie cieżkie.

A tak z innej beczki to zastanawiam się czy możemy jeść ogórki kiszone. W książce nie ma o tym mowy, ale wiem że we Francji są tylko korniszony - nie ma kiszonych ogórków czy kapusty.

Pozdrawiam

Sago co do ogorkow kiszonych to niestety nie jemy :grin: za duzo soli a my musimy ja ograniczac ale pewnie jako rzecz tolerowana od czasu do czasu przejdzie :-)

Witam wszystkie sałe bywalczynie i nowe koleżanki babcie Magdę i Delfinę :D

Anitko,bardzo Ci współczuję sama mam zwierzaczki i bardzo je kocham.Byłam w podobnej sytuacji jak Ty i podjęłam decyzję o uśpieniu kotka,bardzo cierpiał.płakałam po nim ,ale nie żałuje swej decyzji.Teraz mam kota i psa,bardzo się boję ,żeby nic złego im się nie przydażyło(jak o wszystkich członków rodziny).Trzymaj się kochana.

Polu,chyba jak zaoszczędzę trochę grosza(łatwo nie będzie :-D ),to bardzo bym chciała kupić maszynę do pieczenia chleba,fajna sprawa.U mnie sloneczko,oprócz dłuuuuuuuugich spacerów i marszu do pracy(40 minut w jedną stronę) innych sportów nie uprawiam :sad:

Życzę miłego dnia.

Malinko ja mam taka maszynke i jestem bardzo zadowolona u mnie sa przerozne mieszanki chleba i naprawde mozna cos fajnego upiec, ostatnio bardzo malo ja uzywam (pachnie w calym domu) poprostu zeby nie zgrzeszyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.