Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Aha kobietki powiedzcie mi jeszcze cos o maszynie do pieczenia chlebka. Ja patrzyłam za takim ale jak zobaczyłam środek to się zdziwiłam, że taki mały chlebek wychodzi?!

Naprawde jesteście zadowolone? Na ile wystarcza Wam taki chlebek? Bo mój mąż chciał żebym jemu tez piekła takie chlebki, ale nie wiem czy mi sie bedzie opłacało, on je troche tego chleba. Co Wy na to? :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha kobietki powiedzcie mi jeszcze cos o maszynie do pieczenia chlebka. Ja patrzyłam za takim ale jak zobaczyłam środek to się zdziwiłam, że taki mały chlebek wychodzi?!

Naprawde jesteście zadowolone? Na ile wystarcza Wam taki chlebek? Bo mój mąż chciał żebym jemu tez piekła takie chlebki, ale nie wiem czy mi sie bedzie opłacało, on je troche tego chleba. Co Wy na to? :sad:

Jusiu ja moge robic chlebki z 500 g mieszanki, wychodzi tego naprawde spory chlebek moze nie jest dlugi tylko raczej szeroki i przedewszystkim nie ma w nim konserwantow a jak dobrze go przechowujesz to utrzymuje pulchnosc i swierzosc przez dlugi czas,

osobiscie uwazam ze jest to bardzo dobry wynalazek :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!! W końcu sie zdecydowałam i od jutra dołaczam do Was. Mam nadzieje, że starczy mi silnej woli:) choć nie takimi dietami sie katowalo. mam do was pytanko macie jakieś sprawdzone przepiski na potrawy z tych produktów które mozna spozywac?? Z góry dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!! W końcu sie zdecydowałam i od jutra dołaczam do Was. Mam nadzieje, że starczy mi silnej woli:) choć nie takimi dietami sie katowalo. mam do was pytanko macie jakieś sprawdzone przepiski na potrawy z tych produktów które mozna spozywac?? Z góry dziekuje.

Tryolcia, tutaj masz link do przepisów, ale wbrew tytułowi są tam również przepisy na II Fazę, wiec musisz być czujna. Powodzenia :sad:

http://www.smaczny.pl/forum/Przepisy-Na-Ok...iowa-t7437.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusiu, to w takim razie nie jestem jedyną grzesznicą-wielbicielką tego sera. Na pudełku jest przepis na sernik, wg którego piekę, nie dodaję oczywiście masła, a cukier zastępuję słodzikiem. Sernik jest taki smaczny, ze nawet nie mam szansy bardzo nagrzeszyć, bo wielkimi jego zwolennikami są moi Synowie. :D . Poza tym ilość białek jest naprawdę znacząca, a ilość węgli niewielka, więc można mu darować ten o 1,5% za wysoki tłuszcz :-D

Wiesz Bozenko mysle ze duzo nie nagrzeszylismy,ale ja jestem poszkodowana

bo on nie zawsze u mnie jest :sad: powiedz mi gdzie kupujesz ten ser?

musze zrobic zapasy :grin: Ja kiedys raz zrobilam z zelatyna i cynamonem

ale mi nie smakowal o niebo lepszy jest taki jak robisz :-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny jak ja bez was bede egzystowala :sad:

Zawsze sobie poczytam jak trzeba poradze sie

was i juz lzej na duszy :-) och jak ja zaluje,ze mamus

nie ma dostepu do internetu :grin: no ale coz mama woli

las niz nowoczesnosc :D musze szybciutko znalezc

jakis dostep bo tyle tygodni bez wsparcia moge

nie przetrwac bo ktoz mnie lepiej zrozumie???

jak nie kolezanki z podobnymi niepewnosciami :-D

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie i zycze

dobrej nocki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny,witajcie nowe protalki :sad:

u mnie waga po staremu...stoi w miejscu :grin: z czego sie ciesze.

Balbinko ja juz w IV fazie :-) jem normalnie i nic sie nie dzieje :D

co do tych fotek produktow..mysle ze i my czasem mozemy sobie pomoc wstawiajac zdjecia,poniewaz jest nas chyba 3 ktore mieszkaja w niemczech. najlepsze jest to ze teraz kiedy juz jestem wlasciwie po diecie znajduje sporo produktow ktorych potrzebowalam bedac na diecie. np maizene znalazlam przypadkiem w realu :-D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moje kochane i melduje o wynikach dzisiejszego porannego wazenia.

Normalnie szok, bo od ostatniego tygodnia ubylo mnie prawie 2 kilo. Az sie trzy razy wazylam, zeby sprawdzic, czy waga cos nie zeswirowala:-)

No coz, bylam ostatnio zabiegana i dzwigalam kartony, a to swoje robi. Bardzo sie ciesze ,naprawde, bo to wiecej, niz sie spodziewalam.

A przy okazji mam pytanie-czy wy przy tej diecie uprawiacie jakis sport? jesli tak to jaki i ile razy w tygodniu?

Pozdrawiam i zycze milej niedzieli!

ja od czasu do czasu jeżdżę na rowerze, ale raczej z tego powodu że poprostu lubię, nie żebym się specjalnie starała schudnąć w ten sposób :>

miałam okres też że biegałam trochę, ale bardziej dla zdrowia.

W każdym razie polecam wysiłek - człowiek od razu weselszy jest ;]

aha - i absolutnie nie szkodzi on w tej diecie, wręcz Dukan go zaleca dla wzmocnienia i poprawy kondycji naszj skóry, która po schudnięciu może być nieco sflaczała :sad:

witam ponownie

komputer sprawn y a ja szczęśliwa :grin:

teraz poczytam zaległe posty

takie zapytanie mam czy też biegacie po trzy razy w nocy siusiu

bywa i częściej ;]

czesc dziewczyny,witajcie nowe protalki :-)

u mnie waga po staremu...stoi w miejscu :D z czego sie ciesze.

Balbinko ja juz w IV fazie :-D jem normalnie i nic sie nie dzieje :)

co do tych fotek produktow..mysle ze i my czasem mozemy sobie pomoc wstawiajac zdjecia,poniewaz jest nas chyba 3 ktore mieszkaja w niemczech. najlepsze jest to ze teraz kiedy juz jestem wlasciwie po diecie znajduje sporo produktow ktorych potrzebowalam bedac na diecie. np maizene znalazlam przypadkiem w realu :grin:

pozdrawiam

pytanie z ciekawości: a 3 fazę stosowałaś wg podziału na trzy części autorstwa Poli może? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie z ciekawości: a 3 fazę stosowałaś wg podziału na trzy części autorstwa Poli może? :>

nie maho :-) ja stosowalam wskazowki dorotyxx z pierwszego postu,z tym ze nie codziennie jadlam wszystkie nowe produkty poniewaz nie zawsze na nie mialam ochote :D

powiem szczerze ze nawet nie wiem o jaki podzial chodzi :grin: albo przeoczylam post albo byl pisany kiedy bylam na urlopie w polsce i nie nadrobilam zaleglosci w czytaniu wszystkich postow.nie dalam rady tego ogarnac,tylko powierzchownie poczytalam troche. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy porannej kawce,wczoraj pogrzeszyłam i waga do góry :sad: .Mam co chciałam,ale dzisiaj będę grzeczna, otrębianka już się gotuje.Oglądałam wczoraj automaty do pieczenia chleba na allegro i myślę,że wkrótce jakiś zakupię,rodzinka też bardzo tego chce.Pozdrawiam serdecznie Protalki i życzę miłego dnia.

Tyrolcia ruszaj do boju,trzymamy kciuki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny,witajcie nowe protalki :-D

u mnie waga po staremu...stoi w miejscu :) z czego sie ciesze.

Balbinko ja juz w IV fazie :grin: jem normalnie i nic sie nie dzieje :grin:

co do tych fotek produktow..mysle ze i my czasem mozemy sobie pomoc wstawiajac zdjecia,poniewaz jest nas chyba 3 ktore mieszkaja w niemczech. najlepsze jest to ze teraz kiedy juz jestem wlasciwie po diecie znajduje sporo produktow ktorych potrzebowalam bedac na diecie. np maizene znalazlam przypadkiem w realu :-D

pozdrawiam

Witajcie kochane !!!!

Kawka juz wypita teraz czekam na kibelek i wazenie ufff mam nadzieje chociaz na maly spadek :sad:

Asienko bardzo przepraszam za pomylke :D i GRATULKI IV fazy

Sliweczko och dziewczyno ty idziesz jak burza normalnie niedlugo mnie przescigniesz :grin:

Milego dnia kochane odezwe sie wieczorkiem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.