Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Moje drogi - "mięsień cycowy" to najlepiej masować - ale tez nie samej :-) hihihi

Najlepszy byłby - wysoki, przystojny brunet-masażysta może byc hihihihi

wtedy chudnięcie "cycom" nie straszne hihihi

Łoooo...Żadna nowość... :) Ja masuję!!!!! Nie sama i nie jest to wysoki i przystojny brunet...tylko własny osobisty mąż :sad: A mięsień cyckowy zanika,robi się zwis sflaczały... :D

hihihihihi...dziewczyny, ale pomysły!

Widać Śliweczko nasi osobiści masażyści nie wykwalifikowani jacyś są :grin: . Chyba pora ich zmienić na lepszy model :-D hihihih

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihihihi...dziewczyny, ale pomysły!

Widać Śliweczko nasi osobiści masażyści nie wykwalifikowani jacyś są :sad: . Chyba pora ich zmienić na lepszy model :grin: hihihih

Ojjj tam,

może potrzeba czasu i zwiększenia częstotliwości masażu hihih - a masażysta - jasne, że najlepszy swój wlasny !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehehehe,Mallinko uśmiałam się...Jak schudnę tyle ile chcę to zamierzam iść do pracy i nikt i nic mnie w domu nie zatrzyma  :grin:  

Anulko,jeszcze nawet półmetka nie osiągnęłam,jeszcze dużo przedemną żeby być laską  :-) Ale już czuję się lekko jak motylek  :sad: No i cały worek ubrań wyniosłam na strych bo są za duże,a to wieeeeeeelki sukces!!!!

Witajcie w cieplutki, słoneczny poniedziałek !

Śliweczko - gratuluje spadku... a te ubrania to od razu wywal albo oddaj potrzebującym, nie odkładaj, bo to tak jakbys dopuszczała do siebie w podświadomości myśl, że może ci beda jeszcze kiedyś potrzebne..naszym życiem rządzi tez podświadomość, nie daj jej szans na powrót do poprzedniej wagi

Ale sie napisałyscie, nie zdązyłam przeczytac zaległości....

U mnie waga bez zmian, ale grzechy były, bo znów, bo robiłam kompoty z gruszek i podjadałam, zrobiłam drożdżowca ze śliwkami, pachniał pysznie i malutki kawałeczek zjadłam...eh, życie... to co ma spadac?....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w cieplutki, słoneczny poniedziałek !

Śliweczko - gratuluje spadku... a te ubrania to od razu wywal albo oddaj potrzebującym, nie odkładaj, bo to tak jakbys dopuszczała do siebie w podświadomości myśl, że może ci beda jeszcze kiedyś potrzebne..naszym życiem rządzi tez podświadomość, nie daj jej szans na powrót do poprzedniej wagi

Ale sie napisałyscie, nie zdązyłam przeczytac zaległości....

U mnie waga bez zmian, ale grzechy były, bo znów, bo robiłam kompoty z gruszek i podjadałam, zrobiłam drożdżowca ze śliwkami, pachniał pysznie i malutki kawałeczek zjadłam...eh, życie... to co ma spadac?....

Co do Śliweczki to święte słowa, podświadomość czuwa. Oj Maragrete, toć jesień się zbliża, to i spadać liście będą, jeśli waga nie może :sad:

dopisane

ANULA witaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane Proteinki!!!

Na Podlasiu słoneczko,ale zimno...

Moja waga spada...coraz mniej zostało do dwucyfrówki...

Pozdrawiam wszystkie koleżanki i miłego dnia życzę.

U mnie tez piekna pogoda tylko mogłobyć troche cieplej

-Sliweczko gratuluje spadku wagi jak juz wczesniej wspominalam dwu cyfrowke zobaczysz predzej niz myslisz :sad: Jesli chodzi o ubrania to kolezanki maja racje po co zawalac strych przeciez to kilka numerow mnej masz teraz i jeszcze mniej bedzie.

-pisalyscie wczesniej o jogurcie greckim nigdy wczesniej go nie spotkalam ,moze zle szukalam;mam pytanko czy jest light? bo znalazlam tylko super kremowy ale on maaz 9%tl.?

-a ja mam swojego wlasnego masarzyste i co mam myslec ze dobrze masuje skoro sie nie zmniejszaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

OOOOmatko ależ dużo postów nie nadążam czytać.

Czy ktoś słyszał o jakiejś grypie panującej teraz/nie mylić ze świńską/

Dzisiaj latałam do córki bo u niej szpital.

Jakieś dziwne objawy b.wysoka gorączka do 40* i ból pleców w okolicy neerek ale to nie nerki.Wszyscy mają te same objawy.

A waga moja podskoczyła o troooooochę :sad:

Wczoraj miałam kiełbasę śląską z indyka ale dosyć słoną to może z tego powodu.

Chciałam też parę słów na temat chleba z maszyny. Ja to już od 3 lat piekłam chlebek ze swoim zakwasem/3letnim/a teraz mam oczywiście szlaban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w poniedzialek.

Waga jak zwykle po weekndzie poszła do gory, chociaz grzechow jako takich nie bylo za duzo. Posilek krolewski oczywiscie wpałaszowany w sobote, w niedziele deserek a w poniedziałek szok na wadze :sad: Ale juz to przerabiałam i wiem, ze do piatku znów bedzie ok, wiec wcale mnie to nie martwi. Nietety mam zaparcia i od piatku nie byłam w wc. To pewnie tez przyczyna wzrostu wagi. Zauwazylam ze zaparcia pojawiaja sie w piatek własnie i zdarza sie ze trwają kilka dni- pewnie dlatego iż w czwartek nbiałeczka same ( bez warzyw zawsze mialam kłopot z WC) a potem w sobotę szaleństwo kulinarne i organizm wariuje. Coz, minie z czasem :grin:

Ciezko mi po weekdzie wrócic do rzeczywistości, ruchy jakos spowolnione na maxa, obijam sie o sprzety w biurze i marzę, aby pójśc juz do domku. Niestety do 16 to niemozliwe :-)

Miłego popołudnia.

Wiesz co Juggin - ja tez tak mam, najpierw nagrzeszę, a potem rano wchodze na wage i...czego sie spodziewam..cudu...sama jestem sobie winna, ale Mmuchu ma na swojej sygnaturce taki slogan :

Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów.

I to jest niestety prawda....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maho! w kuchni na szafce leży cały zestaw witamin! :sad: no może już nie cały, bo trochę zeżarlam!

A wy w rodzince zawsze tak ze soba rozmawiacie droga internetowa...he,ehe,he... :grin:

Moze i to dobry pomysł, i ja zaczne tak ze swoim synem gadać, bo niektóre rzeczy do niego tak normalnie nie trafiaja ale ta droga...to może...to jest pokolenie komputerowe...a nie tak jak ja z przyuczenia... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za powitanie. Narazie daje rade ale człowiek to głupi jest jak nie byłam na diecie to moglam całymi dniami nic nie jeść a dzis jak weszłam do sklepu to na wszystko miałam ochote i ciagle bym coś jadła. No cóż świadomość bycia na diecie. A jak soebie radzicie z brakiem owoców?? czytałam, że pieczecie jakiś chlebek, mozna tak?? podecie mi przepis i na ten sernik :sad: narazie zapału mi nie brakuje i mam nadzieje ze nie zabraknie:P

Witaj Tyrolciu !

Powodzenia i duuuuuzo samozaparcia w dietkowaniu życzę.

Ja robie chlebek ze stronki z przepisami, str. 6 - Chlebek Dukana zmodyfikowany. Robie go raz w tygodniu w silikonowych formkach do mufinek (nie ma problemów z wyjeciem) i takie niby bułeczki jem 2-3 dziennie. Czasem dodaje ziół i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Juggin - ja tez tak mam, najpierw nagrzeszę, a potem rano wchodze na wage i...czego sie spodziewam..cudu...sama jestem sobie winna, ale Mmuchu ma na swojej sygnaturce taki slogan :

Szaleństwem jest robić ciągle to samo i oczekiwać innych rezultatów.

I to jest niestety prawda....

Bo to święta - najświetsza prawda - i jaka prosta- szczególnie dla nas hasło jak najbardziej na czasie. Powtarzam jeczęsto sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez piekna pogoda tylko mogłobyć troche cieplej

-Sliweczko gratuluje spadku wagi jak juz wczesniej wspominalam dwu cyfrowke zobaczysz predzej niz myslisz :sad: Jesli chodzi o ubrania to kolezanki maja racje po co zawalac strych przeciez to kilka numerow mnej masz teraz i jeszcze mniej bedzie.

-pisalyscie wczesniej o jogurcie greckim nigdy wczesniej go nie spotkalam ,moze zle szukalam;mam pytanko czy jest light? bo znalazlam tylko super kremowy ale on maaz 9%tl.?

-a ja mam swojego wlasnego masarzyste i co mam myslec ze dobrze masuje skoro sie nie zmniejszaja?

Jogurt w greckim stylu ligth jest w Realu i w Carefurze- przynajmniej u nas w łodzi tak jest.

Ale ostatnio znalazłam podobny jogurt jako nowość w mojej Biedronce, tańszy równie dobry.jak wróce do domu to sfotografuje i wstawie na nasz nowy wątek, bo był naprawde super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.