Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was przy porannej kawce.

Nerwusie nasz Kochany :D Staraj sie uzywac słodzika z aspartamem tylko do zimnych potraw, a do gotowanych i pieczenia uzywaj bez. Np. z Lidla. I będziesz spokojna i zdrowa.

Kochana ja chcę zdjecie Twoje w długich włosach zobaczyć . Balbinko plizz, wstaw cos :-D

U mnie nadal zwyzka wagowa, ale dzielna jestem. Dziwne to, ze w tygodniu nawet przez glowe mi nie przejdzie zejśc z drogi Dukana( nawet ciast nie pikę protalowych) , a jak przyjdzie weekend to jak zaczarowana mkne do grzechu. Chyba psychologia tu działa :) Czas to zmienić :grin:

Powiem Wam kobietki, ze jak nie mam sukcesów to jakoś siedze jak mysz pod miotłą i się nie odzywam. :sad: Nagrzeszę, narobię głupstw , a potem cichutko w katku czekam , az waga opadnie. Ale dośc tego :grin: Dajecie tyle siły i mobilizacji, ze nawet taki grzesznik jak ja widzi światełkow tunelu. Od dziś solennie przyrzekam- koniec z grzechem.

ok Juggin postaram sie cos pstryknac tylko musze poczekac na mojego lubego ktory jeszcze spi :grin: bo sama nie dam rady :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie z rańca,

Balbinka narobiła takiego "smaka' z tym fryzjerem, że aż zadzwonie dziś do swojej fryzjerki żeby mnie wciągnęła na listę :-) z tym że ja raczej zawsze skracam - im krócej tym lepiej hihihi

Jutro kończę pierwsza fazę - sporych efektów nie ma - ale zawsze coś - mam nadzieję, że w II będzie nadal leciało w dól - chociaż ....

W sobote u nas zaczyna się Winobranie - więc nie wiem jak będzie z moją silną wolą - trzeba będzie winka spróbować :grin: bedę walczyc - ale i tak wiem, że przegram, bo co ?? całe miasto bedzie chodzic pijane :sad: a ja nawet miałabym nie skosztować ?? buuu <beczy>

Kurde blaszka nooo

Miłego Dnia dziewczynki - lecę po kawusię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja protalki - co prawda już po kawce ale za to przy kubku wody.

U mnie waga dziś też zaszalała z tym, że nie w tym kierunku co trzeba. To za te grzeszki nalewkowe a na dodatek wczoraj skubnęłam rzeczy niedozwolonych dla mnie i liczę sie z konsekwencjami he he he. Ale już niedługo i zacznie się utrwalanie.

A teraz zabieram się do dalszej pracy ....choć mi się nie chce...ale cóż...wyboru nie ma.

Trzymajcie się ciepło. Pozdrowionka i miłego dnia życzę. PA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie słonecznie z Kujaw !! :sad:

Moja waga pourlopowa poszła w zapomnienie i mam już aktualną wagę suwaczkową :grin: :-) cieszę się z trgo ogromnie.

Dziś moja młodsza dziewczynka poszła pierwszy raz do przedszkola. I teraz tak siedzę i myślę, czy aby tam nie płacze?

Życzę wszystkim udanego i miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie słonecznie z Kujaw !! :-)

Moja waga pourlopowa poszła w zapomnienie i mam już aktualną wagę suwaczkową :D :-D cieszę się z trgo ogromnie.

Dziś moja młodsza dziewczynka poszła pierwszy raz do przedszkola. I teraz tak siedzę i myślę, czy aby tam nie płacze?

Życzę wszystkim udanego i miłego dnia!!!

to super ze waga wrocila na swoje miejsce :sad: a corcia da sobie rade tylko my jestesmy takie przewrazliwione :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja protalki - co prawda już po kawce ale za to przy kubku wody.

U mnie waga dziś też zaszalała z tym, że nie w tym kierunku co trzeba. To za te grzeszki nalewkowe a na dodatek wczoraj skubnęłam rzeczy niedozwolonych dla mnie i liczę sie z konsekwencjami he he he. Ale już niedługo i zacznie się utrwalanie.

A teraz zabieram się do dalszej pracy ....choć mi się nie chce...ale cóż...wyboru nie ma.

Trzymajcie się ciepło. Pozdrowionka i miłego dnia życzę. PA

e tam anula tobie juz tak malo zostalo do konca ze te pare dni dluzej to tylko cie wzmocni przed III faza :sad: :grin: :-) :D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj początek diety. Wypiłam kawę, zjadłam protalowe śniadanie i teraz staram się wstawić suwak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dzisiaj nie mogłam się obudzić okazało się mam b.słabe ciśnienie

ale już piję kawę

moja waga stoi jak zaklęta 84.2 :sad: a w pasie się mierzyłam i mimo wszystko 3 cm mniej to chyba dobrze?

Chyba tak jak Bożenka wybiorę się do fryzjera tylko czekam na emeruture.Ale ja muszę skrócić bo tak się czuje najlepiej.

pozdrówka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu Magdo dziękuję, że wstawiłaś zdjęcie na stronę z przepisami :sad: , a o ten post, który jest się nie martw, mnie chodziło tylko o to, zebyśmy tam nie wpisywały postów, pytań itd

Kochana Grazzio i kochana Maragrete nie mogę tego ukrywać: obraziłam się. To ja latam od kilku dni i wstawiam zdjęcia i opisy na sronę z produktami dozwolonymi a Wy jej oczywiscie nie czytacie. Skandal po prostu :-D . Jogurt grecki light i jego zdjęcie tam już jest

Ponawiam prośbę o robienie zdjęć i pisywanie, ale raczej produktów, których tam jeszcze nie ma. Jeśli bedziecie wiedziały jeszcze miejsce, gdzie mozna kupić jakis produkt, to ja dopisze.

Aha, w czasie pisania postu już sie odbraziłam i przepraszam, że nakrzyczałam :)

Bożenko - ..... :grin: :-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się juz pozegnam. Dobranoc, do jutra, moje drogie Proteinki i niech przez noc moc spadków się ziści :sad:

Bozenko - teraz dopiero zauwazyłam twj kolejny spadek wagi - masz juz okrąglutkie 10 kilosków za soba.. brawo, brawo, brawo ...oby tak dalej.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to super ze waga wrocila na swoje miejsce :sad: a corcia da sobie rade tylko my jestesmy takie przewrazliwione :grin:

Masz rację Balbinko!! Z reguły jest tak, że my przeżywamy, myślimy, że płaczą, a tymczasem nasze pociechy bardzo dobrze się bawią. :-)

A tak przy okazji, ja również czekam na fotkę z długimi włoskami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja protalki - co prawda już po kawce ale za to przy kubku wody.

U mnie waga dziś też zaszalała z tym, że nie w tym kierunku co trzeba. To za te grzeszki nalewkowe a na dodatek wczoraj skubnęłam rzeczy niedozwolonych dla mnie i liczę sie z konsekwencjami he he he. Ale już niedługo i zacznie się utrwalanie.

A teraz zabieram się do dalszej pracy ....choć mi się nie chce...ale cóż...wyboru nie ma.

Trzymajcie się ciepło. Pozdrowionka i miłego dnia życzę. PA

Nie przejmuj sie Anula - za jakis czas wróci na właściwe tory....

ja tez nagrzeszyłam i czekam na powrót spadków...i czekam, ...i czekam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.