Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin kochana wcale nie marudzisz i jak najbardziej dziel sie swoimi spostrzezeniami wtedy my bedziemy mogly sie ustrzec pewnych wpadek :-)

Witajcie,

Balbinko - super extra włoski :grin: ale to już wiesz - świetne - napatrzec się nie mogłam :D

Juggin pisz, pisz ... ja czytam zaciekle i sie stosuję do Waszych rad i staram sie nie popełniać błędów, o których piszecie - pewnie nie tylko ja

Nie wiem co zrobiłam nie tak ale waga mi podskoczyła, chyba przez ta gume z sorbitolem :sad: a Dunkan przestrzegał.... a może to to, że zjadłam o 22 miskę owoców morza - może za późno.. wrrrr

Miłego dnia dziewczynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Porannie.

Właśnie pije sobie kaweczke i podziwiam nasze ranna ptaszynki- 6.30 pierwszy post- Marudko chyle czola przed Tobą. O tej porze to jem śniadanko patrzac tylko na jedno oko :grin:

Juggin ja na 6 do pracy mam.. Ale dzięki temu już o 14stej jestem wolna :-)

Bardzo nie lubię dłużej siedzieć w robocie. Teraz jeszcze wpadłam na pomysł

i realizuję go - żeby nie było - i rano zamiast spacerkiem do pracy 30 minut

to dzisiaj dobiegłam ;-P w 12 minut. Będę próbować polepszyć ten wynik. Tylko

muszę się w garderobe wymienną zaopatrzyć.. :sad:

Marudko ciesze się razem z Tobą sukcesami i ukierunkowaniem właściwych spraw we właściwym kierunku. Aż Ci zazdroszczę i mam nadzieję, że kiedyś i ja się doczekam czegoś "swojego". Oj tego teraz najbardziej bym chciała.

Pozdrawiam

Anulko i Tobie się uda!!! Kryzys minie i nie trzeba będzie mieć wkładu

własnego i weźmiecie kredyt. I powiem Ci, że w tym jest odpowiedzialność

zbiorowa - ja i mój ukochany - więc się aż tak nie boję tych 25 lat!!!

Poza tym pracą się nie przejmuj. Po prostu jak się zdecydujecie to

pochodzicie po bankach i tam zrobią symulację czy dostaniecie kredyt

i na ile!! Nawet od tak - teraz już mozecie się wybrać - to do niczego nie

zobowiązuje. A tak będziecie wiedzieć czy mozecie szukać czegoś i w jakiej

cenie mniej więcej. Choć niby się mówi, że w kryzysie te mieszkania są

'tańsze'. Tylko jak ktoś nie ma gotówki - to decyzja o kredycie zawsze

jest ciężka do przejścia. Ale niestety u mnie to już nie da się od spółdzielni

na normalnych warunkach dostać mieszkania.. A wolałabym tak. Ale sie nie

da spółdzielnie też sprzedają to czego ludzie nie zdażyli kupić.. Drogo, a rudery

takie, że normalnie strach!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Balbinko - super extra włoski :grin: ale to już wiesz - świetne - napatrzec się nie mogłam :D

Juggin pisz, pisz ... ja czytam zaciekle i sie stosuję do Waszych rad i staram sie nie popełniać błędów, o których piszecie - pewnie nie tylko ja

Nie wiem co zrobiłam nie tak ale waga mi podskoczyła, chyba przez ta gume z sorbitolem :sad: a Dunkan przestrzegał.... a może to to, że zjadłam o 22 miskę owoców morza - może za późno.. wrrrr

Miłego dnia dziewczynki

Spokojnie Kochana- nic nie za późno i nic nie za duzo. Ja w II fazie tez tak mialam i zwlaszcza na poczatku. Czesto o 24 zjadałam makrele albo wedline allbo cycka i biegłam się wazyć- i co...+ 2 kg.Ale do rana zniknęły i te + 2 kg i jeszcze pół nastepnego.Nie daj sie zwariowac, jedz gdy tylko czujesz głód i przestan myslec czy waga w dół czy w górę. Za kilka dni zobaczysz, ze co by sie nie działo- oczywiscie nie mam na mysli grzechów- bo te sie odbija napewno- waga zacznie spadac. Nawet jesli w ciagu dnioa bedziesz wazyc + kg to na drugi dzień rano bedzie mniej niz poprzedniego dnia rano. Taki urok tej diety. :-) Badz konsekwentna. Waż sie tylko 1 raz- rano po WC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Kochana- nic nie za późno i nic nie za duzo. Ja w II fazie tez tak mialam i zwlaszcza na poczatku. Czesto o 24 zjadałam makrele albo wedline allbo cycka i biegłam się wazyć- i co...+ 2 kg.Ale do rana zniknęły i te + 2 kg i jeszcze pół nastepnego.Nie daj sie zwariowac, jedz gdy tylko czujesz głód i przestan myslec czy waga w dół czy w górę. Za kilka dni zobaczysz, ze co by sie nie działo- oczywiscie nie mam na mysli grzechów- bo te sie odbija napewno- waga zacznie spadac. Nawet jesli w ciagu dnioa bedziesz wazyc + kg to na drugi dzień rano bedzie mniej niz poprzedniego dnia rano. Taki urok tej diety. :grin: Badz konsekwentna. Waż sie tylko 1 raz- rano po WC.

Właśnie to mnie martwi - bo tak sie zważyłam - rano :sad: wczoraj 74,8 dziś 75,6 - wiem, wiem że to i tak dobrze - ale człowiek by chciał nie wiadomo co ... jak na razie nie grzeszę - jutro warzywka zaczynam, zobaczymy... na pewno będzie dobrze - widze po Was... Dzieki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

od rana dzisiaj jakoś mi nie bardzo wchodzi jedzenie,piję sobie kawę ricote z mlekiem chudym myślę o tym co mnie dzisiaj czeka.Bo dino bez zmian mąż nie zgodził się mu pomóc/uśpic/.No i biega całą noc co godzinę z nim na dwór a ja w ciągu dnia.I przepraszam ,że tak rzadko tu zaglądam no ale coż.

Jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji bez mojego pieska.Mamy jeszcze wspaniałego kota przyblęde.

muszę wybrać się do Careffura po zakupy uzupełniające.Waga moja 84kg

narazie

pozdrówka dla wszystkich póżniej się odezwę. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie martwi - bo tak sie zważyłam - rano :sad: wczoraj 74,8 dziś 75,6 - wiem, wiem że to i tak dobrze - ale człowiek by chciał nie wiadomo co ... jak na razie nie grzeszę - jutro warzywka zaczynam, zobaczymy... na pewno będzie dobrze - widze po Was... Dzieki :-)

Spokojnie kochana nie dajmy sie zwariowac, dukan pisal ze jemy kiedy chcemy i ile chcemy ale TYLKO DOZWOLONE rzeczy, podejrzewam ze w ciagu dnia zgubisz te pare gram i pewnie cos jeszcze czego ci zycze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

od rana dzisiaj jakoś mi nie bardzo wchodzi jedzenie,piję sobie kawę ricote z mlekiem chudym myślę o tym co mnie dzisiaj czeka.Bo dino bez zmian mąż nie zgodził się mu pomóc/uśpic/.No i biega całą noc co godzinę z nim na dwór a ja w ciągu dnia.I przepraszam ,że tak rzadko tu zaglądam no ale coż.

Jakoś nie wyobrażam sobie sytuacji bez mojego pieska.Mamy jeszcze wspaniałego kota przyblęde.

muszę wybrać się do Careffura po zakupy uzupełniające.Waga moja 84kg

narazie

pozdrówka dla wszystkich póżniej się odezwę. :grin:

Anitko45 bardzo wam wspolczuje a najbardziej pieskowi ale coz juz taki "psi" "nasz" los poglaszcz odemnie psiulka i niech trzyma sie dzielnie :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie kochana nie dajmy sie zwariowac, dukan pisal ze jemy kiedy chcemy i ile chcemy ale TYLKO DOZWOLONE rzeczy, podejrzewam ze w ciagu dnia zgubisz te pare gram i pewnie cos jeszcze czego ci zycze :sad:

Masz rację Balbinko - chyba mnie ponosi - ale juz tak bymn chiała - jakis niecierpliwy duch mi sie tu wkradł :grin:

mam nadzieje ze poleci w dół - czego i Tobie i innym tez zycze ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny jestem nowa. Od wczoraj zaczęlam diete Protal. Jak narazie wga sie u mnie nie ruszyła. Nie chciałabym sie zniechęcić. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona.

Witaj Ola :sad: Janse, ze przyjmujemy :grin: Badz wytrwała , a efekt napewno Cie zaskoczy. Z jaka waga startujesz?

Nie krepuj sie zadawac pytań. Jestesmy do Twojej dyspozycji. Razem zawsze latwiej :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.