Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

dziewuszki a można otręby żytnie np zamiast owsianych??

Ja myślę, że owsiane lepsze - pochlaniaja więcej tłuszczyku i lepiej czyszczą tam w środeczku.

Owsiane są najbardziej bogate w błonnik - dlatego mają największe właściwości odchudzające , Dunkan pisze, że zawarte w nich włókna potrafią wchłonąć ogromne ilości wody, czym zwiekszaja swoją objętość nawet 40 razy. "Otręby owsiane są odpowiedzialne za niewykorzystanie nieproszonych kalorii pobranych z trzech składników odżywczych dostarczonych przez pożywienie.:sad:

poczytaj Dunkana - on tam duzo pisze na temat otrąb owsianych - widocznie są lepsze dla nas niż żytnie skoro tylko o nich pisze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!

Ale jestem szczesliwa. Dziś odważyłam sie stanąć na wage i ... 2,6 mniej. Huraaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! Ale mnie to strasznie zmotywowalo i to po 2 dniach

Tyrolcia - super ! No widzisz sama sie przekonujesz że dieta nasza rzeczywiscie działa....trzymaj sie i nie daj sie pokusom! A efekt murowany.. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale u mnie pogoda po woli sie zmienia na gorsza, zachmurzyło sie niebo, pewnie nadciąga deszcz.... szkoda....

Za godzinkę uciekam do domciu, a mam kupę planów, tylko jak siebie znam zanim dotrę do domu a po drodze drobne zakupy, poczta, pralnia itp , i jeszcze spacer z psem a potem klapnę na cztery litery i nic nie zrobię z tego co zaplanowałam....jakiś mam ostatnio brak sił, może to już wiek.. :sad: jestem po urlopie więc nie ma mowy o zmęczeniu, nastrój ma wesoły (bo schudłam i zaczynam lepiej wyglądać - a to cieszy!), w pracy jest ok, choć dużo roboty, życie towarzyskie tez fajne więc nie powinnam marudzić, a tu brak mi takiej iskry...energii...może powinnam jakieś witaminy brać, bo przez nasza dietę czegoś mi brakuje...

Coś lub ktoś musi mnie pchnąć do czynu bo całkiem spierniczeje.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

pogłaskałam dinusia od balbinki

Jeśli chodzi o otręby to ja zdecydowanie wolę owsiane wydają mi się delikatniejsze.

Jestem troche wkurzona bo czekam już przeszło 2 tygodnie na książkę Dukana i chyba się nie zanosi że szybko dostanę.No ale nie mam wyjścia.

Z tego co widzę to mam na forum :sad: równolatkę tzn babcię magde, fajnie będzie razniej.

Upiekłam chlebek białkowy z otrębów ale wydaje mi się że jednak trzeba zmielić otręby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

Z tego co widzę to mam na forum :sad: równolatkę tzn babcię magde, fajnie będzie razniej.

Upiekłam chlebek białkowy z otrębów ale wydaje mi się że jednak trzeba zmielić otręby.

Ja też się ucieszyłam, bo w końcu jakieś porządne pokolenie :grin: . Chlebek upiekę jak przejdę do II fazy. Może już pojutrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitka ja dziś też upiekłam chleb i część otręb zmieliłam na mąke a cześć wsypalam normalnie. Nawet dobry wyszedł:sad: ale nie zawiele urusl, a Twoj?? Mojemu tacie posmakował i zjadł mi polowe a nie jest na diecie:)

A wiecie może jak jest z ta dieta jak ktoś ma cukrzyce?? bo w moim domu powoli rodzice sie łamia i chcą dołaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martuska najgorzej jest się spakować a jak przyjedziesz to i tak wolne szybko minie. Powiedz a przyjeżdżasz sama czy z dziećmi (bo już rok szkolny sie zaczął).

Anulko dzis wylatuje i nadal nie wiem co mam ze soba wziasc

a przylatuje z dziecmi bo nie mam z kim je zostawic niestety

Dobrze,ze sa jeszcze w mlodszych klasach wiec nadrobia

zaleglosci :sad: dzis wlasnie bylam w szkole poinformowac

o tym wychowawczynie,a wogole caly dzien mam zakrecony.

Zakupy dla nas, zakupy dla tych co zostaja,gotowanie,dzieci

tez zawoze i odbieram dwa razy bo o innych godzinach

koncza,poprostu zawrot glowy :grin: jestem zmeczona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anitka ja dziś też upiekłam chleb i część otręb zmieliłam na mąke a cześć wsypalam normalnie. Nawet dobry wyszedł:sad: ale nie zawiele urusl, a Twoj?? Mojemu tacie posmakował i zjadł mi polowe a nie jest na diecie:)

A wiecie może jak jest z ta dieta jak ktoś ma cukrzyce?? bo w moim domu powoli rodzice sie łamia i chcą dołaczyć

Kochana ja mam cukrzyce typu II ( nie biore insuliny). dieta dla mnie jest super, ale trzeba koniecznie poradzic sie najpierw lekarz prowadzacego i robic regularnie wyniki + pomiary glukozy.U mnie od 2 miesiecy cukier jak u zdrowego człowieka. Ale różnie ta dieta na rózne osoby dziala, wiec najpierw koniecznie do lekarza, a jak pozwoli to na dukana :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczeta zegnam sie z wami

do czasu odnalezienia kabla internetowego :grin:

dietujcie,chudnijcie .... :-)

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie

i obiecuje,ze bede sie trzymac diety

w kazdym badz razie mam szczere

checi... :D

Pa pa

Gdybym nie odlazla jednak kabla

to do zobaczyska za miesiac :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczeta zegnam sie z wami

do czasu odnalezienia kabla internetowego :grin:

dietujcie,chudnijcie .... :-)

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie

i obiecuje,ze bede sie trzymac diety

w kazdym badz razie mam szczere

checi... :D

Pa pa

Gdybym nie odlazla jednak kabla

to do zobaczyska za miesiac :sad:

Papa martuska :-D milego wypoczynku i wracaj do nas szybciutko z duzymi spadkami wagowymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze nie jestem ciągle na forum ale mam trochę biegania z psem

Cieszę się babciu magdo ja też jestem babcią a może niedługo pra :sad:

Chlebek myślę że ten co piekłam to nadaje się do I fazy bo tam są otręby jajko drożdzę i woda szczypta cukru i sól.

a oto przepis:

1,5 szklanki otrębów/teraz zmiele/

1 jajko

drożdże 1/2 k. rozpuszczone w wodzie ze szczyptą cukru

woda tyle żeby ciasto było gęstsze niż na naleśniki

sol do smaku można dodać jakieś kminki czy oregano

wymieszać wszystko razem niech rośnie 2x

do zimnego piekarnika ustawionego na 190*

a jak temperatura dojdzie do 190* to jeszcze 0,5 godziny

chyba nić nie pomieszałam ale gdzieś to sciągnełam dzisiaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.