Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

SZukam tej mazeiny i znaleść nie mogę, czy któras z Was dostała ją w jakimś sklepie??

Okazuje sie też - że to jest maizena nie mazeina :/ nie wiem - albo ja źle czytam albo co ??

W końcu kupiłam dziś mąkę kukurydzianą - ale wolałabym chyba jej nie stosować.

Ech sama nie wiem ...

A od jutra II faza - już nie mogę doczekać się gotowanego kalafiora, a dzis zrobilam ser "ŻÓŁTY" - pychotka!!! polecam wszystkim.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZukam tej mazeiny i znaleść nie mogę, czy któras z Was dostała ją w jakimś sklepie??

Okazuje sie też - że to jest maizena nie mazeina :/ nie wiem - albo ja źle czytam albo co ??

W końcu kupiłam dziś mąkę kukurydzianą - ale wolałabym chyba jej nie stosować.

Ech sama nie wiem ...

A od jutra II faza - już nie mogę doczekać się gotowanego kalafiora, a dzis zrobilam ser "ŻÓŁTY" - pychotka!!! polecam wszystkim.

pozdrawiam

Ja wiem ze mazeina ale moze ty masz jakas pomylke w druku :sad:

wiem ze dziewczyny dosyc tanio zamawialy przez internet a napewno Pola , jak sie pokaze to musisz sie jej zapytac w ktorym sklepie internetowym zamawia :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem ze mazeina ale moze ty masz jakas pomylke w druku :-)

wiem ze dziewczyny dosyc tanio zamawialy przez internet a napewno Pola , jak sie pokaze to musisz sie jej zapytac w ktorym sklepie internetowym zamawia :D

Bo w książce jest mazeina, ale jak szperałam w necie to się okazało, że w większości serwisów jets to maizena - nie ważne - ważne, że o to samo chodzi.

Dzieki za info - zapytam Poli- chętnie bym spróbowała - a jak się nie uda kupic - to i mąki będę używała. :grin: dobrej nocki balbinko i RESZTO cała :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny :grin:

Babciu Magdo, bardzo Ci dziekuje za podanie namiaru na sól niskosodową, bo szukałam już i mi sie nie udało znaleźć. Jeśli chodzi o skrobię kukurydzianą macie link do sklepu internetowego w wątku z produktami dozwolonymi. Pozdrawiam :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny :-)

Babciu Magdo, bardzo Ci dziekuje za podanie namiaru na sól niskosodową, bo szukałam już i mi sie nie udało znaleźć. Jeśli chodzi o skrobię kukurydzianą macie link do sklepu internetowego w wątku z produktami dozwolonymi. Pozdrawiam :sad:

Bożenka jak zwykle z pomocą goni - dzięki :grin: Chyba Twoja dłuzniczką będę hihihi

Dobrej nocki jeszcze raz <papapa>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w książce jest mazeina, ale jak szperałam w necie to się okazało, że w większości serwisów jets to maizena - nie ważne - ważne, że o to samo chodzi.

Dzieki za info - zapytam Poli- chętnie bym spróbowała - a jak się nie uda kupic - to i mąki będę używała. :grin: dobrej nocki balbinko i RESZTO cała :sad:

Pod nazwa skrobia kukurydziana jest do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia lub dla sportowców. koszt ok. 5 zł za 350 g. W Szczecinie w kazdym sklepie z ekologicznym jedzeniem jest bez problemu. Wyglada jak maka ziemniaczana, smaku zupelnie neutralna bez charakterystycznej dla maki kukurydzianej goryczki i koloru. Na poczatku diety kupowalam regularnie, teraz korzystam jedynie z maki, gdyz w przekładach Dukana do końca nie stwierdzono czy chodzi mu o nasza polska make kukurydziana czy o skrobie ( czyli maizene), a sadze ze w ilosci 2 łyzek na dzien nie ma to wiekszego znaczenia. ja jadlam nalesniki na mące i chudlam ( oczywiscie naleśniczki jako super nagrode raz na jakis czas).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalinki z rana :sad: ,kurcze jeszcze ciemna nocka,jesień się zaczyna.

Juggin super avatarek,laska że ho ho.

Dobrze,że dzisiaj białeczka,waga spadnie.W sobotę rano wyjeżdżam na dwa dni,mamy spotkanie z przyjaciółmi ze studiów :grin: .Trochę męczące bo 8 godzin w jedną stronę a na drugi dzień powrót ,ale i tak bardzo się cieszę :-) .Życzę miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mallinko, witajcie dziewczynki!!! :grin:

Normalnie rano przeżyłam szok!!! Jest mnie tyle mniej co na

suwaczku - czyli od wczoraj zeszedł cały 1kg :-) Dziwię się

tym bardziej, bo wcale nie miałam białkowego dnia, było

i leczo.. mnóstwo papryki i kilka niedozwolonych rzeczy!!!

Ale dzisiaj mam zamiar utrzymać pięknie dzień białkowy, może

jeszcze co pójdzie w dół.. Tylko niestety zrobiłam wczoraj

drożdżówkę naszej ZUZI!! Szkoda, że tam otręby są.. :D bo nie

można za dużo zjeść. Ale pięknie mi urosła - choć cały jej spód

został w foremce.. :) Ale wyskrobałam go i zjadłam - takiej

chrupiącej skórki to ja daaaawno nie jadłam - bo nawet w chlebku

tak mi nie wychodzi. Może spróbuję te drożdze dodać też do chlebka

jednak - zobaczymy co z tego wyrośnie :grin: Właśnie kończę wcinać

jeden kawałek - recztę wrzuciłam do zamrażalnika - bo by mi się

ten białkowy dzień przez drożdzówkę nie udał :grin:

Co do mąki/skrobi - to udało mi się w końcu zamówić też tą drugą

w sklepie ze zdrową żywnością. Muszę spróbować z niej biszkopt

zrobić. I porównam smaki - bo z mąki kukurydzianej nie bardzo mi

smakował - zobaczymy jaki będzie ze skrobi.

KasiuS niestety na hali nie udało mi się kupić tej maizeny :-D Ta pani

powiedziała, że ona specjalnie nie zamawia, ale ma od czasu do czasu.

Tylko, że ostatni raz miała jak ja się pytałam pół roku temu.. Ale będę

tam dalej próbować - jak zużyję ten zapas co mam (po opakowaniu

mąki i srobi)..

Miłego dnia :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i melduje sie na kawce.

Marudko- gratulacje, jak widzisz małymi kroczkami do celu :grin:

Olu- widzisz działa, tylko trzymaj sie planu a zapewne 5-go dnia usmiechniesz sie szeroko :-)

Pogoda okropna, szaro i pada a dodatkowo juz wszyscy wczasowicze wrócili do miasta i korki w Szczecinie niemiłosierne. A było tak cudownie..droga do pracy zajmowała mi 10-12 min samochodem, a dzis jechałam juz 20 min. Ale cóż.. taki czas jesienny nadchodzi.

Dzis białeczka wiec cycki kurzece już w słuzbowej lodowce czekaja. Wczoraj robilam protalowa pizze, to w ramach dzialania zapobiegawczego na weekend- zjdłam wczoraj protalową to nie będzie mnie w weekend cywilna kusić.Pyszna była, zreszta ona zawsze jest cudownie pyszna.

Waga oscyluje w granicach 65 kg rano, tak wiec czas zacząc na nia uwazać, bo niestety zwyżka czai sie w powietrzu. :D Tak jak pisalam wcześniej- waga nie da sie oszukac i wcześniej czy później ukara za grzechy. Dziewczyny grzeszyc nie wolno. Na week chyba upiekę jakieś protalowe ciasto- bo łazi za mna coś słodkiego.

A teraz do pracy- pogoda za oknem niestety nie pomaga w skupieniu sie, ziewam cały czas i chyba tak juz pozostanie. :sad:

Miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z rana.

Niestety pogoda na Kujawach też nie za ciekawa pochmurno choć ciepło. Wczoraj trochę popadało i się poburzyło a w nocy był spokój.

Juggin widzę nowy Avatarek - zmiana image - pięknie.

U mnie waga dziś bez zmian a jeśli chodzi o obiadek to znów nie wiem. Zafunduję sobie albo cycki kurzęce albo wątróbkę. A na weekend planuję torcika dla swojej małej na urodzinki to nie obejdzie się żebym nie zjadła.

Miłego dnia dla wszystkich życzę. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.