Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Juggin - ja chyba już tych brakujących 1,9kg nie zgubię - ale pilnuję

się, żeby nie przytyć :-) ...za bardzo. Moja waga tak oscyluje między

2kg. I choć już drugi tydzień tak jakoś chyba trwa to moje utrwalanie,

to przy każdej zwyżce strasznie się stresuję - bo obawiam się zawsze,

że nie uda mi się zrobić tego jednego dnia białkowego. Ale po dzisiejszym

spadku mam silną motywację i postanowienie, że się uda - a jutro będę

mogła sobie trochę pofolgować :sad:

Co do Twojej pizzy - to ja też nią się raczę już od trzech tygodniu na

KAŻDE weekendowe śniadanko i bardzo muszę się powstrzymywać, żeby

zjadać tylko pół - ze względu na otręby.

Z innej beczki teraz - zaraz lece na szczepionkę na różyczkę - niestety

nie zaszczepiono mnie za malucha - to muszę się teraz poddać tej

procedurze - ze względu na bezpieczeństwo mojego przyszłego

potomstwa. To chyba będzie już ostatnia przydatna szczepionka

w dorosłym życiu :grin: Szkoda, że to wszystko kosztuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej kobitki !!!!!!!

Jejciu jaka u mnie byla w nocy burza :grin: walilo dwa metry od mojego domu a ja stara i glupia po ostatniej wpadce znowu nie wylaczylam kompa na noc ale na szczescie tym razem ominelo moja chalupe :D

Olu pamietaj sie zmierzyc centymetrem w obwodach, jak waga stanie to zobaczysz ze i tak nas ubywa :-D

Marudko a mi ta drozdzowka jakos nie wyszla hm........ moze zrobie jeszcze raz i bedzie lepsza, gratulki spadku wagi :)

Juggin kochana latwo powiedziec nie grzeszyc :sad: a tu tyle pokus dookola :grin: a co najgorsze ze jak idzie zima to ja jakos upodabniam sie do zwierzakow i gromadze zapas tluszczu doslownie jadlabym za dwoch :-)

Anulka1978 jezeli torcik dla malej bo sa urodzinki no to kochana masz u mnie rozgrzeszenie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Dziewczynki :sad:

U mnie zastój wrrrrr, dobrze chociaż, że nie rośnie - ale miło mi sie zrobiło bo mój połówek zauważył, że coś się zmienia /juz Ci tak nie wisi/ hihih - komplemenciarz jeden nooo

niby tylko 2 kiloski - ale sama czuje że, lżej, ale tak było miło na suwaczku przesuwać .... ech zycie , życie :-)

I u nas sie chmurzy - będziemy mieć Winobranie w deszczu :/

Pozdrówka dla Wszystkich :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam protaleczki

Tak jak stwierdziła juggin w Szczecinie mokro i zimno z rana ale teraz wychodzi słoneczko.

Waga moja dzisiaj 83.7 czyli od wczoraj 0,5 kg :sad:

dzisiaj 1 PW z 3 no i myślę co zrobić chyba jakąś zuOczywiście jako emerytka nie mam problemów z korkami po drodze do pracy ale mieszkam na prawobrzeżu i blisko reala to ruch tutaj niemiłosierny nie da się otworzyć okna .Prawdopodobnie w przyszłym roku będą pogłębiać Struga i cały ruch największy będzie szedł w rowie.

Biorę się za obiad

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczeta zegnam sie z wami

do czasu odnalezienia kabla internetowego :grin:

dietujcie,chudnijcie .... :-)

Pozdrawiam was wszystkie serdecznie

i obiecuje,ze bede sie trzymac diety

w kazdym badz razie mam szczere

checi... :D

Pa pa

Gdybym nie odlazla jednak kabla

to do zobaczyska za miesiac :sad:

=Do zobaczenie, życze ci miłego pobytu w kraju i tyle samo startów co lądowań... :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SZukam tej mazeiny i znaleść nie mogę, czy któras z Was dostała ją w jakimś sklepie??

Okazuje sie też - że to jest maizena nie mazeina :/ nie wiem - albo ja źle czytam albo co ??

W końcu kupiłam dziś mąkę kukurydzianą - ale wolałabym chyba jej nie stosować.

Ech sama nie wiem ...

A od jutra II faza - już nie mogę doczekać się gotowanego kalafiora, a dzis zrobilam ser "ŻÓŁTY" - pychotka!!! polecam wszystkim.

pozdrawiam

Mmuchu - ja kupiłam u nas w sklepie ze zdrową zywnościa, ale tylko raz, a potem szłam na łatwizne i stosuje make kukurydziana, bo jest łatwiej dostepna we wszystkich marketach i tańsza...ach i mimo tego chudne wiec jest OK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod nazwa skrobia kukurydziana jest do kupienia w sklepach ze zdrowa zywnoscia lub dla sportowców. koszt ok. 5 zł za 350 g. W Szczecinie w kazdym sklepie z ekologicznym jedzeniem jest bez problemu. Wyglada jak maka ziemniaczana, smaku zupelnie neutralna bez charakterystycznej dla maki kukurydzianej goryczki i koloru. Na poczatku diety kupowalam regularnie, teraz korzystam jedynie z maki, gdyz w przekładach Dukana do końca nie stwierdzono czy chodzi mu o nasza polska make kukurydziana czy o skrobie ( czyli maizene), a sadze ze w ilosci 2 łyzek na dzien nie ma to wiekszego znaczenia. ja jadlam nalesniki na mące i chudlam ( oczywiscie naleśniczki jako super nagrode raz na jakis czas).

Juggin - ale avatrek nowy...slicznie wyglądasz na tej fotce, taka tajemnicza laska...mhmhm... :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Mallinko, witajcie dziewczynki!!! :grin:

Normalnie rano przeżyłam szok!!! Jest mnie tyle mniej co na

suwaczku - czyli od wczoraj zeszedł cały 1kg :-) Dziwię się

tym bardziej, bo wcale nie miałam białkowego dnia, było

i leczo.. mnóstwo papryki i kilka niedozwolonych rzeczy!!!

Ale dzisiaj mam zamiar utrzymać pięknie dzień białkowy, może

jeszcze co pójdzie w dół.. Tylko niestety zrobiłam wczoraj

drożdżówkę naszej ZUZI!! Szkoda, że tam otręby są.. :D bo nie

można za dużo zjeść. Ale pięknie mi urosła - choć cały jej spód

został w foremce.. :-D Ale wyskrobałam go i zjadłam - takiej

chrupiącej skórki to ja daaaawno nie jadłam - bo nawet w chlebku

tak mi nie wychodzi. Może spróbuję te drożdze dodać też do chlebka

jednak - zobaczymy co z tego wyrośnie :grin: Właśnie kończę wcinać

jeden kawałek - recztę wrzuciłam do zamrażalnika - bo by mi się

ten białkowy dzień przez drożdzówkę nie udał :)

Miłego dnia :sad:

Gratuluje Marudko - super że spadło ! Ciesze sie z Toba i tesknie za tym abym i ja mogła sie pochwalic jakims spadkiem, a tu nic, nic, nic....stoi waga i już. !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny ale mnie dziś strasznie skręca w brzuchu - nie mogę wysiedzieć a chodzić SZOK!!! Nie mam przy sobie NoSpy a nie wiem od czego tak jest. Już kiedyś też tak było.......(czuje się jak nabrzmiały balon, z którego nie mogą ujść gazy). Ale wczoraj zjadłam 2 okrągłe małe kawałeczki smażonej na oleju ryby (Dukaty) i może to od tego ale nie wiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam protaleczki

Tak jak stwierdziła juggin w Szczecinie mokro i zimno z rana ale teraz wychodzi słoneczko.

Waga moja dzisiaj 83.7 czyli od wczoraj 0,5 kg :sad:

dzisiaj 1 PW z 3 no i myślę co zrobić chyba jakąś zuOczywiście jako emerytka nie mam problemów z korkami po drodze do pracy ale mieszkam na prawobrzeżu i blisko reala to ruch tutaj niemiłosierny nie da się otworzyć okna .Prawdopodobnie w przyszłym roku będą pogłębiać Struga i cały ruch największy będzie szedł w rowie.

Biorę się za obiad

do zobaczenia

Anitka - gratuluje spadku, nawete taki mały a cieszy.. no nie ?.. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.