Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny ale mnie dziś strasznie skręca w brzuchu - nie mogę wysiedzieć a chodzić SZOK!!! Nie mam przy sobie NoSpy a nie wiem od czego tak jest. Już kiedyś też tak było.......(czuje się jak nabrzmiały balon, z którego nie mogą ujść gazy). Ale wczoraj zjadłam 2 okrągłe małe kawałeczki smażonej na oleju ryby (Dukaty) i może to od tego ale nie wiem....

Najlepiej Espumisan (od razu 2 tabletki) i parę brzuszków i herbatka ziołowa....może by to ulzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EvilDidi no to mi wystarczyłaby waga 64-65. Przy moim wzroście byłaby akurat. Nigdy nie ważyłam mniej niż 68. Tak że 64 będzie ok. Jejku tak to jest jak człowiek się zapomni to nie wiadomo kiedy waga leci, oponka sie robi. I jak się obudzimy to za późno. Trzeba teraz walczyc z tą oponeczką

EvilDidi TY z Torunia jesteś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Margarette może by mi pomogło to o czym piszesz ale jestem w pracy nie będę latać po aptekach. Także przemęczę się jeszcze trochę zobaczę. Ale coś zaczęłam teraz czuć obie nerki - żeby nie było, że dadzą os obie znak. Niby mam zdrowe ale już tak długo na diecie to może im się to niepodobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojoj nie bylo mnie z dwa tygodnie na forum i obawiam sie zaleglosci nie nadrobie przez kolejne trzy :sad:

ja na bole mestruacyjne lykam ibum...dziala na mie lepiej niz ibuprom a jest tanszy

wracam do pracy, sprobuje w weekend poczytac troche, moze cos madrego w koncu napisze na forum :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mam chyba zapalenie pęcherza. Boli trochę i chyba bez antybiotyku się nie obędzie. Czy on w niczym nie zaszkodzi w tej diecie??? Bo w książce nic nie jest napisane.

Jesli musisz brac leki to je bierz i tyle. Diecie nie powinno zaszkodzic, a taka dolegliwosc bez leków to i tak sama z siebie nie przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to sie stało że Sliweczka, Pola, Benek do nas nie zaglądają na forum. Pewnie zajęte pracą..... ale może znajda chwileczke i cos skrobna na forum. A no i Bożenki ani Grazzi nie ma dzis też, Saga zamilkła, Jusia też......

Hallo, hallo - koleżanki.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to sie stało że Sliweczka, Pola, Benek do nas nie zaglądają na forum. Pewnie zajęte pracą..... ale może znajda chwileczke i cos skrobna na forum. A no i Bożenki ani Grazzi nie ma dzis też, Saga zamilkła, Jusia też......

Hallo, hallo - koleżanki.... :roll:

No i ciekawe jak tam Do-Do w nowym miejscu pracy, w nowym mieszkaniu....

Tak, tak masz racje Margarete jakas taka cisza................. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Czasami was czytam, ale już zaczął się rok szkolny i nie bardzo mam czas. Zresztą nie mam nic mądrego do powiedzenia. Jest tyle nowych, młodych osób na forum, które mają wiele wspólnych tematów. Poza tym, oprócz pracy zawodowej mam jeszcze do 'przerobienia' jabłka, śliwki i brzoskwinie. Rozumiem dobrze, dlaczego Śliweczka się nie odzywa - też jest zapracowana :)!!!!!!!!!

Niestety, mój czas beztroski się skończył i teraz raczej będę was czytać, a nie pisać. No chyba, że ktoś bezpośrednio mnie o coś zapyta to oczywiście się odezwę. Ale nie opuszczę forum, o nie. To źródło moich inspiracji, wszechnica wiedzy wszelakiej.

Jeśli chodzi o moją wagę to ma ona stałą, aczkolwiek wolną tendencję spadkową. Dzisiaj rano, przed białkowym czwartkiem ważyłam 60,4. Zobaczymy co będzie jutro. Jadam chlebek razowy, owoce i czasem skrobię. Przyznam, że jakoś nie brakuje mi tych królewskich posilków, mogę być na tej diecie całe życie, tylko za kilka lat pewnie bym znikła :roll:.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie z 'zapłakanego' Chociwla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!

Oj długo mnie nie było...zajęta jestem troszkę i czasu mi brakuje...

Witam wszystkie nowe Protalki!!!! Życzę szybkiego zgubienia zbędnych kilogramów.

Balbinko piękne włoski!!!!! Ja też chciałabym mieć długie włosy i nawet córki namówiły mnie żebym odrobinkę zapuściła,ale nie wiem co mam zrobić.We wtorek przyjedzie do mnie siostra to mi doradzi czy ściąć czy zapuszczać.

Gratuluję wszystkim spadków,wszystkim którym waga stoi życzę wytrwałości i głowa do góry,będzie dobrze.

Wszystkie grzesznice pilnujcie się...ja czuwam post-7037-1251990633_thumb.gif,chociaż ostatnio siebie nie upilnowałam i zjadłam kawałek pizzy (nieprotalowej) i kawałek mięska z marynaty grilowej...Było co prawda wytarte ręcznikiem papierowym z tłuszczu ale to wieprzowinka była... :)??:

Przepraszam Was że nie bywam na forum zbyt często,mam nadzieję że to się wkrótce zmieni.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę spadków wagi i dobrego humorku !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.