Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Sliweczko jaki avatarek sliczny- Ślwieczka driverem :roll:

Ehehehe,dzięki Juggin  :-D Twój avatarek też śliczny,chciałabym wyglądać tak jak Ty...A driver ze mnie żaden,bo prawa jazdy nie posiadam...jeszcze... :-D Mam męża kierowcę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc !!!

Mój dzień białkowy poległ.. Ja tak wytrwam 2/3 dnia.. ale wieczór

to dla mnie lekka udręka i non stop coś za mną chodzi..

Na jutro przygotowałam sobie placki na naleśnika ze skrobi

kukurydzianej. Jakoś dziwnie wyszło - i z jednej strony pięknie

wyląda, a z drugiej jakby mąka się wytrąciła.

I jak widac na zdjęciu jedna strona (górna) piękna, a druga jakaś

biała i sucha. Nie wiem dlaczego :roll: Dodałam z umiarem

wody i mleka - jak do naleśnika. Tyle, że trochę ciężko

było tą skrobię połączyc z resztą składników...

post-13995-1251997846_thumb.jpg

Ale łatwiej było go przerzucic, niż jak robiłam placek z mąki kukurydzianej.

Trochę mam obawy co się stanie przy próbie zrobienia biszkoptu z tej

skrobi, ale chyba zaryzykuję.. Zobaczę jak w weekend będzie z czasem.

Spokojnego wieczorku!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juggin i Sliweczko PIEKNIE wygladacie i coraz mlodziej :roll: (juggin jakos wczesniej nie widzialam avatorka???)

Jak dobrze ze sie odezwalyscie Polu i Sliweczko troszku sie martwilam :)

Łooooo,Balbinko ...żebyś Ty wiedziała jak my o Ciebie się martwiłyśmy jak nie dawałaś znaku życia...

Dziękuję Balbinko za to PIĘKNIE  :-D Do pięknie to mi jeszcze daleko...A Juggin to laseczka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczeta!

Tylko sie szybko melduje, bo jeszcze w pracy jestem (urwania glowy nie widac konca...), ze moga waga wariuje. Ale nie grzesze i trzymam sie dzielnie. Tylko troche mnie dobija to 66,1, na nastepny dzien 65,7, kolejny 66,6... Juz sama nie wiem, o co chodzi :)

Pozdrawiam Was serdecznie, zycze wszystkim spadkow wagi z wielkim hukiem!

Papa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to sie stało że Sliweczka, Pola, Benek do nas nie zaglądają na forum. Pewnie zajęte pracą..... ale może znajda chwileczke i cos skrobna na forum. A no i Bożenki ani Grazzi nie ma dzis też, Saga zamilkła, Jusia też......

Hallo, hallo - koleżanki.... :)

Jestem kochana, jestem!!! Musialas nie dokladnie czytac posty, bo ja jestem caly czas!!!! Ale milo ze ktos teskni za mna,he he he...

Dziewczyny mam pytanie, moze troche smieszne ale wybaczcie. Czy mozecie mi polecic jakas patelnie beztluszczowa, bo mam niby dobrej jakosci teflonowa ale i tak wszystko sie przykleja do niej. No i chciaam jakas kupic ale nie wiem jaka zeby nie przeplacic. Jak mozecie to doradzcie mi. Caluski dla Wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie, moze troche smieszne ale wybaczcie. Czy mozecie mi polecic jakas patelnie beztluszczowa, bo mam niby dobrej jakosci teflonowa ale i tak wszystko sie przykleja do niej. No i chciaam jakas kupic ale nie wiem jaka zeby nie przeplacic. Jak mozecie to doradzcie mi. Caluski dla Wszystkich!!!

Jusiu, ja kupiłam patelnię firmy Bergner. Może nie jest tania, ale naprawdę dobra. Mam ją już od stycznia i jest super, nic mi nie przywiera. Oto link, poczytaj sobie: http://www.allegro.pl/item720547792_pateln...ner_bg2192.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj sobie zrobilam lososia w galarecie mniam, :-D juz sie nie moge doczekac kiedy go bede mogla wszamac :-D

Marudko ja jeszcze nie robilam nalesnikow z skrobi wiec nic nie moge pomoc dlaczego takie sie zrobily :roll: ale moze w smaku lepsze niz te z maki bo ja jakos nie moge sie do maki kukurydzianej przekonac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doraźdzcie mi coś. Mam kawalek wolowiny igawy czy cos tam ( ja sie nie znam mam mame w sklepie miesnym gdzie własciciele maja wlasna masarnie taka małą wedlinki super bo bez konserwantów, niestety wieprzowe, czekam bo ma być piers indycza wędzona:)) A wracając do wołowiny nie wiem co z niej zrobić bo nigdy wczesniej nie przyządzałam wolowiny. Może wy macie jakieś sprawdzone pomysly? Przypomne tylko że jestem na udeżeniówce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny, a szczególnie Maragrete, która mnie przywołała do tablicy :)

Nie mam ostatnio zbyt dużo czasu, bo Dzieci poszły do szkoły i ciagle trzeba coś załatwiać. Poza tym urządzamy toaletę i mam panów na głowie i jeszcze postanowiłam pomalowac szafki kuchenne, bo nie mam pieniedzy na nowe, a na stare już nie mogę patrzeć. Jest ich dużo, więc roboty też, bo trzeba najpierw zedrzeć stary lakier, a potem kilka razy pomalować, czekając w miedzyczasie az przeschną. Nie mam czym się pochwalić, bo waga stoi, ale to warzywka to moze dobrze, ze stoi :roll:

Pozdrawiam :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.