Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Marudko podam przepis ale popoludniu bo wszystko spakowałam i wrzuciłam do pawlacza co by nie kusiło:) a tych prze[pisów to ja mam bo byłam nałogowym zbieraczem. Mandarynki sie mieszalo z ciasten na koncu i nie opadały tzn były w całym ciescie.

HURA!!! To dziękuję bardzo!!! :-D Możesz wysłać w prywatnej

wiadomości... żeby smaka nie robić. Ale w sumie prawie chyba

każdy cywilny przepis idzie przerobić na nasz odchudzający...

:roll:

Co do moich wczorajszych skrobiowych naleśników, to po

nocy w lodówce zrobiły się gumowate i ciężko je przeżuć.

Pierwszy raz coś co zrobiłam wylądawało w koszu.. Coś z tą

skrobią nie tak :)

BOŻENKO UŻYWAŁAŚ JEJ JUŻ DO CZEGOŚ??!!?? Bo teraz to już

się boje zmarnować jajka do biszkoptu - jak ma wyjść byle co :-D

A Ty wstawiłaś tę skrobię w wątku - mam taką samą - dlatego się

pytam Ciebie. Ale jak ktoś też już używał SKROBI to proszę o odpwiedź!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny,

Nie jestem zadowolona, napisałam długi post i szlag mi go trafił :D

No to od początku. Waga stoi, nie chce się ruszyć w odpowiednim kierunku :roll:

Szafki kuchenne leżą, bo pada deszcz i nic nie moge robić :-D

Bałagan w domu okropny, najgorszy jest pył gipsowy, który wchodzi wszedzie :-D

Dzisiaj miałam na śniadanie pizzę z patelni, chowałam ją przed panem, który u mnie pracuje, bo jak bym się wytłumaczyła z kopiastego talerza, miałam mu powiedzieć, że jem tyle, bo chcę schudnąć :)??:

Maragrete, dziękuję za przemiłe powitanie, meldunek przyjęłam i cieszę się ogromnie, że nie muszę zachęcać do wpisywania w wątek z dozwolonymi produktami :-D

Śliweczko i Juggin, śliczne avatarki, piękniejecie Dziewczyny z każdym dniem :-D

Marudko, zobaczysz jakie przyjemne jest urządzanie pierwszego mieszkania, życzę Ci wszystkiego najlepszego

Pozdrawiam Panie i życzę miłego dnia i dużo słonca, a przepraszam, Jusi życzę pełnego zachmurzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HURA!!! To dziękuję bardzo!!! :-D Możesz wysłać w prywatnej

wiadomości... żeby smaka nie robić. Ale w sumie prawie chyba

każdy cywilny przepis idzie przerobić na nasz odchudzający...

:roll:

Co do moich wczorajszych skrobiowych naleśników, to po

nocy w lodówce zrobiły się gumowate i ciężko je przeżuć.

Pierwszy raz coś co zrobiłam wylądawało w koszu.. Coś z tą

skrobią nie tak :)

BOŻENKO UŻYWAŁAŚ JEJ JUŻ DO CZEGOŚ??!!?? Bo teraz to już

się boje zmarnować jajka do biszkoptu - jak ma wyjść byle co :-D

A Ty wstawiłaś tę skrobię w wątku - mam taką samą - dlatego się

pytam Ciebie. Ale jak ktoś też już używał SKROBI to proszę o odpwiedź!!!

Marudko, używałam do wszystkiego, już zużyłam prawie całą torebkę: do placków, muffinek jogurtowych, dzisiaj troszke dodłam do pizzy, do serniczka i byłam brdzo zadowolona, bo nie ma nieprzyjemnej goryczki, jest taka bez smaku, ale my uzywamy tylko jako dodatek. Nigdy nie robiłam naleśnikow, ale placki robiłam z tym, że nie zostawiałam na drugi dzień w lodówce, bo mam drużynę, która wszystko pochłonie, zwłaszcza na słodko. Jesze skrobia jst fajna do zagęszczania, rzadko zagęszczam sosy, ale czasami się przydaje i sprawdza. Ja jestem z niej zadowolona :-D

Martusiu, a moze sprawdź datę przydatności do spożycia, bo nie wiem co sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny,

Nie jestem zadowolona, napisałam długi post i szlag mi go trafił :D

No to od początku. Waga stoi, nie chce się ruszyć w odpowiednim kierunku :roll:

Szafki kuchenne leżą, bo pada deszcz i nic nie moge robić :-D

Bałagan w domu okropny, najgorszy jest pył gipsowy, który wchodzi wszedzie :-D

Dzisiaj miałam na śniadanie pizzę z patelni, chowałam ją przed panem, który u mnie pracuje, bo jak bym się wytłumaczyła z kopiastego talerza, miałam mu powiedzieć, że jem tyle, bo chcę schudnąć :) ??:

Maragrete, dziękuję za przemiłe powitanie, meldunek przyjęłam i cieszę się ogromnie, że nie muszę zachęcać do wpisywania w wątek z dozwolonymi produktami :-D

Śliweczko i Juggin, śliczne avatarki, piękniejecie Dziewczyny z każdym dniem :-D

Marudko, zobaczysz jakie przyjemne jest urządzanie pierwszego mieszkania, życzę Ci wszystkiego najlepszego

Pozdrawiam Panie i życzę miłego dnia i dużo słonca, a przepraszam, Jusi życzę pełnego zachmurzenia :D

Dziękuje Ci kochana aż tak go nie potrzebuje. poprostu wole jak jest chłodniej!

Śliweczko, skoro ja widze na kawałku avarku to wierz mi ze widać to i owo. Poprosze o foteczke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z niej zadowolona :-D

Martusiu, a moze sprawdź datę przydatności do spożycia, bo nie

wiem co sie dzieje

Data ważności jest ok.. :) No nic - skoro Tobie z niej dobre rzeczy

wychodzą - to spróbuję z tym biszkoptem.. Bo z mąki mi nie smakował.

Dzięki za odpowiedź :-D .

Właśnie przed chwilą musieliśmy uśmiercić jedną z pracowniczych rybek :roll:

Brzuszek jej jakiś czas temu spóchł i koleżanka wyczytała, że ona może

nam PĘKNĄĆ.. Już i tak długo się męczyła.. Okropnie wyglądała. Zachciało

nam się rybek to teraz mamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam pokaże dziweczyny foye z 2003 roku jaka chuda anoreksja bylam i nie uwierzycie jadlam ile wlezie! i załącze tez zdjecie z zeszlego tygodnia .......post-15961-1252057329_thumb.jpg

A skąd Ty się wzięłaś w moich stronach Kochana? Tylawa dobrze widziałam? Zdjęcia rzeczywiście z wielką róznicą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Wam pokaże dziweczyny foye z 2003 roku jaka chuda anoreksja bylam i nie uwierzycie jadlam ile wlezie! i załącze tez zdjecie z zeszlego tygodnia

To co się stało, że przytyłaś?? Bo jak ktoś ma to szczęście,

że może jeść wszystko jak popadnie i nie tyje - to ja myślałam

że tak mu już zostaje..

Dążysz do takiej chudość jak kiedyś?? Też chciałabym być kiedyś

taka szczuplutka - ale chyba nie mam na to szans.. A Tobie życzę

powodzenia!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohoho EvilDidi!!! No ładnie się przytyło...Rzeczywiście byłaś strasznie szczuplutka.A ja myślałam że zdjęcie z avatarka jest Twoim obecnym zdjęciem,a tam masz szczuplutką buźkę i pomyślałam jejku...a Ta z czego się odchudza  :roll: ...wredna baba ze mnie  :) A teraz widzę że troszkę sadełka przybyło...Życzę powodzenia w odchudzaniu bo różnica jest duuuża!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie popołudniową porą. Normalnie dzisiaj nie miałam czasu z rana - zawsze ktoś coś chce. Ale na szczęście wyszłam z zaległości i jak na razie jestem wolniejsza. U mnie waga sie zatrzymała na poziomie troszkę wyższym niż na "wskaźniku" i nie wiem czym to jest spowodowane. Staram sie nie grzeszyć. Ale też zauważyłam, że za mało jem i muszę to zmienić. Ostatnio stale boli mnie głowa i to mnie wkurza (za bardzo się wszystkim przejmuje i denerwuje - nie chodzi o dietę tylko takie tam życie).

Śliweczko wyglądasz cudnie w tych okularkach za kierownicą. I również poproszę o zdjątko z bliska.

Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki.

A tak swoją drogą - to jakoś od wczoraj znudziła mi się woda i wchodzi mi z oporem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane Protalinki!

No i już jestem! Nadrobiłam zaległości w czytaniu, kawy już dwie wypiłam przy tym czytaniu i tak:

Junggin i Śliweczko! co byście nie mówiły złego na temat wyglądu to zdjęcia wychodzą z Wami SUPER - wiem co mówię, bo znam się na pięknie :-D

A wy w rodzince zawsze tak ze soba rozmawiacie droga internetowa...he,ehe,he... :)

Moze i to dobry pomysł, i ja zaczne tak ze swoim synem gadać, bo niektóre rzeczy do niego tak normalnie nie trafiaja ale ta droga...to może...to jest pokolenie komputerowe...a nie tak jak ja z przyuczenia... :roll:

To może być całkiem dobry pomysł. W takim razie ja muszę stworzyć grę komputerową która będzie mojemu synowi przypominać: - odrób lekcje, - umyj się, - jedz jak człowiek, - wyjdź z psem na spacer itp. bo jak mówię to nie słyszy.

hej dziewczynki,

a ja w koncu dotarlam do domu ufff i pierwsze co zrobilam? odrazu na forum do was dziewczynki :D

10 godzin siedzialam u fryzjera bo cos mnie podkusilo i przedluzalam sobie wlosy do pasa :D

juz pozno wiec i ja sie zegnam DOBRANOC i SLODKICH SNOW PROTALKI !!!!

Balbinko obejrzałam zdjęcia, dla mnie bomba! Gdybym tylko miała więcej odwagi, też bym tak sobie zrobiła, ale przerażają mnie troszkę te późniejsze kołtuny, no i ponoć potem jak chcemy te warkoczyki zdjąć to trzeba włosy króciutko ściąć? Czy to prawda? Balbinko a dlaczego Twój avatarek jeszcze po staremu? Na N/K masz takie piękne zdjęcie !

......rozmawiamy rozmawiamy - jak ja się nakręcę to przestać gadać nie mogę. Mama ma mnie pewnie dosyć ;]

Córuś! każda matka marzy o córce, która będzie z nią rozmawiać na każdy temat. Także gadaj córuś, gadaj.... Jedyne co mnie denerwuje z gadania, to niska samoocena jak stoisz przed lustrem, tego gadania nie lubię.

....... wlosy ktore doczepilam to sporo waza i teraz nie wiem czy cos schudlam czy nie :-D

oki trzeba otworzyc biuro bo sepy juz czekaja :D

Milego dnia proteinki !!!!!!!!!

bez komentarza!post-12859-1252064493_thumb.gifhahahahah - mało brakowało a bym w gatki narobiła

No dobra poddaje sie czy ktoras z dziewczyn

umie pakowac walizke ???

Jeśli chodzi o pakowanie to niestety ale nie pomogę. Miłego lotu i pobytu w Polsce. Znajdź ten kabel i napisz do nas! PA!

...nie moge jednak piec cywilnych ciast dla domowników, to jest dla mnie zbyt trudne,żeby tak upiec, zeby pachniało w domku, zeby leżało i kusiło... za wczesnie na takie pokusy. Inne jedzenie cywilne robię dla rodziny i mnie nie kusi tak ale ciasto...nie wytrzymuje i podjadam. Eh, słodycze zawsze były moja zgubą .... :D

Jak piekę dla rodzinki to zawsze w komplecie z sernikiem protalowym. Inaczej nie piekę, bo wiem że będę podjadać a tak mam swoje też.

Czesc dziewczeta!

Tylko sie szybko melduje, bo jeszcze w pracy jestem (urwania glowy nie widac konca...), ze moga waga wariuje. Ale nie grzesze i trzymam sie dzielnie. Tylko troche mnie dobija to 66,1, na nastepny dzien 65,7, kolejny 66,6... Juz sama nie wiem, o co chodzi :-D

Pozdrawiam Was serdecznie, zycze wszystkim spadkow wagi z wielkim hukiem!

Papa!

Witaj w klubie Styczniowa! mam dokładnie to samo! Tracę wtedy rachubę czy ja się aby na pewno odchudzam czy nabieram masy?

Jeśli chodzi o Twoją oponkę to niestety ,ale ona zawsze zostanie. Wprawdzie będzie coraz mniejsza, ale zawsze będzie. Ja kiedyś dawno, dawno temu odchudzałam się bieganiem i aerobikiem. Efekt był super, tak mi się to spodobało (ćwiczenia), że nie zauważyłam jak zaczęły mi kości odstawać. Fałdy z tłuszczem były dalej faldami tylko o wiele, wiele mniejszymi. Niestety ale deską do prasowania :-D nigdy nie będziesz, bo tak nas wyposażyła natura. Nawet anorektyczce robią się fałdy, wprawdzie ze skóry, ale to też są faldy. Po ćwiczeniach na brzuch mięśnie miałam jak blacha, bez wciągania był płaski i w ubraniach wyglądałam bosko, gorzej jak się rozebrałam - wystawały mi kości- hihihihi faldy kryłam pod reformami - hihihihih

Jestem kochana, jestem!!! Musialas nie dokladnie czytac posty, bo ja jestem caly czas!!!! Ale milo ze ktos teskni za mna,he he he...

Dziewczyny mam pytanie, moze troche smieszne ale wybaczcie. Czy mozecie mi polecic jakas patelnie beztluszczowa, bo mam niby dobrej jakosci teflonowa ale i tak wszystko sie przykleja do niej. No i chciaam jakas kupic ale nie wiem jaka zeby nie przeplacic. Jak mozecie to doradzcie mi. Caluski dla Wszystkich!!!

Jusia! to że nieraz ktoś na Ciebie pokrzyczy, to wcale nie znaczy że nie kocha! my wszystkie Cię kochamy, jak nie kochać taką słodziutka osóbkę.

ja mam patelnię z Tefala, SUPER. Obojętnie jakiej firmy będziesz miała patelnię, to pamiętaj że najpierw trzeba ją porządnie rozgrzać, naprawdę mocno bo inaczej będzie przyklejać. Czyli Twoja może jest i dobra tylko za słabo ją rozgrzewasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.