Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc Dziewczyny kochane,

Umieram z glodu a tu jak na zlosc moj kurczaczek piecze sie i piecze i konca nie widac.

Jak to dobrze, ze to juz piatek i jutro sie mozna troche pobyczyc.

Milego weekendu!

Fajnie ze jestes Do-Do !!!!

ale ci leca te kiloski fiu, fiu juz pewnie cie nie dogonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no wszystkie lasencje nowe awatarki wklejaja, cud  miod dziewczyny, Balbinka, Sliweczka, Juggin, mam wrazenie ze to jakies wasze mlodsze sioritki na tych zdjeciach, przyznawac sie tu bez bicia ....:) jestem pod wrazeniem jak mlodniejecie, a ja kurcze stoje w miejscu i wlosy, a raczej ich coraz mniejsza ilosc mnie przeraza, dzis bylam w markecie i bylo tam stoisko z perukami, koszmar....przeraza mnie ta wizja. Pozdrawiam was dziewczyny i zycze dalszych sukcesow.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny macie rację. Nie poddaję sie. Kamyla zaraz poszukam czy czegos źle nie robie. Wogóle dzień jakis zwariowany miałam. Fajnie że jesteście. Pisałam rano że sie postaram zagłebić dzis bardziej w forum, ale niestety zdarzyło sie to i owo i nie mogłam. Ale od jutra ruszam z Wami pełna parą.

EvilDidi różnica u Ciebie w wadze jest niemiłosierna. Ja kiedyś wazyłam 102 kg. Teraz mam 74. Ale dojde do 64 żebym miała na głowie stanąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane!!!!!

Rano chcialam sie przywitac ale wszystko co napisalam poszlo w buraki tak jak u Bozenki :D

zrobilam dzisiaj pierwszy raz otrebianke i byla super teraz stanie sie ona moim posilkiem na stale :)

ola81 dziewczyno ile dni sie odchudzasz? a ile czasu przybieralas na wadze? NIE MA DIETY CUD !!!!!!!! dukan to jest sposob na zdrowe i prawidlowe odzywianie sie,

wiec wez sie w garsc i wytrwaj bo jak masz takie podejscie do diet kochana to zadnej odpowiedniej dla siebie nie znajdziesz i nie pisze tego zlosliwie i nie obrazaj sie ale jak powiedzialas A to trzeba powiedziec B

Balbinko po pierwsze Babeczko laseczko sliczny avatarek :roll: Widac, ze babka z Ciebie charakterna :-D

Po drugie świete słowa Kochana swiete słowa-nie ma diet cud- no jest- kopenhaska- ale....hihihi... efekt trwa tyle ile sama dieta czyli 13 dni :-D Zbierałysmy swój balast miesiacami, nawet latami a teraz oczekujemy, ze "pstryk" zjemy 2 jogurty, 3 piersi i jedno jajko a potem położymy sie spac i rano "chudzinki" sie budzą????? Oj..niestety nie ma tak łatwo...

Ola- weź sie w garsc , skończ marudzenie i wazenie sie 10 razy dziennie i odnajdź w sobie pokłady czegos, co nazywa się CIERPLIWOŚĆ!!

Nos do góry, uszy do góry, piersi - jedne do przodu, drugie do gara z woda lub piekarnika :-D i zasuwaj z białkami :-D Jesli bedziesz cierpliwa, to wage polubisz :D

Poszukaj w moich postach analizy dla nowych dziewczyn, odpowiedz szczerze na wszystkie pytania i sama zobaczysz, ze pewnie nie do końca robiłas wszystko jak trzeba...zmien to i dawaj do boju...Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juggin waże sie raz dziennie tylko rano. Znalazłam Twój post i sobie skopiowałam. Wiem mąz tez mnie wspiera więc dam rade. Z nim i z Wami. Dziękuje Wam bardzo. Wszystkie macie rację w tym co napisałyście w stosunku do mnie. Lata przybierania kilogramów a ja chce cudów :) :roll: To dopiero dureń ze mnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TryOlcia wiesz co znalazłam prace która była bardzo stresująca. I praktycznie tyle wystarczyło. Jadłam mało. albo w locie i samo zeszło. Nawet nie wiedziałam kiedy. Dopiero jak mi spodnie z d..y spadły to się zorientowałam. Odrazu do lekarza poleciałam bo myslałam że jakies choróbsko sie przypałetało. Ale wszystkie wyniki badań były ok. Więc i ja zadowolona że wyglądam w końcu jak człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek co do wlosow tzn. moich warkoczykow to z tego co powiedziala fryzjerka nie trzeba obcinac wlosow na krotko aby je zdjac i cale szczescie bo jakbym musiala je opitolic na krotko to pewnie nigdy takich wlosow bym sobie nie zafundowala :)

moze kiedys gdy robiono to starymi metodami trzeba bylo obciac wlosy ale teraz juz nie i cale szczescie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kochana nigdy nie mow nigdy. Moze mnie nie tylko dogonisz ale i przegonisz:-) :)

Zreszta chyba nie wyscigi sa nam potrzebne, ale motywacja i dobre samopoczucie.

Chudnij sobie ladnie i zdrowo!!

Do-Do a kto mowi o wyscigach !!!! ja tylko zaakcentowalam ze tak fajnie schudlas kochana tez bym tak chciala ale u mnie to jakos powoli idzie :roll: :-D :-D :-D :-D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no wszystkie lasencje nowe awatarki wklejaja, cud miod dziewczyny, Balbinka, Sliweczka, Juggin, mam wrazenie ze to jakies wasze mlodsze sioritki na tych zdjeciach, przyznawac sie tu bez bicia .... :) jestem pod wrazeniem jak mlodniejecie, a ja kurcze stoje w miejscu i wlosy, a raczej ich coraz mniejsza ilosc mnie przeraza, dzis bylam w markecie i bylo tam stoisko z perukami, koszmar....przeraza mnie ta wizja. Pozdrawiam was dziewczyny i zycze dalszych sukcesow.....

kasias pewnie nie jest tak zle ale powiem ci ze moja znajoma ktora sie nie odchudza je wszystko a jest chuda jak szkapa wiec jej tez wychodza wlosy garsciami, podpytam sie jej co lekarz powiedzial i co przepisal jakie witaminki czy ziola i od razu dam znac moze i tobie pomoze :roll: :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.