Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewczynki :) Dukan Działa Hurra Hurra

EvilDivil gratulecje spadku wagi. Rewelacja. No i wytrwałości że nic nie skubnęłaś na urodzinach

balbina38 witaj róniez miłej niedzieli zyczę

Śliweczko bardzo Ci dziekuję za otrebianke jutro ją wyprubuje

delfina88 to masz podejście jak ja. Też od czasu do czasu upieke sobie muffinki bo zapowiadaja sie pysznie.

Bożenka jak cudownie że Twoja wymarzona 7 z przodu. I oby tak dalej było.

Jusia ludzie są zazdrośni. Ale na protalku nic nam nie grozi. Gdyz wiemy że juz nigdy więcej nie damy sie nadwadze. Nie po to teraz wyrzekamy sie wielu smakołyków żeby ona wróciła.

maho no to Tobie tez gratuluje spadku

Miłej niedzieli każdej z was życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję kochane!!! Tak już prawie 3 faza, chcę się jednak upewnić że waga nie pójdzie w górę, że jest już NA BANK te 55 dlatego jeszcze kila próbnych dni przeczekam.

Ale cóż za zaskoczenie - było 55,6 niedawno a teraz taki spadek! To pewnie nagroda za to że nic nie grzeszyłam i grzecznie spożywałam mięsko :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

dopiero dostałam się do komputera mąż go okupywał.

waga moja z wczorajszego 83.4 na 83.5 ale uważam ,że to niedużo :)

Dzisiaj robię paprykę faszerowaną i dzisiaj jeszcze ją zjem.

Jutro zrobię sobie na śniadanie otrębiankę.

Nie mogę znależć słodzika do pieczenia wszędzie spróbuję jeszcze w sklepie ze zdrową żywnością.

pozdrowienia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maragrete dobrze napisalas ze smutny los lakomczucha.........................ja dzielnie sie trzymalam przez 5 dni bylam na samych bialkach ale dzisiaj juz nie dalam rady :D i pewnie jutro waga ukarze ale co tam pychotka te mufinki :)

acha i wstawie wam moje ciasto ze sliwkami z przepisu na drozdzowke tylko zamiast 3 lyzek maki dalam 2 i 2 lyzki skrobi (musze troche oszukiwac mojego meza bo ma cukrzyce) maz mowi ze wyszlo bardzo pyszne tylko dlaczego w smaku przypomina troche chlebek hehe ale sie usmialam :roll: i do tej pory nie wie ze jadl otreby ze skrobia i slodzikiem hehehehehehehe :-D :-D :-D :-D :D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

acha bo zapomnialam o zdjeciu :grin:

post-14755-1252179129_thumb.jpg

zdjęcie jest super aż mi ślinka cieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jakoś wcześniej nie mogłam się za logować. Oblegane to nasze forum.

Gratuluję wszystkim spadków wagi i troszkę zazdroszczę tej 3 fazy.

Evil Divi gratukuję, byłaś dzielna na urodzinach, masz z czego być dumna. To nie łatwe zadanie.

Gratuluję Wam spadków na szczęście ja też dzisiaj odnotowałam 1kg mniej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczynki!!!

A Ty BOZENKO ładnie to tak zostawić mnie tak z tyłu?!!! Myślałam że pójdziemy razem w tę 7 a tu nic. Moja waga się uparła i koniec. Stoi w miejscu, niestety!!!Ale jeszcze Cię dogonie ,mam nadzieje

Kochana Jusiu, mnie się od życia też coś należy, tak długo stałam w miejscu z wagą przez swoje wyjazdy, że teraz bardzo się cieszę, bo weszłam w rytm protalowo-chudnięciowy :-D . Ty też niedługo do mnie dołączysz z 7 na przodzie, być może organizm się buntuje, co jest bardzo częste w okolicach 10 zgubionych kilosików. Pozdrawiam :-D

Ja wam powiem jak to jest z tą mąką: jak ktoś wie że po upieczeniu ciasta się nie powstrzyma i zje cały lub prawie cały (a nawet połowa to już zbrodnia) to niech lepiej nie piecze.

Po za tym dla kogoś komu dużo do schudnięcia nie zostało nie polecam!!! Inaczej gdy ma się sporo tłuszczyku do zrzucenia - wtedy i tak się chudnie, ale gdy komuś mało zostało to organizm uczepi się tej mąki jak rzep psiego ogona.

I nie mówię tego dlatego że Benek to moja mama - ja to wiem dziewczyny, bo jeśli Dukan podaje przepisy na ciasto to trzeba się liczyć z tym że mamy dozwoloną ilość produktów na dzień.

Zatem jeśli jemy rano placuszki ciasto trzeba sobie darować....

Ja wiem z doświadczenia, mogłam dużo szybciej schudnąć ale każdy uczy się na własnych błędach.....

Polecam zatem serniczek - bez otrębów, bez mąki za to z duuuużą ilością twarogu :-D a smaczny! Palce lizać

AHHHH~!!! Dzisiaj rano na wadze 54,9!!!!!!! Chyba wyjdę z siebie i stanę obok ze szczęścia!!!!

Gratuluję Ci Maho i czekam na Twoją III Fazę. Całkowicie się z Tobą zgadzam, że jeśli placuszki z mąką to ciasto tego dnia trzeba sobie darować, a serniczek już nauczyłam się taki piec, ze wszystkie cywilne ciasta mogą się schować. A ja nie mam problemu z ciastem, bo zawsze mam jakiegoś pomocnika w jedzeniu, a najczęściej 3 pomocników. :roll:

Halo Halo!

Mam pytanie w kwestii muffinek! Czy zeby je upiec trzeba mieć koniecznie tą blaszkę z foremkami czy wystarczą tzw "papilotki" papierowe? mam mega chandre i boje się ze jak nie bede miala czegoś słodszego pod ręką to zgrzesze :)

Kamylko najlepiej gdybyś miała silikonowe foremki, bo to są jedyne foremki, z których to ciasto schodzi bez trudu.

Kupiłam dzisisaj ser na serniczek w takim smym kubełku jak Jana, ale ma zdecydowanie mniej tłuszczu i rewelacyjne parmetry. Jak wypróbuję i będzie dobry serniczek, to wstawię zdjęcie do wątku z produktami. Miłego popołudnia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jakoś wcześniej nie mogłam się za logować. Oblegane to nasze forum.

Gratuluję wszystkim spadków wagi i troszkę zazdroszczę tej 3 fazy.

Evil Divi gratukuję, byłaś dzielna na urodzinach, masz z czego być dumna. To nie łatwe zadanie.

Gratuluję Wam spadków na szczęście ja też dzisiaj odnotowałam 1kg mniej.

Pozdrawiam

Gratuluję Sago, to wspaniale cały kilogram mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko no właśnie jedyne co było w markecie to papierowe papilotki więc je kupiłam, mufinki właśnie siedzą w piekarniku, zobaczymy najwyzej bede obgryzać papierki hahahaha :-D

jeśli bede miala wiecej czasu to sobie poszukam takiej foremki :)

a właśnie muszę wybrać się na temat z polecanymi produktami bo dawno tam nie byłam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko no właśnie jedyne co było w markecie to papierowe papilotki więc je kupiłam, mufinki właśnie siedzą w piekarniku, zobaczymy najwyzej bede obgryzać papierki hahahaha :-D

jeśli bede miala wiecej czasu to sobie poszukam takiej foremki :)

a właśnie muszę wybrać się na temat z polecanymi produktami bo dawno tam nie byłam :roll:

Oj będziesz obgryzać, bo te muffinki są pyyyyyyyszne i żal kazdego okruszka :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie w niedzielę !

U nie waga bez zmian- ale znów wczoraj podjadłam owoców, kilka winogrom, śliwke, parę malinek....nie umiem sie im oprzec i teraz mam efekty, a raczej ich brak.

Gratuluje ci Bożenko - kolejny próg za tobą.

Gratuluje Sago, Maho i EidVidi - każdy spadek cieszy, a jeszcze po takich wyrzeczeniach jak urodzinowe smakołki to tym bardziej.

W temacie mąki - ja stosuje ją do chlebków prawie od początku diety, a ponadteo raz na dwa tygodnie coś upieke protalowego z mąką kukurydziana albo zrobie lane kluski i do tego jem co dzien otrębianbke - dla ułatwienie wizyt w WC i jakoś chudne, nie jest to może tempo zbyt rewelacyjen ale idzie waga w dół i o to chodzi. Rzeczywiście tych wypieków (poza chlebkiem) nie robie zbyt dużo ale nie widze jakiejs tragedii jesli chodzi o złe skutki mąki dla mojej wagi..... i dobrze.

Coraz trudniej jest mi natomiast wytrzymac 5 dni na proteinach, lubie warzywa i zawsze chetnie je jadłam, a teraz taki fajny okres na kalafiory, papryki, bakłażany, cukinie i chyba przejde na system 3 na 3 dni. Jak ta oferta warzyw nie była tak bogata to jakos mi szło te 5 na 5 dni ale teraz koszmar....

Zyczę wszystkim miłego popołudnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maragrete

Ja włąśnie jestem na II 3 na 3 imnie naprzykład jakoś nie ciągnie do warzyw a odwrotnie.

Na PW zjadam na siłę pomidora czy ogórka konserwowego i nie mogę doczekać P.

Podobno osoby z 0 grupą krwi tak mają nie wiem czy to prawda ale jeśli o mnie chodzi to mogę jeść na okrągło mięso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie używam mąki. Boję się, że jak zacznę robić słodkości to waga stanie. Także moja dieta jest mało urozmaicona. Jak mówi moja mama " JEM ŻEBY ŻYĆ, A NIE ŻYJĘ ŻEBY JEŚĆ"

Myślę że powinnam się trochę poruszać i zamierzam od października chodzić na aerobik (2 razy w tygodniu). Do tego czasu mam nadzieję być jescze trochę lżejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maragrete

Ja włąśnie jestem na II 3 na 3 imnie naprzykład jakoś nie ciągnie do warzyw a odwrotnie.

Na PW zjadam na siłę pomidora czy ogórka konserwowego i nie mogę doczekać P.

Podobno osoby z 0 grupą krwi tak mają nie wiem czy to prawda ale jeśli o mnie chodzi to mogę jeść na okrągło mięso.

Ja też mam grupę krwi 0 a pomidory wręcz uwielbiam. Nic mi tak bardzo nie smakuje i nie pachnie.

Ja zamiast otrębianki robę rano placuszki - na początku nie bardzo mi smakowały, ale teraz są super. Nie cierpię zup mlecznych - ale w ten sposób porcję otrębów mam zaliczoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przypominam się "starym" :) Protalowiczkom :-D

Zaginęłam po tym, jak na wyjeździe do rodziców dietę przerwałam... Głupio było mi później na wątku się pokazywać, bo wstyd... :D Niestety nie zdołam poczytać, co przez ten długi czas napisałyście, ale widzę po suwaczkach i zdjęciach (Śliweczko - brawo :-D ), że spadki wagi rewelacyjne :D

Ja od 4 dni znowu na Dukanie, w planie na dwa tygodnie,do kolejnego wyjazdu do rodziców :D Na wesele jadę i chcę poczuć luz w sukience :roll: Wpadłam, żeby wkleić do przepisów zdjęcie chlebka z surimi, bo nigdzie w necie nie znalazłam. A zawsze to jakaś odmiana od kurczaka i twarogu :-D Chociaż uczciwie trzeba zaznaczyć, że z chlebem ma on niewiele wspólnego :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.