Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Polu tak zadko nas odwiedzasz troche smutno ze cie nie ma :) ale rozumiem ze obowiazki na pierwszym miejscu :-D

Polu kochana twoje muffinki tez wyprobuje ale za pare dni bo niestety za duzo maki i skrobi wczoraj pochlonelam i musze troszke odczekac :-D a tak wogole to do mufinek musze kupic forme sylikonowa bo w takiej zwyklej wszystko przywiera :-D

Balbinko, będę was odwiedzać i czytać posty ale czas pewnie nie bardzo mi pozwoli zaglądać tu codziennie. Weszłam już w kierat i muszę go ciągnąć. A co do muffinków to rozumiem Cię doskonale, też zjadłabym wszystkie na raz :roll:. Dziś tez piekłam ale bardziej z myślą o dzieciach niż o sobie. Kupiłam 3 formy silikonowe i są super!!!

Polu dzięki. Otrąbianka wyszła na gęstość akurat. Odchudzam się,bo:

- jestem nie tylko niska ale i bardzo drobnej kośći i każdy kilogram widać

- mam wstawioną jakąś super endoprotezę. Mój chirurg ortopeda zabrania mi jednak tyć.

Dopuszcza do około 3 kg w górę z zastrzeżeniem, że to też trzeba zrzucać. I jeżeli będę dobrze o

o nią dbała ( nie tylko waga ale i odpowiednie ćwiczenia), to nigdy jej nie będzie trzeba

wymieniać. To jest ten właściwy mój priorytet.

No tak Madziu, już teraz rozumiem. Ja też przeszłam na dietę ze względów zdrowotnych (bolące kolana, kręgosłup i bezdech po wejściu ma 2 piętro) Ty masz o wiele poważniejszą przyczynę. Przepraszam, że byłam taka wścibska. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Ja jestem raczej grubej kości i dlatego już więcej nie chcę schudnąć, tzn. nie będę się upierać przy dalszym spadku wagi.

Życzę zdrowia Tobie i mężowi.

Chociaż moja znajoma pewnie z zazdrości mi mówi że jak skończe diete to przytyje 2 razy tyle. Miła jest ,co nie?!!! Do bólu, ale ja jej udowodnie że nie. A co niech widza!!!!!! Prawda dziewczyny?!!!!!

A tym się Jusiu akurat nie przejmuj!!! Ja też usłyszałam już kilka razy, że wyglądam okropnie.

AHHHH~!!! Dzisiaj rano na wadze 54,9!!!!!!! Chyba wyjdę z siebie i stanę obok ze szczęścia!!!!

No to gratulacje Maho, dawaj zatem do III fazy :-D!!!!!!!!

Ja jakoś nie używam mąki. Boję się, że jak zacznę robić słodkości to waga stanie. Także moja dieta jest mało urozmaicona. Jak mówi moja mama " JEM ŻEBY ŻYĆ, A NIE ŻYJĘ ŻEBY JEŚĆ"

Sago, masz rację z tym przysłowiem. Ja też nie wymyślam z jedzeniem. Jem, kiedy jestem głodna i wtedy wszystko mi smakuje. Na szczęście zawsze mam jakąś robotę więc nie mam czasu się zastanawiać, co też bym zjadła.

Muszę się jednak przyznać, nawet jesli czeka mnie pała Śliweczki: najadłam się dzisiaj winogron, moich własnych więc bez chemii, po prostu nie mogłam się oprzeć. Jadłam też zupkę pomidorową, ale dziś miałam królewski obiadek więc tego nie muszę się wstydzić. Natomiast winogrona - to była pełna premedytacja. Tak dużo ich jest w tym roku, przerabiam je na soki dla wnucząt no i tak same mi weszły do ust :D . Jestem pewna, że waga mnie ukarze, nie jutro to pojutrze. Cóz, w razie czego zrobimy sobie dwa dni białkowe.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, odezwę się niebawem i powiem jaka była wagowa kara za moją 'zbrodnię'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i przypominam się "starym" :) Protalowiczkom :-D

Zaginęłam po tym, jak na wyjeździe do rodziców dietę przerwałam... Głupio było mi później na wątku się pokazywać, bo wstyd... :grin: Niestety nie zdołam poczytać, co przez ten długi czas napisałyście, ale widzę po suwaczkach i zdjęciach (Śliweczko - brawo :D ), że spadki wagi rewelacyjne :D

Ja od 4 dni znowu na Dukanie, w planie na dwa tygodnie,do kolejnego wyjazdu do rodziców :D Na wesele jadę i chcę poczuć luz w sukience :roll: Wpadłam, żeby wkleić do przepisów zdjęcie chlebka z surimi, bo nigdzie w necie nie znalazłam. A zawsze to jakaś odmiana od kurczaka i twarogu :-D Chociaż uczciwie trzeba zaznaczyć, że z chlebem ma on niewiele wspólnego :-D

Witaj Córko Marnotrawna :D

Protal na 2 tygodnie a potem znowu nas opuścisz :-D Mam nadzieję, że później też nas będziez odwiedzać :grin: Dziękujemy za przepis na chlebek z surimi, wygląda bardzo smkowicie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również gratuluję Bożenko66 - z pewnością widać już efekt diety. U mnie niestety jeszcze nie bardzo

Nie martw się Sago, już niedługo wszyscy zauważą. Przed urlopem schudłam 7kg i bardzo mało osób to zauważyło, podczas urlopu schudłam tylko 2kg i po powrocie do pracy prawie wszyscy zuwżyli różnicę. Co się odwlecze....U Ciebie te efekty też będą i to na pewno duże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczyny ja własnie wypiłam kawkę. Zimno u mnie okropnie. Siedzę pod kocem. Powiedzcie mi co myślicie o A6W???

Kamyla ale smaka i ochoty robisz na te muffinki.

Olu upiecz je sobie hihi ja teraz tylko powstrzymuje sie zeby nie zjeść kolejnej :roll:

a6w - ja osobiście nie próbowałam ale moja była szefowa tak i chwaliła te ćwiczenia :)ale pewnie jak to każde ćwiczenia - maja swoich zwolenników i przeciwników...

zbieram siły na napisanie zakończenia do mojego licencjatu - brrr obrona się zbliża wielkimi krokami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was odchudzaczki moje kochane...

Czytam jak Wy trwacie w diecie ....zresztą ja też.....ale dziś to wstyd jaki wielki!!!!

Nagrzeszyłam cały dzień...i sałatka warzywna ze zwykłym majonezem i mięsko smażone i zeberka....no i kawałek torta urodzinowego córuni....pięknie dmuchała 4 świeczki....i znalazł się sernik (kilka malych kawałeczków...pycha) no i drinolek....

BardZo żałuję za grzechy i proszę o rozgrzeszenie......

Waga mnie i tak ukarze tylko czekam kiedy....na razie mam 61,9 brrrrrrrrrrrrrrr ale wypiłam już 1,5 litra wody...

Czekam do jutra albo do wtorku na werdykt.....

Ale narobiłyście mi smaka tymi mifinkami....ale nie mam foremek. Drogie są te foremki? Jeszcze ich nie piekłam....zresztą ostatnio bardzo malo piekę - chlebke też nie robię bo raz mi wyszedł a kilka razy nie...

Odezwę się jutro na porannej kawce dziewczyny.

Zaległości w czytaniu też jutro nadrobię. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiewczyny ja własnie wypiłam kawkę. Zimno u mnie okropnie. Siedzę pod kocem. Powiedzcie mi co myślicie o A6W???

Kamyla ale smaka i ochoty robisz na te muffinki.

musze powiedziec pare slow o A6W

zaczynalam ja dwa razy i nigdy nie udalo mi sie ukonczyc, raz poleglam po dwoch tygodniach a raz po trzech :)

wyniki tez byly mierne, tluszczyk po bokach stal sie troche mniejszy ale z przodu brzuchol byl taki sam

ta 6 jest naprawde dla wytrwalych osob i dla tych co nie maja opony z przodu bo i tak tluszcz zostaje a pod nim dopiero sa wyrzezbione miesnie to tyle z mojego doswiadczenia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyla zrobię zrobię tylko kupię foremki. Bo normalnie ślinka leci.

balbina dzieki za opinię na temat A6W. też własnie o niej poczytałam i chyba znajdę inne ćwiczonka na moje brzusio.

Anula1978 no to nagrzeszyłaś i to nieźle. Waga Cie ukarze i wątpię czy rozgrzeszenie da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamyla zrobię zrobię tylko kupię foremki. Bo normalnie ślinka leci.

balbina dzieki za opinię na temat A6W. też własnie o niej poczytałam i chyba znajdę inne ćwiczonka na moje brzusio.

Anula1978 no to nagrzeszyłaś i to nieźle. Waga Cie ukarze i wątpię czy rozgrzeszenie da :roll:

Polecam Tamille Webb jest naprawde dobra i po tych cwiczeniach naprawde mozna zgubic oponke widzialam na wlasne oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pysiek !!!!!

kochana dukan jest na cale zycie a nie na dwa tygodnie :) :roll: :-D :-D wiem, wiem ja tez jak mnie mama odwiedzila to nagrzeszylam oj tak, tak

wiec bardzo dobrze to rozumiem :-D

mam pytanie co do chlebka czy to surimi to trzeba pociac na mniejsze kawalki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze powiedziec pare slow o A6W

zaczynalam ja dwa razy i nigdy nie udalo mi sie ukonczyc, raz poleglam po dwoch tygodniach a raz po trzech :)

wyniki tez byly mierne, tluszczyk po bokach stal sie troche mniejszy ale z przodu brzuchol byl taki sam

ta 6 jest naprawde dla wytrwalych osob i dla tych co nie maja opony z przodu bo i tak tluszcz zostaje a pod nim dopiero sa wyrzezbione miesnie to tyle z mojego doswiadczenia :roll:

Olu ja podobnie jak Balbinka zaczynalam 6W razem z moimi corkami no i tak jak mowi Balbinka poleglysmy juz na 5dniu chyba tak bylo nam ciezko,ale moj mlodszy syn jest pilkarzem i sport to jego zycie i 6W to dla niego pestka ,ma rzeczywiscie miesnie brzucha pieknie wyzezbione ale to chyba bardziej dla mezczyzn sie nadaje.

-tak wogole witam wszystkie PANIE,czytalam rano Wasze posty ale spieszylam sie bo jechalam do tesciowej wiec nawet sie nie przywitalam.Jak pieknie czyta sie posty w ktorych piszecie o spadajacych kilogramach ,serce sie raduje oby tak dalej

-ja tez dzisiaj nagrzeszylam owocow co niemiara,wiec zarlam,dzieciom zachcialo sie pizzy oczywiscie nie protalowej wiec i ja zezarlam a kiloski zobacze jutro albo po jutrze i gdzie paleczka Sliweczki?nalezy nam sie nalezy :-D Ja mufinek tez jeszcze nie robilam ale tak zachwalacie wiec musze sprobowac;nie mam tych foremek nawet papierowych i prawde mowiac nigdy nie wpadly mi w oczy wiec nawet nie wiem gdzie je kupic

-Pysiek pamietam Cie pamietam,Balbinka znowu ma racje dlaczego tylko na dwa tygodnie,ktoras pisala ze diete Ducana mozemy stosowac tylko dwa razy wiec nie wiem czy to sluszny Twoj wybor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.