Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Aaaaa... jeszcze jedno - dla mnie najlepszym rozwiązaniem

byłoby gdyby połowa dnia na diecie dawała jakieś rezultaty :)

Bo w pracy mam tylko to co dozwolone - a w domu to masakra!!!

I tak do 14:30 jestem pięknie białkowa - a po południu zaczyna się

walka żeby na tych białkach wytrwać do wieczora!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahaaa to Ty taki mały grzesznik jestes hihihi :roll: ale dziękuję za odpowiedz bo wiesz jak to na początku, wszystkie wątpliwości i pytania dręczą człowieka :-D

Ja na początku mialam tak samo ( waga to wrog numer jeden) ale przy tej diecie to jest dla mnie jakis cud, bo nigdy tak długo na zadnej nie wytrzymałam :) fakt ze nigdy też nie dostałam takiego wsparcia jak od Was moje protalinki :-D

no nic, rodacy do pracy trzeba leciec :-D pozdrowionka i miłego dnia :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

u mnie waga stoi - chyba po malusiej lampeczce szampana - ale grunt , że stoi.

byłam wczoraj dzielna i u Babci na imieninkach (chociaz slina ciekła po brodzie) nie dałam sie skusić na torta.... <buja_w_obłokach> śmietanowy, z wisniami, nasaczony alkoholem.... aaaaaaa, ani na pajde ze smalcem tez się nie dałam namówić wieczorkiem przy koncercie wionobraniowym.

jestem dzielna dziewczynką

Robię faze 3/3 - jakoś chyba długo nie wytrzymałabym bez warzywek, z tym kalafiorem to super pomysł - a le to dopiero w środę :roll:

wczoraj te mufinki Wasze za mna chodziły - chyba je dzis zrobię - tylko forme kupis po pracy <mniam> :-D

w lubuskim chłodno - ale pogodnie, jesień zbliża się do nas wieeeeelkimi krokami... :)

pozdrawiam - miłego dnia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

malinko kotka to trzeba w domu trzymać.

Wczoraj odstawiłam numer.Jestem w wieku" ooo a może więcej" i w związku z tym biorę na stałe leki no i/chyba to już miażdżyca/i wzięłam podwójną porcje leków na nadciśnienie wieczorem.O kurcze jakiego miałam stracha .Ale jakoś skończyło się tylko na strachu.

A teraz piję szatana kawę bo mi się trochę w głowie kręci.

Dino trochę dzisiaj gorzej ale mąż uparty :)

Wybieram się do dermatologa bo przyczepił mi się demodex/co to za cholerstwo?/

nie mogę sobie z nim poradzić

waga narazie stoi ale dzisiaj 1 dzień z 3 P

narazie do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda witaj. Można tak kilka dni białek na utrwalaniu sobie zrobić??? Nic nie zaszkodzi??

malina świetnie że wyjazd udany. A kotek się znajdzie. Może gdzieś go przez przypadek zamkneli.

Anula1978 kalafiorek mówisz. Może i ja sobie kupie i ugotuje. Dobry pomysł. U mnie pogoda tez narazie marna. Ale coś nieśmiało słneczko wychodzi.

Witaj Śliweczko. Równiez miłego dnia zyczę

Kamyla witaj. Otrebianke zrobię sobie później.

zuza jeszcze kilka dni i córcia nie będzie chciała z przedszkola wychodzić. Najgorsze sa początki. A skąd TY jesteś??

mmchu dzielna jesteś że nic nie ruszyłaś. Silna wola robi swoje.

U mnie 100 gram spadło. od wczoraj. Więc chyba dobrze. Zważywszy że włączyłam warzywka od wczoraj.

Miłego dnia dziewczynki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kochane jak mi dzisiaj jest strasznie zimno!!! Normalnie zamarzam - w pracy się śmieją, że jestem zmarzluch w tym wieku!!! Grzałam sobie stopy. Ale faktem jest, że wypiłam troszkę ponad 1,5 litra zimnej wody do tej pory. A do końca dnia się jeszcze uzbiera - to może jutro rano będzie miłe zaskoczenie. Czuję się jak w lodówce. Chyba się skuszę na gorącą herbatkę. pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie kochane jak mi dzisiaj jest strasznie zimno!!! Normalnie zamarzam - w pracy się śmieją, że jestem zmarzluch w tym wieku!!! Grzałam sobie stopy. Ale faktem jest, że wypiłam troszkę ponad 1,5 litra zimnej wody do tej pory. A do końca dnia się jeszcze uzbiera - to może jutro rano będzie miłe zaskoczenie. Czuję się jak w lodówce. Chyba się skuszę na gorącą herbatkę. pa

Anula - i u mnie zimnica jak nie wiem co - pisac nie idzie :)

Ale to dobrze - kalorie laca w dół hihihi

Kiedys to bym się grzała i grzała - teraz to nawet fajnie marznąć ze świadomościa - że chudne przy tym :roll: Chociaz kawki to nie odmawiam sobie gorącej - czasem aż za dużo... ale co zrobic jak lubię ?? <bezradny>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maruda witaj. Można tak kilka dni białek na utrwalaniu sobie zrobić??? Nic nie zaszkodzi??

Nie zaskodzi mi.. :)

W książce wyczytałam nawet, że jeśli chce się tylko stracić celulit,

a nie koniecznie schudnąć - to wystarczą dwa dni białkowe w tygodniu,

a reszta normalnie.. Więc może można tą diete trochę pod własne potrzeby

podciągnąć!! Chodzi o to by DOBRE nawyki żywieniowe zostały z nami do końca

życia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anula - i u mnie zimnica jak nie wiem co - pisac nie idzie :)

Ale to dobrze - kalorie laca w dół hihihi

Kiedys to bym się grzała i grzała - teraz to nawet fajnie marznąć ze świadomościa - że chudne przy tym :roll: Chociaz kawki to nie odmawiam sobie gorącej - czasem aż za dużo... ale co zrobic jak lubię ?? <bezradny>

Mmuchu wiem, że kawusia jest smaczna i ja też ją lubię ale nie piję za dużo bo mi ciśnienie wariuje i tak mam dość wysokie. Wiecie przed dietą myślałam, że jestem za gruba i to ciśnienie mi skoczyło (nawet 150/100) ale już tyle schudłam prawie 20 kg i jest nadal skaczące - także nie wiem o co chodzi. A nie chce stale chodzić po lekarzach bo jeszcze coś wynajdą. Faktem jest, że często a ostatnio bardzo często boli mnie głowa. I dlatego z kawą uważam piję z rana zwykłą sypaną i koło południa rozpuszczalna...ale czasami jest tak że mi nie smakuje i wydaje mi się, że jestem ta kawą "przepita" i nie piję jej wtedy ze smakiem.

A to, że mi zimno to mnie nawet cieszy bo mam świadomość, że wtedy chudnę hi hi hi

Miłego i ciepłego dnia życzę Wam wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajcie kochane !!!!

a u mnie pieknie sloneczko grzeje tylko temperatura sie obnizyla :roll:

wiec tak, po mufinkach 0,500 zostalo wiec chyba jestem typem zeby weglowodany omijac wielkim lukiem :) ale od czasu do czasu pewnie cos slodkiego upieke bo ze mnie taki lasuch jest i nijak nie moge sie tego pozbyc :-D :-D :-D

milego dnia kochane protalki !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuza jeszcze kilka dni i córcia nie będzie chciała z przedszkola wychodzić. Najgorsze sa początki. A skąd TY jesteś??

A dzięki, dzięki, tak myślę, że to tylko kilka dni i potem będzie dobrze. Ze starszą córcią nie miałam takich problemów. Od początku ubóstwiała przedszkole i tak jest nadal (teraz w zerówce)

A jestem moja droga Twoją "sąsiadką" prawie, bo z Grudziądza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 100 gram spadło. od wczoraj. Więc chyba dobrze. Zważywszy że włączyłam warzywka od wczoraj.

Miłego dnia dziewczynki.

Witam wszystkie protalinki.

Ja też od wczoraj włączyłam warzywka i też waga mi spadła o 100g. :) Zjadłam troszkę pomidora, pół ogórka i dużo, dużo rzodkiewek, bo to za nimi tęskiniłam najbardziej. W książce pani Jakimowicz - Klein "Jedzenie, które leczy" wyczytałam, że właśnie rzodkiewki zalecane są osobom z nadwagą i nadciśnieniem.Jest w nich bowiem dużo potasu - pierwiastka, który wypiera sód z organizmu. A jeszcze bardo lubię kalarepę, która ma właściwości oczyszczające krew z toksyn. W ogóle lubię warzywa, które trzeba gryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuza prawo jazdy tam zdawałam. Więc witam sąsiadkę.

Maruda czyli nieraz nawet wskazane takie białkowanie:-)

balbina83 witaj. U mnie też pewnie po węglowodanach by przybywało.

No myśle!!! :roll: Jak już ktoś całkiem na diecie nie będzie

to może może!!! Bo chodzi o to żeby żyć zdrowo, nie!!!!!!

Ale póki chcesz chudnąć to nie kombinuj za dużo!!! Regularny

rytm naprzemienny jest naważniejszy! I nie patrz na mój suwaczek!!

Bo ja z chudnięciem się już poddalam - jak Bóg da :) to będzie jeszcze

te 2 kg, a jak nie to nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.