Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

benek i śliweczka ja wasze posty odebrałam, jako ciepłe rady i Wy także powinnyście je tak traktować. Nie ma nic złego w tym, że macie odrębne zdania na pewne tematy. Każdy ma z nas inny organizm i inaczej toleruje pewne produkty. Ja zawsze myśląc o mące biorę pod uwagę swoją grupę krwi zero, którą nie tuczy nic bardziej niż mąka.

Dziękują wam za wasze rady i opinie :) i proszę nie sprzeczajcie się z tego powodu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

benek i śliweczka ja wasze posty odebrałam, jako ciepłe rady i Wy także powinnyście je tak traktować. Nie ma nic złego w tym, że macie odrębne zdania na pewne tematy. Każdy ma z nas inny organizm i inaczej toleruje pewne produkty. Ja zawsze myśląc o mące biorę pod uwagę swoją grupę krwi zero, którą nie tuczy nic bardziej niż mąka.

Dziękują wam za wasze rady i opinie :) i proszę nie sprzeczajcie się z tego powodu :roll:

Oczywiście Delfino,nie mam zamiaru się sprzeczać o jakąś głupią mąkę.Nie rozumiem tylko tonu Benka,bo jad aż się z jej postu  wydobywa...Każdy na forum ma prawo wypowiedzieć się na różne tematy i mieć odmienne zdanie.Nie zgodziłam się z Benek i napisałam o tym.Pisząc że na tym forum jest nie tylko Benek i Śliweczka miałam na myśli to że każda z nas ma swoje zdanie i każda z nas myśli inaczej.Widać to ja po polsku nie umiem pisać...

Benek,nie gniewaj się bo naprawdę nie ma o co.Nie potrzebujemy tu kłótni bo wszystkie walczymy o to samo.Może mój post zabrzmiał dziwacznie i odebrałaś go zbyt dosłownie,cóż jestem zwykłą babą ze wsi i być może coś nie tak napisałam.Nie miałam zamiaru Cię urazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa jeszcze miałam nadzieję,że kiciuś wróci,a potem już zaczęłam ryczeć i tak sobie ryczę do teraz :) .szczerze mówiąc ,juz nie wyglądam,ale mało mnie to obchodzi :roll: .Ta sprawa przekresliła cały mój wyjazd :-D .może ktos ,kto nie ma zwierzaka w domu nie zrozumie ,ale ci co maja wiedzą o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa jeszcze miałam nadzieję,że kiciuś wróci,a potem już zaczęłam ryczeć i tak sobie ryczę do teraz :) .szczerze mówiąc ,juz nie wyglądam,ale mało mnie to obchodzi :roll: .Ta sprawa przekresliła cały mój wyjazd :-D .może ktos ,kto nie ma zwierzaka w domu nie zrozumie ,ale ci co maja wiedzą o co chodzi.

Mallinko! Ja co prawda nie mam zwierzaka w domu, ale bardzo Ci współczuję. Bardzo lubię zwierzaczki i domyślam się jakie to może być uczucie stracić ukochanego przyjaciela. Nie wiem jak to jest z kotami, ale może nie trać jeszcze nadziei, co?? Trzymaj się dzielnie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa jeszcze miałam nadzieję,że kiciuś wróci,a potem już zaczęłam ryczeć i tak sobie ryczę do teraz :roll: .szczerze mówiąc ,juz nie wyglądam,ale mało mnie to obchodzi :-D .Ta sprawa przekresliła cały mój wyjazd :-D .może ktos ,kto nie ma zwierzaka w domu nie zrozumie ,ale ci co maja wiedzą o co chodzi.

Jejciu Malinko dobrze wiem przez co przechodzisz ale moze kicia wroci badz dobrej mysli kochana jeszcze nie jest za pozno

myslami bede z toba malinko, trzymaj sie jakos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinko, może go poszukaj. To jest najlepsza pora, wieczór, spokój i cisza. Przestraszone koty, a przecież jest to możliwe, że sie boi, uciekają najczęściej gdzieś wyżej. Zadrzyj głowę i wołaj go. Następne miejsca gdzie się chowają to:gęste krzaki, pod samochodami, piwnice. To ostatnie najrzadziej, bo są wypędzane przez inne koty. W każdym razie nie załamuj się. Znam koty. które wracały nawet po kilku miesiącach, jednak njaczściej po kilku dniach. Szukaj, nawołłuj ale tylko wtedy, gdy jest absolutny spokój na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa jeszcze miałam nadzieję,że kiciuś wróci,a potem już zaczęłam ryczeć i tak sobie ryczę do teraz :roll: .szczerze mówiąc ,juz nie wyglądam,ale mało mnie to obchodzi :-D .Ta sprawa przekresliła cały mój wyjazd :-D .może ktos ,kto nie ma zwierzaka w domu nie zrozumie ,ale ci co maja wiedzą o co chodzi.

Malinko, nie płacz - kot jak to kot własnymi ścieżkami chodzi - może zapachniała mu druga połówka i poszedł na podryw - zobaczysz, jutro, pojutrze za kilka dni - wróci marnotrawny - wymęczony, głodny ale szczęśliwy - bo użył sobie życia.

Moi Rodzice mieli kotkę ( w ogóle maja zawsze kilka kotów), którą oddali znajomemu razem z jej małym kotkiem - a ona po 2 miesiącach wróciła z drugiego końca wsi i to wsi nie małej.

Sama mam psiaka - więc wiem co znaczy taki przyjaciel.

Głowa do góry - kot jest teraz w siódmym niebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kochane,zmęczona po podróży,ale wyjazd był bardzo udany i wszyscy się stawili.Naprawdę fajna sprawa,takie spotkanie po latach.Niestety mam też problem,mój kotek od 2 dni się nie pojawił.Jest kastratem i nigdy mu się to nie zdarzyło,mam nadzieję,że wróci,moze ktoś go zamknął :) .Oby nie stało mu się nic złego.Życzę miłego (chociaż u mnie pochmurnego ) dnia.

Dzisiaj do południa jeszcze miałam nadzieję,że kiciuś wróci,a potem już zaczęłam ryczeć i tak sobie ryczę do teraz :roll: .szczerze mówiąc ,juz nie wyglądam,ale mało mnie to obchodzi :-D .Ta sprawa przekresliła cały mój wyjazd :-D .może ktos ,kto nie ma zwierzaka w domu nie zrozumie ,ale ci co maja wiedzą o co chodzi.

Mallinko, mam nadzieję, że Twój kotek po prostu obraził się na Ciebie za to, że wyjechałaś. Fakt, wykastrowany kot się nie włóczy, ale moje czasami się na mnie obrażają i karzą mnie wlaśnie w ten sposób, że znikają. Jednak Misia nie wróciła i nawet nie wiem, co się z nią stało. Dlatego rozumiem co przeżywasz. Miejmy nadzieję, że jeszcze wróci. Jak tylko wróci daj znać, proszę.

Ej, dziewczyny (Benek i Śliweczka) , wyluzujcie, bo tu się robi tak samo jak na innych forach. A było tak miło!!!!!!!!!!

Muszę powiedzieć, że rozumiem Benię bo każdy organizm jest inny i nie widzę nic zlego w jej poście, zresztą jego adresatka, Delfina, też nie. Więc po co te kłótnie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malinko, nie płacz - kot jak to kot własnymi ścieżkami chodzi - może zapachniała mu druga połówka i poszedł na podryw - zobaczysz, jutro, pojutrze za kilka dni - wróci marnotrawny - wymęczony, głodny ale szczęśliwy - bo użył sobie życia.

Głowa do góry - kot jest teraz w siódmym niebie :)

Oj, nie czytasz uważnie, kotek jest wysterylizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, nie czytasz uważnie, kotek jest wysterylizowany.

Tak, to prawda - zapomniałam o tym - ale i kastrat się czasami powłóczy, moja przyjacółka ma takiego Rudzielca - trzęsie całym osiedlem :) i pomimo tego, że kastrat czasami nie ma go po 2 dni. Kot to kot, ma swoje widzimisię. tak czy siak - 3mam kciuki, żeby wrócił z wojaży :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczorkiem.

Dziewczynki mam pytanie do tych, które są w III fazie: powiedzcie mi czy w III też trzeba pić wody po 2 litry dziennie? Nie doszłam jeszcze w książce do tego - zabieram się zawsze do ponownego przeczytania i zabrać się nie mogę. Proszę o podpowiedzi.
Nic nie znalazłam na temat obowiazkowego picia wody, ale jestem prawie pewna, ze do końca zycia trzeba sie nawadniac. Dukan pisze o piciu płynow nawet po to, aby mniej zjesc,aby rozpuscic kwasy zoładkowe itd, wiec pewnie standardowe 2 litry sa wskazane. I pewnie niekoniecznie woda, ale w ogóle plyny :-D

Dzisiaj do południa jeszcze miałam nadzieję,że kiciuś wróci,a potem już zaczęłam ryczeć i tak sobie ryczę do teraz :) .szczerze mówiąc ,juz nie wyglądam,ale mało mnie to obchodzi :roll: .Ta sprawa przekresliła cały mój wyjazd :-D .może ktos ,kto nie ma zwierzaka w domu nie zrozumie ,ale ci co maja wiedzą o co chodzi.

Malinko Kochana bardzo mi przykro, ze kotek gdzies przepadł i tak jak reszta dziewczyn mam wielka nadzieje, ze wróci- gdzie mu bedzie tak dobrze jak w ramionach swojego ludzkiego przyjaciela. Wiem co przezywasz, zwierzeta sa czescia naszego zycia, nasi mali , zalezni od nas przyjaciele i członkowie rodziny. Trzymaj sie dzielnie Kochaniutka.

Kobiety Kochane - Benek i Śliweczko- nie moge uwierzyc, ze jakos tak kwasno sie zrobiło. Babki Kochane , mam nadzieje, ze to tylko chwilowe nieporozumienie?? Benek, ja sobie forum bez Ciebie nie wyobrazam- kto mnie bedzie ściagal na ziemie bezgrzeszną?Nie ma mowy o Twoim milczeniu. Ja sie nie zgadzam!!!! Wracaj mi tu szybciutko :-D Jestesmy jedna bandą - Sektą Czcicieli Twarogu i nie mozna się z niej ot tak wypisać :-D

Dzisiaj mnie mnie na forum, ale to tylko dlatego, ze jak wyswietlę strone to na gorze mam wielki baner MCDonaldsa, ktory kusi mnie tymi niezrowymi bulkami, tym razem w ostrej wersji. O ile dzielnie znosze od poczatki diety te boczne obrazki o tyle mój odwieczny wrog w postaci koncernu amerykanskiego doprowadza mnie do slinotoku. I nawet 2 razy przeczytalam post o mieleniu reki w maszynce- i nic- slinotok jak był tak jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co sie z moim netem dzieje ale 5 raz staram sie cos napisac i strony w miejscu stoja :) szlag mnie trafi na miejscu !!

Juggin ja mam taka faze na slodycze jak ty na McDonaldsa oj my biedne :roll: :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfina88 dasz sobie radę z rachunkowością.

Tryolcia no to gratuluje spadku wagi. Ja na warzywa sie rzuciłam jak opętana. A szczególnie pomidory które uwielbiam.

Śliweczka zgadzam sie z Tobą wszystkie jesteśmy tu z jednego powodu. Więc po co te nerwy??

malina bardzo mi przykro. Wiem jak to jest związać się ze zwierzęciem. Przytulam Może jednak wróci kotek tylko gdzies "zabalował"

juggin mnie kuszą te przepisy z boku:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.