Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziewuszki!!

Po wczorajszym dniu warzywnym odnotowałam dziś 0,4 kg spadku:) A dziś gołąbki aż mi juz slinka leci a kapusta jeszcez twarda. :roll:

Musze suwaczek przesunąć, wczoraj tego nie zrobiłam i dobrze bo dzis musiałabym to robić 2 raz :-D

OO!!! To nieźle :)

Ja od czwartku znów na warzywach będe i zjednej strony się cieszę, bo sobie mogę poużywać, no i dla zdrowia, ale z drugiej zastój wagi powoduję, że jak najszybciej chcę samo białko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że zrobiłam test Dukana - wyszło mi że na uderzeniowce 4 dniowej (bo wg Niego powinnam mieć 4 dni) - powinnam zrzucic 1,85kg, później 75 dni na naprzemiennej - 8,93kg - do 65,2kg to moja optymalana waga do utrzymania. III faza - 108 dni do marca. Hmmmm... ciekawe czy się sprawdzi...

Czy któraś z Was robiła ten test ?? Co prawda jest po francusku - ale chyba dobrze wszytsko zrobiłam - bo jak na razie by sie zgadzało u mnie wszystko, jak tak przeliczyc to matematycznie to powinnam ok 150dkg chudnać dziennie :roll: a mam 16 dzień diety - i 2,5kg za soba....a wg testu powinnam mieć za sobą 2,40kg - więc chyba dobrze...

Ale nie ma co wierzyc w matematykę - najlepiej wsłuchac się w organizm...

Nic nie słyszałam o tym teście. Mogę prosić o link ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfina tłumaczenie:

Tłumaczenie kwestionariusza

1. Państwa Imię): .......

2. Ile chcielibyście ważyć: .... (tylko cyfry!!!)

3. Jesteście: (une femme) = kobieta...... (un homme = mężczyzna)

3a. Spieszno Wam rozpocząć dietę: oui (tak), non (nie)

4. Wasza aktualna waga w kg (na czczo i bez ubrania): ........ (tylko cyfry)

5. Wasz wzrost w cm: ....... (tylko cyfry), a więc np. 165, a nie 1,65

6. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): ........

7. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): .....................

7a. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: ...... (tylko cyfry)

8. Czy przechodziliście już jakieś diety: aucun = żadnej, plus - więcej niż 3

9. Państwa wiek: ..... (tylko 2 cyfry)

10. Czy w Państwa rodzinie ktoś ma skłonności do tycia: ...... Oui = tak, Non = nie

11. Musimy ocenić grubość Państwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku)... 1. możliwość drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu), 2 możliwość normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają, 3 możliwość gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka

12. Ile razy byliście w ciąży: .... aucun = ani razu, plus = więcej niż 3 razy,

13. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: plutot facilement = raczej łatwo, difficilement = trudno

14. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: .... oui = tak, non = nie

15. Wasz adres mailowy: .......................

16. Proszę podać Wasz nick : .......................

17. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie)

18. Je souhaite bénéficier des réductions tarifaires et des offres des partenaires de regimedukan.com = chciałabym korzystać z upustów cen oferty sklepu internetowego partnerów Dukana - odznaczyć kwadracik (jest to opcja ważna po ewentualnym zapłaceniu opieki dietetyka, przy analizie wagi niczym nie skutkuje!!!)

19. Verification = sprawdzenie.... wpisać litery widoczne na obrazku

20. Valider mon analyse = wysłać mój test do analizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do południa jeszcze miałam nadzieję,że kiciuś wróci,a potem już zaczęłam ryczeć i tak sobie ryczę do teraz :) .szczerze mówiąc ,juz nie wyglądam,ale mało mnie to obchodzi :roll: .Ta sprawa przekresliła cały mój wyjazd :-D .może ktos ,kto nie ma zwierzaka w domu nie zrozumie ,ale ci co maja wiedzą o co chodzi.

Rozumiem cie Malinko i bardzo ci współczuje, ja tez od zawsze mam w domu psa, i kolejne ich odejscia, choroby i tym podobne zdarzenia tak mocno mnie i całą rodzine dotykały, bo to przecież jest zwykły domownik, i dlatego bardzo mi was żal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przy kawce i otrębiance.Dziękuję serdecznie za wszystkie ciepłe słowa z wami lżej mi na serduchu.Ja nie tracę nadziei,wprawdzie nigdy wcześniej taka sytuacja się nie zdarzyła,ale jeszcze liczę na to,że wróci.

waga trochę w górę,ale jestem przed@ to pewnie główny powód.

Życzę Wszystkim Protalkom miłego dnia(słoneczko zaczyna przyświecać).

Może Malinko tak jak napisała Maho ktos go niechcący zamknął w jakies piwnicy, nieświadomy niczego i teraz musisz czekac cierpliwie i wierzyc... Trzeba miec nadzieję....Będzie dobrze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie z kaweczka na biurku.

Cała noc śnily mi sie jakieś koszmary0 a zachciało mi się czerwonej herbatki na noc :roll: Waga lekko spada, ale niestety nie sa to super spadki.Ale jak pisze zawsze 65 kg nieprzekroczone rano , wiec jest ok. Zapominam o owocach, dziwne zachowanie, bo na II fazie ciagle chcialam je jesc, ale wtedy byly i truskawki i malinki, a teraz śliweczki i koniec..nic dobrego sobie nie umiem znaleźć :-D Ale poprawię sie, bo nie ma co ukrywac- jabłko działa lepiej niz otreby i lewtywa :-D , a u mnie z tymi sprawami zawsze nieciekawie było :-D

W weekend ukochany ma urodzinki- no to czeka mnie próba ognia, zaserwuje protalowy sernik, nawbijam swieczek i będę udawać ze to urodzinowy torcik. Pewnie bedzie szczęśliwy , bo sam wiecznie na diecie, ćwiczy, biega...nie to co ja :-D No ale to dopiero w weekend. A dzis wtorek- zasuwanko i w pracy i w domku.

Dziewczyny worki prózniowe raczej zdały egzamin- 2 lekko sie rozszczelnily, ale jak pisała Pola- gdy sie rozszczelniły to były juz pieknie w pawlaczu poupychane, więc nie zrobilo to dla mnie róznicy. Polecam wiec- ja kupowałam 60/80, zapachowe na All..., były w komplecie 6 szt. za 35,99 zł.

Myslisz Juggin że herbata czerwona może miec wpływ na koszmary senne :D ....pierwsze słysze. mnie przedwczoraj snił sie nasz były premier Buzek, ze tez był ze mna na protalu i tez sie odchudzał i razem ze mna na jakims wytwornym przyjeciu wyżerał tylko chudy twróg - a ja sie dziwiłam bo on taki chudzienki....To ja nie wiem po jakiej herbatce był ten mój sen........koszmar to nie był, choc na koniec przyjecia Buzek miał atak bólu zołądka.....

Nic innego nie protalowego nie piłam, naprawde.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.