Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Kamylka - to ty może zamiast dietetyka to odwiedź okuliste... ja tez tak mam, w łazience waże sie rano, czasem jest w niej ciemno, nie zapalam swiatła a wage mam zwykłą i jestem zaspana i z wysokości moich 176 cm niedowidze tych małych czarnych kreseczek i nie wiem spadła czy stoi w miejscu....

Ale i tak idzie ci w dobrym kierunku...gratulacje !

haha coś Ty właśnie z moim wzrokiem jest tak dobrze ze okuliści na razie by mnie wyśmiali jak bym sie tam zjawiła hehehe widocznie moja wyobraźnia widzi juz rzeczy ktore chciałaby widzieć hahahaha

ale niech sie nie boi bo juz dziś zobaczyła 87 ale z większym haczykiem :roll:

maho już ktoś wspomniał ze to może być przez pełnię księżyca i to bardzo możliwe skoro nie jesteśmy z tym same :)

moze dziś bedzie lepiej :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalinki!

Przepraszam Wszystkie kobitki które uraziłam z Śliweczką i Bożenką na czele.

Zawsze uważałam, że własne zdanie jest podstawą naszego życia. Trzeba umieć bronić swojej myśli, jednak należy to czynić w cywilizowany sposób. Mi się to nie udało, za co bardzo Was przepraszam!

Nie miałam zamiaru Was opuszczać, oczywiście źle zbudowałam zdanie, które miało nie mniej, nie więcej znaczyć, że już nic nie napiszę na temat mąki, ciast, naleśników........no, tylko o czym ja będę pisać?post-12859-1252439638_thumb.gif Także jeśli ktoś myślał, że się mnie pozbył to się myli.

Moja teza się sprawdza: Przed @ nie powinnam dotykać klawiatury!!!! tylko czemu nie wprowadzam jej w życie....?post-12859-1252439572_thumb.gif

Żartuję sobie oczywiście, ale przeprosiny są naprawdę szczere!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-D Dzień dobry :-D

Cześć Benek - fajnie, że się odezwałaś, no to teraz jeszcze

Śliweczka musi zajżeć do nas zza swoich przetworów i będzie

jak dawniej :) Bo Ty Śliweczko zawsze ręcę pełne roboty masz.

Ale dzięki temu i ja mam ochote w moim domciu robić przetwory.

Ale to w przyszłości :-D

Wiecie co mam do Was taką sprawę trochę nie związaną z dietą.

Mam nadzieje, że wybaczycie.. Ale chciałabym się dowiedzieć czy

któraś z Was ma internet bezprzewodowy i w ogóle co na ten temat

myślicie. Czy lepiej jednak ciągnąć kabel.. Bo mi nie zależy na necie

poza domem.. ale ten bezprzewodowy jakoś tak taniej wychodzi choć

ma duuużo ograniczeń i wolniej chodzi.. Jak na takim necie działa nasze

forum??!!??

Miłego dnia i czekam na opinie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kochane protalki !!!!!!!

pogoda z rana jak drut !!!juz slonko swieci i jest cieplo, ciekawe czy mi bedzie tak wesolo jak wejde na wage bo wczoraj podjadlam serniczka oj duzo go wszamalam :roll: chociaz nie martwie sie zbytnio bo caly protalowy byl wiec powinno byc dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki kochane :)

Benuś, ja sie przez sekundę nawet na Ciebie nie gniewałam :-D Jeśli się poczułas urażona, przepraszam. Bardzo się cieszę, że wróciłyśmy do równowagi :roll:

Sliweczka kochana wstawiła nam przepis na forum, więc mam nadzieję, że sama też wróci, plissss...

Marudko, ja mam internet bezprzewodowy TPSA i jestem bardzo zadowolona, bo mogę latać z laptopem po całym domu. Na początku był kłopot z rozruchem, ale już od 2 lat jest dobrze, więc mogę polecić z czystym sumieniem :-D

U mnie waga poszła w dół, ale jeszcze nie z suwczka, ale trudno, może jutro :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Protalinki!

Przepraszam Wszystkie kobitki które uraziłam z Śliweczką i Bożenką na czele.

Zawsze uważałam, że własne zdanie jest podstawą naszego życia. Trzeba umieć bronić swojej myśli, jednak należy to czynić w cywilizowany sposób. Mi się to nie udało, za co bardzo Was przepraszam!

Nie miałam zamiaru Was opuszczać, oczywiście źle zbudowałam zdanie, które miało nie mniej, nie więcej znaczyć, że już nic nie napiszę na temat mąki, ciast, naleśników........no, tylko o czym ja będę pisać?post-12859-1252439638_thumb.gif Także jeśli ktoś myślał, że się mnie pozbył to się myli.

Moja teza się sprawdza: Przed @ nie powinnam dotykać klawiatury!!!! tylko czemu nie wprowadzam jej w życie....?post-12859-1252439572_thumb.gif

Żartuję sobie oczywiście, ale przeprosiny są naprawdę szczere!

Czesc benek fajnie ze jestes!!!! przed @ to my wszystkie powinnysmy siedziec w zamknieciu i samotnie :-D

:grin: Dzień dobry :grin:

Cześć Benek - fajnie, że się odezwałaś, no to teraz jeszcze

Śliweczka musi zajżeć do nas zza swoich przetworów i będzie

jak dawniej :) Bo Ty Śliweczko zawsze ręcę pełne roboty masz.

Ale dzięki temu i ja mam ochote w moim domciu robić przetwory.

Ale to w przyszłości :-D

Wiecie co mam do Was taką sprawę trochę nie związaną z dietą.

Mam nadzieje, że wybaczycie.. Ale chciałabym się dowiedzieć czy

któraś z Was ma internet bezprzewodowy i w ogóle co na ten temat

myślicie. Czy lepiej jednak ciągnąć kabel.. Bo mi nie zależy na necie

poza domem.. ale ten bezprzewodowy jakoś tak taniej wychodzi choć

ma duuużo ograniczeń i wolniej chodzi.. Jak na takim necie działa nasze

forum??!!??

Miłego dnia i czekam na opinie :roll:

Marudko ja mam net i taki i taki tzn. przez kabel i bez kabla wiec roznica to jest w szybkosci i wygodzie

bezprzewodowy to wszedzie mozesz wziasc ze soba i korzystac z netu ale co do szybkosci to to zostawia wiele do zyczenia !!!!

ja na bezprzewodowym nie potrafie dzialac bo mnie szlag trafia jak mam czekac pare minut kiedy mi sie strona otworzy :-D

ten na kablu nooo ten to ja mam naprawde szybki i z tego jestem najbardziej zadowolona :-D do tego mam telefon, TV kablowke i rozmowy darmowe do polski w sumie do 29 krajow, moge dzwonic ile dusza zapragnie :D i mam stala oplate 49,90 € a za bezprzewodowy place 14,90 € ale tak jak pisalam wolny i nic wiecej z tego co sie orientuje moja mama ma trzy w jednym tzn. TV, internet, telefon (rowniez darmowe gadki na europe za stala oplata) i placi 202,20 zl.

musisz ze swoja polowka pogadac co wam lepiej sie oplaca :D :D :D :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie po kawce i przy kolejnym kubeczku wody.

Ale rano było zimno brrrr muszę zamontować termometr bo stary zbiłam przy wymianie okna ale na pewno było poniżej 10 stopni. Za to w południe ma być ciepło...muszę dzisiaj po pracy iść ze swoją niunią na rowerek bo wczoraj nie jeździła. Powiedzcie mi kochane czy pijecie te wody niegazowane smakowe np. cytrynowe, truskawkowe? Pytam się bo akurat taką kupiłam a ona jest słodka i z ciekawości się Was pytam.

Marudko ja miałam internet bezprzewodowy - fakt był tańszy płaciłam coś ok 37 zł miesięcznie i nawet nieźle działał (nie pamiętam jaką miał szybkość) ale mogłam co nieco ściągnąć z tym, że zdarzały się przerwy i nie miałam netu bo były jakieś roboty czy coś takiego - wtedy bardzo się wściekałam bo potrafiło netu nie być nawet kilka dni bez wcześniejszego uprzedzenia. Wyobraź sobie coś robisz i nagle nie ma netu na dłuższy czas. Nie wiem jak jest teraz, może zależy też od kogo bierzesz tzn z jakiej firmy bo może być że w Twoim mieście jest kilka firm, które udostępniają internet bezprzewodowy. W każdym bądź razie za podłączenie i za tą tubę, którą mocowali chłopacy na dachu zapłaciłam 250 zł - umowa na 2 lata chyba (jak dobrze pamiętam). Także podpytaj się ludzi, którzy mają i sama oceń czy warto. Nieraz jest tak, że możesz podłączyć się pod jakąś inną niezabezpieczona sieć i mieć neta za darmo (ale to jak umowa Ci sie skończy i nie będziesz musiała wnosić miesięczne opłaty) Ale nie wiem dokładnie jak to działa. Ja w każdym bądź razie ze swojego internetu bezprzewodowego byłam średnio zadowolona.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie po kawce i przy kolejnym kubeczku wody.

Ale rano było zimno brrrr muszę zamontować termometr bo stary zbiłam przy wymianie okna ale na pewno było poniżej 10 stopni. Za to w południe ma być ciepło...muszę dzisiaj po pracy iść ze swoją niunią na rowerek bo wczoraj nie jeździła. Powiedzcie mi kochane czy pijecie te wody niegazowane smakowe np. cytrynowe, truskawkowe? Pytam się bo akurat taką kupiłam a ona jest słodka i z ciekawości się Was pytam.

Marudko ja miałam internet bezprzewodowy - fakt był tańszy płaciłam coś ok 37 zł miesięcznie i nawet nieźle działał (nie pamiętam jaką miał szybkość) ale mogłam co nieco ściągnąć z tym, że zdarzały się przerwy i nie miałam netu bo były jakieś roboty czy coś takiego - wtedy bardzo się wściekałam bo potrafiło netu nie być nawet kilka dni bez wcześniejszego uprzedzenia. Wyobraź sobie coś robisz i nagle nie ma netu na dłuższy czas. Nie wiem jak jest teraz, może zależy też od kogo bierzesz tzn z jakiej firmy bo może być że w Twoim mieście jest kilka firm, które udostępniają internet bezprzewodowy. W każdym bądź razie za podłączenie i za tą tubę, którą mocowali chłopacy na dachu zapłaciłam 250 zł - umowa na 2 lata chyba (jak dobrze pamiętam). Także podpytaj się ludzi, którzy mają i sama oceń czy warto. Nieraz jest tak, że możesz podłączyć się pod jakąś inną niezabezpieczona sieć i mieć neta za darmo (ale to jak umowa Ci sie skończy i nie będziesz musiała wnosić miesięczne opłaty) Ale nie wiem dokładnie jak to działa. Ja w każdym bądź razie ze swojego internetu bezprzewodowego byłam średnio zadowolona.

Pozdrawiam.

Anulko ja nie pije tych smakowych bo sie dopatrzylam ze tam jest cukier :) a bardzo je lubilam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, Balbinko, Ankulko!!! :)

Dziękuję Wam bardzo!!! Zastanawiam się nad wypróbowaniem

po prostu tego netu, za 9zł przez tydzień wyjdzie jego sprawdzanie

i jak będziemy niezadowoleni to będziemy mogli zwrócić. Przynajmniej

tak ładnie nam pani tą ofertę przedstawiał. Akurat pech chce, że

nikt z naszych znajomych nie ma takiego. U nas to wynikło z powodu

tej przeprowadzki. U swojej mamy Adam musiał zrezygnować z netu

- żebyśmy potem nie płacili podwójnie. I gdybyśmy wzięli teraz ten

bezprzewodowy to szłoby już go używać jeszcze w domu mamy, a potem

po prostu go ze sobą wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.