Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Dziewczyny,

Miłego dnia wszystkim życzę,

Benek wprowadziła zmiany :-D fajowe

komisyjnie przesunełam suwaczek o 0,1 w dół :) hehe bo w górę to w ogóle nie przesuwam - bo i po co - jak i tak trzeba bedzie przesuwac w dół poźniej :roll:

U nas piekna pogoda - chociaż z rana chłodno, Pozdrawiam Was wszystkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, Balbinko, Ankulko!!! :roll:

Dziękuję Wam bardzo!!! Zastanawiam się nad wypróbowaniem

po prostu tego netu, za 9zł przez tydzień wyjdzie jego sprawdzanie

i jak będziemy niezadowoleni to będziemy mogli zwrócić. Przynajmniej

tak ładnie nam pani tą ofertę przedstawiał. Akurat pech chce, że

nikt z naszych znajomych nie ma takiego. U nas to wynikło z powodu

tej przeprowadzki. U swojej mamy Adam musiał zrezygnować z netu

- żebyśmy potem nie płacili podwójnie. I gdybyśmy wzięli teraz ten

bezprzewodowy to szłoby już go używać jeszcze w domu mamy, a potem

po prostu go ze sobą wziąć.

Wiesz Marudko oni zawsze tak ladnie i korzystnie przedstawiaja swoje oferty :)

jezeli teraz bedziecie mieli z tego korzysc i pozniej oczywiscie tez to bierzcie i tak jak napisalas bedziecie mogli oddac jak cos bedzie szwankowac powodzenia !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko jeśli masz dobry internet na "kablu" to może po prostu zainwestuj w dobry router i laptop na pewno może mieć połączenie wifi więc wtedy zostajesz przy swoim internecie ale nie jestes przywiązana kabelkiem :-D my tak uzywamy, mamy jeden internet i ja lece z kabla a tata na laptopie na sygnale z routera i nie narzeka wcale na prędkość :-D

wiecie co... znow miałam w nocy koszmary :) najdziwniejsze jest to ze kiedys potrafiło mi się albo nic nie śnić albo tego nie pamiętałam a teraz nie wiem co jest :roll: same brzydkie rzeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry :)

Marudko ja mam necik bezprzewodowy z UPC i śmiga JAK SIĘ PATRZY :roll: . Na poczatku troche mulil, ale wezwalismy informatyka z miasta ( bo Panowie z UPC to tylko czytaja instrukcje i po prostu podłączają- na niczym innym znac sie nie znają ) i wyregulowal cos w lapie i śmiga. Niestety lap jest już stary i podobno nie rozwija pełnych mozliwości tego netu, ale działa bardzo poprawnie. Ja w sumie korzystam jedynie z forum, poczty i innych prozaicznych rzeczy, nie ściagam nic z netu, ale z czystym sumieniem polecam.

Waga stoi ..i dobrze- jutro mija miesiąc utrwalania. Nie przytyłam mimo grzechów straszliwych, wiec Dukan dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudko jeśli masz dobry internet na "kablu" to może po prostu zainwestuj w dobry router i laptop na pewno może mieć połączenie wifi więc wtedy zostajesz przy swoim internecie ale nie jestes przywiązana kabelkiem :-D my tak uzywamy, mamy jeden internet i ja lece z kabla a tata na laptopie na sygnale z routera i nie narzeka wcale na prędkość :)

Kamyla, Olu router to przede wszystkim..

Ale ja się przeprowadzam w inne miejsce, dlatego

chwilowo nie mam gdzie tego netu zainstalować.

Bo niestety mamy jeszcze lokatorów.. :roll:

Teraz tak pomyślałam, że sprawdzać bezprzewodowy

w jednym miejscu, a potem używać go w innym

- może już być inaczej.. Więc chyba jeszcze damy

sobie trochę czasu do namysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien Dobry :-D

Marudko ja mam necik bezprzewodowy z UPC i śmiga JAK SIĘ PATRZY :-D . Na poczatku troche mulil, ale wezwalismy informatyka z miasta ( bo Panowie z UPC to tylko czytaja instrukcje i po prostu podłączają- na niczym innym znac sie nie znają ) i wyregulowal cos w lapie i śmiga. Niestety lap jest już stary i podobno nie rozwija pełnych mozliwości tego netu, ale działa bardzo poprawnie. Ja w sumie korzystam jedynie z forum, poczty i innych prozaicznych rzeczy, nie ściagam nic z netu, ale z czystym sumieniem polecam.

Waga stoi ..i dobrze- jutro mija miesiąc utrwalania. Nie przytyłam mimo grzechów straszliwych, wiec Dukan dziala.

Ale do tego chyba trzeba by mieć telefon?? Bo ja tak to od razu

odpada.. Nie chcemy mieć stacjonarnego.. Oj tyle tych firm, taki

wybór - strasznie ciężko.. Póki co w pracy mamy neta - to damy

radę.. Tylko po weekendach będe miała nadrabiania na naszym forum

:) Więc w pierwszy tydzień przeprowadzki trzeba będzie to załatwić.

Ale ci państwo coś nie dzwonią :roll: a obiecali w połowie miesiąca :-D

Chyba jednak będziemy czekać do końca września post-13995-1252481202_thumb.gif

Strasznie już jestem zniecierpliwiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do tego chyba trzeba by mieć telefon?? Bo ja tak to od razu

odpada.. Nie chcemy mieć stacjonarnego.. Oj tyle tych firm, taki

wybór - strasznie ciężko.. Póki co w pracy mamy neta - to damy

radę.. Tylko po weekendach będe miała nadrabiania na naszym forum

:) Więc w pierwszy tydzień przeprowadzki trzeba będzie to załatwić.

Ale ci państwo coś nie dzwonią :roll: a obiecali w połowie miesiąca :-D

Chyba jednak będziemy czekać do końca września post-13995-1252481202_thumb.gif

Strasznie już jestem zniecierpliwiona

Kochana nie trzeba miec telefonu zadnego. Podłaczane jest to za pomoca modemu i routera, ktore stoja w mieszkaniu i pena wkładanego w usb w kompie. Więc chodzisz sobie po domku z lapikiem a on łapie sygnał. I co fajne, mozna chyba do 3 kompow na jednej lini podłączyc, czyli czesto jest tak, ze ja w kuchni, ukochany w pokoju i gadamy sobie na GG :-D I pada zdanie: Podaj Piwo Kobieto- bo siedze blizej lodówki :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko, Balbinko, Ankulko!!! :)

Dziękuję Wam bardzo!!! Zastanawiam się nad wypróbowaniem

po prostu tego netu, za 9zł przez tydzień wyjdzie jego sprawdzanie

i jak będziemy niezadowoleni to będziemy mogli zwrócić. Przynajmniej

tak ładnie nam pani tą ofertę przedstawiał. Akurat pech chce, że

nikt z naszych znajomych nie ma takiego. U nas to wynikło z powodu

tej przeprowadzki. U swojej mamy Adam musiał zrezygnować z netu

- żebyśmy potem nie płacili podwójnie. I gdybyśmy wzięli teraz ten

bezprzewodowy to szłoby już go używać jeszcze w domu mamy, a potem

po prostu go ze sobą wziąć.

Marudko zalezy gdzie mieszkasz i gdzie bedziesz mieszkac, bo w naszych stronach to roznie bywa z tym zasiegiem. Moj maz mowi ze nie warto brac bezprzewodowego i kazdemu odradza, ale moja kolezanka wziela na probe i dziala, tak ze zalezy gdzie sie mieszka......pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Benek dobrze, że wróciłaś :roll:

Maruda cieszę się, że wyniki dobre, na cholesterolu się nie znam, ale chyba lepiej mieć mniejszy niż za duży.

Ola pewnie tak jest, mi też na warzywach szła w górę, ale białka wszystko nadrobiły.

A co do snów, to odkąd jestem na diecie, to nic mi się nie śni.

Miłego dnia życzę, ja lecę z bratem do lekarza i na zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otrebianka zjedzona :)

Nie trzeba miec telefonu żeby mieć internet.

dELFINA tez myslę że na białkach zobaczę faktyczny stan wagi. Nic nie grzesze więc źle nie powinno być. Dzis jadę kupic papryczke, zrobie sobie leczo i zamroże. Reszte papryki włoże w słoiki. Tak że mam dziś co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana nie trzeba miec telefonu zadnego. Podłaczane jest to za pomoca modemu i routera, ktore stoja w mieszkaniu i pena wkładanego w usb w kompie. Więc chodzisz sobie po domku z lapikiem a on łapie sygnał. I co fajne, mozna chyba do 3 kompow na jednej lini podłączyc, czyli czesto jest tak, ze ja w kuchni, ukochany w pokoju i gadamy sobie na GG :roll: I pada zdanie: Podaj Piwo Kobieto- bo siedze blizej lodówki :-D

post-13995-1252483402_thumb.gif

To u mnie może być to samo :)

Marudko zalezy gdzie mieszkasz i gdzie bedziesz mieszkac, bo w naszych stronach to roznie bywa z tym zasiegiem. Moj maz mowi ze nie warto brac bezprzewodowego i kazdemu odradza, ale moja kolezanka wziela na probe i dziala, tak ze zalezy gdzie sie mieszka......pozdrawiam

Kasiu ja to się na koniec świata wyprowadzam i już trzęsę pordkami

przed zimą.. Bo samochodem to ja dopiero trzeci rok jeżdzę, ale zim

to trochę się boję.. Choć - dopukać - ostatnie bez szwanku przetrwałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a powiedzcie mi czy można jeść papryke w occie, ogórki kiszone, kapuste kiszoną ? Niewiem jak się je robi, więc niewiem czy są dozwolone.

Delfino - moim zdaniem papryka w occie - jak najbardziej - oczywiscie zalewa bez cukru :) ale kiszonki - to z wielkim umiarem - bo to przeciez soli duzo. To takie moje zdanie, mnie tez na kapustke kiszona leci ślinka - ale jak narazie wytrzymuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.