Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczynki ja biore aspargin. Zapisał mi kardiolog bo mam skurcze serca. Jest spoko. Mój mąz też bierze. I nie narzekamy,

Leczo juz ugotowałam jest zarąbiste.

Smacznego ! OLU

Ja brałam jakis potas w kapsułkach Kal....cos tam.... nazwy nie pamietam, dostałam na recepte ale moze bez tez jest - ale kapsułki były sliczne, przeźroczyste a w srodku duzo błekitnych kuleczek i butelka przeźroczysta to ładnie wyglądały więc je zapamietałam i do tego magnez z Vit B6, którego jest bez liku na rynku u wielu producentów leków OTC (tzn. bez recepty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co rozważac czy brak magnezu, czy potasy przy skurczach - po prostu trzeba kupić ASPARGIN czyli lek, który łaczy oba :)

Ja muszę łykac bo po paru dnich przerwy cały czas łapią mnie skurcze i sam magnez mi nie pomagał

Pozdrawiam

A nie jestes po tym leku glodna? Bo ja po wszystkich tabletkach w zawartoscia magnezu moglam zjesc konia z kopytami na przystawke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanki.

Też tak pomyślałam o Oli.

Gratuluję spadków wagi to zawsze podnosi na duchu.

Od jakiegoś czasu nad ranemłapie mnie skurcz w łydkę - wiecie może czego mi brak, potasu, może magnezu.

Pozdrawiam

Mnie pomógł POTAS - polecam.

a ja znowu nie nadazam za forum :-D dziekuje wszystkim za zyczenia urodzinowe... :-D troche po czasie..ale szczerze mowiac to nie sadzilam ze ktos sie pofatyguje i pozyczy mi na forum.... :-D

moja waga stoi...strasznie to demotywuje ze od 2 tygodni oscyluje miedzy 56-58 kg :roll: a trzymam sie zasad wrecz rygorystycznie...nawet slodzika przestalam uzywac :-D mam nadzieje ze ruszy w nastepnym tygodniu.

Benek, zyczenia sie spelnily bo w koncu cos ruszylo :D

strasznie mnie draznia te obrazki ktore wcinaja sie w posty gdzie popadnie :)

wątpię żeby do tego miał coś słodzik, chyba że używasz jakiegoś z masą węglowodanów (jeśli taki jest) hmm....

a otręby zjadasz?????

Ile masz wzrostu? Może taka waga jest dla Ciebie odpowiednia i dlatego nie chudniesz???

Sama nie wiem co to może być. ja długi czas nie chudłam ale z własnej głupoty bo przedobrzyłam z otrębami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 159, zasadniczo wazylam juz 51 kg i wygladalam normalnie. chcialabym wrocic do moich starych rozmiarow z przed roku wiec bardziej sie sugeruje paskiem w spodniach niz waga teraz, jak bedzie 53 i spodnie beda lezec dobrze to sobie podaruje i przejde na III faze :)

otraby jem 2 lyzki dziennie z jogurtem, slodzika uzywam sweet top, mam 27 g weglowodanow i 22 bodajze bialek, wiec faktycznie nie powinien przeszkadzac...moze to poprostu chwilowy przestoj...chociaz dzis zaczelam faze warzy wiec obawiam sie ze jutro zobacze wiecej na wadze niz dzis :roll:

Mam male podejrzenia co do kurczaka z niedzieli....zrobilam piesri z kurczaka i tluszcz sie niby wytopil, ale mimo wszystko troszke tluste miesko bylo no i szczatki przypieczonej skorki sie ostaly po boczkach...moze to mnie przystopowalo w tym tygodniu...

zrewiduje jeszcze w domu lodowke i napisze co dkoladnie jem, moze cos przeoczylam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 159, zasadniczo wazylam juz 51 kg i wygladalam normalnie. chcialabym wrocic do moich starych rozmiarow z przed roku wiec bardziej sie sugeruje paskiem w spodniach niz waga teraz, jak bedzie 53 i spodnie beda lezec dobrze to sobie podaruje i przejde na III faze :)

otraby jem 2 lyzki dziennie z jogurtem, slodzika uzywam sweet top, mam 27 g weglowodanow i 22 bodajze bialek, wiec faktycznie nie powinien przeszkadzac...moze to poprostu chwilowy przestoj...chociaz dzis zaczelam faze warzy wiec obawiam sie ze jutro zobacze wiecej na wadze niz dzis :roll:

Mam male podejrzenia co do kurczaka z niedzieli....zrobilam piesri z kurczaka i tluszcz sie niby wytopil, ale mimo wszystko troszke tluste miesko bylo no i szczatki przypieczonej skorki sie ostaly po boczkach...moze to mnie przystopowalo w tym tygodniu...

zrewiduje jeszcze w domu lodowke i napisze co dkoladnie jem, moze cos przeoczylam

Kobietko a z czego Ty się odchudzasz?? przepraszam za pytanie ale ze zdjęcia oraz suwaczka wychodzi na to ze masz prawidłową wage...

aa no i Dukan pisze ze im mniej do zgubienia tym cięzej więc moze dlatego wolno idzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda - ja potrzebowałam aż 7 miesięcy....

fakt faktem może to być chwilowy zastój - też takie miewałam. Nie raz zdarzało się że to na warzywach właśnie chudłam bo wtedy udało mi się w końcu załatwić ;]

bądź co bądź życzę Ci żebyś schudła do tej swojej wymarzonej wagi i żeby spodnie dobrze leżały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co rozważac czy brak magnezu, czy potasy przy skurczach - po prostu trzeba kupić ASPARGIN czyli lek, który łaczy oba  :grin:

Ja muszę łykac bo po paru dnich przerwy cały czas łapią mnie skurcze i sam magnez mi nie pomagał

Pozdrawiam

Dzięki. Jutro sobie też to kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defina - ja drobiowe kabanosy zjadam często, bo to jest wygodna forma jedzenia np w podrózy, wiem że często wkładaja tam mieszane miesko wieprzowo-drobiowe z przewaga drobiu, ale trudno, to i tak ma mniej tłuszczu niz parówki, które tez sa opisame jako drobiowe a maja 21 % tłuszczu, więc wybieram mniejsze zło..

Z tego co się orientuję to parówki mają więcej niż 21% tłuszczu a ich skład jest ..... bardzo nieciekawy np uszy i takie inne rzeczy które trzeba zużyć a gdzie indziej się nie nadają.

Ja też czasem jem kabanowy. Staram się brać drobiowe. Nie da się tak w 100% omijać tłuszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie wiedziałam.Kabanosy wydawały mi się tłuściejsze i myślała, że są gorsze. Jestem miłośniczką parówek drobimexu i pozwalam sobie na jedną dziennie. Sprawdziłam jak moja waga na nie reaguje i zawsze idzie w dół, więc czasem zjem jedną, ale nie codziennie jak mam atak głodu.

Do kabanosów na pewno jest dodawane mięso lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.