Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, ja też wcinam aspargin, ale jak brałam tylko potas chyb bylo lepiej, może tego potasu było więcej :grin:

Strasznie mi brakuje Śliweczki, mam nadzieję, że wróci, bo czuję się bardzo opuszczona :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mam takie pytanko. Czy któraś robiła sobie badania np krew mocz itp? Chodzi mi czy wyniki są dobre na naszej diecie czy cholesterol nie jest za wysoki? Ktoś mnie postraszył ze może być bardzo wysoki.

Jusiu, ja sobie robiłam badania i wszystko miałam w normie, cholesterol też, mimo że mam nadwagę i jestem w grupie ryzyka. Dzisiaj Marudka pisała, że cholesterol ma wręcz za niski i jeszcze żadna dziewczyna nie pisała o zbyt wysokim na naszej diecie. \Jedynie się zdarzały problemy z nerkami, trzeb dużo pić to będzie wszystko ok. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochane !.Ja tez pare dni sie nie odzywalam,mialam pogrzeb wspanialej cioci,i nie bylo czasu siedziec przy kompie,ale czytac posty czytalam .Jesli chodzi o magnez i potas rowniez od jakiegos czasu przyjmuje kupuje bez problemu bez recepty,magnez to stosuje bardzo czesto bo w tych nerwowych czasach dobry jest na nerwy.Ja mam internet przewodowy ale tez mam router bo laptop w drugim pokoju,ale mialam internet wolny bo tylko 256,a teraz mam 4M,ale nie wiem co jest bo tak wolno chodzi,a ponoc jak przyszli podlaczac to powiedzieli ze nie mam zadnych zabezpieczen i moze ktos z mojego internetu korzysta ale ja sie na tym nie znam wiec trzeba chyba informatyka wzywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos nie moge zmienic sygnaturki zakonczylam IIImiesiac utrwalania jeszcze dwa i IVfaza ,chociaz i III nie straszna.

-aha dziewczyny jesli chodzi o te nocne koszmary to wczesniej bylo pisane ze po piciu wieczorem zielonej i chyba czerwonej herbaty tez nie ktore mialy nocne koszmary ,wiec moze przez pare dni sprobujcie nie pic wieczorem .zegnam sie juz bo mlodziez mnie wygania z kompa Dobranoc :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jestes po tym leku (aspargin) glodna? Bo ja po wszystkich tabletkach w zawartoscia magnezu moglam zjesc konia z kopytami na przystawke!

Mój apetyt to wielka niewiadoma - czasem mam problemy ze zjedzeniem czegokolwiek, czasem zjdłabym konia z kopytami. Nie mogę łączyć tego z braniem tabletek. Ogólnie jestem bardziej głodna na PW i mniej na P.

Miłego dnia wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ja też wcinam aspargin, ale jak brałam tylko potas chyb bylo lepiej, może tego potasu było więcej :grin:

ASPARGIN - 17mg jonów magnezowyc + 54mg jonów potasowych

Może musisz brać jakiś czas 2 tabletki - ja tak zaczynałam jak mi go polecił brać lekarz, a teraz biorę 1 tabletkę zapobiegawczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane mam takie pytanko. Czy któraś robiła sobie badania np krew mocz itp? Chodzi mi czy wyniki są dobre na naszej diecie czy cholesterol nie jest za wysoki? Ktoś mnie postraszył ze może być bardzo wysoki.

Tak Jusiu, jak powiedziała Bożenka - ja wczoraj odebrałam wyniki

i są całkiem w porządku - choć za niski mam ten cholesterol ( a też się

bałam do jajek w różnej postaci - chlebek, ciasteczka, lody.. to ja

w tygodniu duużo pochłaniam), ale niestety za niski mam ten dobry

cholesterol HDL, a ten zły LDL mam w granicach normy. Ale potem jest

jeszcze liczony stosunek złego do dobrego i ten też mam w normie

- więc jest dobrze :D

Troszkę się zmartwiłam badaniami na oste... coś tam (ale to nie osteoporoza),

ale związane z kośćmi.. Ale po prostu mam ćwiczyć, biegać - ograniczać

zmieniaki (już od 6 miesięcy przecie nie jem!!!) mleczko - ale tylko kubeczek na

dzień, nabiał jogurciki, twarożki - więc dieta jest dla mnie jak znalazł. No i dostarczać organizmowi witaminę D w wapnie z tą witaminą - lub opalać się z głową :grin: Szkoda, że lato tego roku takie kiepskie było. Ale nie wiedziałam, że słoneczko może dostarczać

nam jakiś witaminek :D :D :D

Dostałam dziś @ i waga mi spadła 0,300 normalnie SUPER!!!

Nie liczyłam na to - bo znowu wczoraj urodzinki w firmie były.

My to jesteśmy bardzo towarzyską firmą :-(

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobry kochane! 

Pomoimo że nie spałam cała noc jestem radosna. Moja waga znów pokazała mniej. Już tak niewiele dzieli mnie z 7.  A nie sapałam w nocy bo synuś się przeziębił i płakał pól nocy, niestety.

Lece zjeść śniadanko. Życze miłego dnia!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z kaweczka od rana.

Ja wczoraj poszalałam,oczywiscie w złym słowa znaczeniu. nie wzielam do pracy tyle jedzenia ile potrzeba i ok. 12.00 bylam juz na maxa glodna. Wytrzymałam dzielnie do 14.30, a potem zaczelam dozywanie tym co miałam pod reka - czyli orzeszki solone i ciastka. Zjadłam doslownie kilka ciastek i garstke orzeszków i myslalam, ze umrę.Brzuch zrobil mi sie jak balon, zgaga, nie mogłam oddychac normalnie. I taka napuchnieta i zdołowana poszłam do domku. No i dzis rano 65,4 kg- a co..kara musi być. Cały wieczór mialam doła z powodu swojej głupoty :grin: Coz, potraktuje to jako królewski posiłek i weekend na diecie , bez cudowania. I powiem Wam, ze ciastka protalowe o wiele lepsze sa niz cywilny wafelek w czekoladzie. :-(

Dzis bialka, jestem zaopatrzona jak na wojne, pół reklamowki białek i glówd mi nie straszny. Taka stara, doswiadczona a jak dzieciak sie zachowalam :D

Takie grzechy maja tez swój aspekt psychiczny- rano czułam sie jak wielki grubas- mialam wrażenie ze jeansy opinaja sie na moim ciele, ze boczki wystaja mi , wylewają się, ze bluzka jest za ciasna itd...Ło Matko i Córko- czyzby to poczatek jakies choroby w głowie??? Faktem jest, ze grzechów po tym poranku mam dośc na najbliższy czas. A dziś trozpoczynam II miesiąc utrwalania :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Protalki :grin:

Waga oczywiście stoi, mam już dosyć, ale muszę ciągnąć wózek dalej

Mallinko, odezwij się, mam nadzieję, że kotek wrócił.

Śliweczko, wymien swoją sygnaturkę na Panią i Pana i szybciutko wracaj na łono Dukana(z forum na czele) :-(

Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny, życzę miłego dnia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu spadło :-( Zostało mi mniej jak 3 kg do I wyznaczonego celu. Niby czuję się super, podobam się sobie, ale chyba będę chciała jednak osiągnąć te 62 kg, czyli wagę idealną dla mnie wg Dukana. Zobaczę tylko, czy wytrwałości mi wystarczy :grin: Od jutra białka, mam nadzieję, że znowu waga spadnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.