Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Ok juggin skoro TY tak piszesz to zostaje 5/5 panie kapitanie :-( :D :D . Kg do przodu to nie duzo. Zgubiłam 2.2 kg.

Tryolcia będzie nam Ciebie brakowało. Ale góry cos wspaniałego więc pewnie nie żałujesz że wyjeżdżasz

No i tak trzymac. Ot Rewolucjonistka nam sie trafiła :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

u mnnie waga znowu wzwyż - ale nie martwie saie bo juz się przyzwyczaiła, że organizm walczy - jutro pojdzie na dół. No w każdym badx razie - tendencja spadkowa - to mnie cieszy jak nie wiem co ... :grin:

Pozdrawiam Was serdecznie - miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga ruszyla :D 400 gram mniej wiec jest dobrze...

Co do zdjecia to zdjecie jest z czasow gdy warzylam 51 kg :grin: ale tak jak mowie waga to tylko plan zalozeniowy, ubrania sa dla mnie wazniejszym wyznacznikiem.

A co do poprawnosci wagi to przedzial dla mojego wzrostu to jest 50kg - 61 kg. wiec 51 to juz takie maximum ile zejde bo mniej nigdy nie udalo mi sie wazyc miej :-( co dla mnie jest dobrym znakiem bo moj orgaizm jakby sam sie broni przed niedowaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello dziewczęta

Coś nas dzisiaj nie jest dużo i do tego Śliweczka sie wcale nie odzywa!!!

Mnie coś znowu zaczęła głowa boleć......znowu nerwy......(oj mówię Wam jakie to życie jest niesprawiedliwe). Kiedy się to wszystko skończy? Zawsze ludzie (czyt.rodzice i teście) wiedzą najlepiej a ty się denerwujesz!!! Czasami mam ochotę wszystko rzucić i wyjechać z daleka od miejsca zamieszkania.

Chyba dopadł mnie jakiś kryzys... Narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kochane...Jestem...

Nie mam czasu ,bo siostra jest u mnie,dzisiaj wchodzę na forum a tam prywatne wiadomości...Dziękuję dziewczynki...Nie odejdę z forum...Coć takia była moja pierwsza myśl...Nie mogę odejść bo jak odejdę to przestanę dietkować...I będzie klapa...

Przepraszam Was wszystkie za to złe co z mojej strony się stało.To Benek przekonała mnie że mam wracać na forum...Dzięki Beniu.Mam nadzieję że nie przytrafi nam się więcej nawet najmniejsze nieporozumienie.

Fajnie wiedzieć że są osoby którym choś troszkę mój los nie jest obojętny...

Będę się pojawiać ,chociaż nie za często pewnie,bo mam troszkę roboty,wykopki na karku i siostrzyczka jest to pogadać trzeba.

Jeszcze raz dziękuję za wiadomości prywatne i przepraszam Was wszystkie.

Życzę samych spadków wagi,gratuluję tym którym waga spadła i wytrwałości życzę tym których waga stoi lub lekko rośnie.

A moja spadła...Odrobinkę...

Pozdrawiam i miłego popołudnia i wieczoru życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

delfina skąd ja to znam. Też tak mialam aż w końcu sie wkurzyłam i poszłam po nowego laptopika. Wzielam 30 rat 0%-> takie to protalowe :-( spłacam sobie nieduże ratki ale za to mam nowego przyjaciela :D

I tak właśnie zmaierzam zrobić:grin: , jak będe po egzaminach to poszukam pracy i wtedy kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello dziewczęta

Coś nas dzisiaj nie jest dużo i do tego Śliweczka sie wcale nie odzywa!!!

Mnie coś znowu zaczęła głowa boleć......znowu nerwy......(oj mówię Wam jakie to życie jest niesprawiedliwe). Kiedy się to wszystko skończy? Zawsze ludzie (czyt.rodzice i teście) wiedzą najlepiej a ty się denerwujesz!!! Czasami mam ochotę wszystko rzucić i wyjechać z daleka od miejsca zamieszkania.

Chyba dopadł mnie jakiś kryzys... Narazie

Wtrącająca się rodzinka,skąd ja to znam. Czasem też mam dosyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kochane...Jestem...

Nie mam czasu ,bo siostra jest u mnie,dzisiaj wchodzę na forum a tam prywatne wiadomości...Dziękuję dziewczynki...Nie odejdę z forum...Coć takia była moja pierwsza myśl...Nie mogę odejść bo jak odejdę to przestanę dietkować...I będzie klapa...

Przepraszam Was wszystkie za to złe co z mojej strony się stało.To Benek przekonała mnie że mam wracać na forum...Dzięki Beniu.Mam nadzieję że nie przytrafi nam się więcej nawet najmniejsze nieporozumienie.

Fajnie wiedzieć że są osoby którym choś troszkę mój los nie jest obojętny...

Będę się pojawiać ,chociaż nie za często pewnie,bo mam troszkę roboty,wykopki na karku i siostrzyczka jest to pogadać trzeba.

Jeszcze raz dziękuję za wiadomości prywatne i przepraszam Was wszystkie.

Życzę samych spadków wagi,gratuluję tym którym waga spadła i wytrwałości życzę tym których waga stoi lub lekko rośnie.

A moja spadła...Odrobinkę...

Pozdrawiam i miłego popołudnia i wieczoru życzę.

To dobrze,że już jesteś :grin: mam nadzieję,że siostra zrobiła duże oczy jak Cię zobaczyła :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrze,że już jesteś :grin: mam nadzieję,że siostra zrobiła duże oczy jak Cię zobaczyła :-(

No troszkę jej gałki wylazły  :D Ale moje też wylazły,bo siorka wygląda rewelacyjnie...Schudła 11 kg,waży teraz 67 kg,a wysoka jest 170 cm.Laska z niej że ho,ho!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem tu nowa. Od jakiegoś czasu śledzę wątek i postanowiłam zacząć tę dietę. Zamówiłam na allegro książkę Dr Dunkana i od poniedziałku jestem na diecie proteinowej. W niedzielę będę miała ostatni dzień fazy uderzeniowej. Ubytek na wadze po trzech dniach stosowania - 2,5kg. Najbardziej dokuczliwy jest dla mnie brak owoców, ale mam nadzieję, że dam radę. Mam jakieś 16-18 kg do zrzucenia, więc jest trochę roboty.Mam 170cm wzrostu i ważę 76,5 kg (gdy zaczynałam było 79kg). Jestem młodą mamą, mój synek :-( ma 4 miesiące i te nadprogramowe kilogramy uzbierały się przez lata złego trybu życia i po ciąży :grin: Te dodatkowe kilogramy, na które "zapracowałam" sobie są dla mnie dużym problemem. Próbowałam już wielu diet z niewielkim skutkiem (traciłam i znowu przybierałam). Więc mam nadzieję, że teraz się uda. Mam nadzieję że przyjmiecie mnie do swojego grona i trzymam kciuki za was również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.