Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dziewczynki. Chciałam się z Wami z rana przywitać. Jak to dobrze, że dziś już jest piątek - ostatni dzień w pracy i weekend. Ale niedobrze, bo to wolne zawsze za szybko zleci. Może jutro wybiorę się na jakieś zakupy i coś mi w oko wpadnie bo robi się chłodno a w pracy też zimno i jakiś sweterek by się przydał. Wiecie czasami już mi trochę głupio, bo prawie każdy dookoła mówi, że już za dużo schudłam (że kości biodrowe widać - ale ja nie widzę, żeby odstawały a to, że na twarzy widać....już nie wiem co zrobić...chyba teraz po białkach zacznę utrwalać i wezmę sie za ćwiczenia - brzuszki albo wiosła(bo też mam ale stoją w kącie)). Najgorzej chodzi mi o to, ze mam oponkę na "żołądku"- budowa typu jabłko i chciałam jeszcze trochę pobyć na diecie......co o tym myślicie? Albo zrobię tak jak mówiłam....pociągnę teraz białka, później warzywka i jeszcze raz białka i III. To będzie najbardziej rozsądne rozwiązanie.

A tak swoja drogą jakie to jest miłe jak mówią......jaką dietę cud stosujesz? albo aż "zaniemówiłem(-łam)", jaska Ty szczupłą jesteś - z tym to się chyba każda z Was zgodzi co?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Bardzo to miłe Anulka - masz racje, warte tylu wyrzeczen naprawde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe.. nie żałuje sobie. Jak ktoś mnie widzi i widzi ile zjem( np. moj Ukochany) - to pukaja się w głowę- co to za dieta??? Chociaż mama to uważa, ze ja sie pewnie w Szczecinie głodze tygodniami, a jak przyjeżdzam do nich to jem na siłę, dużo, na pokaz, aby ich oszukać i żeby nie mogli narzekac ,ze nie jem :grin:

To ja chyba az tyle w ciągu dnia nie zjadam..... a powinnam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkie bo sie jeszcze nie witałam dzisiaj !

U mnie za oknem pogoda jak marzenie, lato w pełni, słonko i delikatny wietrzyk, temperatura około 25 stopni i jest tak jak lubię, a do tego jeszcze perspektywa wekendu....lepiej byc nie moze.

Chociaż ciężki będzie ten weekend bo w sobotę ide na imprezę rocznicowa przyjaciół do fajnej knajpki, gdzie dobrze dają jeść i może być niebezpiecznie dla dietowiczki, ale mam nadzieje tez że troche wytańczę, trochę sie ograniczę w zapadach i jakoś to będzie....... :grin:

Wszystkim koleżankom Protalkom życzę miłego weekendu !

A Balbince wytrwałości w działaniach pod czujnym okiem Juggin.

Mnie by sie tez taki bat nad głowa przydał, na stałe, wtedy może by mnie nie kusiło licho.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkie bo sie jeszcze nie witałam dzisiaj !

Chociaż ciężki będzie ten weekend bo w sobotę ide na imprezę rocznicowa przyjaciół do fajnej knajpki, gdzie dobrze dają jeść i może być niebezpiecznie dla dietowiczki, ale mam nadzieje tez że troche wytańczę, trochę sie ograniczę w zapadach i jakoś to będzie....... :-(

Margarete - i ja zamierzam jutro wytańczyc ze 2 kiloski chociaz - szalej ile wlezie - ja jak mam okazje to tuptam i tuptam - a potem lzej na ciele :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zalewam wodą z koncentratem , przyprawami ( majeranek, tymianek, nawet oregano) i łyzką maki kukurydzianej lub skrobi.Duszą sie w nim gołabeczki i mi smakuje :grin:

Dzieki Juggin !!!!

Gołąbki wyszły super! Nie ma to jak rada doświadczonej protalki! Dzieki. A tak poza tematem. To Ty kobietko jesteś na NK? Bo nie moge Cie odnależć! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki tak na chwilkę, będę miała od dzisiaj gości przez 3 dni,na nic nie mam czasu,a jeszcze praca.Kotek niestety nie wrócił :grin: ,już pewnie nie wróci,strasznie mi ciężko :-( .Waga też w górę ,bo jestem przed@,a zjadam wszystko co na drzewo nie ucieka :D .Pozdrawiam serdecznie ,odezwę się ,buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kobitki tak na chwilkę, będę miała od dzisiaj gości przez 3 dni,na nic nie mam czasu,a jeszcze praca.Kotek niestety nie wrócił :grin: ,już pewnie nie wróci,strasznie mi ciężko :-( .Waga też w górę ,bo jestem przed@,a zjadam wszystko co na drzewo nie ucieka :D .Pozdrawiam serdecznie ,odezwę się ,buziaki

Mallinko współczuję Ci bardzo, ciężkie czasy nadeszły dla Ciebie. Jestem z Tobą i myślę o Tobie i Twoim Kotku. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w to piatkowe, mozna powiedziec wekendowe popoludnie!U mnie waga super,po dniu bialek 62,2kg i oby tak pozostalo,albo jeszcze polecialo w dol.

-Juggin ja wiem ze powinnismy duzo jesc ale Twoj jadlospis mnie zwalil z nog szok ,ja w zyciu tyle nie zjadlam w ciagu jednego dnia,porownujac to ja jem moze 1/4 tego co Ty,zawsze jadlam nieduzo,tylko ze pozno i to mnie zgubilo.

-Ola gratuluje spadku wagi oby tak dalej,wtedy latwiej chudnac jak widac rezultaty

-Malinko pozdrawiam i przykro mi ze kotek nie wrocil.

-U mnie pogoda od rana piekna,cieplutko,jutro wybieram sie na wykopki do tesciow,ale cos pogoda sie zmienia i ciekawe jaka jutro bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam laseczki :-(

Przepraszam ze nie nadrabiam Waszych postów ale nie mam czasu niestety :grin:

Chcialam tylko pochwalić ze wczoraj zrobiłam pizze z przepisu juggin i wyszła rewelka!! :D niestety dodałam do niej mały grzeszek bo połozyłam na wierzch 3 plasterki zółtego serka ktory nie należy do chudych, ale nie załuje.... :D waga i tak na razie stoi wiec nie zaszkodziłam sobie za mocno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babciu Magdo goraco pozdrawiam ,piekny awatarek, nastepne zdjecie na awatarku i wiadomo z kim piszemy,super

Grazzia, miałam dzisiaj trochę więcej czasu. Posprzątałam, ugotowałam i pomyślałam, że zrobię sama sobie zdjęcie, używając samowyzwalacza.Udało mi sie i jestem z tego taka dumna, że chciałam sie pochwalić swoim dziełem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grazzia, miałam dzisiaj trochę więcej czasu. Posprzątałam, ugotowałam i pomyślałam, że zrobię sama sobie zdjęcie, używając samowyzwalacza.Udało mi sie i jestem z tego taka dumna, że chciałam sie pochwalić swoim dziełem

Super zdjęcie. Tak lepiej jak widać że pisze się do żywej osoby"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.