Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

delfina88 kciuki zacisniete. Napewno się uda.

Anula no własnie najgorsze te grzechy. Ja się zastanawiam bo zjadłąm dwa plasterki wędliny wczoraj. Niby drobiowa. Ale waga lekko do góry poszła. Ale chyba nie od tego??? Juz sama nie wiem.

Olu na pewno nie od tego. ja wędlinę drobiową kupuję bardzo często i kupuję na plasterki i nigdy nie wiem ile tam jest tłuszczu bo i tak mi nikt nie powie. Także nie martw się waga na pewno spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko- wszystkiego najlepszego Kochana, spłenienia marzeń i radosci w każdym dniu :D Sto lat, sto lat :D

Moje Drogie Koleżanki minął weekend i trzeba niestety popracować. Nie chce mi sie bardzo, ale niespecjalnie mam wybór. W weekend troche grzechu( @ dostałam wiec wytlumaczenie jest). Zaczynam II miesiac utrwalania, jak na razie jestem zadowolona- nie przytyłam nic, nie spadłam w rezultacie nic, ale jeśli bede mogła całe zycie troszke sobie pogrzeszyc za cene jednego dnia białkowego i ogolnej kontroli wagi to i tak sie opłaca :D :-D

W tym tygodniu wprowadzam żółty ser, wiec mam kolejny powód do radości :D

Balbinko bądz dzielna i daj znac kiedy pierwsze ważenie??? I trzymaj sie diety, czuje, ze efekt bedzie jak sie patrzy :D

Juggin moja waga bez zmian taka jak na suwaku (razem z wlosami hehe) dobrze ze nie w gore kochana bo wtedy bym sie troche podlamala ale zobaczymy po bialeczkach :grin:

narazie jestem po jajecznicy beztluszczowej z protalowym chlebkiem (tylko otreby bez maki czy skrobi) a co do obiadu to jeszcze nie wiem.........hm moze rybke albo piers z indyka z ziolami w rekawie do pieczenia :-( bede w sklepie to musze sie na cos zdecydowac :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny :grin:

kolejny tydzień się zaczął, sorki że dopiero o tej porze ale rano musiałam skoczyć z małym do lekarza :-( będziemy chodzić na zajęcia nauki pływania dla maluchów i w związku z tym miałam do pozałatwiania troszkę

Delfino kciuki mocno zaciśnięte, będzie dobrze zobaczysz

Bożenko66

Życzenia dla Ciebie: Nie zerkaj za siebie,

Idź śmiało przez życie, podkochuj się skrycie,

Kontroluj swe żądze, zarabiaj pieniądze,

Lekceważ pętaków, unikaj cwaniaków,

Przepisów przestrzegaj, na sobie polegaj,

Lecz przede wszystkim, pokaż im wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z deszczowego i chłodnego Podlasia.

Bożenko,wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!!! Protalowy torcik dla Ciebie 

              post-7037-1252928965_thumb.gif

Delfinko,trzymałam i trzymam kciuki za zdanie egzaminu,mam tylko nadzieję że dasz znać jak Ci poszło,bo robienie czegokolwiek z zaciśniętymi paluszkami jest trudne  :grin:

Anulko,gratuluję III fazy!!!! Oj,jak ja bym chciała do Ciebie dołączyć...Troszkę Ci zazdroszczę  :-(

Pozdrawiam Was wszystkie,miłego popołudnia i wieczoru życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.