Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Wam dziewczyny.

Mam nadzieję, że dobrze mi pójdzie na początku tej trochę mieszanej fazy.....ale jest ok i Wy dołączycie do mnie szybciej niż myślicie. Mnie czeka ponad pół roku utrwalania to będę z Wami bardzooooo dłłłługo.

A tak swoją drogą to dzisiaj zostałam ciocią.

Niedługo będę się zbierać. A Śliweczka to takie apetyczne te dania wstawiła ....zresztą ona to zawsze robi fachowo hi hi hi. Taka tama Protalowa Kuchareczka. Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Witam wszystkich po weekendowej przerwie ( od komputera !) jak tak 10 godzin w pracy patrze w monitor to w domu juz nie mam siły ani ochoty siąść do kompa....

Śpieszę donieść że HURRA ! HURRA ! HURRA ! moja waga sprawiła mi dziś niespodziankę i pokazał 1 kg mniej, po tylu dniach przestoju (dziwne !), na warzywkach jestem (dziwne !), po niedużych imprezowych grzeszkach w sobotę (dziwne !)

Ale cóz nie będę sie z moim organizmem kłócić, chce ważyć mniej...to ok....to ja na to jak na lato ! :grin: :-(

Musze nadrobic zaległości w czytaniu bo nie wiem co komu ubyło a co stanęło ... więc póki co gratuluje tym co ubyło, a tym którym stanęło lub nie daj Boże przybyło życze by nie tracili wiary w Dukana i nadzieii... ja też dłuuugo czekałam ale ruszyło... :D

BOŻENKO - Tobie kochana z okazji Urodzin najlepsze życzenia ode mnie, aby spełniały sie wszystkie Twoje marzenia , a te najskrytsze przede wszystkim, żeby rodzinka i praca zawodowa przynosiła ci tylko radosne i satysfakcjonujące chwile. A przede wszystkim abys jak najszybciej zawitała do IV fazy ale była z nami nadal, tak samo miła i sympatyczna jak jesteś. Buziaki !

Acha i dzis możesz na dietke trochę przymknąc oko - jestes rozgrzeszona....

A teraz czytam i nadrabiam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balbinko - ciesze sie że sie trzymasz w ryzach, wg dyrektyw Juggin - oby tak dalej....

Babciu Magdo - jakie ładne zdjęcie i to samodzielnie wykonane i samodzielnie wklejone...ho, ho, ho

Juggin - juz widze ciebie i twój pochówek ze spalonym chlebkiem w dłoni, ale to by nawet było a ' propos, byo zapamietałam cie od początku obecności na forum jako fanke pieczywa... czy nie ty marudziłaś ,że ci za chlebkiem tęskno a ten protalowy ci nie wychodzi....?

Maho - ja kupuje krewetki głęboko mrożone w Biedronce albo w Makro Cash and Carry, takie natańsze, drobne koktajlowe, a przepis na nie już dawno wstawiłam do naszych przepisów sa smaczne, apoza tym jakas odmiana..

Benek - no to mnie pocieszyłaś z tymi kaloriami bo martwiłam sie że jeam za mało, bo jak widziałam co napisała Juggin, to ja aż tyle nie zjadam, choć miewam napadowe głody...od czasu do czasu...

Śliweczko - dziekuje, bawiłam sie miło, grzeszyłam niewiele, tańczyłam duzo... więc bilans imprezy chyba mi wyszedł na plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam pytanie z innej beczki:

ma któraś internet z playa 5 Gb na miesiąc za 45 zł? Jak to działa i jak to się do ściągania filmów (bo o to mi też chodzi?) - warto wziąć czy lepiej radiowy ? Bo mam możliwość wyboru a nie wiem który. Proszę o rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliweczko mam do ciebie pytanko : jak wygladaja te worki spozywcze ? chcialabym zrobic ta roladke z jajek co wstawilas do przepisow ale nie wiem co to za folia :grin:

Balbinko,można kupić takie woreczki w sklepach,są to woreczki do gotowania,ale nie powiem Ci dokładnie jak wyglądają bo  skończyły mi się.Ja używam zwykłego rękawa do pieczenia,złożyłam go na pół,zawiązałam na jednym końcu,i owinęłam to wszystko folią spożywczą samoprzylepną.I trzymało się  :-( Trochę musiałam się nagimnastykować,żeby ta rolada wyglądała  :D Ale najlepiej w sklepie zapytać o woreczki do gotowania.

Niedługo będę się zbierać. A Śliweczka to takie apetyczne te dania wstawiła ....zresztą ona to zawsze robi fachowo hi hi hi. Taka tama Protalowa Kuchareczka. Pozdrowionka.

Ehehee,Anulko,fachowo...Czasem też spieprzę coś w kuchni,tak to już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkie protalki

nie było mnie parę dni ale tak wyszło.

W Szczecinie paskudnie mokro i zimno a po 3 dniach PW waga ani drgnie.

Mam od 3 dni problem z wc macie jakieś sposoby/oprócz oleju parafinowego/

dzisiaj mięsko kurczakowe i chude jogurty serki.

A książka dukana nie dotarła do mnie więć zrezygowałam.Znalazłam w internecie przedruki i chyba mi to wystarczy

miłego wypoczynku

pozdrowienia

Witaj Anitko - na mnie ostatnio podziałała Activia - ta sliwkowa, zjadłam ja dwa dni pod rząd i ... efekt był zadowalający...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie forumowiczki, od jakiegos czasu sledzialam wasze poczynanania i w koncu sama sie zmobilizowalam:) dzis jest 2 dzien II fazy ( prot. +warzywka). Faza pierwsza 5 dni. Dzis zatem 7 dzien a ja mam juz 4kg mniej. W sumie pewnie powinnam sie cieszyc , ale czy takie tempo nie jest za szybkie? Czytalam, ze w fazie z warzywami zazwyczaj waga sie zatrzymuje , a u mnie leci w dol tak jak na poroteinach. Zaczelam od 64 i chce dojsc do 55 i troche mnie to dziwi ,ze po tygodniu mam juz prawie polowe za soba... Odwoluje sie zatem do waszego doswiadczenia i prosze o odpowiedz :grin: pozdrawiam

WItamy w naszym gronie MULAN !

Ja też straciłam 4 kg w uderzeniówce 7-dniowej ale ja "chodzę" w innej wadze niz ty, ty raczej w "piórkowej" a ja "pólciężkiej". Ale jesli wczesniej nie męczyłas nadmiernie organizmu innymi dietami to może to jest jego reakcja na dietę w ogóle, a do tego może miałaś tendencje do zatrzymywania wody, to teraz ją gubiąc gubisz i kilogramy...

Powodzenia i wytrwało sci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale grzeszny weekend.................

tym razem niestety sama sobie wybaczam... tak już jest jak mam stres... za tydzien egzaminy, za dwa tygodnie obrona licencjatu i już mnie nerwy zjadaja... a jak mam nerwa to sama zaczynam jesc na dwoje...

Oby moja waga nie zbuntowała sie za bardzo :grin:

No no !!! KAMYLA - ty sie tak sama nie rozgrzeszaj kochana, od tego sie zaczyna a potem to...juz wiesz z reszta sama, co ci bede mówic, sama sie przecież znalazłaś w gronie dietowiczek z powodu tego częstego zajadnia steresu i rozgrzeszania.... zaraz mi tu wracaj na prawidłowa ścieżke Dukana... :-( :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Balbinko i Juggin za odpowiedz.Oj,ja dzisiaj tez grzeszylam,tzn.mialam krolewski obiad :kartacze,pychota .mysle zeby jutro zrobic sobie po kartaczach bialka bo to przeciez takie nie dietetyczne.Ja tez dzisiaj sie zle czuje caly czas chce mi sie spac,a i gardlo zawalilo chyba angina bedzie :grin:

-Witam Mulan27 zycze Ci wytrwalosci na diecie,jak widzisz kiloski ubywaja ,Dukan dziala cuda.

Grazzia a jak ty robisz te kartacze ? ja wiem że tp pytanie dotyczy "cywilnego" jedzenia, wieć bez szczegółów, ale interesuje mnie proporcja surowych ziemniaków i gotowanych , i ile jajek do tego. Kiedyś robiłam i mi nie wyszły....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny bardzo dziękuję, jesteście takie miłe :grin:

Zapraszam Wszystkie Panie na torcik protalowy oczywiście od Śliweczki, bo to Ona jest naszą królową kuchni i n kawkę, którą sobie pozwolę sama przygotować.

2202493465_1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wieczorowa porą!!!

Mulan ciebie szczególnie witam w naszym ciepłym gronie!

U mnie kochane bez zmian, waga stoi ale od jutra białeczka może więc bedzie lepiej! Mam taka nadzieje!

Ale miła bużka, nowy avaterek ! Witaj Jusiu w nowym wydaniu ... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.