Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się z Wami przywitam z rana/ Jestem już po kawce i owsiance. Lecz waga mnie dziś zaskoczyła i to niemile zaskoczyła - pokazała mi więcej....ale faktem jest, że nie byłam grzeczniutka...bo zjadłam sernika nieprotalowego i kawałek smażonego kuraka. Nic więcej zakazanego...no może kieliszek nalewki na posmakowanie. Efekt jest....kara jest.....

Tak waga mi teraz stoi i się zastanawiam czy od dziś nie wskoczyć do III fazy z tym, że nie będę na początku jeść wszystkiego ale oficjalnie wpisuję sie raczej do fazy utrwalania.

Gratuluje Anula decyzji i życzę powodzenia w III fazie !

ja też kieeeeeedys tam dojde........... chyba.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wszystkim spadkowiczom, przesuwanie suwaczka jest jedną z najprzyjemniejszych czynności na świecie.

Anulko, gratuluję III Fazy, fajną date sobie wybrałaś na początek i miło, ze sie urodziła nowa Panienka, nawet jeśli to Chłopiec.

W zwiazku z tym, że mam totalny remont w domu, nie obchodzę dzisij imprezowo urodzin to trzymam dietę w ryzach i bardzo sie z tego cieszę :grin:

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DNIU URODZIN !!! Bozenko

________¤__¤__¤__¤

________▌__▌__▌__▌

_______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

_______ஜஜஜஜஜஜஜ

_______▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

____▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒

____ஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜ

____▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒

_▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

_ஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜஜ

_▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

_███████████████████

________████████

________████████

____███████████████

♥♫♥╚═╬♥♫♥╬══╬♥♫♥╬══╬═╝♥♫♥

●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●••●¤ۣۜ๘(¯`v´¯)¤ۣۜ๘●

W tym dzisiejszym dniu radości,

życzę 100 lat pomyślności.

Niech Ci życie w szczęściu

płynie, niech Cię radość nie ominie!

Dziś chcę złożyć Ci

życzenia: szczęścia,

zdrowia, powodzenia.

Niech Ci słońce jasno świeci,

i w radości dzień przeleci.

Niech odejdą smutki, troski,

by nastąpił dzień radości.

Te życzenia choć z daleka,

Płyną niby wielka rzeka.

I choć skromnie ułożone,

są dla Ciebie przeznaczone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja przyjmuję datę dzisiejszą 14 września za datę rozpoczęcia III fazy. Hurraaaaaa

P.S. mam nadzieję, ze jeszcze zlecę w dół.

Gratuluje Anulka juz nas wiecej na III Fazie hurrrrrra.

Grazzia a jak ty robisz te kartacze ? ja wiem że tp pytanie dotyczy "cywilnego" jedzenia, wieć bez szczegółów, ale interesuje mnie proporcja surowych ziemniaków i gotowanych , i ile jajek do tego. Kiedyś robiłam i mi nie wyszły....

Maragrete odbierz wiadomosc!gratuluje ci spadku wagi super oby tak dalej

-Witam wszystkie protalinki .Jak milo czyta sie dzisiejsze posty;tyle osob zauwazylo dzisiaj u siebie spadek wagi,ale mnie to cieszy,super

-Delfino i ja rowniez trzymam kciuki,wierze ze zdasz ten egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki ja przyjmuję datę dzisiejszą 14 września za datę rozpoczęcia III fazy. Hurraaaaaa

P.S. mam nadzieję, ze jeszcze zlecę w dół.

gratuluję!!! Ja jeszcze chwiulę poczekam bo ostatnio coś zwyżkę miałam :grin:

Balbinko - ciesze sie że sie trzymasz w ryzach, wg dyrektyw Juggin - oby tak dalej....

Babciu Magdo - jakie ładne zdjęcie i to samodzielnie wykonane i samodzielnie wklejone...ho, ho, ho

Juggin - juz widze ciebie i twój pochówek ze spalonym chlebkiem w dłoni, ale to by nawet było a ' propos, byo zapamietałam cie od początku obecności na forum jako fanke pieczywa... czy nie ty marudziłaś ,że ci za chlebkiem tęskno a ten protalowy ci nie wychodzi....?

Maho - ja kupuje krewetki głęboko mrożone w Biedronce albo w Makro Cash and Carry, takie natańsze, drobne koktajlowe, a przepis na nie już dawno wstawiłam do naszych przepisów sa smaczne, apoza tym jakas odmiana..

Benek - no to mnie pocieszyłaś z tymi kaloriami bo martwiłam sie że jeam za mało, bo jak widziałam co napisała Juggin, to ja aż tyle nie zjadam, choć miewam napadowe głody...od czasu do czasu...

Śliweczko - dziekuje, bawiłam sie miło, grzeszyłam niewiele, tańczyłam duzo... więc bilans imprezy chyba mi wyszedł na plus...

Hmmm w biedronce tak? Trzeba będzie sprawdzić :>

Eh drogie protalki ja też chora jestem :< dzisiaj z gorączką w szkole latałam, ale i tak udało mi się zdobyć dzisiaj dwie super pozytywne oceny, na dodatek z przedmiotów ścisłych - nie wiem jak tego dokonałam!

W każdym razie umieram dzisiaj , jest mi źle, spać mi się chce a czeka mnie spora powtórka mteriału. Eh....

i ta trzecia faza się odwleka :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻENKO

Jest w roku taki dzień

w którym smutki idą w cien'

więc z okzji tego dnia

posłuchaj co Ci życze ja

Dużo zdrowia i radości

szczęścia w życiu i miłości

moc napiękniejszych wrażen

i spełnienia wszystkich marzeń

Pewnie juz o mnie zapomniałyscie, ale bardzo cieżko wrócic mi na Dukana po wakacjach, zawsze jakis grzeszyk sie zdarzy, a potem żałuje oj bardzo żałuje:(:grin: pozdrawiam wszystkie wytrwałe i zycze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BOŻENKO

Jest w roku taki dzień

w którym smutki idą w cien'

więc z okzji tego dnia

posłuchaj co Ci życze ja

Dużo zdrowia i radości

szczęścia w życiu i miłości

moc napiękniejszych wrażen

i spełnienia wszystkich marzeń

Pewnie juz o mnie zapomniałyscie, ale bardzo cieżko wrócic mi na Dukana po wakacjach, zawsze jakis grzeszyk sie zdarzy, a potem żałuje oj bardzo żałuje:( :grin: pozdrawiam wszystkie wytrwałe i zycze powodzenia

Bogi bardzo Ci dziękuję za życzenia, jest mi bardzo miło :-(

Spróbuj kochana czytać i pisać na forum codziennie, będzie Ci łatwiej, gdy będziesz mogła zwierzyć się w razie zwątpienia i kryzysu. Po prostu wróć do nas, a przede wszystkim do naszego kochanego Dukana :D

Wszystkim, którym jezcze nie dziękowałam za życzenia, serdecznie dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko ja Was czytam codziennie rano i po pracy:) z forum nie odeszłam, tylko co pisac??? wiesz rano zmotywowana jest super a wieczorkiem albo w pracy jakis grzeszek sie przyplata:(. Waga moja jest na suwaczku aktualna wiec nie jest tak bardzo zle, ale moglo by byc lepiej. choc rodzice moich wychowankow twierdza ze nie powinnam sie wiecej odchudzac bo bedzie mi brzdko itp, ludzie dostrzegaja zmiane po wakacjach jest to bardzo miłe:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożenko ja Was czytam codziennie rano i po pracy:) z forum nie odeszłam, tylko co pisac??? wiesz rano zmotywowana jest super a wieczorkiem albo w pracy jakis grzeszek sie przyplata:(. Waga moja jest na suwaczku aktualna wiec nie jest tak bardzo zle, ale moglo by byc lepiej. choc rodzice moich wychowankow twierdza ze nie powinnam sie wiecej odchudzac bo bedzie mi brzdko itp, ludzie dostrzegaja zmiane po wakacjach jest to bardzo miłe:).

Jak to co pisać, wszystko co Ciebie cieszy i męczy. Jak się przyznasz publicznie do grzeszku, to następnym razem będzie Ci trudniej zgrzeszyć. Brakuje nam Ciebie na forum i zaręczam Ci, że łatwiej się trzymać w ryzach, gdy pala Śliweczki wisi nad nami :-( Moze warto jeszcze spróować. A jesli zdecydujesz się na III Fazę, też nie rezygnuj z forum, bo tyle jest Dziewczyn już w tej Fazie, że niedługo będzie większość. Wracaj więc szybko i weź się do dalszej potyczki z wagą :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.