Skocz do zawartości

Rewelacyjna Dieta Protal !


Dorotaxx

Rekomendowane odpowiedzi

Michasia, ja na droge jak jechalam na ta wycieczke z pracy wzielam jajko, rybke wedzona i twarozek, co nie bylo mega przyjemne dla moich znajomych z pracy ale coz...przeca glodowac nie bede... jogurt jest jeszcze ok jesli go nie przegrzejesz.mozesz sobie jeszcze upiec ciastecza protalowez otrebami czy to na slodko czy to na pikantnie.

Dzięki też myślałam o jajkach gotowanych i łososiu ale ten zapach w autobusie... Chyba mnie zabiją :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kochane czy są już grzybki w lesie??? Z chęcią bym się wybrała.

Pozdrawiam Was Protalowo!!!

Są, sa grzyby w lesie. Nareszcie wysyp. Nazbieraliśmy razem z mężem wielki kosz jego i mój trochę mniejszy - wszystkie gatunki. Teraz do północy trzeba je będzie obrabiać ale my to lubimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dukan pisze o kilogramie tygodniowo. Nie jestem zwolennikiem takich zmian ale jeśli już tak zdecydowałaś to te 3 dni lepiej zrób takie jak powinnaś a nie "normalne", bo nie wiem, ale mam wrażenie że przestaniesz chudnąć. Obym się myliła, bo szkoda mi Twojego dotychczasowego wyniku. Z tego co piszesz o Twoich rozmiarach to już Ci dużo nie zostało. Przemyśl to jeszcze raz, może mama zmieni zdanie co do tempa chudnięcia. Jeśli ta dieta przebiegałaby u mnie tak szybko jak u ciebie, nigdy bym jej nie zmodyfikowała. Tak to już jest, że Ci co by chcieli wolno chudnąć, szybko im to idzie a Ci co by chcieli szybko (pewnie nie tylko ja) to im się wlecze, jak ślimak w smole.

pozdrów mamę i niech do nas dołącza, bo szkoda czasu na te proszki.

Ale ja właśnie teraz robie 3/3 i w fazie białak przez 3 dni chudne jakieś 1-2 kg.

No nic już postanowiałam. 1białko/1normalny. Poczekam tydzień i zobacze. Jak będe tyła to wrócę do normalności, czyli 3/3. Jak nie to poczekam z 2-3 tygodnie i wtedy wrócę spowrotem do szybkiego chudnięcia.

Zawsze są jakieś plusy :-(

-Moja mama jak się dowiedziała to stwierdziła, że też spróbuje. Może się wciągnie jak zobaczy efekty

- Skóra mi nadrobi, bo zamierzam zacząć ćwiczyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem , ale dzisiaj dzień mialam, syn mieszka od wrzesnia internacie i rano mi napisał sms ze chce szkołe zmienic, tak mi cisnienie podniósł bo ja w pracy i wszystko na tel, ale udało mi sie załatwilam zmine mu szkoły, jutro przyjezdza, no i mam dylemat czy dobrze zrobiłam?? a wiadomo jak problem to kobieta zostaje sama, maz wybrał sie na grzybki w kieleckie/ obecnie świetojrzyskie/ bo akurat wysyp.....

a poza tym spoko, jutro praca,

zdecydowalam jak do konca wrzesnia waga utrzyma sie jak teraz to zaczne III faze, nie ma na co czekac, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochane,

Cos mi ostatnio to pisanie nie wychodzi, napisalam w niedziele dlugasnego posta, po czym polaczenie sie przerwalo i wszystko szlag trafil. Nie mialam nerwow pisac na nowo. Niedziele generalnie mialam do bani, bo przed okresem ciagnelo mnie do slodkiego, marudzilam caly dzien i niestety grzeszylam kulinarnie. Ale i tak mimo wszystko waga leciutko poszla w dol. Na razie nie zmieniam suwaczka, czekam do soboty na "oficjalne" cotygodniowe wazenie, wtedy zamelduje, czy poszlo w dol, czy wrecz przeciwnie (mam nadzieje, ze jednak nie).

Mam pytanie. Czy ktoras z was jada czasami na tej diecie tofu,mleko sojowe, albo proteine sojowa? Jesli tak to zaobserwowalyscie jakies zastoje w wadze.

Podobno Dukan w swojej drugiej ksiazce (ktorej jeszcze nie czytalam) zezwala na uzywanie produktow sojowych.

Na jego francuskiej stronie wyczytalam tez, ze produkty sojowe moga byc opcja dla osob, ktore chca przejsc na te diete, ale nie jedza miesa.

Ja uwielbiam tofu i mleko sojowe i w tym tygodniu (bialkowym) dodalam troche do potrawy z piersi kurczaka.W koncu to tez proteiny tylko, ze pochodzenia roslinnego. Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy ktoras z was jada czasami na tej diecie tofu,mleko sojowe, albo proteine sojowa? Jesli tak to zaobserwowalyscie jakies zastoje w wadze.

Podobno Dukan w swojej drugiej ksiazce (ktorej jeszcze nie czytalam) zezwala na uzywanie produktow sojowych.

Na jego francuskiej stronie wyczytalam tez, ze produkty sojowe moga byc opcja dla osob, ktore chca przejsc na te diete, ale nie jedza miesa.

Ja uwielbiam tofu i mleko sojowe i w tym tygodniu (bialkowym) dodalam troche do potrawy z piersi kurczaka.W koncu to tez proteiny tylko, ze pochodzenia roslinnego. Co o tym myslicie?

Sądzę że można od czasu do czasu jeść produkty sojowe,ja czasem (kiedy mam dni z warzywami) jem kotlety sojowe i waga mi po nich nie rośnie,nic strasznego się nie dzieje.Więc chyba można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was Proteinki.

Dzis zalatany dzien na maxa.W pracy szal, po pracy rowniez, a jeszcze cotygodniowe pranie, sprzatnie i takie tam drobiazgi i dzien minał. W zwiazku z @ waga w gore troszke, ale po prosteinowym czwartku pewnie wroci na wlasciwe tory.

Bogi- spojrzalam własnie, ze mieszkasz w miescie w ktorym spędzałam kilkakrotnie wakacje ( ah te powietrze). Mam tam przyjaciolke z lat dziecinstwa i młodosci :grin: Mieszkala na ul. Turystycznej. Oj jakie to były cudowne czasy :-( Pierwsza dyskoteka, pierwszy wyjazd nad jezioro, pierwsza miłośc:-D . I Ci panowie w autobusie z pomalowanymi oczyma...heheh..pamietam ze myslalam , ze oni wszyscy są innej orientacji..hehehe..a oni po zmianie w kopalni wracali....Wróciły wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benek problem w tym, że moja mama pierwsza przeczytała tę książke i miała zacząć dietę. Ociągała się, ociągała i w końcu ja ją zaczełam. Teraz nawet niechce słyszeć o tej diecie. Niewiem o co jej chodzi. Nie którzy twierdzą, że jest zazdrosna i niezdaje sobie z tego sprawy. Ostatnio stwierdziła, że zacznie dietę z torebek, tak jakby to było zdrowe.

wyperswaduj jej to bo to się może ( raczej na pewno ) źle skończyć.

Nie wiem skąd taka reakcja twojej mamy. Może po prostu trzeba to puścić mimo uszu? W końcu przestanie. martwić o Ciebie się nie powinna bo w końcu dietę twoją zna, wie że stworzył ją lekarz i jest ona bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o pomaganie, to napewno nie. Ja myję naczynia w tygodniu a mama w weekendy, ale też nie zawsze, tylko ja wynoszę śmieci a co do gotowania, to każdy gotuje sobie sam, więc z tym napewno nie ma problemu.

A co do mojej wagi to jest jeszcze za duża. Mam 166 cm wzrostu. Na dzień dzisiejszy mam 80 w pasie i koło 100 w biodrach, więc raczej nie można powiedzieć, że za mało.

Może jak zacznie swoją dietę, to jej przejdzie a póki co zrobiłam ciasteczka owsiane, by ją przekupić :grin:

ja mam tyle samo (eee chyba, już sama nie wiem ale coś koło tego) a nawet ze swoją obecną wagą czuję się grubo więc wiem co przeżywasz!!!!!!!! I nie poddawaj się bo mama narzeka. Pomysł z ciastkami dobry - na moją mamę na pewno by zadziałał hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja właśnie teraz robie 3/3 i w fazie białak przez 3 dni chudne jakieś 1-2 kg.

No nic już postanowiałam. 1białko/1normalny. Poczekam tydzień i zobacze. Jak będe tyła to wrócę do normalności, czyli 3/3. Jak nie to poczekam z 2-3 tygodnie i wtedy wrócę spowrotem do szybkiego chudnięcia.

Zawsze są jakieś plusy :D

-Moja mama jak się dowiedziała to stwierdziła, że też spróbuje. Może się wciągnie jak zobaczy efekty

- Skóra mi nadrobi, bo zamierzam zacząć ćwiczyć :-(

przybieżesz na wadze - to pewne. ja na Twoim miejscu nie wracałabym do 'normalności', ale to Twoja decyzja.

Kobieto co Ty robisz że tak chudniesz???? Też bym tak chciała

No właśnie! o bułkach zapomniałam....a z tą zupką to ja chyba coś źle kojarzę. Z filmem mi się chyba pomyliło. Obrzuceni ziemniakami i brudni to my wszyscy byliśmy, nawet nauczycielowi nieraz 'przypadkiem' się dostało... Miło wspominam te czasy, szkoda że dzisiaj dzieci nie uczy się pomagania innym, a przede wszystkim szacunku do pracy. Jakże smaczny był ten obiad w szkole, wiedząc że te ziemniaki które jadłam były zebrane także przeze mnie. Nie chorowało się tak często jak dzieci dzisiaj chorują, deszcz nie deszcz, zimno czy ciepło, trzeba było jechać, a dzisiaj.....wszystkie dzieci przyniosłyby zwolnienia lekarskie albo od rodziców..! Na drugi dzień wszyscy katarki by mieli... Nie umiem sobie wyobrazić mojej córuś na wykopkach, używając tylko dwóch palców (kciuka i wskazującego) dużo by nie uzbierała..... ech życie! dom starców murowany mi się pisze :grin: .

hahaha normalnie bardzo śmieszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13995-1253076422_thumb.gif

Witam serdecznie!!! Protalowe śniadanko pracownicze

i brak czasu na 'grzeszenie' działa cuda :D dzisiaj

odnotowałam 1,2 kg spadku. Ale nie powiem wam ile

już i tak przytyłam. Suwaczek troszku nieaktualny, ale

nie ma znowóż tak tragicznie.

Za to mam co 'wyprowadzać teraz na spacer' :-(

Mała Nila jest strasznie ciekawska i się już nie boi,

chce żeby ją wyjmować, ale na 'wolności' już sama

sobie wybiera drogę. Większa Inga ciągle jeszcze się

boi :D Nie gryzie, ale nie lubi być wyjmowana z klatki.

To dopiero jej drugi dzień u mnie - może w końu się

przyzwyczai - dzisiaj przekupiłam je naszą protalową

sałatką z tyńczyka - jajka i rybki mogę jeść - więc nie

ma problemu.

To one :grin:

post-13995-1253077210_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hihihi ale maluszki :grin: fajoskie Marudko

Ja tak tylko szybciutko z rana mowie DZIEN DOBRY i smigam do urzedu pracy ( jezu czy oni nie maja ludzkich godzin na zapraszanie )

w kuchni blacha sernika z serkow homo z naszej stronki - wyszedł rewelka :-( teraz bede nim mogła zajadać stresa przed egzaminami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.